خدمات

پارافین تراپی

اشتراک گذاری :

پارافین تراپی روشی موثر برای درمان آسیب های پوستی بوده که با استفاده از ماده پارافین در کلینیک زیبایی آلما بصورت تخصصی انجام می شود.در ادامه به تشریح بیشتر این روش درمانی و مزایای آن خواهیم پرداخت تا اطلاعات بیشتری راجب این ماده مفید و روش های پارافین تراپی ارائه کنیم. همچنین اگر در مورد انتخاب این روش برای درمان تردید دارید در این مطلب به پرسش های رایج در این باره نیز پاسخ داده شده است. در ادامه با ما همراه باشید.

پارافین تراپی چیست

اگر بخواهیم خیلی ساده بیان کنیم باید اینگونه گفت که پارافین تراپی یک روش درمانی برای مشکلات پوستی با استفاده از ماده پارافین بوده که در ادامه روش کار آن را بیشتر تشریح خواهیم نمود. در باره پارافین نیز می توان ماده بی بو و جامدی که بر اثر گرما به مایع تبدیل می شود معرفی نمود که حتما آن را در شمع ها دیده اید. البته پارافین در اشکال جامد و مایع وجود دارد اما اینجا ما برای پارافین درمانی از نوع جامد آن استفاده می کنیم و نوع مایع در صنایع مورد استفاده قرار می گیرد.

پارافین تراپی پا
همانگونه که در ابتدا نیز بدان اشاره شد از پارافین تراپی برای درمان عارضه های پوستی مانند خشک شدگی پوست و از بین بردن پینه های پوستی استفاده می شود. یکی از اعضایی که معمولا دچار پینه و خشکی پوست می شود ، پا بوده که در اثر پوشیدن کفش های نامناسب و یا فعالیت های روزانه ممکن است دچار پینه و ترک های پوستی در پاشنه پا شود. پارافین تراپی یکی از موثر ترین راهکار های درمانی برای از بین بردن ترک و پینه پا بوده که می تواند سلامت قلب دوم را مجددا به آن بازگرداند. اگر پینه ها و ترک ها دارای عمق آسیب زیادی باشند ممکن است نیاز به چند بار پارافین تراپی برای درمان کامل داشته باشند.همجنین در این روش درمانی درد های عضلانی و گرفتگی های عضلانی پا بخوبی درمان می گردد چرا که حرارت کم و سرد شدن تدریجی مواد بر روی عضلات و رگ های پا تاثیر بسیار مثبتی دارد.
پارافین تراپی دست
دست ها نیز مانند پا و چه بسا بیشتر از آنها در طول فعالیت های روزانه درگیر بوده و آسیب های پوستی زیادی به آنها وارد می گردد که خشکی پوست و پینه دست جز موارد شایع می باشد. همچنین در افراد ورزشکار که از وزنه استفاده می کنند پینه دست بسیار شایع است. پارافین تراپی دست برای سلامت پوست و عضلات دست معمولا از مچ دست تا نوک انگشتان استفاده می شود. همچنین در بسیاری از افراد خشک شدگی پوست در قسمت مفصلی آرنج دستان نیز شایع است که استفاده از پارافین تراپی برای نرم کردن پوست آرنج دست و ماساژ با روغن زیتون شایع بسیار مفید و کارساز می باشد.

مزایای پارافین تراپی

درواقع در این روش با استفاده از حرارت جزئی که پارافین بطور یکنواخت به سطح پوست انتقال می دهد باعث تحریک کالیژن پوست گردیده و این عمل باعث کالیژن سازی پوست و جوانسازی و همچنین شفاف شدن پوست می گردد . ضمن اینکه بعد از پارافین تراپی با بازشدن منافض پوست جذب اکسیژن از روزنه های پوست زیاد و موجب باز پروری سلول های آن می گردد. از پارافین تراپی جدا از بحث زیبایی برای درمان بیماری هایی نظیر آرتروز و درد های مفصلی نیز استفاده می شود که در آن ها نیز روش تا حد زیادی به همین ترتیب بوده که حرارت یکنواخت در محل مورد نظر باعث تحریک لایه های میانی و بالا رفتن گردش خون در آن قسمت می گردد که خواص درمانی بسیاری برای مفصل و ماهیچه به همراه دارد.
از دیگر موارد درمانی علاوه بر شفافیت و جوانسازی پوست صورت که پارافین تراپی در آن بسیار موثر و تاثیر گذار است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • رفع چین و چروک و ترک های پوست
 • رفع خشکی و پینه های پا ، زانو و کف دست
 • جلوگیری از روند پیری پوست
 • درمان ارتروز و درد های مفصلی
 • لایه برداری پوست و برداشتن سلولهای مرده
 • مرطوب کننده قوی
 • نرم کننده طبیعی بخصوص در فصل زمستان مناسب برای پوستهای خشک و پوسته پوسته
 • رفع سفتی عضلات و مفاصل
 • بهبود گردش خون
 • پارافین دارای قدرت نفوذ بالا بوده و به لایه میانی پوست نفوذ می کند و به تولید کلاژن بیشتر در پوست کمک می کند تا خاصیت کشسانی پوست بهبود یابد و پوست سفت و جوان شود.


پارافین تراپی برای چه افرادی مناسب نیست؟
معمولا از پارافین تراپی بصورت موضعی برای تمامی افراد می توان استفاده کرد اما توصیه می شود برای افرادی که به بیماری های قلبی و دیابت مبتلا هستند مورد استفاده قرار نگیرد چرا که تغییر در روند عادی گردش خون این افراد ممکن است خطرناک باشد چرا که پارافین با گرم کردن موضعی موجب افزایش تغییر خون در عضو مورد نظر می گردد.
معایب و عوارض پارافین تراپی
همانگونه که پیش تر نیز گفته شد پارافین تراپی عوارض جانبی خاصی نداشته و از آنجایی که بو نیز ندارد باعث اذیت و ایجاد حساسیت در شخص نمی گردد . دمای آن نیز بسیار پائین بوده و اثر قرمز یا کبود شدن پوست یا سوختگی بر اثر حرارت پارافین را نخواهد داشت مگر اینکه در روش های خانگی و بدون تجربه حرارت آن را زیاد کرده و دچار سوختگی شوید.

پارافین تراپی در رشت

از جمله خدمات تخصصی که در کلینیک آلما ارائه می شود انجام پارافین تراپی در رشت بوده که شما عزیزان با تماس تلفنی می توانید نسبت به دریافت نوبت و هماهنگی زمان مراجعه به مرکز اقدام فرمائید.


 

پارافین تراپی رشت

دستگاه پارافین تراپی

برای پارافین تراپی از یک دستگاه ساده که دارای مخزن و المنت مخصوص برای ذوب کردن پارافین است استفاده می شود که نوع و مارک شرکت های تولید کننده آن متفاوت بوده اما تفاوت چندانی با یکدیگر نداشته و فقط از نظر ظرفیت با یکدیگر فرق دارند ، این دستگاه ها از 2 لیتر تا 4 لیتری آن در بازار موجود است. عکس دستگاه پارافین تراپی در زیر قابل مشاهده است.

پارافین تراپی برای اگزما

اگرچه در گذشته از پارافین تنها در شمع برای روشن کردن آتش استفاده می شد اما جالب است بدانید که پارافین در ترکیبات انواع کرم های نرم کننده بکار گرفته می شود که توسط پزشک برای مشکلات پوستی تجویز می گردد. اگرچه پارافین تراپی برای درمان اگزما می تواند موثر باشد اما متخصصان عنوان کرده اند که مبتلایان به اگزما و دیگر حساسیت های پوستی باید نسبت به انجام پارافین تراپی احتیاط کنند.

به دلیل اینکه برای درمان اگزما روغن پارافین را با روغن های دیگر در حدود 15 درصد مخلوط می کنند تا پوست نرم و لطیف شود و رطوبت پوست از دست نرود حتی در برخی کشورها برای درمان اسکلرودرمی از پارافین تراپی دست به مدت 20 دقیقه برای بهبود خون رسانی و نرم شدن پوست استفاده می کنند. اما قابل توجه است که پارافین تراپی درمانی قطعی برای اگزما نبوده و با توجه به اینکه پارافین از نفت خام مشتق شده است ، ممکنست در برخی افراد مستعد به حساسیت پوستی منجر به بروز واکنشهای حساسیتی پوست گردد.

پارافین تراپی درمانی برای پوست

بهبود سوختگی پوست با پارافین به دوران جنگ جهانی اول بر می گردد که پزشک فرانسوری ادموند بارت د سندفورت برای اولین بار از آن کمک گرفت و پس از آن درمانی موثر برای التیام پوست بشمار می رود. از دیگر کاربردهای درمانی پارافین می توان به حمام پارافین داغ برای مبتلایان به رماتیسم و نرم کردن پوست و تسکین عضلات اشاره کرد.

ورود پارافین تراپی به دنیای زیبایی

پارافین تراپی از حدود دهه 1930 میلادی به سالن های زیبایی رسید و از آن برای پاکسازی پوست دست ، پا و ... استفاده می کردند. همچنین پارافین در ترکیبات کرم های مراقبت از پوست بعنوان یک ماده نرم کننده پوست ، رفع ترک پوست ، ایجاد سد سالم پوستی ، حفظ آب پوست ، لطافت بخشیدن به پوست بکار گرفته شد.

قیمت پارافین تراپی در رشت

ما در کلینیک زیبایی آلما در رشت ، جهت رفاه حال شما عزیزان، موارد متنوعی از پارافین تراپی را ارائه می دهیم. در این امر با پکیج های اقتصادی هم که از لحاظ قیمت به نفع شما عزیزان می باشد. قیمت پارافین تراپی در کلینیک آلما در رشت برای هر جلسه ناحیه دست 200/000 تومان ، قیمت پارافین تراپی پا برای هر جلسه 400/000 تومان می باشد. کلینیک زیبایی آلما در رشت از هر لحاظ به فکر شما عزیزان می باشد.

سوالات عمومی شما درباره پارافین تراپی و پاسخ متخصصین کلینیک آلما

آیا کسی که از لیزر برای رفع موهای زائد استفاده کرده باشد می تواند پارافین تراپی کند؟
بله . پارافین تراپی تداخلی با لیزر موهای زائد نداشته اما در صورت نبود فوریت می توانید آنها را به فاصله یک هفته از هم انجام دهید.
آیا میشه پارافین تراپی را در منزل خودمان انجام دهیم؟
این کار فرآیند خیلی پیچیده ای نیست اما از آنجایی که دمای مورد نیاز ، نحوه و زمان قرار گیری ماده بر روی پوست و همچنین فرآیند مرطوب سازی پوست قبل از انجام کار توسط کرم های مرطوب کننده و لوسیون ها مورد نیاز است برای دستیابی به نتیجه مطلوب پیشنهاد می کنیم در منزل انجام ندهید اما اگر از یک متخصص پرافین تراپی راهنمایی های لازم را کسب کرده و قبلا در کلینیک این کار را انجام داده اید و همچنین دستگاه آن را دارید می توان در منزل نیز این کار را انجام داد.

چه کارهایی بعد از انجام پارافین تراپی بر روی صورت مناسب است؟
معمولا نیاز به انجام فعالیت خاصی نیست و توصیه هایی را متخصص مربوطه با توجه به نوع پوست شما برای روز های بعد و بهتر شدن تاثیر پارافین تراپی ارائه می کند اما معمولا ماساژ صورت با مرطوب کننده و روغن های گیاهی بلافاصله بعد از پرافین تراپی مفید خواهد بود.
دمای مناسب برای پارافین تراپی چند درجه است؟
معمولا بسته به اینکه بخواهیم پرافین تراپی صورت یا پا را انجام دهیم کمی متفاوت است اما بهترین دما ، دمایی است که ماده موم پارافین کاملا ذوب شده و در حدی هم دما بالا نباشد که پوست بدن را بسوزاند . دمای بین 45 تا 50 درجه بهترین دما برای انجام پارافین تراپی می باشد.

پارافین تراپی برای چی خوبه ؟

پارافین تراپی هم مزایای زیبایی و  هم مزایای درمانی دارد. از نظر زیبایی یک نرم کننده طبیعی بوده و باعث نرمی و لطافت پوست می شود و باعث رطوبت رسانی به سطح پوست نیز می گردد. از سوی دیگر پارافین باعث باز کردن منافذ پوست و حذف سلولهای مرده پوست شده و در داشتن پوستی صاف ، زیبا و شاداب کمک کننده است. از سوی دیگر از فواید درمانی پارافین می توان به تسکین دردهای آرتروز یا رماتیسم مفصلی ، fibromyalgia و دیگر مشکلات حرکتی مفاصل اشاره کرد.

آیا پارافین تراپی برای رفع تیرگی مناسبه ؟

بله. با توجه به اینکه پارافین باعث حذف سلولهای مرده می شود در نتیجه تیرگی ها هم از روی لایه سطحی پوست برداشته می شود و سلولهای جدید پوستی که روشن تر هستند نمایان می گردند. بنابراین از مزایای مهم پارافین تراپی رفع تیرگی و روشن کردن پوست می باشد.

چند بار در ماه می توان پارافین تراپی انجام داد ؟

با توجه به اینکه پارافین جزو داروهای شیمیایی نمی باشد لذا استفاده زیاد از آن نگرانی ندارد و شما می توانید هر چند وقت یکبار برای تسکین درد یا مرطوب کردن و نرم و یا روشن کردن پوست از پارافین تراپی استفاده کنید. تنها نکته در این است که برای پیشگیری از سوختگی پوست باید از دمای مناسب پارافین استفاده کنید ، بنابراین بهتر است به مراکز تخصصی پارافین تراپی در رشت مراجعه نمایید تا بصورت حرفه ای از این خدمات بهره مند شوید.

کلینیک زیبایی آلما در رشت

اینستاگرام : https://instagram.com/clinic.zibai.alma

گالری تصاویر پارافین تراپی در کلینیک زیبایی آلما

 • Michael Ethan

  پرستو

  سلام پارافین تراپی برای تمام نقاط بدن قابل انجامه؟ و اینکه چقدر طول میکشه و آیا بعدش باید کار خاصی انجام بشه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام بله برای تمامی نقاط بدن قابل انجامه و ما هم انجام میدیم بستگی به ناحیه داره ولب تقریبا از نیمساعت به بالاست

 • Michael Ethan

  سها

  سلام میخواستم پارافین تراپی پا انجام بدم . میخواستم بدونم گرمای اون قابل تحمل هستش یا نه ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم. بله . حتما قبل از انجام پارافین تراپی دمای پارفین ذوب شده تست میشه تا به پوست آسیبی نرسه و اینکار توسط متخصصین کارآزموده انجام میشه. نگران نباشید.

 • Michael Ethan

  سمیرا

  باسلام من در قسمت دستم زخم بهبود نیافته دارم .ایا میتونم پارافین تراپی دست انجام بدم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام خیر فعلا شما نمیتونین پارفین تراپی انجام بدین تا زمانیکه زخمتون کامل خوب بشه. ممنون

 • Michael Ethan

  سهیلا

  سلام میشه لطف کنین فواید پارافین تراپی پا رو برام بگین

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم . پارافین تراپی علاوه بر کاهش چروک پا با خاصیت مرطوب کنندگی ، خشکی پوست پا رو از بین برده و نیز باعث روشن تر شدن رنگ پوست و رفع تیرگی های پوست پا میشه. همچنین پینه پا رو هم که در اثر افزایش سن رخ میده از بین می بره ز بین بردن پینه پا

 • Michael Ethan

  شهین

  سلام. من مبتلا به دیابت هستم. میتونم پارافین تراپی انجام بدم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام. پارافین تراپی به دلیل افزایش در گردش خون امکان خونریزی و پارگی مویرگی وجود داره البته در افراد دیابتی. و بهتر است این روش رو انجام ندهند .

 • Michael Ethan

  مینا

  سلام. میشه لطفا بگین پارافین تراپی عوارض هم داره یا نه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام و درود. با توجه به اینکه پارافین تراپی روش درمانی بدون عوارض یا حداقل عوارض هست ، باید توسط فرد ماهر و باتجربه در بهترین کلینیک زیبایی و زیر نظر پزشک انجام بشه تا از بروز عوارضی چون سوختگی و آسیب پوستی جلوگیری بشه. البته میتونه حساسیت و یا آلرژی پوستی رو هم در افراد معدودی بوجود بیاره

 • Michael Ethan

  سمانه

  با سلام. ایا میتونم در منزل پارافین تراپی انجام بدم

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام و درود. بله می تونین در منزل پارافین تراپی انجام بدین. اما بهتره قبلش یه دوره اموزش برین و فوت و فنش رو یاد بگیرین تا خدای نکرده دچار سوختگی و اسیب نشین.

 • Michael Ethan

  هدیه

  سلام خسته نباشید میتونم از این ظریق نوبت پارافین تراپی بگیرم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام ممنونم نوبتدهی با شماره تماس 01333662196 و واتس اپ 09125396478 و دایرکت اینستاگرام alma.skin.care امکانپذیر است.

 • Michael Ethan

  سمیه

  سلام وقت بخیر ایا پارافین تراپی ضرر داره

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام . روز بخیر پارافین تراپی برای افراد سالم بی خطر هستش اما باید توسط متخصص دوره دیده و متبحر انجام بشه. اما توصیه می شود برای افرادی که به بیماری های قلبی و دیابت مبتلا هستند مورد استفاده قرار نگیرد چرا که تغییر در روند عادی گردش خون این افراد ممکن است خطرناک باشد به این دلیل که پارافین با گرم کردن موضعی موجب افزایش تغییر خون در عضو مورد نظر می گردد.

 • Michael Ethan

  شمیسا

  سلام ایا میتونم امروز برای پارافین تراپی دست مراجعه کنم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم لطفا برای نوبت گرفتن با شماره 01332662196 و 09125396478 تماس بگیرید

 • Michael Ethan

  سیمین

  سلام ایا پارافین تراپی واقعا مفید و اثربخش است

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام بله شما میتونین ویدیوهایی که در اینستاگرام alma.skin.care و سایت https://almask.ir و اپارات و یوتیوب گزاشتیم تماشا کنین و تفاوت قبل و بعد پارافین تراپی رو ببینین.

 • Michael Ethan

  سحر

  ایا پارافین نواحی تیره پوست رو روشن میکنه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله

 • Michael Ethan

  شیرین

  ایا پارافین تراپی باعث سوختگی میشه ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  اگه توسط شخص ناوارد انجام بشه بله

 • Michael Ethan

  مصطفی امینی

  سلام من کف پاهام هر کدوم دو تا پینه بزرگ داره میشه این کارو انجام بدم بعد من مرد هستم انجام میدید

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام متاسفانه خیر

 • Michael Ethan

  سحر

  من دستگاه پارافین تراپی خریدم که برای خودم توی خونه انجام بدم،قبل از پارافین زدن چی روی پوستم بزنم که نتیجه بهتری بده؟؟روغن بادام بزنم یا کرم مرطوب کننده؟؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  وازلین گزینه مناسب تریه

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  وازلین گزینه مناسب تریه

 • Michael Ethan

  علی

  ایا پارافین تراپی برای اقایون هم دارین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر

 • Michael Ethan

  شکیلا

  میتونم امروز برای پارافین تراپی مراجعه کنم

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام لطفا با شماره 01332662196 - 01332006295 - 09125396478 هماهنگ کنید.

 • Michael Ethan

  مریم

  ایا میتونم همزمان پارافین تراپی دست و پا در یک جلسه انجام بدم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  اگه از قبل نوبت بگیرین و تایم براتون در نظر بگیرن بله

 • Michael Ethan

  الهام

  ایا پارافین تراپی زیربغل هم انجام میدین

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر

 • Michael Ethan

  الهام

  ایا پارافین تراپی باعث روشن شدن پوست میشه

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله پارافین تراپی در روشن کردن پوست دست و پا بسیار موثر است

 • Michael Ethan

  سیمین

  پارافین تراپی دست هم دارین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله

 • Michael Ethan

  مریم

  سلام یه نوبت برای پارافین تراپی دست و پاکسازی صورت میخوستم

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام لطفا با شماره 01332662196 01332006295 - 09125396478 تماس بگیرین

 • Michael Ethan

  شیرین

  پارافین تراپی زیربغل هم انجام میدین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر

 • Michael Ethan

  سحر

  پارافین تراپی برای روشن کردن بیکینی دارین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر

 • Michael Ethan

  فاطمه

  من دستگاه پارافین تراپی خریدم. بهترین دما برای انجام پارافین تراپی چند درجه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بین 45 تا 50 درجه مناسب ترین دما برای انجام پارافین تراپی هستش

 • Michael Ethan

  مریم

  ایا پارافین تراپی باعث سوختگی میشه ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  اگه توسط کارشناس با تجربه در کلینیک زیبایی معتبر انجام نشه می تونه در اثر دمای بالا فرد دچار سوختگی بشه

 • Michael Ethan

  صغری

  الان وقت دارین بیام برای پارافین تراپی پا

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  لطفا با شماره های 01332662196-01332006295-09125396478 تماس بگیرین

 • Michael Ethan

  صفورا

  پارافین تراپی پا رو دکتر انجام میده؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر کارشناس زیبایی

 • Michael Ethan

  زلیخا

  پارافین تراپی زانو هم دارین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر

 • Michael Ethan

  ناهید

  ماساژ پا هم دارین ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر

 • Michael Ethan

  شکیلا

  هزینه پارافین تراپی پا چقدره ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  300 تومن با ماساژ 500 تومن

 • Michael Ethan

  معصومه

  پارافین تراپی زیربغل هزینه ش چنده

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  پارفین تراپی زیربغل انجام نمیدیم

 • Michael Ethan

  سارا

  ایا پارافین تراپی پا واقعا اثربخشه ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله کاملا پینه های پا رو از بین میبره و خیلی صاف و تمیز و شفاف میکنه

 • Michael Ethan

  زرین

  یه نوبت برای پارافین تراپی میخواستم

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  لطفا با شماره 01332006295 - 01332662196 - 09125396478 تماس بگیرین ممنونم

 • Michael Ethan

  زهرا

  پارافین تراپی مچ پا دارین

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر

 • Michael Ethan

  سعیده

  پارافین تراپی پا به همراه ماساژ دارین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر

 • Michael Ethan

  سیمین

  قیمت پارافین تراپی پا چنده ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  300 تومن

 • Michael Ethan

  شادبخش

  پارافین تراپی دست چقد طول میکشه

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  حدود یک ربع تا نیم ساعت

 • Michael Ethan

  شکیلا

  پارافین تراپی پوست رو روشن میکنه ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله از مهمترین فواید پارافین تراپی روشن کردن پوست هستش

 • Michael Ethan

  سعیده

  یه نوبت پارافین تراپی دست با پاکسازی پوست میخوام

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  لطفا با شماره تماس 09125396478 - 01332006295 - 01332662196 - 01333662196- تماس حاصل فرمایید

 • Michael Ethan

  حوا

  پارافین تراپی بیکینی دارین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر

 • Michael Ethan

  سرور

  من دستگاه پارافین خریدم. ممنون میشم مناسب ترین دما رو بهم بگین

 • Michael Ethan

  شهناز

  پارافین تراپی زیربغل چنده

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  .