خدمات

لیزر موهای زائد

اشتراک گذاری :

برای رفع موهای زائد بدن و جلوگیری از رشد مجدد آنها روش ها و راهکارهای مختلفی وجود دارد که هرکدام دارای ویژگی های خود هستند اما استفاده از لیزر درمانی برای رفع موهای زائد بدن بطور قطع یکی از متداول ترین، بهترین و اثر بخش ترین آنها ست که اگر درست و تحت نظر متخصص انجام شود نتایج بسیار خوبی حاصل خواهد شد. از آنجایی که انجام خدمات لیزر موهای زائد در رشت جز خدمات کلینیک زیبایی آلما بوده در این مطلب تلاش شده تمامی جوانب ، مزایا و معایب و نکات قابل توجه در مورد لیزر موهای زائد مورد بررسی قرار گیرد. در ادامه با ما همراه باشید.


همه چیز درباره لیزر موهای زائد
شاید در سالهای گذشته اطلاعات و منابع کمی درباره لیزر موهای زائد، مزایا و معایب آن و نتیجه بدست آمده از آن وجود داشت، اما امروزه اکثر بانوان و حتی برخی آقایان تجربه یکبار استفاده از این دستگاه ها را دارند. اما همچنان به دلیل تنوع دستگاه ها، تکنولوژی و مراکز ارائه دهنده این خدمات سوال ها و شایعاتی در مورد این موضوع وجود دارد که در ادامه ما تلاش کرده ایم به ساده ترین و مختصر ترین شکل ممکن به آنها بپردازیم.

لیزر موهای زائد چیست

درواقع به بیانی ساده استفاده از پرتوهای نوری جهت متوقف کردن دائمی موهای زائد بدن را لیزر درمانی یا لیزر موهای زائد می نامند. برای تشریح بیشتر می توان در چند جمله زیر مهمترین نکات و سوالات مرتبط با این موضوع را پاسخ داد:
1. دستگاه لیزر با تاباندن پرتو های انرژی به ریشه یا همان فولیکول های مو، رشد آنها را برای همیشه متوقف می کند.
2. لیزرها کاملا امن هستند چرا که عمق نفوذ آنها فقط تا ریشه موها بوده و به بافت های دیگر آسیبی وارد نمی کنند.
3. تنها خطر انجام لیزر می تواند بی تجربگی اپراتور باشد که باعث سوختگی سطحی پوست بصورت لکه ای شود.
4. دستگاه های لیزر با تکنولوژی های مختلفی وجود دارد که برای رنگ پوست و موهای مختلف بوده که توسط متخصص دستگاه مورد نیاز شما انتخاب می شود.
5. استفاده از لیزر موهای زائد برای تقریبا تمامی نقاط بدن بانوان و آقایان کاربرد دارد و انجام آن درد ندارد.
6. معمولا پس از 6 تا 8 جلسه با فواصل یک ماهه بین 80 تا 95 درصد از موهای زائد بدن از بین رفته و دیگر رشد نخواهند کرد. 


 

دستگاه لیزر چگونه موهای زائد بدن را رفع می کند؟
در واقع تمامی دستگاه های لیزر که برای رفع موهای زائد بدن مورد استفاده قرار می گیرند از طریق ایجاد پالس های نوری ریشه موهای زائد را هدف قرار داده  و باعث توقف رشد و ریزش آن در دوره رشد بعدی مو می شوند . دستگاه های قدیمی بیشترین تاثیر را بر روی موهای تیره به دلیل قابلیت جذب نور زیاد داشته و بر موهای بلوند یا بور تاثیر بسیار کمتری داشتند ، چرا که موهای روشن نور دستگاه لیزر را به خود جذب نمی کنند. البته امروزه دستگاه های لیزر موهای زائد بسیار پیشرفته تر به بازار عرضه شده و در رشت نیز در کلینیک لیزر موهای زائد آلما مورد استفاده قرار میگیرد که نتایج بسیار بهتری روی موهای روشن نیز نشان داده اند.

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد:
انتخاب دستگاه لیزر بر اساس نام و برند سازنده نیز یکی از چالش های جدید در این حوزه شده است اما باید گفت که در واقع تکنولوژی بکار رفته در این دستگاه ها متفاوت و ویژگی های مختلفی دارند که برای پوست های مختلف طراحی شده و نام آنها دلیل بر برتری آنها نسبت به یکدیگر نمی باشد. در صفحه بهترین دستگاه لیزر موهای زائد می توانید اطلاعات کاملی در باره دستگاه ها، کاربرد و مقایسه آنها با یکدیگر بدست آورید اما بطور عمومی معمولا دستگاه ها از یکی از تکنولوژی های زیر استفاده می کنند.

لیزر دایود : از سری لیزرهای نیمه رسانا دارای طول موجی در حدود 800 نانومتر که بر روی پوست های نیمه روشن  با موهای مشکی و بلوند کارآیی دارد.  این دستگاه معمولا با خنک کننده آبی تماسی بر روی پوست قرار گرفته و در آن برای انتقال سرما به پوست و جلوگیری از سوختگی سطح پوست از ژل استفاده میکنند.

لیزر الکساندرایت : از سری لیزرهای جامد دارای طول موجی در حدود 755 نانومتر که بر روی پوست های روشن با موهای مشکی و بلوند کارآیی دارد. این دستگاه معمولا با خنک کننده گازی و غیر تماسی و بدون استفاده از ژل  کار میکند. برای نقاط وسیع بدن سرعت بیشتری داشته اما کمی درد آن از مابقی دستگاه ها بیشتر است.

لیزر Yag:ND : که ترکیبی از  نور و لیزر نیمه رساناست و طول موج 1064 نانومتر بیشترین عمق نفوذ را دارد و بر روی پوست های تیره  و سبزه بهتر از الکسانداریت و دایود عمل میکند.

IPL :
پرتو های نوری تقویت شده که از قدیمی ترین روش ها برای رفع موهای زائد می باشد اما تاثیر آن کمتر از تکنولوژی های امروزی می باشد.


لیزر موهای زائد

تعداد جلسات لیزر موهای زائد بدن

اگر چه نقاط مختلف بدن و همچنین جنس پوست و تراکم موها در تعداد جلسات لیزر بسیار تاثیرگذار است ، اما بطور متوسط در اکثر موارد بین  6 تا 8 جلسه برای از بین رفتن حدود 75 تا 95 درصد موهای زائد کفایت کرده و معمولا بین هر جلسه لیزر فاصله 3 تا 4 هفته ای نیاز است. پس از آن شاید سالی یک بار برای تمدید آن نیاز باشد تا فرد از لیزر استفاده کند.

فیلم لیزر موهای زائد در کلینیک زیبایی آلما

 


عوارض و خطرات استفاده از لیزر موهای زائد بدن
تا کنون عوارض یا آسیب جدی در مورد استفاده از لیزر درمانی برای حذف موهای زائد بدن گزارش نشده و فقط تمامی موارد مربوط به انتخاب نادرست دستگاه یا دانش کم اپراتور بوده که می بایست در این مورد درست انتخاب کنید و برای انجام لیزر به کلینیک های تخصصی بجای سالن های زیبایی یا باشگاه های ورزشی مراجعه نمائید. بطور کلی می توان عوارض لیزر موهای زائد بدن را در صورت بی دقتی یا آسیب های ناشی از دستگاه به دسته های زیر تقسیم نمود:
1. در صورت بی احتیاطی ممکن است باعث سوختگی پوست شود که بعد ها جای لک در محل سوختگی تا مدتها باقی می ماند.
2. تاثیر آن در پوست ها با توجه به رنگ آن متفاوت است که می بایست توسط متخصص تشخیص داده شود چرا که پوست های تیره جاذب نور لیزر بوده و ممکن است باعث سوختگی سطحی پوست شود.
3. ایجاد کبودی و خارش تا دو روز پس از انجام لیزر. البته جای نگرانی ندارد چرا که به زودی از بین خواهد رفت.
4.
مضر بودن اشعه برای چشم که در صورت استفاده از عینک مخصوص حین کار با دستگاه لیزر ، از این آسیب جلوگیری می شود.

لیزر موهای زائد در رشت

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در رشت

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در رشت مراکز و کلینیک هایی هستند که مجهز به پزشک پوست و زیبایی  و اپراتور متخصص و همچنین دستگاه لیزر استاندارد و مدرن بوده، ضمن رعایت اصول بهداشتی دارای کادری مجرب، محیطی آرام و قیمت مناسب برای انجام خدمات خود باشند. ما در کلینیک زیبایی آلما در رشت تلاش کرده ایم تا تمامی این موارد را برای همشهریان عزیزمان گرد هم آورده و همواره تلاش در بهبود کیفیت ارائه خدمات به شما با تنوع دستگاه لیزر و برگزاری دوره های تخصصی برای تکنسین ها تحت نظر پزشک متخصص بوده ایم که بتوانیم بهترین مرکز لیزر رشت را همواره در رده بهترین حفظ کنیم.

ویژگیهای منحصر بفرد بهترین مرکز لیزر موهای زائد در رشت

ما همواره در کلینیک زیبایی آلما تلاش نموده ایم با مجهز بودن به آخرین تکنولوژی ها و دستگاه های مدرن بهترین مرکز لیزر موهای زائد در رشت منظریه را برای همشهریان خود در محیطی آرام و بهداشتی فرآهم آوریم. برخی از ویژگی های مرکز لیزر موهای زائد آلما عبارتند از : 

 •  انجام خدمات تحت نظر پزشک متخصص پوست و زیبایی
 • استفاده از دستگاه های لیزر مختلف دایود الکس و اندیاگ برای نتیجه گیری بالای 80 درصد
 • لیزر خوب رشت توسط متخصص  و اپراتور های دوره دیده دارای مدرک و مجوز انجام می شود
 • استریل کردن اتاق و دستگاه و تخت بعد از انجام لیزر هر مراجعه کننده
 • محیطی آرام و نوبت دهی با فاصله زمانی جهت جلوگیری از شیوع بیماری های واگیر دار
 • استفاده از لوازم جانبی یکبار مصرف

بهترین مرکز لیزر رشت

قیمت لیزر موهای زائد در رشت

بسته به نوع دستگاه، حجم مورد درمان و تعداد شات قیمت لیزر موهای زائد نقاط مختلف بدن متفاوت است. توجه فرمائید بهترین مرکز لیزر موهای زائد در رشت و هر شهر دیگری می بایست قیمت های منطقی نیز داشته باشد و قیمت بالا همیشه نشانه کیفیت نیست اما قیمت خیلی ارزان قطعا نشان از استفاده از دستگاه های فرسوده، اپراتور های مبتدی و گاها مرکز بدون نظارت پزشک متخصص می باشد که مشکلات بعدی زیادی را برای مراجعین به همراه خواهد داشت. لیست قیمت خدمات لیزر موهای زائد در رشت بدین شرح می باشد:
برای اینکه راهکاری برای انتخاب نقاط مختلف بدن برای انجام لیزر ارائه کرده باشیم سه پکیج زیر توسط کلینیک آلما ارائه شده و بجز آن قیمت لیزر موهای زائد نقاط مختلف بدن از جمله چانه، زیربغل، ساق پا و... بصورت تکی در جدول زیر آمده است.
پکیج اکونومیک : 
ساق، ساعد، زیربغل و بیکینی 550/000 تومان است.
پکیج فول بادی کاربردی: نواحی پرکاربرد کل دست، کل پا، زیربغل و بیکینی حدود 700/000 تومان.
پکیج فول بادی: دستها ، پاها ، زیربغل ، بیکینی ، صورت ، شکم ، کمر و... 750/000 تومان.

لیست قیمت لیزر موهای زائد در سال 1402 در کلینیک زیبایی آلما 

قیمت لیزر موهای زائد

اقدامات قبل از انجام لیزر موهای زائد بدن
1.بخاطر داشته باشید اگر قصد استفاده از لیزر موهای زائد بدن را دارید حداقل از آخرین باری که برای از بین بردن موهای زائد با روش هایی مانند موم یا اپیلاسیون استفاده کرده اید باید یک ماه گذشته باشد چرا که این روش ها باعث تحریک پوست و حساس شدن آن می گردند. قرمزی و التهاب همراه خارش زیاد پس از انجام لیزر موهای زائد می تواند از مشکلاتی باشد که به این خاطر بوجود می آیند.
2.همانطور که در نحوه عملکرد لیزر برای از بین بردن موهای زائد به آن اشاره شد ، این روش بهترین نتیجه را بر روی پوست های روشن و موه های تیره داشته . از این رو هیچ اقدامی برای تیره کردن پوست مانند حمام آفتاب یا سولاریوم قبل از انجام لیزر درمانی نکنید .
3. بهتر است یک روز قبل از انجام عمل لیزر ، موهای زائد قسمتی که می خواهید تحت لیزر درمانی قرار دهید را با ماشین بتراشید.
4. حتما قبل از مراجعه به کلینیک زیبایی جهت انجام لیزر موهای زائد حمام کنید و پس از آن نیز از هیچ گونه مواد آرایشی ، کرم و خوشبو کننده و هر ماده دیگری که ممکن است در هنگام لیزر درمانی ایجاد حساسیت کند ، استفاده نکنید.


اقدامات پس از استفاده از لیزر موهای زائد بدن
اقدامات کلی و عمومی را معمولا پزشک مربوطه در کلینیک زیبایی در رشت به شما توصیه خواهد نمود که مهمترین آنها عبارتند از :
1- برای کاهش تورم و کبودی استفاده از کمپرس سرد.
2- استفاده از کرم ضد آفتاب بر روی پوست حتی اگر در خانه هستید و قصد بیرون رفتن را ندارید.
3- عدم استفاده از کرم و مواد آرایشی تا 24 الی 48 ساعت پس از لیزر موهای زائد.
4- عدم انجام فعالیت های مرتبط با پوست مانند حمام آفتاب ، سولاریوم یا هرگونه اقدام جوانسازی مثل هایفوتراپی و میکرونیدلینگ تا 2 هفته الی 1 ماه و در صورت نیاز حتما با پزشک خود مشورت کنید.
5- هیچ گونه عمل درمانی بصورت خود درمانی بدون نظر پزشک برای رفع جای کبودی یا تورم و یا خارش پس از انجام لیزر انجام ندهید و هیچ قرص و دارویی در این مورد بدون تجویز پزشک نباید مصرف شود.
6- در صورت احساس التهاب، استفاده از ژل آلورا برای بهبود سریع التهاب و کبودی پوست پس از لیزر موهای زائد بسیار موثر است .
7- استخر با جکوزی آب داغ و یا حمام با آب خیلی گرم تا یک هفته پس از لیزر پیشنهاد نمی شود.


چه افرادی نباید از لیزر موهای زائد استفاده کنند
1- خانم های باردار و مادرانی که در حال شیردهی به نوزاد هستند.
2- افرادی که به تازگی پوست خود را برنزه کرده یا آفتاب گرفته اند.
3- افرادی که دارای بیماری های پوستی مانند تبخال و زگیل بوده و یا در حال طی نمودن دوره درمانی هستند.
4- افرادی که سابقه بیماری های قلبی یا خاص را داشته حتما می بایست قبل از آن با پزشک خود مشورت کنند.
5- نوجوانان و افرادی که به سنین بلوغ نرسیده اند.


هشدار : از آنجایی که لیزر موهای زائد بدن از دسته لیزر های با قدرت تابش بالا بوده حتما می بایست توسط متخصص پوست و زیبایی یا تحت نظر ایشان انجام شود چرا که بسته به نوع پوست و شرایط افراد طول موج و تنظیمات متفاوتی برای نتیجه مطلوب و کاهش خطر سوختگی سطحی پوست وجود داشته ضمن اینکه رعایت بهداشت مرکز و توصیه های پزشک متخصص در مورد امور پس از لیزر درمانی برای افراد بسیار موثر است. از این رو انجام خدمات لیزر موهای زائد در هر مکانی بجز کلینیک های تخصصی پوست و زیبایی و مراکز لیزر غیر قانونی و انجام آنها در سالن آرایش یا باشگاه های ورزشی مشکل ساز و خطرناک خواهد بود. در کلینیک زیبایی آلما در رشت خدمات لیزر موهای زائد در رشت و تحت نظارت پزشک متخصص پوست و اپراتورهای کارآزموده ارائه می گردد.

 

لیزر موهای زاید رشتشایعات در مورد استفاده از لیزر موهای زائد
- لیزر موهای زائد بدن به هیچ وجه سرطان زا نیست و باعث عود کردن بیماریهای زمینه ای نخواهد شد.
- لیزر موهای زائد باعث نازایی  چه در خانمها و چه در آقایان نمی شود.
- لیزر نه تنها باعث بروز رگهای واریسی نمی شود ، بلکه این رگها را تا حدودی از بین خواهد برد.
- در مرکز لیزر خوب رشت ، عینکی به شما داده خواهد شد که از نفوذ نور لیزر به داخل چشم جلوگیری خواهد کرد و آسیبی به چشم شما نمیزند ولی با این حال اگر لیزر بر روی صورت شما انجام شود شما نور قرمزی را مشاهده خواهید نمود که جای نگرانی ندارد.

نکته مهم اینکه چنانجه فردی با حجم یا ضخامت غیر طبیعی موهای زائد مراجعه نماید ابتدا باید با پزشک مشاوره پوست - مو  در این مورد مشورت نموده  و با انجام آزمایش خون از لحاظ هورمونی بررسی  کامل گردد تا در صورت مشکل هورمونی روش درمان را علاوه بر لیزر با دارو ادامه دهد. پزشک متخصص پوست و مو در کلینیک زیبایی آلما حضور داشته و به معاینه مراجعین می پردازد که نیازمند هماهنگی وقت قبلی برای دریافت مشاوره و ویزیت می باشد.

 

لیزر موهای زائد رشت

لیزر خوب رشت

اگر برای رفع موهای زائد به دنبال مرکز لیزر خوب رشت هستید، پیشنهاد می کنیم به مراکز معتبر با مجوز، دستگاه های استاندارد و تحت نظر پزشک که دارای تکنسین های دوره دیده و مجرب هستند مراجعه نمائید. پیشنهاد ما استفاده از خدمات کلینیک آلما به عنوان لیزر خوب رشت بوده و خودتان پس از یک جلسه می توانید کیفیت ارائه خدمات و نتیجه حاصله را مقایسه بفرمائید.
برای دریافت مشاوره، ویزیت و انجام لیزر با شماره 01332662196 تماس گرفته و با ما در اینستاگرام همراه باشید

 

چه نقاطی از بدن را میتوان لیزر کرد

تقریبا تمام نقاط بدن بجز نواحی  اطراف چشم ، همچنین نواحی از اطراف گوش  که خطر برخورد لیزر به سایر موهای اطراف می باشد ، قابلیت لیزر شدن را دارد ، که بسته به نوع و ضخامت مو و همچنین تراکم موها میزان دوز دریافتی متفاوت خواهد بود. با توجه به حساس بودن مناطق مختلف  میزان درد و واکنش نسبت به لیزر موهای زائد تفاوت خواهد داشت اما منظور درد زیاد یا خارج از تحمل و شدید نیست. مهمترین نقاط که بیشترین متقاظیان را برای این خدمات دارند عبارتند زیربغل، بیکینی، صورت و چانه، دست ها و پاها.

لیزر موهای زائد زیربغل
از جمله موارد پر مراجعه برای حذف موهای زائد، زیربغل بوده که هم بانوان و هم آقایان بدنبال آن هستند. از آنجایی که معمولا این بخش بدن دارای مو های تیره و ضخیم است، به راحتی می توان موهای آن را با لیزر از بین برد و پس از 5 تا 6 جلسه با فواصل 28 تا 35 روزه انتظار می رود موهای زائد این ناحیه بین 85 تا 95 درصد کاهش یابد.

لیزر موهای زائد در رشت

لیزر موهای زائد بیکینی در رشت

از آنجایی که موهای زائد ناحیه بیکینی و واژن رشد سریعی داشته همواره بانوان مجبور به اصلاح این نواحی بوده و خارش هنگام رشد، درد وکس یا اپیلاسیون و خطر برش با تیغ و ژیلت وجود دارد. از این رو لیزر برای حذف دائمی موهای زائد بیکینی و ناحیه تناسلی بنظر بهترین راهکار بوده و بسیاری از خانم ها برای این منظور به مرکز لیزر رشت مراجعه می کنند.
خطرات لیزر بیکینی
درواقع لیزر درمانی برای حذف موهای زائد روشی امن و بی خطر است. در مورد ناحیه بیکینی و تناسلی نیز باید گفت که شایعاتی نظیر ایجاد نازایی بی پایه و اساس بوده چرا که حداکثر عمق نفوذ اشعه آن تا زیر پوست و ریشه موها بوده و نمی تواند از آن پیش تر رفته و به بافت یا اعضای دیگر بدن آسیبی وارد کند. جوش زدن در برخی موارد پس از لیزر در ناحیه بیکینی طبیعی بوده و خیلی زود این جوش ها محو خواهند شد.

بهترین مرکز لیزر بیکینی در رشت

همانگونه که پیش تر گفته شد لیزر درمانی بی خطر بوده اما از آنجایی که ناحیه تناسلی و واژن عضوی حساس است می بایست این کار توسط پرسنل مجرب و تکنسین های دوره دیده انجام شده تا کمترین درد و احساس سوختگی را در حین انجام این کار حس کنید. بی تجربگی اپراتور ممکن است باعث سوختگی سطحی ناحیه بیکینی و یا تغییر رنگ لکه ای آن شود. از این رو بهتر است برای این منظور به بهترین مرکز لیزر رشت منظریه مراجعه نمائید.
 

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در رشت

مزایای استفاده از لیزر موهای زائد بدن
از دیرباز روش های مختلفی توسط انسان برای رفع موهای زائد مورد استفاده قرار می گرفت که شایع ترین آنها شیو کردن با انواع تیغ و ژیلت ، استفاده از مواد شیمیایی و کرم های موبر ، اپیلاسیون و بند انداختن صورت که در گذشته های دور تر بیشتر مورد استفاده قرار می گرفتند . اما مسئله در تمامی این روش ها این بود که آنها فقط صرفا مویی را که رشد کرده بود از بین برده و خیلی زود دوباره همان موهای زائد رشد می کردند و از آن بدتر اینکه برخی از روش ها مانند استفاده از تیغ باعث تقویت و افزایش رشد موهای زائد بدن می شدند. حال آنکه امروزه با استفاده از لیزر درمانی مرکز رشد مو یا همان ریشه مو مورد هدف قرار گرفته و با انجام چند جلسه ( حداکثر شش تا هشت بار ) در دوره زمانی مشخص تقریبا تمامی موهای زائد بدن از بین رفته و دیگر رشد نخواهند کرد. البته تاثیر آن و تعداد دفعات آن برای اشخاص مختلف متفاوت خواهد بود.

اولین جلسه لیزر موهای زائد در کلینیک زیبایی آلما

زمانی که برای اولین جلسه لیزر موهای زائد به کلینیک زیبایی آلما مراجعه می کنید ، در ابتدا کارشناس لیزر به شما مشاوره می دهد و درباره عملکرد لیزر موهای زائد ، تعداد جلسات لیزر درمانی ، جلسات شارژ و ترمیم ، مراقبتهای بعد از لیزر نظیر اصلاح با تیغ ، تعداد دفعات شیو با تیغ در بین جلسات لیزر ، زمان انجام شیو دو هفته پس از جلسه لیزر ، دوری از نور آفتاب و ... به شما توضیحاتی ارائه می دهد. همچنین در صورتی که برای مناطق حساس تر نظیر لیزر بیکینی هراس از درد داشته باشید ، به شما پیشنهاد می کند که نیم ساعت زودتر در جلسه اول حاضر شوید تا با استفاده از کرم بی حسی ناحیه بیکینی را بپوشانید و بعد از یک ربع کاملا آبکشی کنید تا اثری از کرم باقی نماند.

باورهای اشتباه لیزر موهای زائد

باور غلط : لیزر موهای زائد ایمن نیست ؟! درباره عملکرد لیزر موهای زائد باید گفت که بقدری دقیق طراحی شده که نور لیزر تنها رنگدانه فولیکول مو را هدف می گیرد و به دلیل غیر تهاجمی بودن با عوارض بسیار کمی نظیر تورم یا قرمزی تنها چند ساعت پس از لیزر البته تنها در برخی افراد همراه است و بیشتر افراد جلسات لیزر موهای زائد خود را به راحتی ، ایمن و بدون عوارض حتی قرمزی سپری می کنند. البته از آنجا که بسیاری از عوارض جانبی لیزر به عملکرد نادرست و کارشناس لیزر به دلیل نا آشنایی با دستگاه لیزر ، شناخت طول موج ها ، انتخاب طول موج مناسب برای پوست و ... بر می گردد ، مهم است که اپراتور لیزر کارآزموده ، باتجربه و ماهر باشد تا بتواند لیزر موهای زائد ایمن انجام شود.

باور غلط : لیزر موهای زائد بر روی پوست های تیره قابل انجام نیست ؟! اگرچه در گذشته چنین بوده و انجام لیزر برای پوست های تیره با سوختگی همراه بود به دلیل اینکه طول موج مناسب لیزر برای پوست های تیره ابداع نشده بود ، اما در سالهای اخیر چنین نیست و با پیشرفت فناوری لیزر و ابداع لیزر اندیاگ ، پوست های تیره نیز می توانند براحتی و بدون نگرانی از آسیب و سوختگی لیزر موهای زائد انجام دهند.


لیزر خوب رشت


سوالات عمومی شما و پاسخ متخصصین کلینیک زیبایی آلما

آیا لیزر درمانی درد دارد؟
استفاده از لیزر برای رفع موهای زائد دارای درد یا احساس گرمای بسیار کمی است که البته بسته به نوع دستگاه و میزان حساسیت افراد متفاوت بوده اما معمولا کمتر از آستانه تحمل درد افراد می باشد. تکنسین ها در کلینیک های زیبایی معمولا بسته به نوع دستگاه از ژل خنک کننده یا اسپری های مخصوص قبل از انجام لیزر استفاده می کنند و برخی دستگاه ها که دارای خنک کننده سرخود است ممکن است نیازی نداشته باشد. پس در کل می توان گفت درد یا گرمای شدیدی نداشته که بخواهیم نگران آن باشیم اما در هنگام انجام آن گرمای جزئی احساس خواهیم نمود و این کاملا طبیعی است.

زمان مورد نیاز برای انجام لیزر کامل نواحی بدن چقدر است؟
معمولا زمان مورد نیاز برای انجام لیزر موهای زائد بصورت موضعی مانند زیر بغل یا صورت حدود 10 تا 15 دقیقه و برای فول بادی حدود 45 تا 60 دقیقه خواهد بود. نوع دستگاه و تخصص تکنسین نیز در این مورد تاثیر گذار بوده چرا که برخی دستگاه ها با پالس های بیشتر سطح پوشش بیشتر و سرعت انجام عمل بیشتری را دارند.


چرا از لیزر برای رفع موهای زائد استفاده کنیم؟
1- صرف هزینه های کمتر در بلند مدت نسبت به دیگر روش
2-  تاثیر بلند مدت و دائمی
3-  تضعیف و کم رنگ شدن موهای زائد
4-  عوارض و درد بسیار کمتر نسبت به دیگر روش ها
5-  احساس زیبایی و اعتماد بنفس بیشتر در اثر حذف و توقف رشد موهای زائد بدن
6-  پاکیزگی سطح پوست در اثر رفع موهای زائد چرا که ریشه این موها محل تجمع بسیاری از میکروب ها و آلودگی ها بر روی سطح پوست افراد است.


آیا در دوران حاملگی می توان از لیزر موهای زائد استفاده کرد؟
در دوران حاملگی و حتی شیر دهی بهتر است از این کار صرف نظر کرده و با اینکه تاکنون علائم مشکل سازی در این رابطه برای مادر یا جنین اثبات نشده اما متخصصین به تمامی کلینیک ها توصیه نموده اند تا از انجام این کار خودداری کرده اما اگر شما در ماه های اول بوده اید و خود نمی دانستید که باردار هستید و لیزر برای رفع موهای زائد انجام داده اید جای نگرانی وجود نخواهد داشت.


 

لیزر موهای زائد در رشتآیا در دوران قائدگی می توان از لیزر موهای زائد استفاده کرد؟
مانند مورد قبل در زمان قائدگی نیز پیشنهاد می کنیم نوبت خود را چند روز جابجا کرده و از انجام آن در دوره پریود خوداری کنید. اگر چه بسیاری از افراد در این دوران از لیزر استفاده کرده و مشکلی نیز نداشته اند اما به دلیل حساس شدن خانم ها در این ایام و کاهش آستانه تحمل درد و امکان ایجاد تاثیر های هورمونی در آنها توصیه متخصصین مرکز لیزر خوب رشت این است که جلسه را به تاخیر بیندازید جرا که تاخیر چند روزه در انجام لیزر هیچ مشکلی در درمان و رفع موهای زائد شما نخواهد داشت.

آیا دستگاه های خانگی مانند لیزرهای کلینیکی عمل میکند؟

خیر لیزرهای خانگی از تکنولوژی نور شدید استفاده می کند که به آن IPL  می گویند ، و تکنیک اولیه  از بین بردن موهای زاید می باشد و در مقیاس کوچک و برای برخی از موها ممکن است پاسخگو باشد ولی بطور کلی جایگزین  دستگاه های کلینیکی نخواهد بود.


خارش سطح پوست پس از انجام لیزر موهای زائد طبیعی است؟
خارش و کبودی جزئی یا حتی کمی ورم پس از انجام لیزر طبیعی بوده و جای نگرانی نداشته چرا که تمامی آنها پس از گذشت دو روز تا حداکثر 5 روز کاملا از بین خواهند رفت، حتی آثار سوختگی یا تغییر رنگ دانه های پوست توسط لیزر اگر برای شخصی پیش بیاید در سه ماه آینده کاملا محو و اثر آن نیز از بین خواهد رفت. استفاده از کمپرس سرد و برخی موارد بسته به نظر پزشک قرص یا داروی نیز در این مورد برای شما ممکن است تجویز شود.

 

لیزر خوب رشت


آیا شخصی که سطح زیادی از پوستش را تاتو کرده می تواند لیزر درمانی کند؟
از آنجایی که مکانیزم عملکرد دستگاه لیزر تاباندن نور و عبور از سطح شفاف پوست تا رسیدن به ریشه تیره موهای زائد بدن است، وقتی شخصی سطح بدن یا قسمتی را تاتو کرده باعث می شود نور دستگاه بجای عبور از سطح شفاف و جذب توسط ریشه مو، جذب جوهر تاتو گردیده و در نتیجه ایجاد گرمای زیاد و سوختگی سطح پوست را به همراه داشته باشد. از این رو بهتر است قسمت هایی از بدن که تاتو شده در هنگام لیزر موهای زائد مورد پاکسازی قرار نگیرد و اشعه دستگاه حداقل 3 سانتیمتر از این نواحی نزدیک تر نشود.

آیا لیزر درمان قطعی برای رفع موهای زائد بدن است؟
شاید اینگونه بتوان گفت که خیر اما بهترین، کم هزینه ترین و بلند مدت ترین روش برای رهایی از شر موهای زائد بدن است چرا که تاثیر آن بسته به ژنتیک افراد ، نوع پوست و رنگ آن و قدرت رشد موهای زائد در افراد که تحت کنترل هورمون های فرد است متفاوت بوده، تاثیر آن نیز متفاوت است اما با تکرار آن بطور قطح موهای زائد افراد کم رنگ و ضعیف و رشد تعداد بسیار زیادی از آنها برای همیشه متوقف خواهد شد.

آبا لیزر موهای زائد ممکن است باعث ایجاد سرطان پوست شود؟
خیر. به دلیل اینکه اشعه لیزر بکار رفته در تمامی دستگاه های لیزر که برای رفع و از بین بردن موهای زائد استفاده می شوند دارای عمق نفوذ کم و سطحی ( تا محل ریشه موها) می باشند و تمامی پرتوهای آن در این سطح متوقف می گردد. علاوه بر این نوع های دیگری از لیزر درمانی برای پوست با عمق نفوذ بیشتر وجود دارد که همین نیز خود نشانگر بی خطر بودن اشعه برای پوست می باشد. این تصور غلط به دلیل مقایسه اشعه لیزر با نور خورشید بوجود آمده چرا که به توصیه متخصصین بودن زیاد در معرض نور خورشید موجب سرطان پوست میگردد و دلیل آن وجود اشعه های مضر مانند ماورا بنفش در نور آفتاب بوده که این نوع پرتو ها در اشعه لیزر وجود ندارند.

لیزر فول بادی چیست؟

بادی در زبان انگلیسی به معنی بدن و فول بادی یعنی تمامی قسمت های بدن. لیزر فول بادی نیز به معنی رفع موهای زائد کل نواحی بدن با استفاده از دستگاه لیزر می باشد چرا که برخی فقط از این روش برای از بین بردن موهای زائد صورت یا زیر بغل استفاده کرده و برخی برای دست ها ، پاها و کل بدن.

 

لیزر موهای زائد در رشتبهترین دستگاه لیزر موهای زائد کدام است؟
بسته به نوع پوست و رنگ مو انتخاب بهترین دستگاه برای هر فرد متفاوت بوده اما بطور کلی می توان تکنولوژی ان دیاگ، الکساندرایت و دایود الکس را بهترین و به روز ترین آنها دانست که برای افراد ایرانی مناسب بوده و از نظر برند نیز الکساندرایت کندلا و وکتوس آمریکایی جز بهترین دستگاه های جهان می باشند . نحوه عملکرد انواع دستگاه ها را در این صفحه مطالعه فرمائید. همچنین کلینیک زیبایی آلما از لیزر ان دیاگ و دایود الکس در رشت استفاده می کند چرا که برخی موارد برای رفع دائمی نیاز است شما از دو روش مختلف استفاده کنید.

چرا با اینکه یک هفته پیش از لیزر برای رفع موهای زائد بدنم استفاده کردم ، هنوز این موها دارن رشد می کنن؟
ریزش موهای زائد بلافاصله پس از لیزر درمانی اتفاق نمی افتد و بطور معمول بین 10 تا 20 روز طول می کشد. درواقع در این مدت همچنان موها به رشد خود ادامه داده و به محض اینکه کمی رشد می کنند ، خود به خود ریزش کرده و از ریشه در می آیند.

بهترین تعداد جلسات برای رفع کامل موهای زاید چند جلسه است؟
بسته به نوع پوست و جنس مو و حتی شرایط عمومی فرد این تعداد متفاوت است . معمولا از ۶ تا ۸ جلسه شروع می شود و بعضا تا ۲ جلسه وارد شارژ میگردد تخمین دقیق این جلسات واقعا امکانپذیر نیست و یک معدل است از تعداد مراجعین در کلینیک زیبایی های متفاوت تعداد متفاوتی را به مشتری پیشنهاد می نمایند که اغلب نزدیک به آن و در برخی مواقع تفاوت دارد.

آیا آفتاب گرفتن و یا برنزه کردن پوست بلا فاصله بعد از انجام لیزر موهای زائد بدن امکان پذیر است؟
انجام اعمالی که برای برنزه کردن پوست مورد استفاده قرار میگیرد نظیر سولاریوم یا روش های طبیعی مانند حمام آفتاب که باعث  تحریک پوست بدن می گردد بهتر است حداقل تا ده روز پس از انجام لیزر درمانی انجام ندهید چرا که در این زمان پوست شما حساس و تحریک پذیر است و ممکن است باعث سوختگی پوست بدن شما و یا ایجاد عارضه های دیگری گردد. بسیاری بلافاصله پس از لیزر موهای زائد در رشت به دلیل دسترسی به مناطق ساحلی اقدام به حمام آفتاب می کنند که این موضوع سوختگی و مشکلات متعددی را برای ایشان بوجود می آورد. همچنین پیشنهاد می شود تا ده روز از دیگر روش ها و درمان ها برای جوانسازی یا پاکسازی پوست خود خوداری نموده و پوست خود فرصت بازسازی و استراحت بدهید.

 

لیزر موهای زائد رشت

لیزر ارزان رشت

اینکه ذاتا ما به دنبال خرید محصول یا خدمات با هزینه کمتری باشیم امری طبیعی است اما کمابیش همه ما تجربه خرید کالای ارزان و بی کیفیت را داشته و می دانیم که هیچ ارزانی بی حکمت نیست. این موضوع زمانی که به انجام خدمات پزشکی و زیبایی می رسد اهمیت بیشتری پیدا کرده و بهتر است به دنبال قیمت های خیلی ارزان نگردیم چرا که ممکن است به سلامت خود آسیب وارد کرده و برای درمان آن هزینه های بیشتری را متحمل شویم. از این رو بهتر است بجای لیزر ارزان رشت به دنبال مرکزی معتبر با کیفیت خدمات بالا و قیمت های منطقی باشیم. از این رو پیشنهاد میکنیم بجای قیمت ارزان با دنبال کردن صفحه ما در اینستاگرام از تخفیف های دوره ای برای خدمات لیزر مطلع شده و از آنها استفاده نمائید.

نظافت سری هندپیس لیزر چگونه است؟

برای همه این سوال مهمی است که آیا از طریق سری دستگاه که در تماس مستقیم با پوست می باشد ، احتمال سرایت بیماریهای پوستی و مسری وجود دارد یا خیر در توضیح این مساله باید این توضیح را بدهیم که سری هندپیس همواره در دو دما بین - 3 تا 7 درجه تا دمای معمولی اتاق میباشد و همچنین نور لیزر بر روی انواع  عفونت های قارچی و باکتربایی تاثیر گذار است ، اما اصل کار استفاده از محلولهای آنتی باکتریال و گندزدا است که  با برندهای مختلف در بازار موجود بوده و در استریل کردن لوازم جراحی غیر قابل استریل در اتوکلاو استفاده می شود. بنابراین در مرکز لیزر خوب رشت بدون نگرانی میتوانید از دستگاه استفاده کنید. البته دقت کنید محیط و تخت و الباقی مواردی که با بدن شما در تماس هستند ، حتما استریل و یا یکبار مصرف باشد. دستگاههای لیزر موهای زايد در رشت به دلیل مرطوب بودن مرتب باید از لحاظ میکروب زدایی و نظافت مورد بررسی دقیق قرار گیرند  تا از ایجاد آلودگی در آنها جلوگیری گردد.

هندپیس دستگاه لیزر موهای زائد

آیا سری های با فاصله نسبت به سری هایی که به پوست می چسبد از نظر بهداشتی بهتر است:

تصوری در بین استفاده کنندگان از لیزر موهای زائد جا باز کرده که از لحاظ بهداشتی لیزرهای غیرتماسی  بهتر از سایر گونه هاست چرا که هندپیس آنها با پوست تماسی ندارد ، اما در این زمینه کافیست بدانید بجز فاصله ای که بین پوست و لیزر توسط یک پایه ایجاد میشود، الباقی موارد مثل نظافت تخت و محیط و سایر موارد مربوط به انجام لیزر یکی بوده و مساله مهمتر که خنک کننده های این دستگاه توسط پاشش هوای سرد انجام شده و باعث پخش شدن گازهای حاصل از سوختن فولیکولهای مو و مواردی که احتمالا روی پوست بدن بیمار می باشد ، می گردد که توسط مواد ضد عفونی کننده قابل نظافت  نمی باشد.

سوالات بیشتر خود در مورد لیزر موهای زائد در رشت را در بخش نظرات همین صفحه با ما در میان بگذارید

انجام خدمات لیزر موهای زائد در رشت ، در کلینیک  زیبایی آلما به وسیله پیشرفته ترین دستگاه های لیزر دایود الکس توسط متخصصین و تکنسین های مجرب با حضور پزشک  انجام می شود. جهت مشاوره رایگان و دریافت نوبت ویزیت برای لیزر رشت منظریه با شماره 01332662196 - 01332006295 - واتس اپ 09125396478 تماس حاصل نمائید.

اینستاگرام : https://instagram.com/clinic.zibai.alma

کلینیک زیبایی آلما در رشت

گالری تصاویر :

لیزر خوب رشتبهترین مرکز لیزر موهای زائد در رشتمرکز لیزر موهای زائد در رشت

 • Michael Ethan

  شیما

  برای لیزر موهای زائد باید از قبل وقت بگیریم یا همیشه می تونیم مراجعه کنیم و اینکه اگر قبلا جای دیگه ای لیزر کرده باشیم میتونیم برای جلسات بعدیش اینجا بیایم چون من جلسه قبل رو رشت نبودم و تهران انجام دادم.

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام. بله نیاز است که از قبل تماس گرفته و تعین نوبت کنید تا تداخلی با دیگر مراجعین بوجود نیاد. در مورد سوال دومتون هم باید عرض شود که مشکلی نیست اگه جلسات قبلی رو در کلینیک دیگه ای انجام داده باشید ، می تونید جلسات آتی رو در کلینیک آلما ادامه دهید.

 • Michael Ethan

  الناز

  سلام. من چند روز پیش آفتاب گرفتم برای برنزه کردن و یکم پوستم ملتهب شده بود. بنظرتون چقدر باید صبر کنم تا بتونم از لیزر موهای زائد استفاده کنم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام. حداقل 2 تا 3 هفته صبر کنید تا کامل التهاب پوست از بین رفته و فرصت بازسازی داشته باشد.اگه مشکل پوستی یا التهاب و کبودی زیادی دارید برای معاینه وقت بگیرید تا پزشکان آلما وضعیت پوست شما را برسی کرده تا اگر مشکل جدی وجود دارد ابتدا درمان شود.

 • Michael Ethan

  کلاله عباسی

  لیزر برای از بین بردن موهای زائد محدودیت سنی داره یا همه میتونن استفاده کنن؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  محدودیت سنی خاصی نداره و فقط برای افراد زیر 18 سال استفاده نمی شود.برای افراد بالغ محدودیتی وجود ندارد بجز مواردی که در متن همین صفحه توضیح داده ایم.

 • Michael Ethan

  فریبا

  روزهای تعطیل یا جمعه ها هم کلینیک حضور دارید

 • Michael Ethan

  الهه پیرکندی

  بنظر شما برای پوست های روشن بهترین دستگاه لیزر دایو الکس هست یا الکسندریت؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  رنگ پوست به تنهایی ملاک نیست ، جنس و رنگ مو مهمتره برای موهای روشن الکساندرایت و برای موهای تیره دایود

 • Michael Ethan

  فریبا

  ایکاش روزهای تعطیل هم بودین چون خیلی از افراد مثل من شاغل هستند و در طول هفته وقتی برای لیزر ندارن و فقط آخر هفته ها می تونن بیان

 • Michael Ethan

  سلماز وطن خواه

  سلام . شما فقط برای تمام بدن کار انجام می دید یا می تونیم فقط برای صورت و زیر چانه به که مرکز شما بیایم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام . نه شما برای فقط لیزر صورت ، چانه و هر قسمت بدن بصورت موضعی هم می تونید به کلینیک تشریف بیارید و نیازی نیست حتما تمامی بدن بصورت فول بادی انجام بشه.

 • Michael Ethan

  مونا ایزدی

  سلام. شما تخفیف برای مشتریانتون در نظر نمی گیرید . معمولا کلینیک های زیبایی در ایام مختلف خدماتشون رو تخفیف ویژه میدن

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام. اتفاقا کلینیک آلما تخفیف های دوره ای جالبی برای خدماتش در ایام مختلف مثل شب یلدا و دیگر ایام مهم در نظر میگیره و برای کسانی که بار دوم و سوم مراجعه می کنند نیز تخفیف ویژه ای در نظر می گیره . شما میتونید از طریق دنبال کردن صفحه ما در اینستاگرام از این تخفیف ها به موقع مطلع شوید. لینک شبکه های اجتماعی کلینیک زیبایی آلما در پائین همین صفحه وجود دارد.

 • Michael Ethan

  محمد

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم لیزر از گردن ب پایین چقدر هزینه داره

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  با سلام هزینه لیزر گردن 40000 تومان می باشد. در ضمن کلینیک آلما مختص بانوان می باشد.

 • Michael Ethan

  مهدی

  سلام شما برای آقایون هم لیزر انجام میدید یا فقط خانم ها ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  در حال حاظر این خدمات فقط برای خانم ها ارائه میگردد . چنانچه بخش لیزر موهای زائد آقایون هم راه اندازی بشه از طریق شبکه های اجتماعی و وبسایت کلینیک اطلاع رسانی خواهد شد . در حال حاظر هیچ پلانی در این مورد وجود ندارد.

 • Michael Ethan

  بهاره

  لیزر موهای زائد در نواحی زیرشکم و بیکینی تاثیری در ناباروری افراد در بلند مدت نداشته و باعث آسیب های اینچنینی نمیشه؟ آیا در این مورد تحقیق علمی صورت گرفته ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  از آنجایی که عمق نفوذ پرتو های لیزر که برای رفع موهای زائد بدن استفاده میشود حداکثر تا ریشه موها بوده و جذب تیرگی های ریشه مو می شود هیچ گونه تاثیری در ناباروری یا اختلالات تخمدانی نداشته و می توانید با خیال آسوده استفاده کنید. راجب اینکه تا بحال تحقیقاتی در این مورد صورت گرفته نیز باید عرض کنیم تحقیقات گسترده ای از طرف انجمن های علمی معتبر ترین دانشگاه های جهان از جمله دانشگاه پزشکی نیویورک در این مورد صورت گرفته و هیچ کدام تا کنون نشانه ای از اینکه لیزر موهای زائد در ناباروری تاثیری دارد مشاهده نکرده اند و چنانچه این مورد در تحقیقات نشان داده شود حتما به اطلاع عموم خواهد رسید.

 • Michael Ethan

  فهیمه صادقی

  من دو روز پیش تهران لیزر موهای زائد فول بادی انجام دادم ، الان که اومدم رشت همش تو ناحیه ساق پا و ران احساس خارش میکنم . بنظر شما از چی می تونه باشه و آیا این خارش طبیعیه یا ممکنه مشکلی برام پیش بیاره ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  نه . معمولا وقتی لیزر فول بادی انجام میدین و اگه یکم هم پوستتون حساس باشه کمی احساس خارش تا چهار ، پنج روز طبیعی هستش اما اگر شدت احساس خارش در حدود قابل تحمل نیست و یا اگر پس از یک هفته همچنان این احساس را دارید با کلینیک تماس گرفته و برای معاینه پزشک متخصص پوست وقت بگیرید.

 • Michael Ethan

  فرشته

  من یک حدود یک سال پیش دو جلسه لیزر رفتم ولی به خاطر برخی مشکلات فرصت نشد جلسات بعدی رو هم برم . بنظرتون باید از اول شروع کنم یا تاثیر اون جلسات هنوز مونده؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  لیزر موهای زائد یک برنامه مانند کلاس درس نیست که حتما باید از یک جایی شروع و یک جایی به اتمام برسد. برخی افراد با سه جلسه و برخی تا شش جلسه هم ممکن است تا رفع کامل موهای زائد نیاز به تکرار داشته باشند اما قطعا حفظ فاصله 45 روز تا دو ماه بین جلسات منجر به نتایج بهتری می شود. اینکه شما یک سال پیش دو جلسه انجام داده اید قطعا باعث کم شدن تراکم موهای زائد شما گردیده و احتمالا اگر مجدادا بخواهید این کار را انجام دهید با تعداد جلسات کمتری نتیجه خواهید گرفت.اما بدانید زمانی که شما جلسات بعدی را ادامه نمی دهید موهای زائد شما فرصت تقویت یافته و تاثیر آن جلسه به مرور کم می شود.

 • Michael Ethan

  ثریا فومنی

  بخشید من میخواستم بپرسم آیا کلینیک شما از دستگاه لیزر الکساندرایت در رشت استفاده میکنه یا دایود الکس؟ چون از راه دور میام اینو پرسیدم . ببخشید.

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  در واقع کلینیک آلما هر دو دستگاه الکساندرایت و دایود الکس رو داره و بنا به تشخیص متخصص ، اینکه کدوم برای مراجعه کننده مناسب تر باشه مورد استفاده قرار میگیره . اما دستگاه دایود الکس کلینیک به دلیل مجهز بودن به آخرین تکنولوژی بکار رفته در دستگاه های لیزر موهای زائد معمولا بیشتر محبوب مراجعین هست و باز خورد های بهتری هم در نتیجه ای که مراجعین گرفتن بدست اورده.

 • Michael Ethan

  آوینا

  سلام برند دستگاهتان چیه؟؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  با سلام و درود دستگاه رازولیز آلمان با سه طول موج الکس و دایود و ایندیگ

 • Michael Ethan

  سارا

  سلام من قبلا با دستگاه shrساق پاهامو لیزر کردم 6جلسه هم رفتم ولی بعد از دو ماه همش در اومد دوباره.میخواستم بدونم شما هم ازین دستگاه استفاده میکنید؟و اینکه دستگاه لیزری که معمولا استفاده میکنید چیه

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  درود بر شما دستگاه ما رازولیز آلمان با سه طول موج الکس و دایود و ایندیگ هستش و بسته به نوع مو و رنگ پوست از طول موج دستگاه استفاده میکنیم

 • Michael Ethan

  Raheleh

  سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم بدونم لکای بدن هم با لیزر از بین میره؟ منظورم اینه که همزمان با از بین رفتن موهای زائد. و اینکه هزینه لیزر دست و پا کامل چقدر میشه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  درود بر شما خیر دو درمان جدا از هم هستند ابتدا باید موهای زائد رو از بین ببرید و بعد درمان لک داشته باشین

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  هزینه لیزر دست 180000تومان و کل پا 250000تومان می باشد

 • Michael Ethan

  Raheleh

  سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم بدونم لکای بدن هم با لیزر از بین میره؟ منظورم اینه که همزمان با از بین رفتن موهای زائد. و اینکه هزینه لیزر دست و پا کامل چقدر میشه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  درود بر شما خیر دو درمان جدا از هم هستند ابتدا باید موهای زائد رو از بین ببرید و بعد درمان لک داشته باشین

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  هزینه لیزر دست 180000تومان و کل پا 250000تومان می باشد

 • Michael Ethan

  مهران مهدی پور

  بادرود خدمت شما ببخشید میخ استم بپرسم روی بینی من ۱۰تا ۱۲تا موداره میتونی برای همیشه پاکسازیش کنم

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  درود بر شما دوست عزیز اگر برای مشاوره حضوری تشریف بیارین که از نزدیک جنس مو رو مشاهده کنیم میتونیم راهنمایی صحیح تری داشته باشیم. در ضمن کلینیک آلما مختص بانوان هستش.

 • Michael Ethan

  پروین

  سلام میبخشید لیزر کیست مویی هم انجام میدین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام و درود شما باید به متخصص پوست و مو مراجعه بفرمایید

 • Michael Ethan

  Homa

  سلام و وقت بخیر میشه هزینه ی لیزر کل دست کل پا و بیوینی زیر بغل و لاین رو لطف کنین؟؟واینکه طی چن جلسه کار تموم میشه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام هزینه ها کلا توی صفحه اینستاگرام موجوده و معمولا 7 تا 8 جلسه تموم میشه بستگی داره به شرایط بدن و موهای شما ممنون از همراهیتون

 • Michael Ethan

  Mehr

  سلام لطفا توضیح بدید که سر دستگاه لیزری که استفاده می کنین چطوریه؟با بدن تماس داره؟بعضی مدلها یه سر جداگانه داره بعضیها اصلا فاصله داره با پوست

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام دستگاه ما کانتکتیو هستش و با بدن تماس داره نان کانتکتیو بدلالیل بسیار زیادی مورد تایید نیست که چنانچه نیاز باشه میتونید در اینترنت جستجو بفرمایید در مورد معایبش ممنون

 • Michael Ethan

  Sara

  چرا اونایی که به سن بلوغ نرسیدن نمیتونن از لیزر استفاده کنن و اینکه حتی صورت رو هم نمیشه لیزر کرد؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام به دلیل اینکه هنوز هورمونها در افراد نابالغ به تعادل نرسیده و امکان دارد اختلالات هورمونی پیش بیاید. در دختران نوجوان باید حتما دو ماه پریود شده باشند. اگر قبل از سن بلوغ اقدام به لیزر موهای زائد شود ، امکان رویش مجدد موها وجود خواهد داشت.

 • Michael Ethan

  مریم

  سلام من یک لک کوچک قهوه ای روی بینی دارم چه جوری میتونم از بین ببرمش با لیزر امکان دارد

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  عزیزم سلام بله میشه ، منتهی باید تشریف بیارید ، تشخیص داده بشه بعد درمان

 • Michael Ethan

  مریم ملکی

  سلام وقتتون بخیر میخواستم بدونم از جلسه چندم موهای زائد از بین میرن؟ ممنونم

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم به جنس موها بستگی داره و این که شما قبلا از دستگاهی استفاده کردید یا خیر بصورت معمول روی جلسه 5 یا 6 شما جواب میگیرید 2 جلسه برای یاد آوری و بعد از اون هر 3 یا 6 ماه یکبار بازم بستگی به رشد موهاتون داره ضمنا اینو خدمتتون عرض کنم در بهترین حالت 80 درصد موهای زائد حذف 10 درصد کم پشت و ده درصد واقعا از بین رفتنی نیست و بسته به نژاد و مقاومت موی شما این درصدها تغییر پیدا میکنه

 • Michael Ethan

  بهنوش

  سلام من جلسه سوم لیزر اومدم اونجا احساس میکنم موهای اون ناحیه در نمیاد اونایی هم که در میاد کنده میشه... بازم باید ادامه بدم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم خوب این خیلی خوبه ولی باید ادامه بدید چون اون توی سیکل بازسازی هست به این شکل در میاد که رشد کنه و راحت کنده شه ، باید ادامه بدید فک کنم 6 جلسه برای شما کافی باشه و از اون به بعد هر 3 ماه یکبار .. ممنون از همراهیتون

 • Michael Ethan

  سمانه

  سلام بعد از اتمام جلسات ، هر چندماه یکبار باید بیام؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام بستگی یه جنس موهاتون داره ولی معمولا 3 تا 6 ماه یکبار ممنون از شما

 • Michael Ethan

  اناس

  سلام ، من 10 فروردین برای انجام لیزر به مرکز شما مراجعه کردم ضمن اینکه محیط بسیار اروم و ساکت بود ، کاملا در حضور خودم تخت و دستگاه رو استریل کردند و با حوصله کار رو انجام دادند ، خواستم از همینجا ازتون تشکر کنم و امیدوارم همیشه همینکار رو انجام بدند.

 • Michael Ethan

  ساناز

  با سلام و خسته نباشید. من یک جلسه برای لیزر اومدم. تا جلسه بعد درماه بعد چند بار میتونم شیو کنم و از چه موقع ؟ با تشکر

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم - بعد از حدود 2هفته میتونین شیو کنین. تا حداکثر 3 بار مجاز به شیو هستین تا ماه بعد تشریف بیارین. ممنونم

 • Michael Ethan

  سحر

  سلام خسته نباشید من چهار جلسه مرکز دیگه ای برای لیزر رفتم . میتونم بیام کلینیک شما ادامه ش رو انجام بدم. لیزر دایود استفاده می شد.

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم بله میتونین تشریف بیارین. دستگاه ما طول موج دایود رو هم داره. فقط قبلش حتما نوبت بگیرین.

 • Michael Ethan

  زهرا

  سلام خسته نباشید من دوماهه زایمان کردم . میخوام برای لیزر موهای زائد مراجعه کنم.ایا میتونم یا منعی وجود دارد؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام ممنون. با توجه به تغییرات هورمونی ناشی از بارداری و رشد موهای زائد با افزایش تولید مو توسط فولیکول های غیرفعال ، توصیه ما اینست که بعد از زایمان به مدت حداقل 6 ماه تا رسیدن هورمونهای بدن به حالت طبیعی صبر کنید و سپس اقدام به انجام لیزر موهای زائد داشته باشید.

 • Michael Ethan

  شهلا

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم امسال افزایش قیمت دارین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام ممنونم تا الان که هنوز لیست قیمت نیومده ولی هر زمان لیست بیاد افزایش قیمت اعمال میشه

 • Michael Ethan

  شکیرا

  سلام من دو سال پیش لیزر انجام دادم با لیزر الکس. میتونم برای شارژ به مرکز شما مراجعه کنم. دستگاه تون چیه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم بله میتونین تشریف بیارین. دستگاه لیزر ما رازولیزر آلمان هستش و هر سه طول موج الکس و دایود و ان دیاگ رو برای همه پوست ها داره

 • Michael Ethan

  مینو

  سلام خسته نباشید . من تازه پوستمو برنزه کردم . میتونم لیزر انجام بدم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام ممنونم. نه باید چند ماهی بمونید بعدا برای لیزر مراجعه کنین

 • Michael Ethan

  سیما

  سلام خسته نباشین. آیا نتایج لیزر همیشگی هستش؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام ممنونم. نتایج لیزر مادام العمر و همیشگی نیست. اما با رعایت نظم در جلسات به ترتیب 6 تا 8 جلسه ماهیانه و به تاخیر ننداختن جلسات نتایج طولانی مدت خواهد داشت. به طوریکه شارژ لیزر به صورت چند ماهه و سپس سالیانه می رسد که بسیار خوشایند است. بسیار ی از مراجعین به شارژ سالیانه رسیده اند و خیلی راضی اند.

 • Michael Ethan

  شونیز

  سلام من 3 جلسه اومدم اونجا برای لیزر دست و پا. خیلی راضی هستم. میتونم دیگه دیرتر بیام برای انجام جلسه بعدی

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم میتونین تا حدود 40 روزه هم جلسه بعدی رو تشریف بیارین. اما باید حواستون باشه که وقتی موهاتون شروع به رشد مجدد کرد، زودتر نوبت بگیرین. وگرنه بازگشت مو خواهید داشت

 • Michael Ethan

  علی

  سلام. ایا شما لیزر برای آقایون هم انجام میدین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام بله انجام میدیم

 • Michael Ethan

  شهین

  سلام و درود من 6 جلسه لیزر اومدم. الان کاملا خوب شدم. میتونم دیگه سه ماهه بیام واسه شارژ

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام شما باید دقت کنین که در چه زمانی موهاتون شروع به رشد بیشتری می کنه. بعدش برای شارژ تشریف بیارین. ممکنه 45 روزه بشه یا دوماهه یا سه ماهه. این خودتون هستین که باید تشخیص بدین

 • Michael Ethan

  شیرین

  سلام روز بخیر ایا لیزر خطرناکه؟ اشعه داره ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام وقتتون بخیر در واقع لیزر نور شدید و متمرکز هستش اما فقط به میلیمتر ابتدایی پوست یعنی جایی که فولیکول مو قرار داده میرسه و به بافت پوست و ارگانهای داخلی بدن کاری نداره. تنها در صورتی برای پوست خطرناک و آسیب زاست که با دستگاه های تقلبی و یا اپراتور غیر حرفه ای انجام بشه. پس اولا به بهترین کلینیک زیبایی با مجوز رسمی مراجعه کنین. ثانیا اپراتورش حرفه ای باشه سوما دستکاهشون دارای مجوز FDA باشه تحقیق در این سه مورد خیلی مهمه

 • Michael Ethan

  زهرا

  سلام خسته نباشین میتونم فردا برای لیزر صورت مراجعه کنم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام ممنونم شماره تماس برای نوبت گیری 09125396478

 • Michael Ethan

  نگرار

  سلام روز بخیر ایا دستگاه لیزر شما الکس هستش؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام وقت شما هم بخیر دستگاه لیزر ما رازولیزر آلمان هستش هر سه طول موج الکس ، دایود و اندیاگ رو داره و برای همه پوستا مناسبه. و اگه منظور شما طول موج الکس هست ، بله داریم

 • Michael Ethan

  فاطمه

  سلام من 8 جلسه جای دیگه لیزر رفتم و جواب نگرفتم. ایا بیام مرکز لیزر آلما جواب می گیرم.

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام و درود شما باید لطف کنید حضوری تشریف بیارین تا یک سری سوال از شما پرسیده بشه. از نظر هورمونی مشکل ندارین؟ یا اینکه جلسات رو منظم تشریف بردین؟ .و...

 • Michael Ethan

  زهرا

  سلام قیمت لیزر موهای زائد زیربغل چند هستش؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام قیمت موهای زائد زیربغل 120000 تومن هستش و پکیج زیربغل بیکینی با تخفیف 200000 تومن میشه

 • Michael Ethan

  شیرین

  سلام خسته نباشید ایا دستگاه لیزر شما الکس هستش؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام ممنونم دستگاه لیزر ما رازولیزر آلمان هستش و هر سه طول موج الکس و دایود و اندیاگ رو داره که برای همه پوستها مناسبه

 • Michael Ethan

  سهیلا

  سلام وقت بخیر فاصله زمانی بین جلسات لیزر چقدر؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام روز بخیر فاصله جلسات یک ماهه هستش که برای ناحیه صورت حتما باید بین 28 تا 30 روز انجام بشه و برای بدن می تونه از 30 تا 45 روز برنامه ریزی بشه

 • Michael Ethan

  سهیل

  هزینه لیزر فول بادی آقایون چقدر هستش

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  پکیج کامل با تخفیف 750 تومن

 • Michael Ethan

  سیده عاطفه

  سلام من پوستمو برنزه کردم . ایا میتونم برای لیزر موهای زائد مراجعه کنم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام خیر باید حداقل یک تا دو ماه فاصله باشه

 • Michael Ethan

  الهام

  سلام وقت بخیر من موهام قرمزه آیا لیزر موهای زائد جواب میده؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام خیر هنوز دستگاه لیزر موهای زائدی که روی موهای قرمز جواب بده ساخته نشده

 • Michael Ethan

  سمیرا

  برای مشاوره لیزر موهای زائد پزشک دارین ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  برای در صورت تمایل برای مشاوره با پزشک با شماره 01332662196 و 09125396478 تماس حاصل فرمائید.

 • Michael Ethan

  شکیلا

  ایا لیزر موهای زائد جواب میده ؟؟؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله درصورتی که جلسات لیزر موهای زائد منظم انجام بگیرد و فر مشکل هورمونی درمان نشده نداشته باشد ، نتایج مطلوب می دهد.

 • Michael Ethan

  سیمین

  سلام ممنون از مطالبتون . من واقعا جواب سوالاتی رو که داشتم گرفتم

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام متشکرم

 • Michael Ethan

  فاطمه

  ایا مشاور لیزرتون رایگانه ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله مشاوره با کارشناس زیبایی برای همه موارد از جمله لیزر موهای زائد رایگان هستش

 • Michael Ethan

  شیما

  قیمت لیزر موهای زائد صورت چقدره؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  هزینه لیزر موهای زائد صورت 110 تومن و صورت و گردن 150 تومن

 • Michael Ethan

  معصومه

  سلام دستگاه لیزرتون کولر هم داره که درد کمتری داشته باشه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام بله سیستم کولینگ یا خنک کننده قوی داره

 • Michael Ethan

  خاطره

  ایا لیزر موهای زائد دائمی است ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر روش لیزر موهای زائد دائمی نبوده و فرد با کاهش دائمی موهای زائد بین 70 تا 90 در صد روبروست.

 • Michael Ethan

  معصومه

  تعرفه های بالا قیمت لیزر موهای زائد در سال 1402 هستش؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله

 • Michael Ethan

  الهه

  آیا لیزر موهای زائد صورت هم انجام میدین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله انجام میشه

 • Michael Ethan

  شهلا

  ایا مشکلات هورمونی بر روی لیزر موهای زائد تاثیر میزاره؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله مشکلات هورمونی و تیروئید در بانوان باعث افزایش رشد موهای زائد میشه که بر روند لیزر درمانی تاثیر منفی میگذاره و بهتره همزمان دارودرمانی هم صورت بگیره

 • Michael Ethan

  مریم

  من مشکل تیروئید دارم . ایا با جلسات لیزر درمانی من تداخل داره ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  مشکلات تیروئید از جمله مشکلات هورمونی محسوب میشه که در روند لیزر درمانی تداخل ایجاد می کنه . البته میتونین با دارو درمانی به لیزر درمانی ادامه بدین.

 • Michael Ethan

  سلما

  ایا دستگاه لیزر شما لیزر الکس دایود هستش؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله

 • Michael Ethan

  سمیرا

  ببخشید دستگاه لیزر الکس کندلا دارین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  اگه منظورتون طول موج الکس هستش بله دستاه لیزر الکس دایود رازولیزر المان رو داریم که خنک کننده هم داره

 • Michael Ethan

  الناز

  سلام من دانشجو هستم و اینجا خوابگاه زندگی می کنم. میتونم چند جلسه اینجا بیام و چند جلسه شهر خودم برم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام اگه در شهرتون بتونین همین دستگاه ما که الکس دایود هستش پیدا کنین مشکلی نداره

 • Michael Ethan

  شکیلا

  ایا لیزر موهای زائد پوست را روشن می کند ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  مکانیسم لیزر موهای زائد به گونه ای است که تاثیری بر روی پوست ندارد و تنها رنگدانه فولیکول مو را شناسایی کرده و آنرا هدف گیری می کند تا باعث آسیب و از بین رفتن آن بشود. اما با توجه به اینکه در مناطقی از پوست نظیر زیربغل یا بیکینی که فولیکول مو بسیار زیاد است ، تیرگی پوست را شاهد هستیم ، لذا با انجام لیزر موهای زائد ، فولیکول موهای این مناطق از بین رفته و پوست از حالت تیرگی خارج می شود و به رنگ اصلی خودبر میگردد اما روشن تر از پوست خود فرد نمی شود.

 • Michael Ethan

  محمدرضا

  به چه علت برای افراد زیر 18 سال لیزر استفاده نمیشود؟؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  به دلیل عدم تعادل هورمونی . باید افراد زیر 18 سال تا زمانی که هورمونها به سطح متعادلی برسند ، از انجام لیزر موهای زائد خودداری کنند ، چرا که فایده ای نخواهد داشت. البته دخترانی که حداقل دو دوره از دوران قاعدگیشان گذشته و بطور مرتب هرماه بدون مشکل هورمونی پریود می شوند ، می توانند از 14 سال به بالا لیزر انجام دهند.

 • Michael Ethan

  الهام

  سلام میتونم برای مشاوره حضوری بیام؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام لطفا با شماره 01332662196 - 01332006295 - 09125396478 هماهنگ کنید.

 • Michael Ethan

  مریم

  ایا لیزر الکس کندلا دارین ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  اگه منظورتون طول موج الکس بلکه دستگاه ما رازولیزر آلمان هستش که طول موج الکس رو داره.

 • Michael Ethan

  معصومه

  لیزر الکس با دایود چه فرقی داره؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  لیزر الکس دارای طول موج 755 نانومتر و برای پوستهای روشن و خیلی روشن نظیر پوست اروپاییان مناسبه که عمق نفوذ کمتری دارد. لیزر دایود دارای طول موج 800 نانومتر برای پوستهای روشن تا تیره مخصوص پوست ایرانیها هستش و دارای عمق نفوذ بیشتری نسبت به لیزر الکس هستش

 • Michael Ethan

  سها

  ایا میتونم بعد لیزر پاکسازی انجام بدم

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بعد از انجام لیزر موهای صورت باید در حدود دو هفته بعد برای پاکسازی پوست اقدام نمایید.

 • Michael Ethan

  شیرین

  سلام دستگاه لیزر الکس دایود دارین ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله دستگاه لیزر ما الکس دایود با برند رازولیز آلمان با سه طول موج الکس و دایود و اندیاگ هست که برای همه پوستها مناسبه .

 • Michael Ethan

  سمیرا

  ایا طول موج الکس برای پوست من مناسبه ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  شما باید برای مشاوره حضوری تشریف بیارین تا پزشک و کارشناس لیزر موهای زائد پوستتون رو ببینه و بهتون بگه چه طول موجی براتون مناسب هست

 • Michael Ethan

  شهلا

  ایا لیزر الکس کندلا دارین ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  دستگاه لیزر ما رازولیز المان هست که سه طول موج اصلی الکس و دایود و اندیاگ رو داره و اگه منظورتون طول موج الکس هست بله داریم

 • Michael Ethan

  فاطمه

  سلام ایا در صورت داشتن تبخال لب میتونم لیزر صورت انجام بدم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام. خیر باید اجازه بدین تبخالتون کامل برطرف بشه بعد مراجعه کنین

 • Michael Ethan

  سیمین

  چطوری باید تشخیص بدم که لیزر دایود برای من مناسبه یا لیزر الکس؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  شما برای مشاوره حضوری تشریف بیارین تا کارشناس لیزر پوست شما رو ببینه و در زمان انجام لیزر موهای زائد از مناسبترین طول موج استفاده کنه

 • Michael Ethan

  سیمین

  من پوستم تیره ست. ایا لیزر دایود برام مناسبه ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  لیزر دایود برای پوستهای روشن تا تیره هست.اما بهتره برای مشاوره حضوری تشریف بیارین تا کارشناس لیزر پوستتون رو ببینه و از طول موج مناسب استفاده کنه. چون اگه پوستتون خیلی تیره باشه لیزر اندیاگ براتون مناسب تره

 • Michael Ethan

  مریم

  آیا لیزر برای پاک کردن تتو دارین ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر فقط لیزر موهای زائد داریم

 • Michael Ethan

  سها

  سلام من تازه پوستمو برنزه کردم . کی میتونم بیام لیزر موهای زائد انجام بدم

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام باید حداقل در حدود یک ماه و تا زمانی که برنزه پوستتون از بین نرفته از انجام لیزر موهای زائد پرهیز کنید


logo