خدمات

ار اف تراپی

اشتراک گذاری :

جوان سازی پوست صورت با روش آر اف تراپی در رشت از جمله خدمات کلینیک زیبایی آلما است که در این روش با استفاده از امواج رادیویی بافت های پوست شروع به سفت شدن و ترمیم می کنند. اگر شما نیز تاکنون کلمه rf تراپی را شنیده اما با روش کار آن آشنا نیستید در ادامه این مطلب با ما همراه شوید تا روش های کار ، مزایا و معایب ، مراکز آرف و دیگر جزئیات این روش را برسی کنیم.

آر اف تراپی چیست

به بیانی ساده می توان گفت ار اف تراپی روشی جدید برای جوان سازی و لیفت بافت پوست بوده که این کار را از طریق امواج رادیویی که باعث تحریک لایه های میانی پوست بدن می گرددانجام می دهد.ار اف تراپی از طریق امواج باعث افزایش گردش خون در زیر بافت پوست گردیده که منجر به بازسازی لایه های میانی پوست توسط بدن می گردد.

روش کار آر اف

ابزار و روش کار آر اف تراپی به وسیله امواج رادیویی بوده که روش تاباندن این امواج به پوست میانی بسته به نوع دستگاه متفاوت بوده که در ادامه این روش ها کاملا تشریح شده است. اما کلیت مطلب کاملا شبیه به دستگاه های ماکروویو آشپز خانه بوده که باعث حرکت سریع رفت و برگشتی ملوکول های لایه میانی بافت پوست گردیده که این تحرک باعث ترمیم ، سفت شدن و به اصطلاح لیفت پوست میانی و در نتیجه سفت و جمع شدن لایه بیرونی پوست می گردد که در واقع جوان سازی پوست را به همراه دارد. استفاده از روش آر اف تراپی برای تمامی نقاط پوست بدن امکان پذیر بوده و پس از انجام آن نیاز به دوره تثبیت و تکرار آن در هر 2 الی 3 ماه یک بار می باشد.

بیشترین تاثیر آر اف
بیشترین تاثیر یا به عبارتی بیشترین عارضه هایی که توسط روش آر اف قابل درمان است عبارتند از :
1- لیفت صورت یا همان سفت شدگی پوست
2- از بین رفتن چین و چروک های صورت
3- بستن و محو کردن ترک های پوستی
4- روشن تر شدن پوست و از بین رفتن لکه های قهوه ای
5- بستن منافذ باز پوستی
6- درمان تعریق زیاد بدن بخصوص در نواحی زیربغل
7- درمان چربی زیاد پوست
8- رفع آثار آفتاب سوختگی و یک دست شدن پوست
9- رفع گودی و پوف دور چشم
10- محو کردن و کم رنگ کردن رگ های زیر پوست

چه کسانی نباید از آر اف برای درمان استفاده کنند؟
1- کسانی که سابقه بیماری قلبی دارند
2- افرادی که به تازگی عمل تزریق ژل و بوتاکس انجام داده اند ( در شش ماه اخیر )
3- در زمان حاملگی و دوران شیر دهی
4-خانم هایی که در بازه  دوره ماهانه قرار دارند
5- افرادی که به تازگی از روش های جوانسازی مشابه مانند میکرونیدلینگ استفاده کرده اند
6- افرادی که دارای بیماری های پوستی و حساسیت هستند یا در حال درمان تبخال و عارضه های دیگر پوستی بوده
در هر صورت قبل از اقدام به انجام آر اف گزارش کامل و صادقانه ای از وضعیت خود به پزشک زیبایی که مورد معاینه آن قرار دارید بدهید تا بهترین گزینه و زمان برای شما انتخاب شود.

آر اف در رشت

انواع آر اف تراپی

برای انجام آر اف تراپی روش های مختلفی وجود دارد چرا که استفاده از امواج برای جوانسازی پوست سالهاست که توسط پزشکان مورد استفاده قرار می گیرد اما رفته رفته دستگاه ها و به دنبال آن روش هایی که هرکدام دارای مزایای خود بوده وارد کار شده و باعث گردیده که روش های مختلفی برای rf تراپی بوجود آید که چند نمونه از رایج ترین و معمول ترین آنها را در ادامه شرح داده ایم.
آر اف  فرکشنال 
اینگونه می توان بیان نمود که آر اف فرکشنال که گاها با نام ام ار اف MRF نیز شناخته می شود درواقع سوزن های بسیار کوچکی با ارتفاع کمتر از یک میلیمتر ( قابل تغییر تا 5 میلیمتر ) است که در عمق پوست نفوذ کرده و امواج رادیویی در کسری از ثانیه را به لایه داخلی پوست می رساند( نمونه های آر اف فرکشنال بدون سوزن نیز وجود دارند) که این امواج ضمن ایجاد گرمای مختصری باعث تحریک لایه میانی پوست گردیده و با ترشح کالیژن باعث جوان سازی و سفت شدن پوست می گردد. ار اف فرکشنال از معروف ترین و به روز ترین روش های ار اف تراپی است که علاوه بر لیفت پوست باعث شفاف شدن و از بین رفتن چین و چروک پوست گردیده بیمار بعد از 24 تا 48 ساعت می تواند به فعالیت روزانه خود بازگشته و تاثیر آن را خیلی زود بروی پوست خود مشاهده کند.
آر اف منو پلار
کاربرد آر اف مونوپلار یا منو پلار بیشتر برای از بین بردن چربی های موضعی بدن بوده که به همین دلیل گاها آن را ار اف لاغری نیز می نامند و برای جوانسازی و لیفت صورت از آن استفاده نمی شود اما طریق و روش کار در آن کاملا مشابه دیگر روش های آر اف از طریق امواج رادیو فرکودنسی می باشد که با عمق نفوذ بیشتر بر روی بافت های چربی تاثیر می گذارد.
آر اف بای پولار
در واقع آر اف با پولار از جمله اولین دستگاه ها برای انجام ار اف بوده که دارای دو قطب مثبت و منفی بر روی یک پد در فاصله کمی از یکدیگر می باشد که این باعث ایجاد عمق نفوذ کمتر نیبت به روش آر اف منو پلار گردیده و می توان از آن برای درمان چین و چروک پوست و جوانسازی پوست صورت استفاده کرد.
آر اف مولتی پولار
همانگونه که از نام آن پیداست دارای چندین قطب مثبت و منفی برای مسیر امواج رادیو فرکوئنسی بوده که امکان ایجاد ناحیه ای وسیع تر و عمق نفوذ بیشتر ( کمتر از آر اف فرکشنال )را به ما داده و در اثر بالا رفتن سطح درمان ، زمان انجام عمل آر اف با دستگاه مولتی پلار کاهش می یابد.

آر اف فرکشنال

مزایای آر اف تراپی

آر اف دارای مزایای زیادی است که مهمترین آنها را بطور خلاصه می توان در موارد زیر یافت:
1- بی خطر بودن و بدون زخم یا جراحی 
2- تاثیرگذاری سریع در لیفت صورت
3- قابلیت ایجاد کنترل برای عمق نفوذ های مختلف
4- ادامه به کار و فعالیت روزانه بلافاصله پس از آر اف
5- نتایج قابل قبول و هزینه های درمان مناسب

 

معایب آر اف تراپی 

آر اف معایب یا عوارض خاصی نداشته و فقط میزان نتیجه ای که از آن دریافت میکنید متفاوت است که در این مورد تشخیص صحیح پزشک برای این روش درمانی بسیار موثر خواهد بود. همچنین در صورت استفاده از فرکانکس های ناصحیح ممکن است دچار سوختگی شوید که در صورت متبحر بودن متخصص امکان آن بسیار پائین است همچنین کمی کبودی یا ورم در برخی موارد پس از انجام آر اف مشاهده شده که جای نگرانی نداشته و در کمتر از 24 ساعت کاملا محو خواهد شد.

تعداد جلسات آر اف تراپی

معمولا بسته به نظر پزشک و نوع درمان حدود 4 تا 7 مرتبه برای ار اف تراپی تجویز می شود و پس از آن هر سه تا شش ماه یک مرتبه می بایست جهت تثبیت تاثیر آن تکرار شود.عواملی مانند سن ، نوع پوست و میزان درمان مورد انتظار در تعین تعداد جلسات مورد نیاز آر اف تا درمان کامل تاثیر گذار است.

قیمت آر اف در رشت

آر اف تکنولوژی جدیدی است که ما در کلینیک زیبایی آلما در رشت ، این خدمت مدرن را به شما عزیزان ارائه می دهیم. قیمت موارد مختلف این خدمت اعم از ، هزینه لاغری با دستگاه rf برای ناحیه شکم و پهلو حدود 500/000 تومان ، آراف بازو 300/000 تومان ، قیمت آر اف ران 350/000 تومان ، هزینه آر اف صورت 200/000 تومان و برای ناحیه غبغب 150/000 تومان می باشد. همچنین قیمت آر اف پکیج صورت و گردن250/000 تومان است. پکیج ران و باسن 450/000 تومان بوده و برای درمان دور چشم (شامل RF دورچشم، ماساژ دور چشم، درما اکسی، سرم درمانی) نیز قیمت آراف حدود 200/000 تومان می باشد و قیمت آراف دورچشم به تنهایی 100/000 تومان است.اقداماتی که باید قبل از آر اف تراپی انجام داد

1- شستشو ، نظافت و اصلاح ناحیه مورد درمان
2- از اقدامات مشابه ای که برای جوان سازی پوست مانند میکرونیدلینگ ، هایفو و دیگر موارد انجام داده اید حداقل سه ماه باید گذشته باشد.
3- حداقل 3 هفته از زمان استفاده شما از دستگاه سولاریوم یا روش های طبیعی برای تیره کردن پوست شما باید بگذرد
4- عدم وجود هرگونه پد فلزی یا طلا در بدن و در ناحیه درمان

مراقبت های پس از انجام آر اف تراپی 
از آنجایی که آر اف روشی غیر تهاجمی و بدون جراحی است نیاز به مراقبت و یا انجام اعمال خاصی برای دوره نقاهت نبوده همچنین بهترین توصیه ها را پزشک پس از انجام آر اف به شما خواهد گفت. بطور عمومی رعایت نکات زیر نیز بسیار موثر است :
1- در روز های اول هر گونه عملی که باعث تحریک پوست شود و یا دارای تماس مستقیم با پوست باشد خوداری فرمائید. این اعمال عبارتند از شنا ،قرار گرفتن زیاد در معرض مواد شیمیایی و نور مستقیم خورشید.
2- اگر پوستتان دچار پوسته شد جای نگرانی نیست چرا که لایه جدید در حال شکل گیری بوده و لایه قدیمی بشکل پوسته در حال ریزش است . در این حالت فقط از کرم های مربوطوب کننده که پزشک به شما معرفی کرده استفاده کنید.
3- بهتر است تا 24 ساعت پس از آر اف از آرایش غلیظ بر روی صورت خود و استفاده از مواد آرایشی خوداری کنید.

هشدار : در روش هایی نظیر آر اف فرکشنال که دارای سوزن های بسیار ریزی است و همانطور که پیش تر نیز این روش را کامل توضیح دادیم ، دقت نمائید که این سوزن ها یک بار مصرف و فقط باید برای یک فرد مورد استفاده قرار گیرد چرا که احتمال انتقال انواع بیماری ها در صورت امکان مجدد آن برای افراد وجود دارد. همواره در انتخاب کلینیک و مرکز زیبایی و نکات بهداشتی دقت کافی را بخرج دهید.

 

مرکز آر اف در رشت

مراکز ارائه خدمات ار اف در رشت معمولا کلینیک های تخصصی زیبایی و پوست می باشند که دارای پزشک متخصص و ابزارآلات مورد نیاز rf هستند. خدمات ار اف تراپی در مرکز زیبایی آلما واقع در استان گیلان و شهر رشت بطور تخصصی به هم میهنان عزیز ارائه می گردد که می توانید از طریق تماس تلفنی وقت مشاوره و مراجعه حضوری خود را هماهنگ نمائید.


آر اف

 

آر اف بهتر است یا میکرو نیدلینگ

از جمله دلایلی که همواره ما در کلینیک زیبایی آلما تاکید بر معاینه و نظر پزشک قبل از هر اقدامی برای زیبایی پوست داریم این است که تشخیص روش مناسب برای شما به عهده پزشک بوده چرا که در غیر این صورت ممکن است با صرف هزینه های زیاد نتایج بسیار کم و در بد ترین حالت به پوست خود آسیب برسانید. در این مقایسه باید گفت که اساسا میکرونیدلینگ برای رفع آثار زخم و آسیب های بجا مانده بر روی پوست و روشن تر شدن پوست از طریق لایه برداری عمل کرده حال آنکه عملکرد آر اف تراپی و تاثیر آن بر روی لایه میانی پوست و از طریق امواج رادیویی و در جهت رفع چین و چروک های پوست و جوان سازی سطح خارجی پوست بوده که باعث سفت شدن آن نیز می گردد.
 

تفاوت آر اف با هایفو تراپی

هایفو و آر اف اگر چه دارای تشابه هایی هستند اما از بسیاری جهات بایکدیگر متفاوت بده که مهمترین آنها عبارتند از :
1- آر اف از امواج رادیویی استفاده می کند اما هایفوتراپی با امواج فراصوتی و متمرکز عمل می کند.
2- عمق نفوذ هایفو بسیار عمیق تر بوده و در درمان چین و چروک ها بسیار موثر تر بوده با این حال که آر اف به لایه های میانی نفوذ می کند.
3- تاثیر آر اف سریع تر خود را نشان می دهد اما ماندگاری اثر آن نیز کمتر و نیاز به چند مرتبه تکرار داشته تا تثبیت شود اما تاثیر هایفوتراپی پس از گذشت دو ماه خود را نشان داده اما تاثیر آن تا دو سال ماندگار است.
4- از نظر عوارض و معایب هر دو روشی امن و بدون خطر بوده اما امواج مورد استفاده در هایفو که از نوع فراصوتی هستند ایمن تر است.
نتیجه : برای انتخاب بهترین روش حتما نیاز است که معاینه شوید و طبق نظر پزشک یکی از روش ها را انتخاب نمائید چرا که نتیجه حاصله بر روی پوست افراد مختلف و با توجه به انتظارات مورد پیش بینی کاملا متفاوت و امریست که نیاز به تجربه دارد.

آر اف لاغری در رشت

آر اف لاغری یا کویتیشن چیست ؟

آراف لاغری یا کویتیشن لاغری اولتراسونیک درمانی برای لاغری موضعی و کانتورینگ بدن در نواحی شکم ، پهلو ، ران ، باسن ، بازو ، سینه و غبغب بدون جداسازی ذخیره چربی بدن انجام می شود که از امواج اولتراسونیک و امواج رادیویی برای شکستن چربی های استفاده می شود. از آنجا که آراف لاغری یا کویتیشن بدون نیاز به برش و جراحی بوده ، ازین رو کاملا ایمن و بدون عوارض می باشد و می توان آن را جایگزینی مطمئن و غیر تهاجمی برای گزینه های جراحی از جمله لیپوساکشن معرفی کرد.

اگرچه آر اف لاغری غیر تهاجمی و ایمن است اما نتایج آن نسبت به جراحی لیپوساکشن کمتر قابل توجه بوده اما اگر از روشهای جراحی می ترسید بهتر است کویتیشن لاغری را امتحان کنید. روش کار آر اف لاغری یا کویتیشن بدین گونه است که با استفاده از امواج التراسوند یا امواج فراصوت بدون آسیب به پوست ، بافت چربی را در زیر پوست تخریب می کند و سپس چربیها را بصورت مایع از سیستم لنفاوی تخلیه می کند.

آر اف لاغری نظیر آر اف جوانسازی پوست تنها در یک جلسه انجام نمی گردد و نیاز به تنظیم جلسات متعدد تا 8 جلسه با فاصله دو هفته می باشد. از نکاتی که در انجام کویتیشن لاغری مهم است می توان به پیاه روی تند پس از انجام این روش ، رعایت رژیم غذایی مناسب ، تکمیل جلسات آر اف لاغری و انجام ورزش منظم اشاره کرد. در نتیجه ار اف لاغری به تنهایی موثر نبوده و باید موارد فوق حتما حتما رعایت گردد چرا که با رژیم غذایی پر کالری دوباره چربی های موضعی باز می گردد و کویتیشن عملا نتیجه ای نخواهد داشت.


سوالات عمومی شما در باره آر اف و پاسخ متخصصین کلینیک پوست و زیبایی آلما در رشت

آر اف تا چه حد در جوانسازی و لیفت پوست تاثیرگذار است؟
تاثیر آر اف کاملا در افراد مختلف متفاوت بوده و نمی توان حد و حدودی را برای آن مشخص نمود. برای همین منظور بهتر است پس از معاینه توسط پزشک حدود آن را جویا شوید.

زمان مورد نیاز برای یک جلسه آر اف چقدر است؟
بسته ناحیه درمان ، نوع آر اف و تخصص پزشک متفاوت بوده و معمولا بین 15 تا 40 دقیقه متغییر است . معمولا زمان درمان با آر اف فرکشنال نسبت به دیگر روش ها سریع تر و نتایج آن نیز به مراتب بهتر است.

جوانسازی پوست و لیفت صورت با آر اف چقدر رایج است ؟

بیش از 188000 نفر در امریکا در سال 2020 جوانسازی پوست صورت با آر اف انجام داده اند. لازم به ذکر است که خطر تغییر رنگ پوست یا هیپرپیگمانتاسیون در اثر آر اف تراپی بسیار کم است و این روش برای افراد جوانی که به تازگی علائم پیری زودرس را مشاهده می کنند ، بسیار موثر است اما بر روی پوست با افتادگی شدید موثر نیست.

چه کسانی روش آر اف تراپی برای لیفت صورت و جوانسازی پوست را ترجیح می دهند ؟

افرادی که نمی خواهند ریسک جراحی زیبایی لیفت صورت را داشته باشند و یا اینکه هزینه اضافی و درد زیادی را تحمل کنند ، می توانند از روش آر اف تراپی صورت استفاده کنند تا با این روش علاوه بر بهبود رنگ ، بافت و استحکام پوست ، ظاهر لکه های تیره در اثر آسیب خورشیدی به حداقل برسد و ظاهری جوان تر فراهم گردد. همچنین آراف تراپی باعث کاهش اثرات پیری پوست نظیر چین و چروک ، خطوط ریز و افتادگی و شلی پوست می گردد.

چه کسی درمان آر اف تراپی صورت را انجام می دهد ؟

آر اف تراپی روشی درمانی زیبایی است که به منظور بهبود بافت پوست و از بین بردن شلی و افتادگی پوست و رفع چین و چروک و بطور کل در جوانسازی پوست موثر است ، ازین رو باید در بهترین کلینیک زیبایی در رشت زیر نظر پزشک و متخصص پوست و توسط متخصص زیبایی دارای مدارک معتبر و با تجربه کافی انجام گیرد تا بدون داشتن عوارض جانبی ، بهترین نتایج را از لیفت صورت با آر اف مشاهده کنید.
کلینیک پوست و زیبایی آلما در رشت

اینستاگرام : https://instagram.com/clinic.zibai.alma

گالری تصاویر آر اف تراپی در کلینیک زیبایی آلما

 • Michael Ethan

  کیمیا

  اراف لاغری هم دارید؟ چند جلسه ای هست ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم ، بله داریم ار اف کویتیشن مخصوص لاغریه و باید تشریف بیارید وزن و رژیم هم به شما داخه بشه و ورزش ، شما توی 10 جلسه تغییرات رو احساس خواهید کرد. ممنون از شما

 • Michael Ethan

  لیدا

  سلام رژیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا ؟؟؟ مگه دستگاه نباید لاغر کنه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام بععععععلهههههه چرا که نهههههه عزیز دلم ، شما هر کاری بخوای انجام بدی اگه باز بخوای غذا تو همونجوری که قبل مصرف میکردی پیش بری ، نهایت کمک دستگاه میشه اینکه وزن زیاد نکنی اما اگر میخوای وزنت بیاد پایین باید مصرفت هم بیاد یکم پایین ار اف فقط بافت منسجم و قدیمی چربی رو میترکونه و ریزش میکنه تا شما راخحتتر بسوزونیش و اصل قضیه رو شما انجام میدی با کم کردن مصرقف غذات ، البته نه رژیم سخت ، فقط کم کردن غذا و پیاده روی برای سوختن چربی.... اره دیگه لاغری یکم سخته بر عکس چاق شدن موفق باشی ،

 • Michael Ethan

  نیل

  سلام میخواستم بدونم این دستگاه برای واژینسموس هم انجام میشه ؟ و‌درمانش جطوره و هزینش چقدره

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم ،کلا ارتباطی بین این دستگاه با این مشکل وجود نداره .. ممنون از همراهیتون

 • Michael Ethan

  آرزو

  سلام .من خوندم ار اف برایه افراد خیلی چاق مناسب نیست فقط برایه افراد با تناسب اندام که فقط موضع خاصی کمی چاق هست مناسبه من ۹۵ کیلو هستم پس برایه من این دستگاه بی فایده هست درسته؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم. آراف وکیشن و کویتیشن چربی های احشایی رو از بین نمیبره و اگر شما چربی احشایی دارین آراف گزینه مناسبی برای شما نیست.

 • Michael Ethan

  سوسن

  با سلام . میخواستم بدونم ماندگاری آراف تا چند وقته؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام و درود ماندگاری آراف در حدود 6 ماهه. با تشکر

 • Michael Ethan

  هانیه

  با سلام تعداد جلسات ار اف برای جوانسازی صورت چند جلسه هستش؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم ار اف جوانسازی معمولا 6 تا 8 جلسه با فاصله دو هفته تا یکماه انجام میشه. .

 • Michael Ethan

  سمیه

  با سلام تفاوت هایفوتراپی با آراف تراپی چیست ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم. هر دو برای لیفت و جوانسازی پوست صورت استفاده می شود . اما هایفوتراپی در لایه های عمقی پوست کار کرده و ماندگاری بیشتری داشته و به همان نسبت دیرتر تا حداقل دو تا سه ماه بعد از انجام کلاژن سازی شکل گرفته و نتایج مشخص اصلی می گردد. اما اراف تراپی در لایه های میانی پوست کار کرده و نتایج زودتر مشخص می گردد ماندگاری حدود 6 ماهه دارد . اما این دو روش می توانند مکمل هم نیز باشند. بعد از انجام هایفوتراپی برای کسب نتایج سریعتر و بهتر اراف تراپی 8 جلسه پیشنهاد می گردد.

 • Michael Ethan

  شکیبا

  سلام بهترین سن برای انجام ار اف تراپی لاغری چند سال هستش؟ من 20سالمه می تونم برای ناحیه ران انجام بدم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام و درود بله میتونین انجام بدین. اما مناسب ترین سن برای افراد 30 تا 50 سال هستش

 • Michael Ethan

  هانیه

  سلام. ایا ار اف تراپی با میکرونیدلینگ متفاوته؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام و درود. اراف تراپی برای جوانسازی پوست در لایه های میانی با استفاده از امواج رادیویی هستش که با تحریک کلاژن سازی اقدام به لیفت ، از بین بردن چروک و افتادگی پوست می کند. اما میکرونیدلینگ با استفاده از یک دستگاه دستی دارای سوزن های بسیار ریز ، با ایجاد سوراخ های ریز ، تحریک تولید کلاژن انجام میده و باعث روشن شدن پوست ، از بین بردن لکه های پوستی و جای اسکار آکنه و رفع چروک های سطحی هستش. اما لیفت انجام نمیده.

 • Michael Ethan

  ثمینه

  سلام ایا ار اف عوارض دارد؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم اراف تراپی کاملاً بی خطر و ایمن هستش و عارضه خاصی نداره

 • Michael Ethan

  سما

  سلام و خسته نباشید ایا میتونم برای رفع لکه های صورت از اراف استفاده کنم ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام و درود ابتدا حضوری تشریف بیارین تا مشکلات پوست صورتتون بررسی بشه و بهترین روش براتون ارائه بدیم. البته بیشترین کاربرد ار اف برای لیفت و از بین بردن چروک هستش.

 • Michael Ethan

  شکیلا

  سلام وقت بخیر ایا اراف لاغری نتیجه بخش هستش؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام روز بخیر بله ار اف لاغری به صورت 8 جلسه هر هفته انجام میشه اما بهترین نتایج زمانیه که هم رژیم غذایی رعایت بشه و هم ورزش ترک نشه

 • Michael Ethan

  سپیده

  سلام اراف تراپی چند جلسه است؟ ایا میتونم ماهی یکبار انجام بدم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام و درود اراف تراپی 8 جلسه است که هر 8 تا 10 روز انجام میشه تا نتیجه درستی بدهد

 • Michael Ethan

  عسل

  سلام خسته نباشید مامانم ۶۲ سالشه و پوستش چروک و افتادگی داره تا امروز هم کاری برای جوانسازی ژل یا بوتاکس انجام نداده میخواستم ببینم موثر ترین روش برای از بین بردن چروک و افتادگی پوستش چه روشی رو پیشنهاد میدین؟؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام ممنونم مادرتون باید حضوری تشریف بیارن تا کارشناس زیبایی ، پوست و مشکلات پوستی ایشون رو ببینند و بهترین روش رو پیشنهاد بدهند. البته آراف تراپی و هایفوتراپی دو روش برای جوانسازی و رفع شلی و افتادگی پوست هستن که باید در ابتدا پوست بررسی بشه و بعد نظر قطعی داده بشه . شاید امکان نیاز به تزریق ژل یا بوتاکس هم وجود داشته باشه.

 • Michael Ethan

  عسل

  سلام خسته نباشید مامانم ۶۲ سالشه و پوستش چروک و افتادگی داره تا امروز هم کاری برای جوانسازی ژل یا بوتاکس انجام نداده میخواستم ببینم موثر ترین روش برای از بین بردن چروک و افتادگی پوستش چه روشی رو پیشنهاد میدین؟؟

 • Michael Ethan

  ثمینه

  سلام اراف تراپی چند جلسه هستش؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام اراف تراپی عموماً 8 جلسه با فاصله 8 تا 10 روز انجام می گیرد. و برای درمانهای نگهدارنده ، کارشناس زیبایی حدود یک ماه یا بیشتر تعیین می کند.

 • Michael Ethan

  فریده

  سلام وقت بخیر آیا آراف لاغری جواب میده

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام بله در صورتیکه جلساتتون رو تکمیل کنید و جلسات نگهدارنده ماهانه هم داشته باشید. در کنارش ورزش و رژیم غذایی مناسب رو رعایت کنید.

 • Michael Ethan

  محدثه

  نوبت اراف شکم پهلو میخواستم

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  نوبتدهی با شماره های 01332662196 و 09125396478 انجام میشه

 • Michael Ethan

  سما

  اراف تراپی رو پزشک انجام میده؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر. کارشناس اموزش دیده زیر نظر پزشک

 • Michael Ethan

  پارسا

  ایا ار اف تراپی مثل پاکسازی پوسته ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  ار اف تراپی برای لیفت و جوانسازی پوست انجام میشه اما پاکسازی یک سلسله فرایند روی پوست اعم از لایه برداری و از بین بردن سلولهای مرده ، آبرسانی ، تغذیه رسانی به پوست و ... هستش

 • Michael Ethan

  شیرین

  ایا اراف ضرر دارد؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  اراف تراپی روشی ایمن است ولی باید توجه داشته باشید که به بهترین کلینیک زیبایی در رشت با پزشک متبحر و کارشناس زیبایی با تجربه مراجعه کنید.

 • Michael Ethan

  سیمین

  سلام ار اف لیفت صورت باید چند جلسه با چه فاصله ای باشه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام وقت بخیر معمولا ۸ جلسه با فاصله 8 تا 10 روزه قابل برنامه ریزی و انجام است

 • Michael Ethan

  صحرا

  آراف تراپی بهتره یا هایفوتراپی

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  چون اراف در لایه های میانی کار میکنه ولی هایفو در لایه های عمقی ، در نتیجه ماندگاری و اثربخشی هایفو بیشتره

 • Michael Ethan

  طاهره

  ایا اراف تراپی چین و چروک پوست رو از بین میبره؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله آر اف تراپی برای جوانسازی پوست ، لیفت صورت و رفع چین و چروک و خطوط پوست موثر هستش

 • Michael Ethan

  سهیلا

  آیا برای چین و چروک های عمقی صورت مادرم که 70 ساله هستش ، آراف تراپی رو پیشنهاد میدین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  لطفا حضوری تشریف بیارین تا کارشناس زیبایی بهتون بهترین پاسخ رو بهتون بده

 • Michael Ethan

  سیمین

  ایا برای رفع غبغب میتونم اراف انجام بدم ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله اراف لاغری و لیفت غبغب هم انجام میشه

 • Michael Ethan

  سها

  آیا اراف تراپی همون میکرونیدلینگ ؟

 • Michael Ethan

  شکیلا

  ایا اراف لاغری شکم و پهلو برای من مناسبه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  شما باید حضوری برای مشاوره تشریف بیارین تا کارشناس زیبایی بهتون بگه برای شما ار اف لاغری مناسب هست ایا خیر

 • Michael Ethan

  صحرا

  اراف تراپی با چه امواجی کار میکنه

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  با امواج رادیویی

 • Michael Ethan

  مریم

  ایا اراف تراپی با هایفوتراپی انجام میشه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بصورت اشانتیون در کلینیک زیبایی آلما بله

 • Michael Ethan

  الهه

  ایا اراف تراپی عوارض نداره

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر اراف تراپی با امواج رادیویی کار میکنه که کاملا بی خطره. اما باید به کلینیک زیبایی معتبر مراجعه کنین که دارای پزشک و کارشناس متبحر و کارآزموده باشه تا مشکلی در اثر خطای اپراتور هم خدای نکرده پیش نیاد

 • Michael Ethan

  ساجده

  فواید اراف تراپی چیست؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  لیفت و جوانسازی پوست صورت و گردن ، از بین بردن چین و چروک پوستی و ... اراف لاغری برای لاغری موضعی نواحی شکم و پهلو و بازو و ران و ...

 • Michael Ethan

  شیرین

  اول آراف انجام بدم یا هایفوتراپی

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام لطفا با شماره 01332662196 - 01332006295 - 09125396478 هماهنگ کنید تا برای مشاوره حضوری بهتون نوبت بدن.

 • Michael Ethan

  فاطمه

  هزینه آر اف شکم پهلو چقدره ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  هزینه آر اف شکم پهلو میشه 400000

 • Michael Ethan

  شقایق

  ایا میتونم بعد اراف تراپی رانندگی کنم

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله عزیزم

 • Michael Ethan

  سیدمحمدصادق

  ایا اراف صورت برای اقایون انجام میدین

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر

 • Michael Ethan

  سهیلا

  من قدم 160 وزنم 85 هست و 35 سالمه ایا ار اف شکم پهلو برام موثره؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  شما باید حضوری برای مشاوره اراف لاغری تشریف بیارین

 • Michael Ethan

  سمیرا

  ار اف برای ترک پوستی هم دارین ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله

 • Michael Ethan

  شادبخش

  آراف تراپی آموزش میدین ؟ من خیلی دوس دارم یاد بگیرم

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر ما لاین اموزش نداریم

 • Michael Ethan

  سمیرا

  من به تازگی ژل گونه تزریق کردم میتونم برای اراف صورت مراجعه کنم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر چون اراف صورت اثر ژل رو از بین میبره

 • Michael Ethan

  شادی

  زمان اراف شکم پهلو چقدره؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  45 دقیقه

 • Michael Ethan

  شیما

  من بتازگی جراحی ابدو انجام دادم. پزشکم گفتن باید اراف شکم انجام بدم . شما انجام میدین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله 01332662196 01332006295 09125396478 برای نوبت گرفتن

 • Michael Ethan

  یاسمن

  آراف بازو چند جلسه است؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  در حدود 8 تا 10 جلسه که هفته ای یکبار انجام میشه

 • Michael Ethan

  محمد

  اراف در یک جلسه انجام میشه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر معمولا در حدود ۸ جلسه نیازه

 • Michael Ethan

  شیرین

  یه نوبت برای ار اف شکم پهلو میخواستم

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  با شماره های 01332662196 - 09125396478 - 01332006295 تماس بگیرین

 • Michael Ethan

  حانیه

  آیا اراف صورت واقعا جواب میده؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله معمولا ار اف صورت برای جوانسازی پوست به مدت 8 جلسه هر هفته انجام میشه که حدود دو ماه طول میکشه و چون در لایه های میانی پوست کار میکنه نتایجش زودتر از هایفوتراپی دیده می شه و برای درمانهای نگهدارنده میتونین پس از 8 جلسه ماهیانه اراف صورت انجام بدین

 • Michael Ethan

  ریحانه

  چرا باید حتما با اراف شکم پهلو ورزش هم انجام دادو رژیم هم گرفت

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بخاطر اینکه دوباره چربی های موضعی که باعث چاقی شما میشه برنگرده

 • Michael Ethan

  ونوس

  اراف دور چشم دارین ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله

 • Michael Ethan

  سهیل

  اراف فرکشنال دارین ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر

 • Michael Ethan

  صحرا

  آر اف تراپی نیاز به چندین جلسه داره یا فقط یه جلسه ست

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  معمولا اراف تراپی بصورت ۸ جلسه هفتگی انجام میشه و بعد از آن درمانهای نگهدارنده ماهیانه و سپس چند ماهی یکبار

 • Michael Ethan

  سپیده

  آر اف فرکشنال هم دارین

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر

 • Michael Ethan

  مهرو

  من تزریق بوتاکس انجام دادم پلکم افتادگی پیدا کرده شنیدم اراف خوبش میکنه درسته ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله بین یک تا ۴ جلسه آراف برای از بین بردن اثر بوتاکس و رفع افتاگی پلک موثره

 • Michael Ethan

  ونوس

  ایا میتونم پاکسازی پوست و اراف تراپی رو با هم انجام بدم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله

 • Michael Ethan

  دلارام

  آر اف جوانسازی پوست صورت چند جلسه است؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  8جلسه بین یک هفته تا 10 روز برنامه ریزی میشه

 • Michael Ethan

  دلجو

  خدمات لاغری شما همین آراف لاغری یا کویتیشن هستش؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله

 • Michael Ethan

  شراره

  اگه از الان بخوام اراف غبغب شروع کنم تا قبل عید چند جلسه میتونم بیام؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سه جلسه

 • Michael Ethan

  اذر

  اراف لاغری شکم پهلو واقع اثربخشه ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله در صورتی که رژیم غذایی مناسب و ورزش منظم داشته باشین

 • Michael Ethan

  ماهرخ

  فرق هایفوتراپی با آر اف تراپی چیه

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  هایفوتراپی با امواج فراصوت کار میکنه- ار اف تراپی با امواج رادیویی هایفوتراپی ماندگاری یکساله داره- آراف تراپی 6 ماهه هایفوتراپی در لایه های عمقی پوست کار میکنه - ار اف تراپی در لایه های میانی

 • Michael Ethan

  ریحانه

  اراف تراپی بهتره یا میکرونیدلینگ

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  اراف تراپی جوانسازی پوست و لیفت صورت با امواج رادیویی می باشد اما میکرونیدلینگ نوعی لایه برداری سطحی با دستگاه است تا باعث روشن شدن پوست و رفع اسکار آکنه و جای زخم شود.

 • Michael Ethan

  شکیلا

  ایا میتونم آر اف تراپی رو فقط یک جلسه انجام بدم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  معمولا آر اف تراپی بصورت ۸ جلسه با فاصله 8 تا 10 روزه برنامه ریزی میشه اما اگه مشکلات پوست کم باشه با نظر کارشناس زیبایی ممکنه حتی یک جلسه در ماه یا هر چند ماه یک بار زمانبندی بشه