خدمات

هایفوتراپی

اشتراک گذاری :

شاید تاکنون نام هایفوتراپی را شنیده باشید و یا روش های مختلفی درباره جوانسازی و ترمیم پوست صورت را بررسی کرده و در میان آنها به نام هایفوتراپی برخورد کرده باشید اما اطلاعات دقیقی از این روش بدست نیاورده باشید. در این جا همه آن چیزی که نیاز است در باره هایفوتراپی که به آن معجزه جوانسازی و لیفت صورت گفته می شود را آورده و تلاش شده تمامی جنبه های آن از جمله معایب، مزایا،ماندگاری و قیمت انجام آن در رشت را برسی کنیم. پس در ادامه با ما همراه شوید.

هایفوتراپی چیست

اگر درکودکی با استفاده از ذره بین و ایجاد تمرکز نور خورشید در کانون آن بازی کرده اید می دانید که به چه صورت با یک عدسی می توان پرتو ها را در یک نقطه متمرکز نمود. این موضوع شباهت زیادی به هایفوتراپی داشته با این تفاوت که در هایفو بجای نور امواج فراصوت دسته بندی و بصورت متمرکز به ناحیه مورد درمان تابیده می شود. از این روش درمانی برای بسیاری از بیماریها و اختلالات عصبی و همچنین برای جوانسازی و لیفت پوست صورت استفاده می شود که درواقع امواج با تحریک لایه های عمقی پوست باعث سفتی و لیفت پوست صورت گردیده و آثار آن چند هفته پس از درمان قابل رویت است اما در طول زمان( حدود 3 ماه بعد) تاثیر آن بیشتر مشهود می شود.هایفوتراپی بقدری تاثیرگزار بوده که از آن به عنوان یک جایگزین خوب بجای عمل جراحی زیبایی و لیفت برای جوانسازی پوست یاد می شود، مزایای این روش در ادامه بیشتر مورد برسی قرار گرفته. در ویدئوی بالا از انجام هایفوتراپی در کلینیک آلما رشت را می توانید ملاحظه کرده و با نحوه انجام هایفو بیشتر آشنا شوید.

مزایای هایفوتراپی

همانگونه که پیشتر بدان اشاره شد از هایفوتراپی برای درمان بسیاری از بیماریها و اختلالات عصبی علاوه بر جوانسازی پوست استفاده می شود که اصلا فلسفه به وجود آمدن آن در ابتدا برای درمان بیماری هایی نظیر اختلالات عصبی و بعد ها در شکستن سنگ کلیه بوده و دلیل عمده آن نیز به این خاطر است که با ذره بین صوتی که در آن نصب گردیده و به علت تمرکز امواجی که ایجاد می کند به پزشکان امکان درمان دقیق بر روی یک ناحیه خاص بدون جراحی و آسیب به بافت های دیگر را می دهد. اما از آنجایی که موضوع مورد بحث ما استفاده از هایفوتراپی برای جوانسازی و لیفت پوست است در اینجا ما فقط به مزایای هایفوتراپی در امور زیبایی و رفع افتادگی پوست می پردازیم.
1. هایفوتراپی در مقایسه با دیگر روش های جوانسازی پوست مانند میکرونیدلینگ ، ار اف و... دارای عمق نفوذ بیشتر بوده و به دلیل اینکه با عدسی آن می توان عمق و فاصله کانونی که امواج می بایست متمرکز شده و تاثیر بگذارند را تنظیم نمود، امواج کاملا از سطح رویی پوست عبورکرده و لایه های عمقی را هدف قرار می دهد که این باعث تاثیر و ماندگاری بیشتر هایفو نسبت به دیگر روش ها می شود.
2. بر خلاف عمل های جراحی برای زیبایی هایفوتراپی نیازی به بیهوشی، بریدگی و بخیه یا پانسمان نداشته و بلافاصله بعد از انجام هایفو می توان به فعالیت روزمره ادامه داد و بجز کبودی مختصری که در کمتر از چند ساعت تا چند روز از بین می رود عوارض پس از عمل خاصی ندارد.
3. به لحاظ هزینه و به خاطر ماندگاری طولانی مدت تاثیر آن از دیگر روش های مشابه برای جوانسازی پوست صورت موثر تر و مقرون بصرفه تر می باشد.
4. در درمان چین و چروک های عمقی و افتادگی های شدید پوستی مانند غبغب و چروک اطراف لب هیچ روش درمانی بجز هایفوتراپی این عمق تاثیر را نداشته مگر جراحی پلاستیک یا همان لیفتینگ.
5. از آنجایی که در روش هایفو برش ، بخیه و زخمی وجود ندارد امکان ابتلا به بیماری های عفونی و انتقال بیماری وجود ندارد.
6. برای افرادی که ریسک بیهوشی برای عمل جراحی لیفت وجود دارد یا از بیهوشی و جراحی ترس دارند هایفو جایگزین مناسبی بوده چرا که احتیاج به بیهوشی و جراحی ندارد.

 

نحوه تاثیر امواج هایفوتراپی

از جمله مزایای هایفو تراپی HIFU این است که بدون ایجاد اثر و ردی بروی سطح پوست به لایه های عمقی آن نفوذ کرده و تاثیر خود را در آنجا می گذارد. اما این چگونه میسر می شود که بدون ایجاد زخم و سوختگی بر روی سطح پوست ، لایه های زیرین گرم و مورد عمل امواج اولتراسوند هایفو قرار بگیرند ؟ اگر به مثال ذره بین بازگردیم ، وقتی شما دست خود را در فاصله کمی از ذره بین قرار دهید هیچ گرمایی احساس نمی کنید بلکه گرمای حاصل از نور خورشید که باعث سوختگی می شود فقط در فاصله کانونی و در جایی که پرتو ها متمرکز شده و به شکل یک نقطه در آمده اند اتفاق می افتد که دقیقا این روش برای تابش پرتو های فرا صوتی در هایفو تراپی مورد استفاده قرار می گیرد.

ماندگاری اثر هایفوتراپی

تاثیر انجام هایفوتراپی را از همان روزهای اول می توانید بر روی پوست خود احساس کرده اما نتایج اصلی بعد از حدود دو تا سه ماه که پوست فرصت کالیژن سازی و تغییر را پیدا می کند خواهید دید. اما اینکه تا چه میزان تاثیرات آن و تا چه زمانی ماندگار است تحت تاثیر عوامل دیگر متغییر بوده که سن افراد و تغذیه آنها از مهمترین عوامل موثر خواهد بود اما بصورت حدودی هر یک سال و برای برخی هر دو سال یکبار هایفوتراپی نیاز به تمدید داشته باشد.

عوارض هایفوتراپی

امواج مورد استفاده در روش درمانی هایفو از نوع اولتراراسوند است که سالها برای درمان عارضه های مختلف توسط پزشکان مورد استفاده قرار می گرفته و جالب است بدانید که این نوع از امواج دقیقا مشابه امواج دستگاه سونوگرافی بوده و عمر استفاده از این امواج بیش از سه دهه است که در روش هایفوتراپی با متمرکز کردن آنها بر روی یک نقطه خاص برای درمان شلی و مشکلات پوستی استفاده می شود.پس از انجام هایفو ممکن است تا دو روز کمی در پوست صورت خود احساس خارش و تا چند ساعت پس از انجام هایفو کمی قرمزی یا کبودی بر روی پوست شما به وجود آید و به جز این موارد عوارض جانبی دیگری برای هایفوتراپی وجود ندارد.
نکته : در برخی نقاط صورت مانند نواحی دور چشم بهتر است اصلا از هایفو استفاده نشود و نقاطی که عصب ها در لایه های سطحی تری قرار دارند می بایست فرکانس دستگاه متناسب با آن نقاط تغییر کند که این جز موارد تخصص پزشک و تکنسین مربوطه که در حال انجام هایفوتراپی است بوده. در صورتی که همه نقاط با فرکانس بالا انجام شود ممکن است در برخی نقاط که مسیر عصب های صورت است التهاب یا کبودی ایجاد شود که البته این کبودی پس از چند روز از بین خواهد رفت.

بهترین مرکز هایفوتراپی در رشت

هایفوتراپی در رشت

رشت به عنوان یکی از بزرگترین شهر های شمالی کشور دارای کلینیک های مجهزی برای انجام هایفو می باشد. آلما اولین کلینیک زیبایی در رشت بوده که به ارائه تخصصی هایفوتراپی در رشت تحت نظر پزشک متخصص پوست و زیبایی با تکنسین های دوره دیده و دستگاه های روز جهان پرداخته که جهت مشاوره رایگان و دریافت نوبت می توانید با شماره های کلینیک تماس حاصل فرمائید. از ویژگی های اصلی هایفوتراپی در رشت و در کلینیک آلما می توان به تخصص تکنسین ها، قیمت های مناسب، بهداشت و آرامش محیط درمانی اشاره نمود.

چه افرادی نباید از هایفوتراپی استفاده کنند

اینکه هایفوتراپی برای چه کسی مناسب است و چه افرادی نباید از این روش درمانی استفاده کنند و یا میزان تاثیر آن در فرد چقدر است می بایست توسط پزشک پس از معاینه مشخص شود چرا که ممکن است روش های درمانی دیگری برای فرد مناسب تر باشد اما بطور عمومی برای افرادی که بیماری های پوستی و عفونی داشته باشند تا درمان کامل بیماری مناسب نیست و بهتر است این کار را به کمی بعد تر موکول کنند.همچنین هایفوتراپی برای زنان باردار و افرادی که دارای بیماری های قلبی هستند ممنوعیت مطلق داشته و در برخی موارد برای کسانی که دارو های خاصی مصرف می کنند هم نیز ممکن است مضر باشد ، به همین منظور قبل از درمان پزشک خود را بطور کامل در جریان دارو هایی که مصرف می کنید و یا سوابق بیماری های خاصی اگر داشته اید بگذارید. همچنین افرادی که در ده روز گذشته از تزریق ژل یا فیلر برای جوانسازی پوست خود استفاده کرده اند بهتر است یک ماه دیگر تا انجام هایفو صبر کنند.

در تصویر زیر نحوه ترمرکز امواج فراصوت در هایفوتراپی و تاثیر آن بر روی لایه عمقی پوست مشاهده می گردد.

هایفوتراپی در رشت

آیا امواج هایفوتراپی باعث شادابی پوست می شود ؟

شادابی پوست جزو لاینفک دوران جوانی است که این را مدیون کلاژن پروتئین موجود در پوست می باشد اما کم کم با افزایش سن تولید کلاژن در پوست کاهش می یابد که منجر به چین و چروک ، شلی و افتادگی پوست و نشانه های پیری در پوست می گردد. بدین جهت روش هایفوتراپی از بهترین روشهای جوانسازی پوست است که روشی درمانی زیبایی بشمار می رود و شادابی را به پوست شما بر می گرداند.

لازم به توضیح است که امواج هایفوتراپی که از نوع امواج فراصوت است با ارسال به لایه های عمقی پوست یا لایه SMAS ( لایه ای که در آن جراحی لیفت صورت انجام می شود ) به تولید کلاژن کمک می کند و از آنجا که کلاژن پروتئینی برای حفظ خاصیت کشسانی پوست و جوانی پوست می باشد ، لذا با تشویق تولید کلاژن چین و چروک پوست رفع شده و شلی پوست از بین می رود و با افزایش خاصیت ارتجاعی پوست ، پوست جوان و شاداب می شود.

کاربردهای هایفوتراپی

از کاربردهای هایفوتراپی می توان به لیفت صورت شامل لیفت گونه و ابرو و یا پلک ، رفع چین و چروکهای پوست صورت ، از بین بردن خطوط و چروک گردن ، اصلاح فرم فک و چانه ، اصلاح فرم غبغب ، سفت کردن پوست صورت ، کلاژن سازی و افزایش خاصیت ارتجاعی پوست صورت ، بهبود خط اخم و لبخند و ... اشاره کرد. همچنین هایفوتراپی دارای ماندگاری طولانی مدت ، نتایج چشمگیر ، بدون دوره نقاهت ، بدون عوارض و هزینه پایین بوده که تنها در یک جلسه انجام می گیرد.

قیمت هایفوتراپی در رشت

ما در کلینیک زیبایی آلما در رشت افتخار داریم، خدمتی بی نظیر و تکنولوژی مدرن هایفوتراپی را به شما زیباپسندان ارائه دهیم. قیمت هایفوتراپی در رشت برای هر جلسه ناحیه صورت 2/500/000 تومان، خط خنده 1/400/000 تومان ، قیمت هایفوتراپی در رشت برای گردن 1/400/000 تومان ، همچنین  ناحیه غبغب 1/400/000 تومان  می باشد. اما باز هم در کمال خرسندی، پکیج های ویژه اقتصادی ما بدین شرح ارائه می شود. قیمت هایفوتراپی در رشت  برای پکیج صورت و غبغب 3/000/000 تومان و هزینه یا قیمت هایفوتراپی در رشت  برای پکیج صورت ، گردن و غبغب حدود 3/500/000 می باشد که تفاوت قیمت آن کاملاً مشهود است.

قیمت هایفوتراپی

 

مراحل هایفوتراپی در رشت

مراحل انجام هایفوتراپی در رشت بسیار ساده،بدون درد، بخیه و پانسمان و بصرت عمومی حدود 30 دقیفه تا حداکثر 50 دقیقه زمانبر بوده ، با پاکسازی شروع شده و فرد پس از پایان آن بلافاصله میتواند به فعالیت روزانه خود بازگردد. این مراحل بترتیب زیر انجام می شود:
1. در ابتدا صورت شما از هرگونه مواد مراقبتی مانند ضد آفتاب یا مواد آرایشی توسط تکنسین پاک می شود.
2. بنا به تشخیص پزشک ممکن است نیاز به استفاده از بی حس کننده در محل انجام هایفو باشد.
3. یک ژل بیرنگ برای حرکت ساده تر دستگاه روی صورت زده می شود.
4. طول موج و شدت امواج توسط اپراتور دستگاه مطابق با پوست شما و ناحیه مورد درمان تنظیم می شود.
5. تکنسین هایفو دستگاه را روی صورت قرار داده و کار را آغاز می کند.
6. مراحل کار مطابق تقسیم بندی های عضلانی که پزشک یا تکنسین به آنها واقف بوده انجام می شود.
7. کار تمام و پس از برداشتن دستگاه از روی صورت ژل مخصوص پاک می شود و این به معنی اتمام هایفوتراپی می باشد.

توصیه هایی برای بعد از هایفوتراپی

پس از اتمام درمان با هایفو اگر چه می توانید فعالیت های روزانه خود را ادامه داده اما توجه داشته باشید که به دلیل درمان انجام شده روی صورت، پوست شما در این دوران کمی حساس بوده و بهتر است برای دستیابی به بهترین نتیجه به توصیه های زیر عمل کنید.
- دوری از آفتاب و نور مستقیم خورشید و همچنین استفاده نکردن از دستگاه سولاریوم
- لایه برداری و پاکسازی پوست، تزریق ژل و هر عمل زیبایی دیگری حداقل می بایست یک هفته از عمل هایفوتراپی گذشته باشد و حتما با نظر پزشک تجویز شود.
- پوست خود را نخارانید و از هر عملی که باعث تحریک آن می گردد خوداری نمائید.
- آب زیادی مصرف کنید چرا که آب باعث کمک به بازپروری بافت پوست شما می گردد.
- بهتر است تا سه روز از مواد آرایشی که ممکن است ایجاد حساسیت کرده و یا پوست شما را تحریک کند استفاده نکنید.

هایفوتراپی در رشت

ترکیب هایفوتراپی با دیگر روش های جوانسازی

اگر چه می توان از دیگر روش های درمانی مانند آر اف به عنوان مکمل برای جوانسازی پوست در کنار هایفو استفاده کرد اما دقت فرمائید که ترتیب و فاصله زمانی مشخص قبل و یا بعد از هایفوتراپی بین آنها باید وجود داشته باشد. از این رو تشخیص اینکه کدام روش به عوان مکمل یا چه زمانی می توانید این کار را انجام دهید بر عهده پزشک و پس از معاینه شما می باشد. پس در جلسات مشاوره حتما زمان آخرین فعالیتی که بر روی پوستتان برای جوانسازی و رفع چین و چروک انجام داده اید را به پزشک خود بگوئید تا تداخلی در روش درمانی برای شما پیش نیامده و نتیجه مطلوبی بگیرید.


سوالات شما در باره هایفوتراپی در رشت  و پاسخ متخصصان کلینیک آلما

سن مناسب برای هایفوتراپی چه زمانی است؟
قطعا افراد در سنین اولیه جوانی نیازی به این کار نداشته چرا که پوست آنها شاداب و بدون چین و چروک است اما بهترین نتیجه در سنین آغازین میانسالی یعنی پایان دهه سوم تا دهه ششم سن هر فردی قابل دستیابی است چرا که پوست افراد در میانسالی واکنش مناسبی از خود نشان میدهد و توان ساخت کالیژن(پروتئین جوانسازی پوست) مجدد را داشته و لیفت شدن پوست در این افراد معمولا پس از دو ماه بخوبی مشهود است.

بعد از انجام هایفوتراپی چند سال جوان تر بنظر می رسیم ؟
این پرسش از آن جمله سوال هایی است که پاسخ شفافی نداشته چرا که بطور نسبی در افراد با شرایط سنی و نوع بافت پوستی متفاوت بوده اما بطور حدودی پس از چند ماه تقریبا افراد پنج تا ده سال جوان تر بنظر می رسند. اما مجددا تاکید میکنیم که رعایت عوامل مختلف مانند تغذیه مناسب تاثیر بسیار زیادی در نتیجه حاصله خواهد داشت.

تاثیر کامل هایفوتراپی چه زمانی پدیدار می شود؟
تاثیر اولیه آن بلافاصله بعد از درمان پدیدار گشته اما تاثیر واقعی آن پس از گذشت 45 تا 90 روز قابل مشاهده می باشد.

آیا هایفوتراپی درد دارد؟ نیاز به بی حسی یا داروی آرامبخش داشته؟
درد خیر اما کمی احساس گرما زیر پوست خود خواهید داشت که کاملا قابل تحمل است اما ممکن است دکتر بنا به تشخیص از کرم بی حس کننده استفاده کند تا حتی این گرمای کم دستگاه را هم احساس نکنید. برخی دیگر آن را به شکل سوزن سوزن شدن خیلی ملایم روی پوست توصیف کرده که البته درد زیادی ندارد.

آیا هایفوتراپی باعث آسیب به بافت پوست می شود؟
بله. اما این یک آسیب کنترل شده است. درواقع با افزایش سن افراد ترشح کالیژن توسط غدد پوستی که در لایه میانی پوست قرار دارد کم و به مرور متوقف می شود. در هنگام انجام هایفوتراپی درواقع با گرم کردن لایه میانی پوست آسیب سطحی به آن وارد می شود که این غدد را تحریک به ترشح کالیژن و بازسازی بافت پوست کرده که نتیجه آن کشیدگی و از بین رفتن چین و جروک پوست خواهد بود.

اگر عمل لیفتینگ انجام بدیم نتیجه بهتری می گیریم یا هایفوتراپی؟
بستگی به نتیجه مورد انتظار دارد. بطور خلاصه می توان اینگونه گفت که تاثیر عمل لیفتینگ حدود 10 سال است در حالی که تاثیر هایفو بین 2 تا 3 سال است، همچنین جراحی لیفتینگ می تواند پوست های شل، آویزان در ناحیه گردن و غبغب را به خوبی جمع کند اما در هایفوتراپی این جمع شدگی چندان مشهود نیست و بیشتر در درمان شلی و چین و چروک موثر است. در نقطه مقابل عمل لیفتینگ دارای هزینه های بسیار بالا تر از هایفو بوده ضمن اینکه ریسک عمل، بیهوشی، عفونت و بخیه نیز وجود داشته و یک دوره نقاهت بین دو تا شش ماه نیز پس از عمل باید سپری شود که هیچ یک از این موارد در استفاده از هایفو وجود نداشته و فرد بلا فاصله به زندگی روزمره باز می گردد. بطور کلی ما هایفوتراپی را برای افراد در سنین 30 تا 60 سال و گاها تا 65 سال توصیه میکنیم و برای افراد با سن بیشتر یا افتادگی شدید پوست، لیفتینگ را پیشنهاد می دهیم.

 

بهترین مرکز هایفوتراپی در رشت


چه کسانی به نتیجه مطلوب از هایفوتراپی دست نمی یابند؟
معمولا افرادی که سن زیادی داشته بطوری که پوست آنها دارای درجه افتادگی زیادی بوده و چین و چروک های عمقی با سن زیاد دارند ، این روش برای آنها موثر نبوده چرا که با تحریک لایه عمقی پوست و لیفت آن نمی شود افتادگی های زیاد را برطرف نمود و برای این منظور احتمالا تا کنون روشی جز جراحی های زیبایی کارساز نیست و گاها از تزریق بوتاکس و ژل نیز می توان برای این افراد استفاده کرد. همچنین افرادی که دارای اضافه وزن بسیار زیادی هستند و یا تغییر وزن ناگهانی زیادی داشته اند نتایج کمتری از این روش درمانی کسب می کنند.


آیا هایفوتراپی واقعا تاثیرگذار است؟
بطور قطع روش هایفوتراپی یکی از تاثیرگذارترین و بهترین روش ها برای جوانسازی پوست و جلوگیری از پیری و افتادگی آن می باشد و در هیچ روشی مانند هایفز عمق نفوذ امواج برای تحریک لایه های عمقی پوست به ساخت کالیژن وجود ندارد. از همه مهمتر اینکه این تاثیرات بدون تخریب و آسیب رساندن به بافت های مجاور و لایه سطحی پوست انجام می شود و این یعنی تاثیر بالا با ایمنی بسیار زیاد و بدون نیاز به برش، بخیه و پانسمان. البته ناگفته نماند که روش هایفو برای افراد خیلی مسن که سالها پوست آنها در برابر تابش اشعه خورشید قرار گرفته و دچار شلی و افتادگی زیاد، آویزان شدن پوست در ناحیه گردن و غبغب و پف های زیاد است تاثیر بسیار ناچیزی داشته و این نوع عارضه ها نیاز به جراحی لیفت دارند اما برای افرادی که تازه وارد میانسالی شده و پوست آنها در نواحی دورلب، گردن و گونه دارای چین و چروک شده بهترین، کم هزینه ترین و تاثیرگذارترین درمان می باشد.


زمان انجام هایفوتراپی چقدر است؟
معمولا پس از آماده سازی برای انجام درمان مدت زمان اصلی این کار بین سی دقیقه تا یک ساعت خواهد بود.(البته گاها به دلیل افزایش مراحل پیش درمان یا آماده سازی و بنا به نوع پوست که نیاز به حرکت متفاوت دستگاه داشته ممکن است تا 90 دقیقه زمان نیاز باشد)

قبل و بعد از انجام هایفو تراپی چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟
قبل از شروع درمان نیاز به انجام عمل خاصی یا مصرف داروی خاصی نیست . فقط می بایست صورت خود را شسته و تمیز کنید. بعد از انجام آن نیز معمولا نیاز به مصرف داروی خاصی نیست و شما به فعالیت روزانه خود مطابق برنامه های عادی می پردازید. البته ممکن است بنا به تشخیص پزشک برای جلوگیری از حساسیت ، کبودی و درد احتمالی بعد از آن مسکن های ساده ای از جنس پروفن یا نظیر اینها برای چند روز اول تجویز شود.

آیا در زمان بارداری می توان از هایفوتراپی استفاده کرد؟
در دوران بارداری خیر و در دوران شیر دهی مشروط به نظر پزشک متخصص بوده اما بهتر است به پس از دوران شیردهی موکول شود.

هایفوتراپی چند جلسه نیاز به تکرار داشته و فواصل زمانی بین آنها چقدر است؟
معمولا یک یا دو جلسه درمانی با فاصله شش ماهه کافی بوده و نیاز به تکرار جلسات در فواصل کوتاه نداشته و از آنجایی که تاثیر آن تا حدود دو سال بر قرار است ممکن است بعد از این مدت نیاز به تکرار مجدد آن داشته باشید.

هایفوتراپی برای جوانسازی صورت در رشت انجام می شود؟
بله. کلینیک زیبایی آلما در منظریه رشت اولین ارائه دهنده خدمات هایفوتراپی در رشت مجهز به دستگاه های به روز پزشکی، تکنسین های مجرب و پزشک مشاور می باشد. برای ویزیت، دریافت مشاوره و انجام هایفو برای جوانسازی پوست صورت می توانید به آلما مراجعه نمائید.

در تصویر زیر تاثیر هایفو تراپی پس از گذشت 4 ماه قابل مشاهده است

هایفوتراپی

امواج مورد استفاده در هایفوتراپی از چه نوع امواجی می باشد؟
درواقع جنس این امواج از نوع صوت اما نوع فراصوتی بوده که از طریق عدسی همگرایی که در دستگاه نصب شده در یک نقطه متمرکز می گردند.این نقطه به هم رسیدن امواج توسط دستگاه قابل تنظیم و تغییر بوده و بسته به نیاز عمق نفوذ یا تاثیر آن توسط متخصص در طول انجام عمل هایفوتراپی تغییر می کند. همچنین اطلاعات کلی در حین انجام این کار بر روی صفحه نمایش دستگاه به تکنسین مربوطه برای تنظیمات بهتر نمایش داده می شود.

بهترین دستگاه هایفوتراپی در رشت کدام است؟
دستگاه های مورد استفاده در هایفو مانند دستگاه های لیزی که برای رفع موهای زائد بدن و لیزر درمانی استفاده می شوند زیاد متنوع نبوده و بهترین نوع و معروف ترین آنها دستگاه ایتالیایی با برند اپلون با کارتریج آمریکایی می باشد. شما می توانید در کلینیک آلما از بهترین دستگاهای هایفوتراپی در رشت که همان دستگاه هایفو برند اپلون و دابلو بوده استفاده کنید.

آیا هایفوتراپی شکم انجام می شود؟

بله. هایفوتراپی شکم به عنوان درمانی غیرتهاجمی برای رفع چربی های شکم بکار برده می شود که در آن از امواج فراصوت متمرکز و شدید استفاده می شود و علاوه بر از بین بردن چربیها ، با افزایش خاصیت ارتجاعی پوست ، شلی و افتادگی پوست شکم را بهبود می دهد. بدین ترتیب که با شکستن سلولهای چربی در ناحیه شکم با استفاده از امواج هایفو ، تحریک تولید کلاژن و جمع شدن پوست همزمان شکل می گیرد و البته در دیگر نواحی دارای چربی نظیر غبغب ، باسن ، ران و سینه نیز کاربرد دارد.

هایفوتراپی ابرو چیست ؟

هایفوتراپی ابرو از روش های جدید لیفت ابرو و لیفت شقیقه بوده که به منظور بالا کشیدن ابرو یا شقیقه و رفع چین و چروک و خطوط بکار گرفته می شود و کاملا درمانی و غیرتهاجمی ، بدون درد و خونریزی است و ریسک و خطرات جراحی و دوران نقاهت و یا خطرات بیهوشی را بهمراه نخواهد داشت. حتی پس از انجام هایفوتراپی می توان به فعالیت روزانه خود برگشت. با توجه به اینکه هایفوتراپی ابرو روشی درمانی است ، لذا به تولید پروتئین کلاژن در پوست کمک می کند تا جوانی و زیبایی خود را بازیابد که این امر در حدود دو تا سه ماه طول کشیده و پس از آن در حدود یک سال ماندگاری دارد.


معنی واژه هایفو چیست؟
کلمه هایفو یا HIFU  برگرفته از نام اختصاری کلمه انگلیسی  High-intensity Focused Ultrasound که درواقع اشاره به تکنولوژی بکار رفته در دستگاه یعنی امواج اولتراسوند متمرکز با شدت بالا بوده که به نوعی تعریف کننده عملکرد هایفوتراپی می باشد. همانگونه که پیش تر نیز بدان اشاره شد از امواج اولتراسوند در سونوگرافی سالهاست که استفاده می شود اما در نوع هایفو این امواج متمرکز و به نقطه هدف تابانیده می شود.

هایفوتراپی در رشت

بهترین مرکز هایفوتراپی در رشت کدام است؟

امروزه مراکز تخصصی و کلینیک های زیبایی در اکثر شهر ها از حمله رشت و استان گیلان وجود داشته که خدمات هایفو و پاکسازی پوست را ارائه می دهند. اگر چه کلینیک آلما اولین مرکز ارائه دهنده خدمات هایفوتراپی در رشت بوده اما امروزه معمولا تمامی این مراکز تلاش میکنند که جدید ترین دستگاه ها و بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه کنند. از این رو جهت راهنمایی شما برای انتخاب بهترین مرکز هایفوتراپی در رشت فقط به ذکر همین چهار ویژگی که در ادامه آمده بسنده می کنیم.
1. مرکز دارای پزشک متخصص پوست و زیبایی و تکنسین ها دوره دیده دارای مدرک باشند.
2. دستگاه های هایفو جدید و به روزی داشته باشند.( دستگاه دابلو و دابلو گلد از بهترین این دستگاه ها می باشد)
3. محیط کلینیک تمیز و استریل باشد.
4. قیمت مناسب خدمات
با رعایت هرچهار شرط بالا انتخاب بهترین مرکز هایفوتراپی در رشت و یا هر شهر دیگری کار سختی نبوده و حتی می توانید در جلسه مشاوره از محیط آنجا بازدید نموده تا اگر مطابق شرایط بالا و پسند شما بود آن مرکز را انتخاب نموده و به هیچ عنوان هایفو را در محل های غیر تخصصی مانند سالن زیبایی انجام ندهید.

توضیحات بیشتر در صفحه : بهترین مرکز هایفوتراپی در رشت

هایفوتراپی برای لاغری در رشت

اگر چه از هایفو و امواج التراسوند برای لاغری موضعی و شکستن بافت های چربی و سلولیت نیز استفاده می شود اما نوع دستگاه آن با هایفو زیبایی متفاوت بوده که طول موج متفاوتی را تولید می کند. در کلینیک آلما تمرکز بر روی زیبایی و پوست صورت بوده و عمل هایفوتراپی برای لاغری در رشت، در کلینیک آلما انجام نمی شود.

هایفوتراپی چند درصد تاثیر دارد ؟

مطالعات نشان داده هایفوتراپی صورت در نواحی چین های بینی تا 77 درصد و در اصلاح خطوط فک حدود 73 درصد باعث بهبود شده. همچنین نتایج تحقیقات دیگری حاکی از این است که 97 درصد از شرکت کنندگان هایفوتراپی صورت را خیلی خوب توصیف کرده اند که دارای ماندگاری طولانی می باشد.

آیا هایفوتراپی باعث لاغری صورت می شود ؟

بله. با توجه به اینکه در هایفوتراپی از امواج فراصوت استفاده می شود که باعث گرم شدن لایه های عمقی پوست و نیز سلولهای چربی می گردد لذا هایفو باعث آب شدن و از بین رفتن چربی های اضافی صورت می شود. بدین ترتیب با کاهش چربی های صورت ، هایفوتراپی منجر به لاغری صورت می گردد.

کلینیک زیبایی آلما - رشت

اینستاگرام : https://instagram.com/clinic.zibai.alma

گالری تصاویر هایفوتراپی در کلینیک زیبایی آلما

 • Michael Ethan

  رامین جوان

  در مورد هایفو ابرو سوال دارم ممنون میشم به بنده مشاوره بدین

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام ، ببخشید که دیر جواب داده شد اگر نیاز هست ، بفرمایید چطور میتونم کمکتون کنم

 • Michael Ethan

  سمیه

  سلام ، هایفو تراپی چند جلسه است و چقدر تاثیر گذاره؟ ممنون میشم توضیح بدید

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم هایفوتراپی درد نداره چون ما از بیحسی استفاده میکنیم ، و شما دردی رو متوجه نمیشید ، توی متن خدمات دئر مورد هایفو توضیح هست من نمیخوام زیادی بگم ، اما بستگی به سن شما و درصد جوابدهی پوستتون به عوامل تحریک کننده کلاژن سازی داره ، یعنی شما پوستتون اگر مرتب پاکسازی شده و آماده باشه با انجام اینکار سریع شروع به پاسخدهی میکنه و کامل شما نتیجه رو در شفاف بودن پوسستون و صاف شدنش میبینید ، اما چروکهای قدیمی و عمق دار رو تا حد کمی میتونه از بین ببره بنابراین هر چه سن کمتر مـال 35 به بعد باشه بهتر جواب میده ممنون از شما

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  ببخشید تعداد جلسات یک جلسه در ساله

 • Michael Ethan

  ندا

  سلام، شما تخفیف ندارید برای انجام هایفو

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلا عزیزم ، سوالت جالب بود ، والا ما تو دوره های مختلف به مناسبتها بعضا تخفیف هم میزاریم ، این تخفیفات هایفو ، یا تخفیفات لیزر بصورت دوره ای نیست و به مناسبتهای مختلف ممکنه باشه یا نباشه ، ولی شما با مرکز تماس بگیرید براتون روی ادرس ایمیل یه کد تخفیف میفرستیم اونو با خودتون بیارید و تخفیف بگیرید. ممنون از همراهی تون

 • Michael Ethan

  رعنا

  سلام معمولا هر چند وقت باید برای هایفو اومد من دفعه قبل 6 ماه پیش اومدم پوست صورتم خیلی خوبه نمیخوام خراب شه لطفا راهنمایی کنید

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام خدا رو شکر که راضی بودید ، معمولا یکسال باید بگذره ، 8تا 9 ماه هم میشه انجام داد ممنون از همراهیتون

 • Michael Ethan

  عبدالرضا جهری

  نوبت میخوام برای هایفو صورت ، سنم 52 و تخفیف هم انتظار دارم لطفا آدرس رو بهم بفرمایید

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  درود بر شما دوست عزیز کلینیک ما مختص بانوان هست

 • Michael Ethan

  مامان روجا

  سلام. چجوری میشه نمونه کاراتونو ببینم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  درود بر شما با همراهی ما در اینستا و سایت کلینیکمون

 • Michael Ethan

  آزیتا

  کد تخفیف لطفا

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  درود بر شما دوست عزیز شما میتونین با همراهی ما در اینستا از تخفیفات فصلی و جشنواره هامون استفاده کنید

 • Michael Ethan

  پروانه

  سلام و خسته نباشید. من چند ماهی هست ژل خط خنده تزریق کردم . میتونم هایفوتراپی انجام بدم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام و درود - حداقل زمان بعد از تزریق ژل برای انجام هایفوتراپی صورت 6 ماه می باشد.. با تشکر

 • Michael Ethan

  المیرا

  سلام. آیا از هایفو برای لاغری و آب کردن چربی های پهلو و نواحی شکم هم میشه استفاده کرد؟ سوال بعدیم هم اینه که آیا هایفوتراپی صورت، باعث چاق تر شدن و پف صورت میشه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام. بله از هایفو برای شکستن توده چربی و رفع سلولیت استفاده میشه اما نوع دستگاهش با دستگاه های کلینیک آلما که برای جوانسازی پوست صورت هستش فرق میکنه. درواقع اگر چه تکنولوژی یکی هست اما مقدار عمق نفوذ متفاوت بوده و به مراکز لاغری باید مراجعه کنید. در پاسخ به سوال دومتون هم باید گفت که خیر درواقع هایفو خطوط و چین و چروک هارو از بین میبره که باعث صاف تر شدن پوست شده و برای همین شاید فکر کنید که صورت چاق شده اما واقعیت اینه که کمی هم چربی های زیر پوست آب میشن و کمی صورت لاغر تر میشه بعد از هایفو. البته این تاثیرات بعد از چند هفته قابل مشاهده هست.

 • Michael Ethan

  سهیلا

  سلام آیا میشه از هایفوتراپی برای از بین بردن خط لبخند استفاده کرد؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم. یکی از بهترین راه های برطرف کردن خط اخم و لبخند هایفوتراپی هستش که جوانی رو به پوست بر میگردونه.

 • Michael Ethan

  مرجانه

  سلام آیا تایید تراپی برای از بین بردن افتادگی پلک فوقانی موثر هست ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزدلم منظورتون اگر پپتاید تراپی هست خیر فقط روند پیری رو معکوس می‌کنه و اگر منظورتون هایفو تراپی هستش بله باعث لیفت هم میشه

 • Michael Ethan

  شکیلا

  سلام من سه ماه دیگه عروسی دارم . میخواستم بدونم چه زمانی باید هایفوتراپی انجام بدم . چون پوستم در اثر استرس داره چروک بر میداره. ممنون

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم. بهتون تبریک میگم. اما استرس یه امر طبیعیه و اینکه برای حل مشکلتون می تونین همین ماه جاری اقدام به انجام هایفوتراپی کنین . در ادامه برای نتیجه زودتر اراف تراپی هم بهتون پیشنهاد میشه تا زودتر و بهتر جواب بگیرین

 • Michael Ethan

  هدیه

  آیا میزان بازدهی هایفوتراپی به رنگ پوست بستگی دارد؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام. رنگ پوست به بازدهی هایفوتراپی ارتباط چندانی نداشته و در رفع چروک ریز پوست و لیفت صورت استفاده می شود.

 • Michael Ethan

  صالحی

  سلام وقت بخیر چند بار میتونیم هایفو انجام بدیم چون بعضی جا میگن بیشتر از پنج بار در طول عمر نمیشه آیا درسته؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام بستگی به پوست شخص داردو باید توسط پزشک و متخصص بررسی شود.

 • Michael Ethan

  شکیلا

  سلام. ایا هایفوتراپی اشعه داره؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام. خیر هایفوتراپی با امواج فراصوت همانند امواج دستگاه های سونوگرافی کار میکند و هیچگونه اشعه و ضرری ندارد.

 • Michael Ethan

  تهمینه

  با سلام ایا هایفوتراپی جراحی است

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم خیر هایفوتراپی کاملاً روشی غیرتهاجمی و غیرجراحی هستش که بوسیله دستگاهی با امواج فراصوت کار میکنه مثل دستگاه سونوگرافی که کاملا ایمن و بی خطره. این امواج به عمق پوست نفوذ میکنه و تاثیر منفی مثل سوختگی و آسیب روی پوست نداره

 • Michael Ethan

  سحر

  سلام روز بخیر میخواستم هایفوتراپی غبغب انجام بدم. کی میتونم مراجعه کنم

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام و درود نوبتدهی با شماره تماس 01333662196 و واتس اپ 09125396478 و دایرکت اینستاگرام alma.skin.care امکانپذیر است.

 • Michael Ethan

  سما

  سلام خسته نباشید من تا دو هفته دیگه جشن عروسی دارم. ایا میتونم برای هایفوتراپی مراجعه کنم. تاثیری دارد؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام ممنونم با توجه به اینکه نتایج هایفوتراپی بعد از انجام حدود 20-30% مشهود است و نتایج اصلی آن بعد از کلاژن سازی دیده میشه ، یعنی حدود 2-3 ماه بعد. در نتیجه هایفوتراپی تا 2 هفته بعد نتایج مطلوب و مورد نظر شما رو نخواهد داشت.

 • Michael Ethan

  مهلقا

  سلام خسته نباشید. کلا هایفوتراپی چند جلسه است ؟ ایا میتونم هایفوتراپی رو دو بار در سال انجام بدم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام ممنونم هایفوتراپی بطور کل یک جلسه و سال یکبار انجام میشه اما برای افراد با سن بالا می تونن سالی دوبار هم انجام بدهند.

 • Michael Ethan

  شیرین

  سلام و درود هزینه هایفوتراپی صورت چند هستش

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام قابلتون رو نداره . قیمت هایفوتراپی صورت 2000000 تومن میشه

 • Michael Ethan

  فاطمه

  سلام ایا هایفوتراپی ضرر داره؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام خیر. با توجه به اینکه در هایفوتراپی از امواج فراصوت نظیر دستگاه سونوگرافی استفاده می شود ، در نتیجه ضرری متوجه شخص نخواهد بود و کاملاً ایمن است

 • Michael Ethan

  امیر

  سلام وقت بخیر ایا هایفوتراپی برای آقایون انجام میدین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام متاسفانه خیر

 • Michael Ethan

  سعید

  ماندگاری هایفوتراپی چقدره

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  در حدود یکسال با رعایت مراقبت از پوست شاید بیشتر

 • Michael Ethan

  تهمینه

  سلام ایا هایفوتراپی رو میتونم با میکرونیدلینگ انجام بدم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام خیر

 • Michael Ethan

  پارسا

  ایا هایفوتراپی برای افراد با چین و چروک عمیق انجام میدین

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام باید حضوری تشریف بیارین تا کارشناس پوست صورت رو ببینه تا بتونه نظر بده

 • Michael Ethan

  فرشته

  هایفوتراپی رو میتونم همزمان با پاکسازی انجام بدم ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله عموما قبل از انجام هایفوتراپی یک پاکسازی پوست هم توسط کارشناس زیبایی انجام می پذیرد تا تاثیر هایفو بخوبی به لایه های درونی پوست برسد

 • Michael Ethan

  شهلا

  ایا میتونم هایفو رو هر 6 ماه انجام بدم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام این موضوع بستگی به شرایط مختلفی داره مثلا سن ، شرایط پوستی ، میزان چروک و ...

 • Michael Ethan

  مهرو

  هایفوتراپی بهتره یا اراف تراپی ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  چون هایفوتراپی در لایه های عمقی کار میکنه ماندگاری بیشتری داره که این موضوع میتونه برتری هایفو نسبت به اراف باشد

 • Michael Ethan

  شادی

  ایا هایفوتراپی بهتر از جراحی لیفت صورته ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  در صورتی که به دنبال روشهای غیرجراحی باشین ، بله. اما در کل هایفوتراپی برای افتادگی پوست خفیف تا متوسط و چین و چروک سطحی مناسبه و چین و چروک عمیق در افراد بالای 65 سال نیاز به جراحی لیفت داره

 • Michael Ethan

  کیانا

  ایا برای هایفوتراپی مشاوره دارین ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله مشاوره رایگان هستش که میتونین با شماره 01332662196 و 09125396478 هماهنگ کنین

 • Michael Ethan

  شبنم

  برای پوست صورتم که جدیدا دچار چین و چروک شده ، هایفوتراپی پیشنهاد میدین ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  هایفوتراپی یک گزینه مناسب برای رفع چین وچروک و افتادگی پوست هستش. لطفا حضوری برای مشاوره با کارشناس زیبایی تشریف بیارین.

 • Michael Ethan

  الهه

  ایا قیمت های بالا ، قیمت هایفوتراپی امسال هستش ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله

 • Michael Ethan

  سیمین

  ایا هایفوتراپی همون آر اف تراپی هستش؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر. اگرچه هدف هایفوتراپی و آراف تراپی هر دو لیفت صورت و جوانسازی پوست هستش اما هایفوتراپی با امواج فراصوت کار می کنه اما آراف تراپی با امواج رادیویی. ماندگاری نتایج هایفوتراپی بالا هستش اما آراف تراپی کمتره. هایفوتراپی بصورت یک جلسه در طول یک سال انجام میشه اما اراف تراپی نیاز به انجام ۸ جلسه دارد. کسب اطلاعات بیشتر در صفحه هایفوتراپی و آراف تراپی : دو روش لیفت صورت

 • Michael Ethan

  الهه

  ایا هایفوتراپی ایمن هستش؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله از آنجا که هایفوتراپی با امواج فراصوت نظیر دستگاه سونوگرافی کار می کند ، بی خطر و ایمن است. بطور کل امواج فراصوت جزو ایمن ترین امواج هستش ، چرا که در سونوگرافی جنین بدون ایجاد خطر و عوارض در طول دوران بارداری انجام می گیرد

 • Michael Ethan

  سارا

  چرا هایفوتراپی بهترین روش لیفت صورت غیرجراحی محسوب میشه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  به دلیل اینکه در هایفوتراپی از امواج فراصوت استفاده می شه که کاملا بی ضرر و ایمن هستش. عمق نفوذ امواج هایفو در لایه های عمقی پوسته و به همین جهت ماندگاری بالایی داره. همچنین بدون درد ، بدون دوره نقاهت و بدون خطرات جراحی و بیهوشی و ... هست

 • Michael Ethan

  شیرین

  ایا قبل ازهایفوتراپی پاکسازی پوست انجام میشه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله

 • Michael Ethan

  فاطمه

  ایا هایفوتراپی عوارض نداره؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر هایفوتراپی با امواج فراصوت نظیر دستگاه سونوگرافی کار می کند و همونطور که اطلاع دارین امواج فراصوت خیلی بی خطر هستن بطوریکه برای جنین در دوران بارداری انجام میشه و دستگاه هایفوتراپی هم همینطور هستش. اما فقط باید به کلینیک زیبایی معتبر مراجعه کنین که هم پزشک داشته باشه و هم کارشناس زیبایی متبحر و وارد که خدای نکرده مشکلی در صورت خطای اپراتور پیش نیاد.

 • Michael Ethan

  سارا

  ایا میتونم چند بار در سال هایفوتراپی انجام بدم ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  اگه سنتون بین 30 تا 50 هستش سالی یکبار در صورت بالاتر بودن سن و خطوط و چروک پوستی بیشتر سالی دوبار

 • Michael Ethan

  شهلا

  اول هایفوتراپی انجام بدم یا پاکسازی پوست

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام لطفا با شماره 01332662196 - 01332006295 - 09125396478 هماهنگ کنید تا برای مشاوره حضوری بهتون نوبت بدن.

 • Michael Ethan

  سیمین

  هزینه هایفوتراپی صورت چقدر است ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  هزینه هایفوتراپی صورت 2500000 هستش

 • Michael Ethan

  شبنم

  ایا قبل هایفوتراپی میتونم ارایش کنم

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بهتره آرایش نداشته باشین و در صورتی که با آرایش تشریف بیارین حتما قبل انجام هایفوتراپی یه پاکسازی پوست براتون انجام میشه

 • Michael Ethan

  سیدمحمدصادق

  ایا هایفوتراپی برای اقایون انجام میدین

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر

 • Michael Ethan

  سیمین

  هایفوتراپی برای بدن هم انجام میدین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر. فقط هایفوتراپی صورت و غبغب و گردن به منظور جوانسازی پوست و لیفت صورت داریم

 • Michael Ethan

  مریم

  هایفوتراپی برای مادرم که 70 سال داره و چروک زیادی داره مناسب هستش؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بهتره برای مشاوره حضوری تشریف بیارین اگرچه چروک زیاد و سن بالا بهترین کاندید برای جراحی زیبایی صورت هستش

 • Michael Ethan

  الهه

  من ۲۰ سال دارم. ایا هایفوتراپی برام مناسبه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  عموما هایفوتراپی برای افراد بالاتر از ۳۰ سال انجام میشه تا به تحریک تولید پروتئین کلاژن کمک کنه

 • Michael Ethan

  سحر

  من دو روز پیش میکروبلیدینگ انجام دادم میتونم برای هایفوتراپی مراجعه کنم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر باید اجازه بدین دو سه هفته بگذره بعد برای هایفوتراپی اقدام کنین

 • Michael Ethan

  شهلا

  ایا میتونم همزمان تزریق بوتاکس و هایفوتراپی در یک روز انجام بدم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  لطفا برای مشاوره حضوری تشریف بیارین اما بطور کل باید در مناطقی که تزریق بوتاکس انجام دادین هایفوتراپی انجام ندین چون اثرشو از بین میبره

 • Michael Ethan

  شهپر

  ایا امواج هایفوتراپی خطرناک؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر در هایفوتراپی از امواج فراصوت نظیر دستگاه سونوگرافی استفاده می شه که کاملا بی خطره.

 • Michael Ethan

  یلدا

  سلام مادرم 70 سال داره میتونه هایفوتراپی انجام بده؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم باید حضوری تشریف بیارین تا کارشناس زیبایی پوست مادرتون رو ببینه

 • Michael Ethan

  متین

  واقعا هایفوتراپی درد نداره؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر فقط احساس کمی گرما

 • Michael Ethan

  سحر

  ایا هایفوتراپی اشعه داره ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر امواج هایفوتراپی از نوع امواج فراصوت نظیر دستگاه سونوگرافی هست که کاملا ایمن و بی خطره

 • Michael Ethan

  جوانه

  آیا بعد از هایفوتراپی باید مراقبت خاصی انجام بدم ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بعد از هایفوتراپی کارشناس زیبایی بهتون روتین پوست صبح و عصر میده که باید تهیه کنین و طبق دستور کارشناس انجام بدین. همچنین برای مراقبت از پوست کرم ضد آفتاب فراموش نشه

 • Michael Ethan

  پرستش

  چرا هایفوتراپی سه ماه بعد نتیجه میده

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بخاطر اینکه هایفوتراپی در لایه های عمقی پوست کار می کند و با توجه به اینکه روشی درمانی زیبایی هست به تولید کلاژن کمک می کند و برای کلاژن سازی در لایه عمقی چیزی در حدود ۳ ماه زمان می برد.

 • Michael Ethan

  دلجو

  هایفوتراپی غبغب هم دارین

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله

 • Michael Ethan

  شیرین

  من ۳۰ سال دارم چروک هم نداره صورتم هایفوتراپی برام بهتره یا اراف تراپی

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  آراف تراپی و هایفوتراپی هر دو خوبن هایفوتراپی چون در لایه عمقی پوست کار میکنه ماندگاری نتایجش بیشتره

 • Michael Ethan

  الهه

  چرا هایفوتراپی بعد از سه ماه جواب میده ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بخاطر اینکه هایفوتراپی امواج فراصوت رو به لایه های عمقی پوست برای تحریک تولید کلاژن بیشتر در پوست ارسال می کنه که این در حدود سه ماه طول می کشه تا کلاژن در لایه عمقی ساخته بشه ، سپس در لایه میانی و در نهایت در لایه سطحی پوست نتیجه مشاهده بشه

 • Michael Ethan

  شبنم

  من یکماه دیگه عروسی دعوت داریم هایفوتراپی صورت انجام بدم اثری داره؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  معمولا هایفوتراپی دو تا سه ماه بعد اثرات اصلی رو نشون میده اما چون وقت ندارین میتونین حضوری برای مشاوره با کارشناس زیبایی تشریف بیارین

 • Michael Ethan

  ویدا

  برای هایفوتراپی غبغب نوبت میخوام . اصلا اثربخش هست ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  لطفا با شماره 01332662196 - 01332006295 - 09125396478 تماس بگیرین و برای مشاوره هماهنگ کنین تا کارشناس پوستتون رو ببینه و نظر بده

 • Michael Ethan

  کوثر

  یه نوبت واسه هایفوتراپی صورت میخواستم

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  لطفا با شماره های 01332662196 - 01332006295 - 09125396478 تماس بگیرین ممنونم

 • Michael Ethan

  سمیرا

  هایفوتراپی برای روشن کردن پوست مناسبه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  کار اصلی هایفوتراپی جوانسازی پوست و لیفت صورت با امواج فراصوت هستش امابطور کل در بهبود بافت پوست و حتی روشنتر شدن پوست هم تاثیر بسزایی داره

 • Michael Ethan

  فرزانه

  هایفوتراپی واژینال دارین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر

 • Michael Ethan

  زلیخا

  هایفوتراپی برای خط اخم انجام میشه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر بطور کل هایفوتراپی در قسمت بین ابرو برای رفع خط اخم مناسب نیست

 • Michael Ethan

  الهه

  یه نوبت برای هایفوتراپی صورت و تزریق بوتاکس خط اخم میخوام

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  لطفا به شماره های 01332662196 - 01333662196 - 01332006295 - 09125396478 تماس بگیرین

 • Michael Ethan

  سارا

  میتونم هایفوتراپی صورت و گردن با تزریق ژل لب همزمان انجام بدم ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله می تونین اول هایفوتراپی انجام بدین و بعدی تزریق ژل لب

 • Michael Ethan

  مژده

  هایفوتراپی بهتره یا پی آر پی

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  هایفوتراپی روشی درمانی غیر تهاجمی بدون هر گونه ایجاد برش و تزریق و دوره نقاهت و بیهوشی حتی بی حسی هستش و برای کسایی که از درمانهای تزریق میترسند مناسبه پی آر پی روش درمانی تزریقی است که از پلاسمای خون بیمار برای تزریق استفاده می کنه باعث جوانسازی پوست میشه