خدمات

ماساژ تخصصی

اشتراک گذاری :

ماساژ و فواید بیشمار آن از دیر باز برای انسان آشکار بوده و هر روز نیز دانشمندان تاثیرات مثبتی از آن را کشف میکنند به گونه ای که امروز به شکل یک تخصص در آمده است. خدمات ماساژ تخصصی صورت و بدن دررشت و کلینیک های پزشکی و زیبایی امروزه به عموم مردم ارائه می شود و اگر شما از فواید و تاثیر آن در جوان سازی پوست و ریلکسکردن بدن اطلاعات زیادی ندارید پس در ادامه این مطلب با ما همراه شوید.

ماساژ درمانی چیست

درواقع به بیانی ساده می توان اینگونه بیان نمود که ماساژ درمانی یکی از قدیمی ترین روش های طب سنتی است که از دیر باز توسط کشور های آسیای شرقی برای درمان بیماری و درد های مفصلی مورد استفاده قرار می گرفته که پس از انجام تحقیقات امروزی بر روی آن و کشف مزایای ماساژ درمانی انواع آن در شاخه ها و گرایش های مختلف بوجود آمده است. روش کار ماساژ درمانی به این دو شکل عمل می کند که اعضای بدن به دلیل نداشتن تحرک در یک ناحیه ، آن عضو محل تجمع مواد معدنی زائد که گاها باعث کسلی و گرفتگی عضلات می شود گردیده که ضمن انجام ماساژ درمانی گردش خود در این نقطه افزایش و مواد زائد دفع می گردند.
از طرفی گاهی مواقع برعکس کم تحرکی ، حرکات ورزشی سنگین و یا کار روزانه سنگین ممکن است باعث کشیدگی عضلات و احساس درد در آنها شود که در این هنگام ماساژ در مانی باعث تحریک عضله و بالا رفتن گردش خون در آن منطقه و ریلکس شدن عضلات کش آمده می گردد.

ماساژ صورت در رشت

 

فواید ماساژ تخصصی صورت

از آنجایی که صورت انسان از ترکیب عضلات متعددی مانند گونه ، لب ، پلک ، پیشانی و بخش های دیگر تشکیل شده که هرکدام از آنها نیز دارای زیر مجموعه های کوچکتر خود هستند ، در بسیاری از موارد این عضلات بدون تحرک باقی مانده و مطابق تعریف بالا از ماساژ درمانی باعث تجمع مواد زائد در زیر پوست صورت در نتیجه گردش خون کمتر در این نواحی می گردد.هنگامی که ماساژ درمانی صورت انجام می دهیم گردش خون در این نواحی افزایش یافته و همچنین بافت های پوستی صورت نیز در نتیجه این افزایش گردش اکسیژن بیشتری دریافت کرده و مواد مورد نیاز پوست جهت شادابی و سلامت ( موادی مانند کالیژن ) را از خود ترشح کرده که حاصل آن سلامت و شادابی پوست صورت می باشد. 
بطور خلاصه فواید ماساژ تخصصی صورت را می توان این گونه بر شمرد:
کاهش استرس: کاهش فشار کار روزمره و استرس از طریق ماساژ صورت از جمله اصلی ترین مزایای این روش بوده چرا که علاوه بر سلامت و شادابی پوست باعث کاهش فشار فکری فرد گردیده و در سلامت روانی افراد تاثیر بسزایی دارد.
رفع چروک پوست : اگر چه ماساژ تخصصی صورت مانند درمان ها و روش های پزشکی مانند آر اف یا هایفو که برای از بین بردن پین و چروک های عمیق بکار می روند ، نمی تواند چروک پوست را از بین ببرد اما در واقع این کار یک روش پیشگیری از چروک پوستی بوده و در درمان چین و چروک های کوچک پوست بسیار موثر است.
شادابی و سلامت پوست صورت : از آنجایی که ماساژ تخصصی صورت باعث تحرک و ورزیده شدن عضلات صورت شده ، سلامت و شادابی در چهره فرد نمایان می گرددو و عارضه هایی نظیر پوف دور چشم نیز بخوبی از بین می رود.
کاهش درد های ناحیه صورت و سر : بسیاری از افراد در نتیجه فعالیت های روزانه همراه با استرس دچار درد های موضعی در ناحیه صورت ، پیشانی و سر می شوند که ماساژ تخصصی صورت در کاهش و رفع این گونه درد ها به دلیل افزایش گردش خون در عضلات کم تحرک موثر می باشد.
رفع افتادگی و شلی پوست : با استفاده مداوم و منظم ماساژ تخصصی بر روی صورت به زوده عضلات صورت شما ورزیده تر و افتادگی آنها از بین می رود. البته تاثیر آن به اندازه روش های جراجی زیبایی نیست اما برای افراد میان سال و کسانی که در آستانه این نوع واکنش های پوستی هستند بسیار موثر واقع می گردد.


ماساژ صورت در رشت

ماساژ تخصصی صورت در رشت

ما در کلینیک پوست و زیبایی آلما در رشت محیطی آرام و دلپذیر را جهت ارائه بهترین خدمات ماساژ تخصصی صورت در رشت به کمک متخصصین ماساژ درمانی فرآهم آورده و با کمال میل پذیرای مراجعه کنندگان محترم هستیم. شما عزیزان می توانید از طریق تماس تلفنی اقدام به دریافت نوبت برای دریافت خدمت ماساژ تخصصی  فرموده و در زمان مورد نظر به کلینیک آلما مراجعه نمائید.
اقدامات لازم قبل از ماساژ تخصصی 
برای انجام یک ماساژ حرفه ای و تخصصی نیاز به اقداماتات پیشین خاصی نداشته فقط می زود تر در کلینیک حاظر شده ، صورت خود را با آب و صابون بشوید و هرگونه کرم ضد آفتاب یا آرایش که بر روی صورت خود دارید را کامل پاک کنید.مابقی اقدامات یا موادی که برای ماساژ استفاده می شود در کلینیک به شما داده خواهد شد.


ماساژ صورت در رشت
 

سولات عمومی شما در باره ماساژ تخصصی صورت

آیا می شود ماساژ تخصصی صورت را در خانه انجام داد؟
بطور قطع بله می شود. اما نیاز به پیش زمینه های آموزشی داشته چرا این کار یک امر تخصصی بوده و در آن جهت حرکت دستان و اولویت انجام ماساژ عضلات مختلف با یکدیگر متفاوت بوده و اگر به درستی انجام نشود نتیجه عکس ، یعنی خستگی و گرفتگی عضلات را به همراه خواهد داشت . به همین خاطر اگر مشتاق به انجام ماساژ تخصصی در خانه هستید بهتر است یک دوره کوتاه در کلاس های تخصصی آموزشی شرکت نموده و پس از آن برای خود و دیگر اعضای خانواده می توانید این کار را انجام دهید.

قیمت ماساژ صورت در رشت

ماساژ تخصصی صورت در کلینیک زیبایی آلما در رشت نیز به شما عزیزان زیباپسند ارائه می شود. قیمت ماساژ صورت که بطور تخصصی انجام می پذیرد، حدود 120/000 تومان وهمراه با ماساژ welcome حدود 180/000 تومان می باشد.


ماساژ حرفه ای بانوان در رشت بطور کامل در کلینیک آلما انجام می شود؟
خیر . از آنجایی که فعالیت کلینیک آلما در جهت پوست و زیبایی است صرفا ماساژ تخصصی صورت در این کلینیک انجام می شود و برای تمامی بدن معمولا به مراکز و مجتمع های ورزشی باید مراجعه کنید.

برای آموزش ماساژ حرفه ای صورت باید بکجا مراجعه کنیم؟
معمولا دوره های ورکشاپی که دانشکده های پزشکی برگزار می کنند جز گزینه های مناسب برای آموزش ماساژ بوده چرا که نکات پزشکی و تاثیر دقیق مساژ قسمت های مختلف بدن  به همراه واکنش هایی که عضلات به هر نوع ماساژی می دهند را فرا گرفته و جهت صحیح حرکت دستان نیز در این دوره ها آموزش داده می شود.

آیا ماساژ تخصصی با ماساژ طب سنتی تفاوت دارد؟
در کل تفاوت زیادی ندارد فقط با کمی تحقیق و مطالعات صورت گرفته امروزه تقدم انجام آن و جهت حرکت و سرعت دستان کمی علمی تر و تخصصی تر شده است.

آیا ماساژ صورت برای رفع خط خنده نیز تاثیر گذار است؟
اگر در مراحل ابتدایی باشید قطعا ماساژ مداوم صورت به سلامت و سفت شدن ماهیچه ها و پوست صورت شما می انجامد و هرگونه چین و چروک را در ابتدا مهار و از بین می برد اما اگر سن فرد زیاد و صورتش دارای چروک های عمیق باشد ، شاید بهتر باشد از روش های درمانی نظیر آر اف یا میکرونیدلینگ در این مورد استفاده نماید.

از نظر شما بهترین روغن برای ماساژ حرفه ای صورت کدام است ؟
در حال حاضر انواع بسیار متنوعی از روغن های دارویی و طبیعی برای یک ماساژ حرفه ای وجود دارد که هرکدام نیز ویژگی های منحصر بفرد خود را داشته و با توجه به نوع پوست می بایست بهترین آن را انتخاب کرد . اما ویژگی های عمومی یک روغن ماساژ خوب این است که بو و عطر زیادی نداشته باشد ، حتی المقدور کاملا طبیعی باشد ، بیش از حد چرب نبوده و باعث ایجاد حساسیت پوستی نشود.

کلینیک زیبایی آلما در رشت

اینستاگرام : https://instagram.com/clinic.zibai.alma

 • Michael Ethan

  مونا

  سلام ماساژ ریلکس انجام میدید یا درمانی؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام ماساژ ما ریلکسیشن هستش عزیزم

 • Michael Ethan

  سمیه

  سلام خسته نباشید. من یک مدته احساس خستگی در روی پوست صورتم دارم. ایا با ماساژ این خستگی از بین می رود؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام و درود ماساژ صورت باعث آرامش و رفع خستگی میشه ولی اگه باز هم دوست دارید می تونید با مراجعه حضوری به کلینیک و تجویز توسط پزشک و متخصصین راهکارهایی نظیر پاکسازی پوست و ... در اختیارتون قرار داده بشه تا مشکلتون رفع بشه. با تشکر

 • Michael Ethan

  شهره

  باسلام ایا همه افراد میتونن ماساژ صورت دریافت کنن؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم. خیر. در برخی افراد نمیشه انجام داد. مثلاً بیماران دارای لنز تماسی ، پوست صورت دارای زخم باز ، پوست دارای التهاب یا خون مردگی ، پوست دارای آکنه ، اگزما یا پسوزیاریس ممنوعیت دارند.

 • Michael Ethan

  مریم

  سلام خسته نباشین ایا ماساژ تخصصی بدن هم دارین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم ممنون. خیر . ما فقط ماساژ تخصصی صورت داریم

 • Michael Ethan

  فاطمه

  با سلام ایا شما لاین اموزش برای ماساژ تخصصی دارین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام و درود خیر ما لاین اموزشی برای هیچ نوع از خدمات زیبایی رو نداریم .

 • Michael Ethan

  شیرین

  با سلام. ایا ماساژ صورت در جوانسازی پوست تاثیر داره

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم بله ماساز صورت با افزایش گردش خون و تحریک تولید کلاژن ، با افزایش خاصیت ارتجاعی پوست ، میتونه تاثیر بسزایی در جوانسازی پوست یا به تاخیر انداختن اثرات پیری زودرس داشته باشه.

 • Michael Ethan

  سیما

  سلام وقت بخیر من کی میتونم برای ماساژ صورت مراجعه کنم. البته ما دونفریم.

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام و درود نوبتدهی با شماره تماس 01333662196 و واتس اپ 09125396478 و دایرکت اینستاگرام alma.skin.care امکانپذیر است.

 • Michael Ethan

  سمیه

  سلام وقت بخیر ایا در پاکسازی پوست هم ماساژ صورت انجام میدین

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام روز بخیر بله ماساژ صورت هم جزو پکیج پاکسازی پوست محسوب میشه

 • Michael Ethan

  سیمین

  سلام خسته نباشین من میتونم برای ماساژ صورت امروز مزاحم بشم

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام ممنونم. شماره تماس برای نوبت گرفتن 09125396478

 • Michael Ethan

  سوسن

  سلام ایا همه روزه ماساژ انجام میدین و چقد طول میکشه ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام وقت بخیر بله انجام میشه اما باید حتما از قبل نوبت داشته باشین در حدود نیم ساعت

 • Michael Ethan

  سهیل

  سلام وقت بخیر ایا ماساژ برای آقایون دارین

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام روز بخیر خیر انجام نمیدیم

 • Michael Ethan

  پارسا

  ماساژ صورت به چه روشهایی دارین

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  ماساژ صورت تخصصی و ریلکسیشن داریم

 • Michael Ethan

  شقایق

  ایا ماساژ به رفع لکه های تیره پوست کمک می کنه ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  تا حدودی بله چون ماساژ با افزایش جریان خون در زیر پوست به تولید سلولهای جدید پوستی کمک می کنه و در نتیجه لکه ها ی پوست تا حدی کمرنگ میشن

 • Michael Ethan

  سحر

  یه نوبت برای ماساژ بدن می خواستم

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  لطفا با شماره 01332662196 و 09125396478 تماس بگیرید

 • Michael Ethan

  شادی

  ایا ماساژ صورت در پاکسازی پوست انجام میشه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله

 • Michael Ethan

  مریم

  ایا میتونم ازین طریق ماساژصورت نوبت بگیرم ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  میتونین با شماره های 01332662196 و 09125396478 و 01332006295 تماس بگیرین.

 • Michael Ethan

  فرشته

  ایا ماساژ صورت باعث جوانسازی پوست میشه ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله به دلیل افزایش جریان خون در صورت به جوانسازی پوست و جلوگیری از پیری زودرس کمک می کند

 • Michael Ethan

  سها

  میتونم امروز برای ماساژ صورت بیام؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام لطفا با شماره 01332662196 - 01332006295 - 09125396478 هماهنگ کنید.

 • Michael Ethan

  سمیرا

  ایا قبل از ماساژ صورت نیاز به اقدامات خاصی داره؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر فقط چیزی به پوستتون نزنین

 • Michael Ethan

  محمدصادق

  ایا ماساژ صورت برای اقایون انجام میدین

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر

 • Michael Ethan

  شکیلا

  سلام ماساژ بدن هم دارین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام خیر

 • Michael Ethan

  ساناز

  وقت بخیر یه نوبت برای ماساژ صورت به همراه پاکسازی پوست میخواستم

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام لطفا با شماره 01332662196 01332006295 - 09125396478 تماس بگیرین

 • Michael Ethan

  سها

  ایا واقعا ماساژ صورت موثره؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله بهتره هر روز ماساژ صورت انجام بدین و گاهی به بهترین کلینیک زیبایی در رشت برای انجام ماساژ تخصصی صورت مراجعه کنین

 • Michael Ethan

  فاطمه

  اینکه میگن ماساژ صورت سموم رو از بین میبره درسته؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله از آنجا که ماساژ صورت می تواند مایع لنفاوی صورت را به حرکت در بیاورد لذا سموم موجود بر روی صورت هم از طریق لنف دفع می شود

 • Michael Ethan

  صدف

  من خیلی استرسی هستم ایا ماساژ برای رفع استرس دارین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله عزیزم

 • Michael Ethan

  سمیرا

  یه نوبت برای ماساژ بدن میخواستم

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  ماساژ بدن متاسفانه نداریم

 • Michael Ethan

  سمیرا

  یه نوبت برای ماساژ صورت میخوام

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  لطفا با شماره های 01332662196-01332006295-09125396478 تماس بگیرین

 • Michael Ethan

  پردیس

  ماساژ کف پا هم دارین

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر

 • Michael Ethan

  طاهره

  ماساژ کف دست دارین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر

 • Michael Ethan

  مهرو

  هزینه ماساژ کل بدن چقدره ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  ماساژ کل بدن نداریم

 • Michael Ethan

  ثریا

  چرا ماساژ واسه صورت خوبه

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بخاطر گردش خون بیشتر به پوست - اکسیژن رسانی بیشتر به پوست - افزایش متابولیسم سلولی و تولید سلولهای تازه پوستی و ...

 • Michael Ethan

  شکیلا

  ایا ماساژ صورت برای امروز وقت دارین

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  لطفا با شماره 01332662196 - 01332006295 - 09125396478 تماس بگیرین

 • Michael Ethan

  پاندورا

  سلام و درود من در دو طرف فک احساس درد دارم.آیا ماساژ صورت در بهبودی کمکی میکند؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام بهتره به پزشک متخصص مراجعه کنین. چون درد در فک ممکنه احتمال عفونت مثل عفونت دندان داشته باشه

 • Michael Ethan

  سها

  واسه ماساژ کف پا نوبت میخواستم

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  احتراما ماساژ کف پا نداریم

 • Michael Ethan

  مرضیه

  یه نوبت برای ماساژ میخواستم

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  لطفا با 01332006295 - 01332662196 - 09125396478 تماس بگیرین

 • Michael Ethan

  مینا

  من صورتم خشکه . ایا ماساژ صورت برای من مناسبه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله در زمان ماساژ از روغن های مخصوص پوست خشک استفاده میشه که از خشکی پوستتون کم بشه

 • Michael Ethan

  گیتی

  ایا همزمان میتونم پاکسازی پوست و ماساژ صورت انجام بدم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله ماساژ صورت بخش مهمی از یک پاکسازی پوست حرفه ای بشمار میره

 • Michael Ethan

  احمدرضا تاجدار

  با سلام و خسته نباشید. بنده یک هفته درد گرفتگی کمردارم، میخوام بدونم با ماساژ اوکی میشم. ممنون

 • Michael Ethan

  الهام

  سلام ماساژ کل بدن قیمتش چنده

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام شرمنده ماساژ کل بدن نداریم

 • Michael Ethan

  پروانه

  ایا ماساژ صورت همزمان با پاکسازی پوست انجام میدین ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله

 • Michael Ethan

  صفورا

  ماساژ نوزاد دارین ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر