خدمات

ماساژ تخصصی

اشتراک گذاری :

ماساژ و فواید بیشمار آن از دیر باز برای انسان آشکار بوده و هر روز نیز دانشمندان تاثیرات مثبتی از آن را کشف میکنند به گونه ای که امروز به شکل یک تخصص در آمده است. خدمات ماساژ تخصصی صورت و بدن دررشت و کلینیک های پزشکی و زیبایی امروزه به عموم مردم ارائه می شود و اگر شما از فواید و تاثیر آن در جوان سازی پوست و ریلکس کردن بدن اطلاعات زیادی ندارید پس در ادامه این مطلب با ما همراه شوید.
ماساژ تخصصی صورت

ماساژ درمانی چیست

درواقع به بیانی ساده می توان اینگونه بیان نمود که ماساژ درمانی یکی از قدیمی ترین روش های طب سنتی است که از دیر باز توسط کشور های آسیای شرقی برای درمان بیماری و درد های مفصلی مورد استفاده قرار می گرفته که پس از انجام تحقیقات امروزی بر روی آن و کشف مزایای ماساژ درمانی انواع آن در شاخه ها و گرایش های مختلف بوجود آمده است. روش کار ماساژ درمانی به این دو شکل عمل می کند که اعضای بدن به دلیل نداشتن تحرک در یک ناحیه ، آن عضو محل تجمع مواد معدنی زائد که گاها باعث کسلی و گرفتگی عضلات می شود گردیده که ضمن انجام ماساژ درمانی گردش خود در این نقطه افزایش و مواد زائد دفع می گردند.
از طرفی گاهی مواقع برعکس کم تحرکی ، حرکات ورزشی سنگین و یا کار روزانه سنگین ممکن است باعث کشیدگی عضلات و احساس درد در آنها شود که در این هنگام ماساژ در مانی باعث تحریک عضله و بالا رفتن گردش خون در آن منطقه و ریلکس شدن عضلات کش آمده می گردد.

فواید ماساژ تخصصی صورت

از آنجایی که صورت انسان از ترکیب عضلات متعددی مانند گونه ، لب ، پلک ، پیشانی و بخش های دیگر تشکیل شده که هرکدام از آنها نیز دارای زیر مجموعه های کوچکتر خود هستند ، در بسیاری از موارد این عضلات بدون تحرک باقی مانده و مطابق تعریف بالا از ماساژ درمانی باعث تجمع مواد زائد در زیر پوست صورت در نتیجه گردش خون کمتر در این نواحی می گردد.هنگامی که ماساژ درمانی صورت انجام می دهیم گردش خون در این نواحی افزایش یافته و همچنین بافت های پوستی صورت نیز در نتیجه این افزایش گردش اکسیژن بیشتری دریافت کرده و مواد مورد نیاز پوست جهت شادابی و سلامت ( موادی مانند کالیژن ) را از خود ترشح کرده که حاصل آن سلامت و شادابی پوست صورت می باشد. 
بطور خلاصه فواید ماساژ تخصصی صورت را می توان این گونه بر شمرد:
کاهش استرس: کاهش فشار کار روزمره و استرس از طریق ماساژ صورت از جمله اصلی ترین مزایای این روش بوده چرا که علاوه بر سلامت و شادابی پوست باعث کاهش فشار فکری فرد گردیده و در سلامت روانی افراد تاثیر بسزایی دارد.
رفع چروک پوست : اگر چه ماساژ تخصصی صورت مانند درمان ها و روش های پزشکی مانند آر اف یا هایفو که برای از بین بردن پین و چروک های عمیق بکار می روند ، نمی تواند چروک پوست را از بین ببرد اما در واقع این کار یک روش پیشگیری از چروک پوستی بوده و در درمان چین و چروک های کوچک پوست بسیار موثر است.
شادابی و سلامت پوست صورت : از آنجایی که ماساژ تخصصی صورت باعث تحرک و ورزیده شدن عضلات صورت شده ، سلامت و شادابی در چهره فرد نمایان می گرددو و عارضه هایی نظیر پوف دور چشم نیز بخوبی از بین می رود.
کاهش درد های ناحیه صورت و سر : بسیاری از افراد در نتیجه فعالیت های روزانه همراه با استرس دچار درد های موضعی در ناحیه صورت ، پیشانی و سر می شوند که ماساژ تخصصی صورت در کاهش و رفع این گونه درد ها به دلیل افزایش گردش خون در عضلات کم تحرک موثر می باشد.
رفع افتادگی و شلی پوست : با استفاده مداوم و منظم ماساژ تخصصی بر روی صورت به زوده عضلات صورت شما ورزیده تر و افتادگی آنها از بین می رود. البته تاثیر آن به اندازه روش های جراجی زیبایی نیست اما برای افراد میان سال و کسانی که در آستانه این نوع واکنش های پوستی هستند بسیار موثر واقع می گردد.
ماساژ حرفه ای در رشت

ماساژ تخصصی صورت در رشت

ما در کلینیک پوست و زیبایی آلما در رشت محیطی آرام و دلپذیر را جهت ارائه بهترین خدمات ماساژ تخصصی صورت در رشت به کمک متخصصین ماساژ درمانی فرآهم آورده و با کمال میل پذیرای مراجعه کنندگان محترم هستیم. شما عزیزان می توانید از طریق تماس تلفنی اقدام به دریافت نوبت برای دریافت خدمت ماساژ تخصصی  فرموده و در زمان مورد نظر به کلینیک آلما مراجعه نمائید.
اقدامات لازم قبل از ماساژ تخصصی 
برای انجام یک ماساژ حرفه ای و تخصصی نیاز به اقداماتات پیشین خاصی نداشته فقط می زود تر در کلینیک حاظر شده ، صورت خود را با آب و صابون بشوید و هرگونه کرم ضد آفتاب یا آرایش که بر روی صورت خود دارید را کامل پاک کنید.مابقی اقدامات یا موادی که برای ماساژ استفاده می شود در کلینیک به شما داده خواهد شد.

ماساژ حرفه ای صورت در رشت
 

سولات عمومی شما در باره ماساژ تخصصی صورت

آیا می شود ماساژ تخصصی صورت را در خانه انجام داد؟
بطور قطع بله می شود. اما نیاز به پیش زمینه های آموزشی داشته چرا این کار یک امر تخصصی بوده و در آن جهت حرکت دستان و اولویت انجام ماساژ عضلات مختلف با یکدیگر متفاوت بوده و اگر به درستی انجام نشود نتیجه عکس ، یعنی خستگی و گرفتگی عضلات را به همراه خواهد داشت . به همین خاطر اگر مشتاق به انجام ماساژ تخصصی در خانه هستید بهتر است یک دوره کوتاه در کلاس های تخصصی آموزشی شرکت نموده و پس از آن برای خود و دیگر اعضای خانواده می توانید این کار را انجام دهید.

قیمت ماساژ صورت در رشت

ماساژ تخصصی صورت در کلینیک زیبایی آلما در رشت نیز به شما عزیزان زیباپسند ارائه می شود. قیمت ماساژ صورت که بطور تخصصی انجام می پذیرد، حدود 60/000 تومان می باشد.


ماساژ حرفه ای بانوان در رشت بطور کامل در کلینیک آلما انجام می شود؟
خیر . از آنجایی که فعالیت کلینیک آلما در جهت پوست و زیبایی است صرفا ماساژ تخصصی صورت در این کلینیک انجام می شود و برای تمامی بدن معمولا به مراکز و مجتمع های ورزشی باید مراجعه کنید.

برای آموزش ماساژ حرفه ای صورت باید بکجا مراجعه کنیم؟
معمولا دوره های ورکشاپی که دانشکده های پزشکی برگزار می کنند جز گزینه های مناسب برای آموزش ماساژ بوده چرا که نکات پزشکی و تاثیر دقیق مساژ قسمت های مختلف بدن  به همراه واکنش هایی که عضلات به هر نوع ماساژی می دهند را فرا گرفته و جهت صحیح حرکت دستان نیز در این دوره ها آموزش داده می شود.

آیا ماساژ تخصصی با ماساژ طب سنتی تفاوت دارد؟
در کل تفاوت زیادی ندارد فقط با کمی تحقیق و مطالعات صورت گرفته امروزه تقدم انجام آن و جهت حرکت و سرعت دستان کمی علمی تر و تخصصی تر شده است.

آیا ماساژ صورت برای رفع خط خنده نیز تاثیر گذار است؟
اگر در مراحل ابتدایی باشید قطعا ماساژ مداوم صورت به سلامت و سفت شدن ماهیچه ها و پوست صورت شما می انجامد و هرگونه چین و چروک را در ابتدا مهار و از بین می برد اما اگر سن فرد زیاد و صورتش دارای چروک های عمیق باشد ، شاید بهتر باشد از روش های درمانی نظیر آر اف یا میکرونیدلینگ در این مورد استفاده نماید.

از نظر شما بهترین روغن برای ماساژ حرفه ای صورت کدام است ؟
در حال حاظر انواع بسیار متنوعی از روغن های دارویی و طبیعی برای یک ماساژ حرفه ای وجود دارد که هرکدام نیز ویژگی های منحصر بفرد خود را داشته و با توجه به نوع پوست می بایست بهترین آن را انتخاب کرد . اما ویژگی های عمومی یک روغن ماساز خوب این است که بو و عطر زیادی نداشته باشد ، حدالمقدور کاملا طبیعی باشد ، بیش از حد چرب نبوده و باعث ایجاد حساسیت پوستی نشود.

کلینیک زیبایی آلما در رشت

  • Michael Ethan

    مونا

    سلام ماساژ ریلکس انجام میدید یا درمانی؟

  • Michael Ethan

    کلینیک زیبایی آلما

    سلام ماساژ ما ریلکسیشن هستش عزیزم


logo