خدمات

میکرونیدلینگ

اشتراک گذاری :

شاید شما نیز تا کنون کلمه میکرونیدلینگ را شنیده باشید اما ندانید که در حقیقت چیست و چگونه به جوان سازی پوست کمک کرده و توسط چه مراکزی در رشت انجام می شود. در این مطلب تلاش شده بطور کامل خدمات میکرونیدلینگ ، مزایا و معایب، هزینه و مراقبت های پس از آن را بررسی و سوالات رایج مربوط به آن را پاسخ دهیم. پس در ادامه مطلب با ما همراه شوید.

میکرونیدلینگ چیست

بطور ساده می توان اینگونه بیان نمود که میکرونیدلینگ به عمل لایه برداری سطحی از پوست برای جوان سازی و شفاف سازی پوست می گویند که می تواند اثر جوش ، لک و چین و چروک های پوست را از بین برده و شفاف سازی پوست را به همراه دارد. همچنین میکرو نیدلینگ می تواند در از بین بردن ترک های پوست که ناشی از افزایش یا کاهش وزن بوده بسیار موثر واقع شود.

میکرونیدلینگ چطور انجام می شود؟
جوان سازی پوست از طریق روش میکرونیدلینگ توسط دستگاه ساده ای که تشکیل شده از یک قلم الکتریکی با سوزن های بسیار ریز صورت می گیرد و روش کار به این صورت است که با حرکت قلم بر روی پوست شکاف های مویی کوچکی بر روی لایه بیرونی پوست ایجاد شده که باعث تحریک پوست شده و بدن در واکنش به آن دو عنصر کلاژن و الاستین را که مواد اصلی ترمیم کننده پوست هستند را ترشح کرده و باعث از بین رفتن آثار ترک ، جوش و زخم های قدیمی بر روی پوست می گردد. همچنین در انتها کوکتل های تقویتی حاوی مواد مغذی پوست بر روی سطح پوست قرار میگیرد چرا که روزنه های ایجاد شده بهترین فرصت را برای ترمیم و ویتامین رسانی به پوست را مهیا می کنند.


میکرونیدلینگ رشت
پیدایش تکنیک میکرونیدلینگ
برخلاف تصور عموم افراد میکرونیدلینگ یک روش بسیار سنتی بوده که از دیر باز با استفاده از ماسک های شنی توسط طبیب های عصر باستان مورد استفاده قرار میگرفته که امروزه این روش توجه متخصصین امور زیبایی پوست را به خود جلب نموده و همان را با استفاده از دستگاهایی که امروزه شاهد آن هستیم شبیه سازی کرده و آن را میکرونیدلینگ نامگذاری کرده اند که درواقع دستگاه کار لایه برداری و حذف سلول های مرده پوست را مانند ماسک های شنی سنتی انجام می دهد.

آیا میکرونیدلینگ درد دارد؟
از آنجایی که سوزن های مورد استفاده در میکرونیدلینگ فقط با لایه خارجی و لایه میانی پوست برخورد خواهند داشت می توان گفت شما دردی احساس نمی کنید اما عمق یا ارتفاع سوزن ها بنا به نوع پوست و نظر پزشک انتخاب می شود و ممکن است برای راحتی بیشتر شما از کرم بی حس کننده قبل از انجام عمل میکرونیدلینگ بر روی پوست استفاده کند.

میکرونیدلینگ

مزایای میکرونیدلینگ نسبت به لیزر چیست؟

درواقع روش میکرونیدلینگ برگرفته از طب سنتی در سالهای دور بوده که انسان های کهن مورد استفاده قرار می دادند و فقط امروزه کمی مدرنیزه تر و کنترل شده تر شده است و باعث آسیب دیدن دیگر لایه های پوست نمی گردد اما در روش لیزر درمانی احتمال آسیب رسیدن به لایه اپیدرم وجود داشته ، از این رو میکرونیدلینگ را می توان روش بی خطر تری نسبت به موارد مشابه برای جوان سازی پوست در نظر گرفت.

آیا میکرونیدلینگ درمان قطعی مشکلات پوستی است؟
در پاسخ به این پرسش باید گفت خیر چراکه با توجه به سن فرد ، نوع آسیب ، ناحیه مورد درمان و شرایط بدنی تاثیر آن متفاوت بوده و ممکن است در برخی افراد بطور کامل و در برخی افراد تاثیر کمتری داشته باشد اما بهتر است نظر متخصص را پس از معاینه حضوری در این مورد جویا شوید.
میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ در درمان چه عارضه هایی بیشترین تاثیر را دارد؟
بهترین نتیجه های حاصل شده در درمان به روش میکرونیدلینگ بیشتر مربوط به عارضه های زیر می باشد:
* عارضه ها و اثرات بجا مانده از سوختگی و زخم های بریدگی 
* بسته شدن منافذ باز پوست
* جای جوش و تبخال های قدیمی باقیمانده بر روی سطح پوست
* روشن تر شدن سطح پوست صورت
* رفع خطوط پیشانی و خطوط اطراف لب
* جالب است بدانید از این روش در جهت تحریک ریشه های مو و درمان ریزش مو نیز استفاده و نتایج خوبی حاصل گردیده.
* رفع اثر ترک پوستی حاصل از تغییر زیاد وزن و حاملگی

میکرونیدلینگ در رشتچند جلسه میکرونیدلینگ برای درمان کامل یا نتیجه مطلوب لازم است؟
بسته به نوع پوست و محل مورد درمان و آسیب مورد نظر ممکن است بین سه تا شش جلسه مورد نیاز باشد که در این رابطه نظر پزشک معالج مد نظر خواهد بود و فاصله هر جلسه تا جلسه بعدی نباید کمتر از یک ماه باشد تا پوست زمان کافی برای ترمیم و نشان دادن تاثیر روند بهبود را داشته باشد. معمولا با سپری کردن دوره درمان و کامل کردن تعداد جلسات، حداقل تا دو سال نیاز به تکرار آن وجود ندارد.

تفاوت میکرونیدلینگ با مزو تراپی چیست؟
واقعیت این است که در میکرونیدلینگ با ایجاد روزنه های کوچک به وسیله سوزن ها، لایه های مرده پوست را برداشته و عملیات بازسازی آغاز می شود. اما مزو تراپی در واقع تزریق مواد مغذی به وسیله سرنگ به نقاط مختلف پوست بصورت زیر پوستی می باشد که انواع مختلف مزو موی سر، مزوی صورت و ... وجود دارد. اما امروزه پس از انجام میکرونیدلینگ از فرصت بوجود آمده برای تغذیه پوست استفاده شده و مواد مزو را روی پوست بصورت کرم قرار میدهند که به نوعی ترکیب میکرونیدلینگ و مزو می باشد و گاها با نام مزوتراپی صورت نیز از آن یاد می شود.

قیمت میکرونیدلینگ در رشت

هزینه یا قیمت میکرونیدلینگ صورت در کلینیک آلما در رشت ، با مزو کره ای 1/500/000 تومان می باشد. همچنین قیمت مزوتراپی دور چشم 900/000 تومان  تومان است. 


مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ چیست؟

بعد از انجام میکرونیدلینگ پوست شما کاملا حساس بوده و در چند روز اول نیاز دارد که کاملا از آن مراقبت شود اما با انجام مواردی که در ادامه آمده  و توصیه هایی که پزشک شما به شما بعد از انجام کار ارائه می کند هیچ جای نگرانی نخواهد بود و خیلی زود از این گذر عبور خواهید کرد.
1. پوست شما پس از انجام میکرونیدلینگ ملتهب گردیده و ممکن است کمی ورم کند اما جای نگرانی وجود نداشته چرا که بین یک تا سه روز این التهاب از بین خواهد رفت.
2. تا 24 ساعت پس از انجام عمل از حمام کردن اجتناب کرده و فقط اگر خواستید محل میکرونیدلینگ را با آب سرد بشویید.
3. تا 10 روز پس از انجام میکرونیدلینگ  فعالیت های پرتحرک ورزشی یا فعالیت های مشابه که باعث تعریق یا تحریک پوست می شود را انجام ندهید و درزمان ترمیم اگر محل مورد نظر پوسته پوسته شد بجای خارش یا کندن آن از کرم مرطوب کننده استفاده کنید.
4. در دو هفته اول تا حد امکان از قرار گیری زیر نور مستقیم خورشید خوداری نموده مگر با کرم ضد آفتاب ( به دلیل باز بودن منافذ پوستی استفاده از ضد آفتاب تا حد ممکن توصیه نمی شود).
5. از خوردن دارو ها و قرص های ضد التهاب بدون تجویز پزشک جدا خوداری کنید.
6. برای کمک به تسریع عمل ترمیم از خوردن میوه جات بخصوص آناناس غافل نشوید.
7. هرگونه مشکل یا مسئله غیر طبیعی که مشاهده کردید قبل از هر اقدامی با پزشک خود در میان بگذارید. اگر التهاب و کبودی بیش از 6 روز رفع نشد، جای نگرانی وجود ندارد اما حتما به پزشک خود در این مورد مراجعه نمائید.

 

ماندگاری تاثیر میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ از جمله راهکارهای درمانی برای جوانسازی پوست است که تاثیر آن بلند مدت بوده و همانطور که پیش تر نیز به آن اشاره شد پس از انجام یک دوره کامل( بین 4 تا 6 جلسه) حداقل تا 2 سال نیاز به تکرار آن نیست. اما اینکه تا چه حد تاثیر گذار است بسته به شرایط مختلف میزان آن متفاوت است. بطور مثال سن فرد، نوع پوست و نوع عارضه می تواند در افراد مختلف متفاوت باشد. این بدین معنا نیست که شخص خود در میزان تاثیر این عمل درمانی نقشی نداشته بلکه برعکس شخصی که بعد از انجام این کار به تغذیه خود اهمیت داده و رژیمی سرشار از ویتامین ها، میوه و سبزی جات مصرف میکند و از قرار گرفتن زیر نور مستقیم خورشید بدون ضد آفتاب خوداری میکند بطور قطع باعث افزایش تاثیر میکرونیدلینگ شده و در نقطه مقابل فردی که بلافاصله بعد از انجام آن به روتین مخرب پوست خود و مصرف دخانیات و غذا های آماده پر چرب بجای خوراکی های طبیعی میپردازد، اگر چه با انجام میکرونیدلینگ یک تاثیر خوب کوچکی بر روی پوست خود میگذارد اما این تاثیر زودگذر و ناپایدار خواهد بود.

میکرونیدلینگ رشت

 

عوارض میکرونیدلینگ چیست؟

میکرونیدلینگ که تحت نظر پزشک معالج انجام شود درواقع یک راه درمان و جوان سازی پوست است که فعالیت خطرناکی نبوده و تاکنون مورد حادی گزارش نشده و درصورت رعایت اصول و مواردی که در بالا به آنها اشاره شد و عمل کردن به توصیه و نسخه پزشک معالج خود نتایج بسیارخوبی خواهد داشت. تنها خطر در انجام این کار رعایت نکردن بهداشت بوده چرا که احتمال انتقال بیماری های پوستی در این عمل ( در صورت رعایت نکردن اصول بهداشتی) وجود دارد. از این رو تاکید میکنیم حتما این کار را در کلینیک زیبایی و تحت نظر پزشک انجام داده و از انجام آن در باشگاه یا سالن زیبایی جدا خوداری فرمائید.

امور قبل از انجام میکرونیدلینگ چیست؟
1.در مرحله اول صورت یا محلی که قصد انجام میکرونیدلینگ برای آن ناحیه را دارید با آب و صابون شسته و عاری از هرگونه کرم یا عطر نمائید.
2. گزارش کاملی از فعالیت های قبلی یا موارد مشابهی که برای جوان سازی پوست خود انجام داده اید یا اگر در چند روز اخیر از
لیزر موهای زائد بدن استفاده کرده اید به پزشک ارائه دهید.
3. اگر درحال حاظر بیماری پوستی ، حساسیت یا تبخال دارید بهتر است میکرونیدلینگ را به زمان دیگری موکول کرده و یا قبل از انجام آن موضوع را با پزشک خود درمیان بگذارید.

مرکز میکرونیدلینگ

آیا می توان بصورت خود درمانی از میکرونیدلینگ خانگی استفاده کرد؟
با توجه به حساسیت های موجود و نیاز به معاینه و دستورالعمل پزشک استفاده از میکرونیدلینگ خانگی را توصیه نمی کنیم چرا که نوع سوزن ، نوع دستگاه ، عمق سوزن مورد نیاز برای هر نوع پوست و با توجه به نوع آسیب که جوش یا بریدگی باشد متفاوت بوده و بهتر است به جای صرف هزینه برای خرید یک دستگاه با صرف هزینه های خیلی کمتری تحت نظر متخصص در کلینیک این کار را انجام دهید.
میکرونیدلینگ برای چه کسانی توصیه نمی شود
این کار به کسانی که بیماری پوستی ، قارچ و تبخال و هرگونه زخم و خراش بهبود نیافته بر روی سطح پوستشان وجود دارد ، کسانی که به تازگی از اشعه و پرتو درمانی برای پوست استفاده کرده اند ، خانم های باردار و یا مادرانی که در حال شیردهی به کودک هستند و همچنین بیمارانی که دارو های آسپرین و ضد انعقاد خون استفاده می کنند توصیه نمی شود.از دیگر موارد قابل توجه این است که افرادی که به تازگی عمل تزریق ژل یا فیلر بر روی صورت خود انجام داده اند نباید از میکرونیدلینگ استفاده کنند،همچنین ممکن است پزشک شما پس از معاینه روش های درمانی دیگری را با توجه به ویژگی های پوستی شما پیشنهاد دهد.


هشدار ایمنی قبل از انجام میکرو نیدلینگ
از جمله نکات بسیار مهم قبل از انجام میکرونیدلینگ توجه ویژه و وسواس گونه به نکات بهداشتی کلینیک مورد نظر و تجهیزات مورد استفاده آنها بوده چرا که این عمل شباهت زیادی به تتو کردن داشته و حتما می بایست از سوزن های یکبار مصرف برای آن استفاده شود چرا که در غیر اینصورت امکان انتقال بیماری های خطرناکی مانند هپاتیت وجود دارد. 


کلینیک های مناسب برای انجام میکرونیدلینگ کدام است؟
کلینیک ها و مراکز زیبایی های مختلفی در شهر های ایران وجود دارند که امور میکرونیدلینگ را انجام می دهند اما پیشنهاد می کنیم حتما بخش قبلی که مربوط به هشدار قبل از انجام این عمل بوده را مطالعه و در مطب پزشک یا کلینیک های زیبایی معتبر دارای پزشک متخصص این کار را انجام دهید.اگر ساکن شهر رشت باشید باید این خبر خوب را به شما بدهیم که کلینیک زیبایی آلما در رشت اولین مرکز تخصصی خدمات میکرونیدلینگ در استان گیلان است که این عمل را توسط دستگاه های مجهز به آخرین تکنولوژی روز تحت نظر پزشک ارائه می کند.

میکرونیدلینگ در رشت

کلینیک زیبایی آلما در استان گیلان و شهر رشت با کادری از پزشکان متخصص و تکنسین های مجرب خدمات میکرونیدلینگ در رشت را به همشهریان و هم میهنان عزیز ارائه می کند که می توانید از طریق شماره تماس های کلینیک با مشاوران ما تماس حاصل نموده و برای معاینه و مشاوره حضوری نوبت دریافت کنید.

میکرونیدلینگ خانگی
دستگاه غلتکی شکل که دارای دسته و سر سوزنی بوده نیز برای انجام میکرونیدلینگ خانگی وجود دارد. این دستگاه برعکس درستگاه دراماپن(میکرونیدلینگ کلینیکی) با حرکت غلتک روی پوست روزنه های ریزی ایجاد کرده و مشابه دراماپن باعث جوانسازی پوست می گردد اما در این روش میزان کنترل عمق نفوذ برای نقاط مختلف وجود ندارد و این یکی از اصلی ترین دلایل استفاده نشدن آن در کلینیک ها می باشد.بطور کلی می تواند مفید واقع شود اما بهتر است بجای هزینه برای خرید آن با هزینه کمتر این کار را در کلینیک زیبایی و تحت نظر متخصص انجام دهید و علاوه بر آن پس از انجام میکرونیدلینگ با افزودن ککتل های مزو فرآیند بازسازی و جوانسازی را تقویت کنید.


میکرونیدلینگ در رشت

سوالات متداول درباره میکرونیدلینگ و پاسخ متخصصان کلینیک زیبایی آلما

آیا می توان بعد از میکرونیدلینگ از لوازم آرایشی استفاده کرد؟
پیشنهاد می شود تا حداکثر یک هفته پس از انجام میکرونیدلینگ از لوازم آرایشی که سطح پوست را می پوشانند مانند روشن کننده، کرمپودر و...استفاده نکنید و فقط کرم هایی که پزشک در نسخه شما نوشته را مورد استفاده قرار دهید چرا که در این زمان پوست شما حساس و تحریک پذیر بوده و ممکن است لوازم آرایشی باعث جذب آلودگی های محیطی و به وجود آمدن عفونت های پوستی در این دوران شوند.
میکرونیدلینگ برای چه رده سنی مناسب است
از آنجا که میکرونیدلینگ روش درمانی بدون عارضه و جراحی بوده و دوره نقاهت و یا شرایط تحت مراقبت های ویژه ای ندارد برای تمامی افراد با رده های سنی مختلف می توان از آن استفاده کرد اما بدیهی است که افراد در سنین اولیه جوانی نیازی به میکرونیدلینگ نداشته مگر برای از بین بردن جای جوش و یا عارضه های سطحی پوست که در این حالت هم به دلیل پایدار نبودن هرمون های افراد زیر بیست سال این روش توصیه نمیگردد.

آیا از میکرونیدلینگ برای افراد با انواع مختلف نوع پوست می توان استفاده کرد و نوع پوست در مقدار نتیجه متفاوت است؟
بله. جنس و رنگ پوست تفاوتی در انتخاب میکرونیدلینگ نداشته و تقریبا برای تمامی افراد قابل استفاده بوده مگر افرادی که دارای بیماری ها یا حساسیت های پوستی خاصی هستند. اما برای پزشک متخصص تفاوت آن از نظر جنس پوست و ضخامت و همچنین نوع عارضه ای که تحت درمان است ، در انتخاب نوع قلم دراماپن و نوع سوزن ها و همچنین جهت حرکت قلم بر روی پوست متفاوت بوده که این موارد جز تخصص پزشک در تشخیص بهترین گزینه می باشد و همچنین ممکن است برای درمان چین و چروک های عمیق تر بجای میکرونیدلینگ توصیه استفاده از هایفوتراپی را برای شما داشته باشد.

آیا بین سوزن های میکرونیدلینگ امواج رادیویی یا نوری وجود دارد؟
خیر اما به تازگی دستگاه های جدید میکرونیدلینگ توسط متخصصان در حال برسی است که مابین سوزن ها برای تحریک بیشتر غدد پوستی برای بازسازی و جوانسازی پوست امواج رادیویی رد و بدل می گردد . اما این دستگاه هنوز در مرحله آزمایش قرار داشته و در صوتی که تاثیر آن اثبات و مزیت های آن مشخص و ایمن بودن آنها آزمایش گردد ، کلینیک آلما اماده ارائه این نوع میکرونیدلینگ در رشت نیز خواهد بود.

میکرونیدلینگ ابرو چیست؟
همانگونه که در ابتدای مطلب نیز به آن اشاره شد میکرونیدلینگ برای درمان ریزش موی سر و ابرو نیز استفاده می شود و با حرکت دراماپن بر روی سطح پوست غدد و ریشه های مو را نیز تحریک به فعالیت مجدد می کند که بسیاری از خانم ها برای پر پشت شدن ابروی خود از میکرونیدلینگ ابرو استفاده می کنند.این روش به شرط استریل بودن تجهیزات و انجام توسط متخصص بدون عارضه و عوارض می باشد که در اکثر مواقع نتایج خوبی حاصل کرده است.

چرا در هنگام انجام میکرونیدلینگ از سرم یا کرم مخصوص استفاده می شود؟
دلیل استفاده از سرم ها ( معمولا اسید هیالورونیک یا لاسانته )بر روی سطح پوست این است که در واقع چون میکرونیدلینگ باعث ایجاد روزنه های ریزی بر روی پوست شما می گردد می توان این سرم ها و مواد مغذی پوست که باعث روشن شدن و کمک به تولید کلاژن برای جوانسازی پوست است را به درون لایه زیرین پوست انتقال داد که بجر میکرونیدلینگ در حالت عادی امکان رساندن این مواد به غدد زیرین پوست وجود ندارد.

در چه فصولی از سال می توان از میکرونیدلینگ استفاده کرد؟
در این روش مانند روش های دیگر جوانسازی محدودیتی نداشته و شما می توانید هر زمان که بخواهید از میکرونیدلینگ برای جوانسازی پوست خود استفاده کنید . معمولا فصول سرد سال برای این منظور به جهت کم اثر تر بودن نور خورشید و تعریق کمتر مناسب تر است.

درمان منافذ باز پوست با میکرونیدلینگ

منافذ باز پوست یکی از مشکلاتی است که خیلی ها با آن رو به رو هستند و به دنبال درمان مناسب می گردند و میکرونیدلینگ یکی از بهترین روشهای زیبایی برای رفع منافذ باز پوست است که با ایجاد سوراخ توسط دستگاه به تحریک تولید پروتئینهای کلاژن و الاستین در پوست کمک می کند. کلاژن سازی بیشتر در پوست باعث می شود که پوست حالت ارتجاعی از دست رفته خود را دوباره بدست آورد و دیگر مشکلات پوستی اعم از منافذ باز درمان شود بدین صورت که سوراخ های ریز ایجاد شده توسط دستگاه میکرونیدلینگ با کلاژن پر می شود و منافذ باز پوست رفع می گردد.

شماره تماس کلینیک زیبایی آلما رشت : 01332662196 - 01333662196 - 01332006295 - 09125396478

کلینیک زیبایی آلما در رشت

اینستاگرام : https://instagram.com/clinic.zibai.alma

گالری تصاویر میکرونیدلینگ در کلینیک زیبایی آلما

 • Michael Ethan

  سمیه

  با عرض سلام می خواستم بدونم زمان انجام میکرونیدلینگ چقدر است؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  حدود 20 دقیقه

 • Michael Ethan

  سمیه

  با عرض سلام می خواستم بدونم زمان انجام میکرونیدلینگ چقدر است؟

 • Michael Ethan

  لیلا کاشانی

  سلام. ضمن تشکر از مطلب کامل و جامعی که تو سایتتون نوشتید ، من از میکرونیدلینگ میترسم چون احساس می کنم درد داشته باشه اما به خاطر لایه برداری و جوانسازی پوستم می خوام انجام بدم. میخواستم نظر شما رو بدونم که یکم خیالم راحت بشه

 • Michael Ethan

  آرامش

  سلام من میگرن دارم و دپاکین و سیبیلیوم مصرف میکنم آیا میکرونیدلینگ انجام بدم برام عوارض داره؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  درود بر شما دوست عزیز خیر مشکلی نداره و میتونین این درمان رو انجام بدین

 • Michael Ethan

  09116184510

  سلام ببخشید میخواستم بدونم اموزش هم میدین

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم خیر ما خدمات داریم ولی لاین آموزش نداریم

 • Michael Ethan

  نیما

  سلام . شما بهترین هستین

 • Michael Ethan

  سارا فومنی

  سلام ، میکرو نیدلینگ درد داره؟ و اینکه شما بی حسی استفاده میکنید ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم ، میکرونیدلینگ درد نداره چون ضخامت نیدلهاش بسیار نازکه و عمق نفوذش هم بسیار کم در نیجه یه چیزی شبیه ناخن کشیدن اروم روی پوسته ، البته تا یه چند روزی حالت خارش و سوزش داره که در مقابل نتیجه ای که ازش خواهید گرفت زیاد غیر قابل تحمل نیست. ممنون از شما

 • Michael Ethan

  بهار

  سلام فقط خواستم بگم کارتون عالی بود میشه اسم کوکتلی که استفاده کردید رو بدونم ؟ چون واقعا پوست صورت من تغییر کرد و صاف شده

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم خیلی خوشحالم ، که خوب جواب داد و ممنون از کامنتت اجازه بدی من پروندتون رو نگاه کنم خدمتتون اعلام میکنم ممنون از همراهیتون

 • Michael Ethan

  فاطمه وداد تقوی

  اگر تعدادی جوش فعال داشته باشیم و لک یه سری قرمز باشه هم میتونیم میکرونیلدینگ انجام بدیم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم ، نه شما ابتدا باید جوشهای فعالتون رو درمان کنید ، بعد ممنون از شما

 • Michael Ethan

  زهرا

  به تازگی زیر چشمم چروک افتاده این روش باعث از بین رفتنش میشه

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  با سلام بله میکرونیدلینگ چروکهای ریز رو از بین میبره ولی شما میتونین با مشاوره صحیح از لاین های درمانی غیر تهاجمی هم استفاده کنید و نتیجه مطلوب رو کسب کنید

 • Michael Ethan

  حلما

  سلام .خسته نباشید. میخواستم بدونم برای میکرونیدلینگ درمان تیرگی دور چشم چند جلسه طول میکشه و اثربخشی تا چند مدت داره؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  درود بر شما در مورد اینکه چند جلسه نیاز هست ابتدا باید تیرگی دور چشم مشاهده بشه تا بتونیم پاسخ صحیح رو بدیم و سوال دوم در مورد اثر بخشی اگر تیرگی ژنتیکی نباشه کاملا رفع میشه

 • Michael Ethan

  صنم

  سلام آیا با انجام میکرونیدلینگ صورتم زخم میشه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  درود و سلام میکرونیدلینگ با سوزن های بسیار ریز انجام میشه و زخم خیلی ریز ایجاد میکنه ولی به هیچ وجه زخم شدید و زیاد ایجاد نمیکنه.

 • Michael Ethan

  مریم

  با سلام چند روز بعد از انجام میکرونیدلینگ میتونم از لوازم آرایش استفاده کنم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم. عموماً سه روز بعد از انجام میکرونیدلینگ میتونین از کرم های آرایشی استفاده کنین. اما قبل اون حتماً رعایت کنین

 • Michael Ethan

  شکیلا

  سلام . خسته نباشید من مربی هستم وباید سر کلاس هام حاضر بشم . ایا بعد از انجام میکرونیدلینگ بلافاصله میتونم ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام. ممنونم. بعد از میکرونیدلینگ باید از انجام هر نوع ورزش یا فعالیت شدید در 24 ساعت اولیه خودداری کنید و محیط باشگاه به دلیل وحود باکتری ها و خطرات بعد از آن مناسب نیست.

 • Michael Ethan

  سلما

  سلام خسته نباشید چه مدت بعد از میکرونیدلینگ ، قرمزی پوست برطرف می شود؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام و درود بعد از انجام میکرونیدلینگ بعد از حدود 3 تا 7 روز قرمزی برطرف می شود که در افراد مختلف ، متفاوت است. اما عموماً بعد از 24 ساعت حدود نیمی از قرمزی پوست از بین می رود.

 • Michael Ethan

  هانیس

  سلام و عرض خسته نباشید. من میتونم در تابستان میکرونیدلینگ انجام بدم ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام و درود .ممنونم. بله در تابستان هم میکرونیدلینگ انجام می شود ، در صورتیکه دوروز پس از انجام از منزل بیرون نرفته و سپس از کرم های ضدآفتاب با SPF بالا تهیه و استفاده نمایید.

 • Michael Ethan

  مریم

  سلام ایا میکرونیدلینگ برای لیفت صورت هست؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام و درود خیر میکرولنیدلینگ برای جوانسازی پوست ، روشن کردن پوست ، رفع لکه ها و تیرگی های پوست ، رفع جای آکنه و اسکار استفاده میشه. اما باعث لیفت صورت نمیشه. روشهایی نظیر هایفوتراپی و اراف تراپی باعث لیفت میشن

 • Michael Ethan

  سحر

  سلام وقت بخیر تازگیا پوستم تیره شده. برای روشن کردن پوستم میخواستم مراجعه کنم. ایا درمان میشه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام و درود ابتدا باید حضوری تشریف بیارین تا پوستتون توسط کارشناس زیبایی ارزیابی بشه و بهترین درمان پیشنهاد بشه

 • Michael Ethan

  شهره

  سلام ایا میتونم همینجا نوبت بگیرم ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام وقت بخیر شماره تماس برای نوبت دهی 01332662196 و 09125396478

 • Michael Ethan

  آرزو

  فقط خواستم تشکرکنم بابت توضیحات جامع و بسیار مفیدتون

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سپاسگزارم

 • Michael Ethan

  مریم

  سلام من کم و مک روی پوست صورتم دارم . ایا با میکرونیدلینگ مشکلم حل میشه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام و درود لطفا حضوری تشریف بیارین برای اینکه کارشناس زیبایی پوستتون رو بررسی کنه. در صورتیکه میکرونیلدلینگ هم موثر نبود روشهای دیگری هم ممکنست پیشنهاد بدهند.

 • Michael Ethan

  سهیل

  سلام روز بخیر ایا میکرونیدلینگ برای درمان لکه صورت برای آقایون هم انجام میدین

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام متاسفانه خیر

 • Michael Ethan

  شکوه

  تعداد جلسات میکرونیدلینگ چقدره

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  تعداد جلسات میکرونیدلینگ به مشکل پوستی فرد بستگی داره برای مثال درمان اسکار بین 3 تا 7 جلسه بسته به میزان عمق اسکار برنامه ریزی میشه

 • Michael Ethan

  شکیلا

  ایا میکرونیدلینگ به پوست اسیب میزنه

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  میکرونیدلینگ با ایجاد آسیبهای سطحی به پوست باعث تحریک کلاژن سازی میشه و به ترمیم آسیبهایی نظیر اسکار آکنه و جای جوش کمک می کنه

 • Michael Ethan

  شیرین

  سلام وقت بخیر ایا میکرونیدلینگ رو هر فصلی از سال میشه انجام داد؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام بهتره که در فصل پاییز انجام بشه

 • Michael Ethan

  فاطمه زهرا

  ایا میکرونیدلینگ رو پزشک انجام میده ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام خیر کارشناس زیبایی دارای مدرک رسمی و آموزش دیده زیر نظر پزشک انجام میده

 • Michael Ethan

  مهرو

  سلام ایا میکرونیدلینگ رو همه وقت میشه انجام داد ؟؟؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام بهتر است در فصولی از سال مانند بهار و تابستان که گرم و نور آفتاب شدید است ، نباشد و در فصل زمستان یا پاییز انجام شود.

 • Michael Ethan

  شکیلا

  سلام ایا میکرونیدلینگ واقعا اثربخشه

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام بله اگر به منظور رفع لکه های پوستی و اسکار آکنه و جای زخم و روشن کردن پوست انجام بشه اثربخشه

 • Michael Ethan

  سمیرا

  چرا بعضیا میکرونیدلینگ انجام دادن پوستشون خیلی آسیب دید ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بخاطر اینکه توسط متخصص با تجربه و زیر نظر پزشک انجام ندادن و پوستشون زیاد آسیب دیده. باید در نظر داشته باشین که بطور کل میکرونیدلینگ برای آسیب به پوست هستش تا کلاژن سازی افزایش پیدا کنه و دیگر مشکلات پوستی هم رفع بشه اما در صورت آسیب زیاد حتما به پزشک مراجعه کنین .

 • Michael Ethan

  معصومه

  با توجه به اینکه میکرونیدلینگ در این فصل انجام نمیشه چه درمان جایگزینی برای جای جوش صورتم پیشنهاد میدین ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  لطفا حضوری تشریف بیارین تا کارشناس زیبایی مشکلات پوستتون رو بررسی کنه و بهتون بهترین درمان رو پیشنهاد بده

 • Michael Ethan

  کوثر

  من پوستم لکه داره میتونم برای میکرونیدلینگ اقدام کنم ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  لطفا حضوری برای مشاوره تشریف بیارین ممنون. شماره تماس 01332662196 و 09125396478

 • Michael Ethan

  سحر

  ایا میکرونیدلینگ همه روزه انجام میشه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  میکرونیدلینگ فقط در فصل پاییز و زمستان انجام میشه و قبلش حتما با شماره 01332662196 و 09125396478 تماس بگیرین.

 • Michael Ethan

  شکیلا

  فرق میکرونیدلینگ با مزوتراپی چیه

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  مزوتراپی با سوزن انجام میشه اما میکرونیدلینگ با یک دستگاه دستی کوچک که دارای سوزنهای ریز زیادی هستش. برای کسب اطلاعات بیشتر می تونین به صفحه تفاوت میان مزوتراپی و میکرونیدلینگ مراجعه کنین

 • Michael Ethan

  مهرو

  ایا جوش هم با میکرونیدلینگ درمان میشه یا فقط برای جای جوش موثره ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر انجام میکرونیدلینگ مستلزم اینه که جوش فعالی بر روی پوست وجود نداشته باشه ، بنابراین در ابتدا با روشهای دیگر نظیر پاکسازی پوست باید جوش ها درمان بشه و بعد میکرونیدلینگ برای رفع جای جوش موثره

 • Michael Ethan

  سپیده

  چرا میکرونیدلینگ نباید در این فصل انجام بشه ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  به دلیل اینکه نور خورشید در این فصل خیلی شدید هستش و با توجه به اینکه میکرونیدلینگ نیاز به مراقبتهای خاص تا دو روز داره ، به همین علت در فصل بهار و تابستان از انجام آن صرف نظر میشه

 • Michael Ethan

  فاطمه

  ایا همراه با میکرونیدلینگ پاکسازی پوست هم انجام میدین ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله قبل از انجام میکرونیدلینگ یک پاکسازی پوست انجام میشه

 • Michael Ethan

  زهرا

  ایا میکرونیدلینگ به همراه روشهای دیگر جوانسازی پوست قابل انجامه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  نه به دلیل مراقبتهای بعد از میکرونیدلینگ و حساس شدن پوست بهتر از با فاصل انجام گیرد.

 • Michael Ethan

  شیما

  در میکرونیدلینگ از چه موادی استفاده می کنید؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  کوکتل مزو کره ای

 • Michael Ethan

  الهه

  میتونم برای مشاوره حضوری بیام؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام لطفا با شماره 01332662196 - 01332006295 - 09125396478 هماهنگ کنید.

 • Michael Ethan

  زهرا

  ایا میتونم همزمان میکرونیدلینگ و لیزر موهای صورت انجام بدم ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر بین میکرونیدلینگ و لیزر موهای صورت فاصله دو هفته باید بزارین

 • Michael Ethan

  الهه

  ایا میتونم امروز میکرونیدلینگ انجام بدم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  لطفا با شماره های 01332662196 - 01332006295 - 09125396478 تماس حاصل نمایید.

 • Michael Ethan

  الهه

  ایا میکرونیدلینگ باعث جوانسازی پوست میشه

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  با توجه به اینکه میکرونیدلینگ باعث تشویق تولید کلاژن میشه و با از بین بردن لکه های پوستی به روشن شدن و صاف و یکدست شدن پوست کمک میکنه در نتیجه یکی از بهترین روشهای جوانسازی پوست هستش

 • Michael Ethan

  زهرا

  ایا میکرونیدلینگ باعث لیفت صورت هم میشه

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر اصل عملکرد میکرونیدلینگ بر مبنای از بین بردن لکه های تیره و روشن کردن پوست و بهبود بافت پوست ،از بین بردن اسکار آکنه و جای زخم هستش اما تاثیری در لیفت صورت نداره

 • Michael Ethan

  اذر

  آیا میکرونیدلینگ باعث زخم میشه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  میکرونیدلینگ باعث میشه پوست حساس بشه و قرمزی و تورم داره اما باعث زخم نمیشه. البته باید توجه کنید که به بهترین کلینیک زیبایی رشت مراجعه کنین که پزشک داشته باشه و لوازمشون همه استریل باشه و کارشناس زیبایی ماهری داشته باشه که بدون عوارض انجام بدین

 • Michael Ethan

  سارا

  ماندگاری میکرونیدلینگ چقدره؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  ماندگاری میکرونیلینگ بسته به عوامل مختلفی همچون نوع پوست ، نحوه نگهداری و مراقبت از پوست ، دوری از نور خورشید ، عدم مصرف الکل و ... متفاوته و بین 6 ماه تا 2 سال میتونه ماندگاری داشته باشه

 • Michael Ethan

  الهه

  ایا میکرونیدلینگ واقعا موثره ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله در صورتی که توسط کارشناس زیبایی ماهر و زیر نظر پزشک بدرستی انجام بشه

 • Michael Ethan

  شهبال

  میکرونیدلینگ در یک جلسه هم انجام میشه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  با توجه به نوع مشکلات پوست کارشناس زیبایی به شما اعلام می کنه که میکرونیدلینگ در چند جلسه نیازه. بله ممکنه تنها یک جلسه برای پوست کافی باشه

 • Michael Ethan

  سمیه

  من نوبت میکرونیدلینگ دارم ولی تبخال زدم میتونم میکرونیدلینگ انجام بدم ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر اجازه بدین کاملا خوب بشه بعد اقدام کنین

 • Michael Ethan

  شیرین

  من پوستم لکه های تیره داره ایا میکرونیدلینگ برام خوبه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله یکی از کاربردهای میکرونیدلینگ روشن کردن پوست و از بین بردن لکه های پوست هست لطفا حضوری برای مشاوره تشریف بیارین

 • Michael Ethan

  هدیه

  ایا میکرونیدلینگ باعث لیفت صورت هم میشه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر . کاربرد اصلی میکرونیدلینگ برای روشن کردن و از بین بردن لکه های پوست هستش

 • Michael Ethan

  زینب

  ایا میکرونیدلینگ برای رفع اسکار آکنه مناسبه ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله

 • Michael Ethan

  مریم

  مزونیدلینگ هم دارین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله

 • Michael Ethan

  زهرا

  میکرونیدلینگ برای لکه های صورت هم خوبه ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله

 • Michael Ethan

  نگار

  میکرونیدلینگ برای صورت جوش دار استفاده میش<

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر باید برای انجام میکرونیدلینگ صورتتون هیچ جوش فعالی نداشته باشه میکرونیدلینگ برای رفع اسکار یا جای جوش خوبه

 • Michael Ethan

  الهام

  چه زمانی مناسب ترین تایم برای انجام میکرونیدلینگ ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  فصل پاییز و زمستان

 • Michael Ethan

  سمیرا

  تفاوت میکرونیدلینگ و مزونیدلینگ چیه

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  میکرونیدلینگ با دستگاه کوچک دستی ایجاد خراشهای سطحی در زیر پوست انجام میشه که کمک میکنه به تولید کلاژن بیشتر در پوست که علاوه بر بهبود آسیبهای پوستی باعث بهبود بافت پوست صورت از بین بردن لکه های تیره و روشن کردن پوست می شود. در مزونیدلینگ این خراش ها با دستگاه میکرونیدلینگ انجام می شود و سپس از کوکتل های مزو شامل روشن کننده جوانساز ، ویتامین سی و دیگر مواد مغذی برای تغذیه رسانی و رفع مشکلات پوست استفاده می شود. در نتیجه می توان گفت که مزونیدلینگ روشی موثرتر نسبت به میکرونیدلینگ است

 • Michael Ethan

  شکیلا

  من یه وقت برای میکرونیدلینگ می خوام تا چه مدت بعدش صورتم نیاز به مراقبتهای خاص داره؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  لطفا با شماره های 01332662196 - 01332006295 - 019125396478 تماس بگیرین. بله مراقبت داره که کارشناس زیبایی همه رو بهتون توضیح میده

 • Michael Ethan

  دلجو

  ایا بعد از میکرونیدلینگ نیاز به مصرف پماد خاصی است ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله- مراقبتهای بعد از میکرونیدلینگ توسط کارشناس زیبایی به شما داده خواهد شد.

 • Michael Ethan

  زلیخا

  ایا مزونیدلینگ هم دارین

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله

 • Michael Ethan

  فاطمه

  میکرونیدلینگ برای روشن کردن پوست مناسبه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله یکی از فواید میکرونیدلینگ روشن شدن پوست هست

 • Michael Ethan

  ثنا

  میکرونیدلینگ جوش رو از بین میبره ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بطور کل میکرونیدلینگ برای افرادی که جوش فعال دارن انجام نمیشه و تنها برای کسانی که جای جوش یا اسکار آکنه دارن مناسبه

 • Michael Ethan

  شیرین

  سلام یه نوبت برای مزونیدلینگ برای رفع لکه های تیره و اسکار آکنه می خوام

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  لطفا به شماره های 01332662196 - 01333662196 - 01332006295 - 09125396478 تماس بگیرین

 • Michael Ethan

  الهام

  میکرونیدلینگ به همراه مواد تزریقی انجام میدین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله این روش به مزونیدلینگ مشهوره و مواد تزریقی اسمش کوکتل هستش که دارای انواع مواد مغذی و ویتامین و مواد معدنی و ... هست

 • Michael Ethan

  صدف

  سلام میکرونیدلینگ پی آر پی انجام میدین ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله

 • Michael Ethan

  رعنا

  مزونیدلینگ موثرتره یا میکرونیدلینگ پی آرپی ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  میکرونیدلینگ پی آر پی چون از پلاکت های خون خود فرد گرفته می شود نسبت به مزونیدلینگ موثرتر می باشد

 • Michael Ethan

  خاطره

  میکرونیدلینگ باعث رفع چین و چروک هم میشه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  تا میزان کمی خطوط ریز رو کاهش میده

 • Michael Ethan

  سیمین

  میکرونیدلینگ با پی ار پی چه فرقی داره

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  میکرونیدلینگ از دستگاهی برای لایه برداری سطحی پوست استفاده میشه اما در پی ار پی از پلاسمای غنی از پلاکت خون فرد برای تزریق به صورت استفاده می کنند

 • Michael Ethan

  شیرین

  هزینه میکرونیدلینگ پی ار پی چقدره؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  1500000 تومان