خدمات

هیدرودرمی موی سر

اشتراک گذاری :

موها در طول  یک ماه  حدود یک تا دوسانتی متر رشد میکند، اما با توجه به شرایط اقلیمی و همچنین شرایط نامطلوب آلودگیهای هوا ، اختلالاتی در روند طبیعی رشت مو حادث خواهد شد

از مزایای این روش میتوان به

افزایش گردش خون کف سر

 با رشد تکنولوژی و آلودگی هوا و کمتر شدن تحرک ، عوامل بیرونی و درونی بسیاری بر ساختار پوست و مو تاثیر میگذارد که یکی از عوامل درونی آن کاهش خونرسانی  و در نتیجه تاثیرات منفی نرسیدن اکسیژن و مواد مغذی به ریشه ی مو میباشد ، نرسیدن خون باعث اضافه شدن بافت پوست مرده و در نتیجه کمتر شدن سطح دریافت مواد و هوا و از طرفی جذب بیشتر آلودگیهای موجود در هوا شده و در کیفیت و لطافت مو تاثیر گذار خواهد بود ، با افزایش خونرسانی از بروز این مشکل جلوگیری شده و  تا حدی درمان مشکلات پیش آمده خواهد بود.

پرپشت شدن مو ها

هر چه منافذ پوست سر باز تر و خونرسانی به بافت بیشتر بشد ،  پیازهای مو امکان رشد و تکثیر بیشتری داشته  و همچنین مقاومتر خواهند بود ، بنابراین دیر تر کنده شده ، تعداد بیشتری فولیکولهای مویی خواهد داشت و قطر موها هم بیشتر خواهد بود ، تمامی این عوامل باعـث خواهد شد موها پر پشت تر بنظر برسد

آبرسانی مو

تا بحال با موهای شکننده و خشک خود روبرو شده اید ، علاوه بر تمامی مواد مغذی و خونرسانی و اکسیژن ، موها برای لطیف بودن نیاز به رطوبت کافی دارند ، و این رطوبت از طرق مختلف جذب مو خواهد شد که یکی از آنها استفاده از آبرسانها و روشهای ابرسانی به بافت مو است ، در حالت طبیعی رطوبت هوا و شستشو با شوینده های مناسب اینکار را انجام میدهند ولی در شرایط کنونی و با توجه به همه آلودگیها و .... باید از روشهای تکمیلی بهره برد.

 

رشد مجدد مو

با توجه به موارد بالا و همچنین نظر به اینکه موها هم مانند گیاهان هرچه محیط مهیاتر باشد ، رشد بیشتری خواهند داشت ، میتوانیم این برداشت را داشته باشیم که  هیدرودرمی یکی از محبوبترین کارها برای ایجاد محیطی امن برای رشد موهای شماست.

افزایش ضخامت مو

افزایش ضخامت مو با افزایش بیشتر و دوام بیشتر مو حادث میشود ، بطور مثال درختی را در نظر بگیرید که هر چه از عمر آن میگذرد ، البته به شرطی که مواد مورد نیاز خود را داشته باشد ، قطورتر و همچنین ریشه های آن قویتر خواهد شد ، مو هم دقیقا همین شرایط را دارد ، هیدرودرمی باعـ افزایش طول عمر موهای مقاوم ، مقاوم شدن ریشه ی موهای نازک میشود.

همچنین سم زدایی کف سر

افزایش خونرسانی ، پاکسازی سطح پوست و همچنین باز شدن منافذ پوست سر همه باعث سم زدایی و جلوگیری از تجمع سموم در پوست سر میباشد.

این روش بدون تزریق و غیر تهاجمی بوده که برروی خشکی و وزی مو تاثیر بسزایی دارد

که با جذب مواد از فولیکول مو تا ساقه صورت میگیرد همچنین کوکتل ها و طول درمان با توجه به نوع ریزش و مشکلات مو برای هر فرد متفاوت است.

 • Michael Ethan

  میترا

  سلام ، این تکنیک برای رویش مجدد موهاست؟ من وسط سرم خالی شده ، این درست میشه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم بله ، تشریف بیارید علاوه بر اون از مزوتراپی هم برای شما استفاده میکنیم تا تغییر رو بهتر لمس کنید و یادگاری از ما داشته باشید

 • Michael Ethan

  میترا

  سلام ، این تکنیک برای رویش مجدد موهاست؟ من وسط سرم خالی شده ، این درست میشه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام ، بله برای تقویت و تحریک رشد موهاست و در خانمها بدلیل اینکه فولیکولهای مو هست فقط ضعیف یا کم میشه ، خیلی خوب جواب میده کلنیک زیبایی رشت - آلما


logo