خدمات

لیزر موهای زائد

اشتراک گذاری :

برای رفع موهای زائد بدن و جلوگیری از رشد مجدد آنها روش ها و راهکارهای مختلفی وجود دارد که هرکدام دارای ویژگی های خود هستند اما استفاده از لیزر درمانی برای رفع موهای زائد بدن بطور قطع یکی از متداول ترین، بهترین و اثر بخش ترین آنها ست که اگر درست و تحت نظر متخصص انجام شود نتایج بسیار خوبی حاصل خواهد شد. از آنجایی که انجام خدمات لیزر موهای زائد در رشت جز خدمات کلینیک زیبایی آلما بوده در این مطلب تلاش شده تمامی جوانب ، مزایا و معایب و نکات قابل توجه در مورد لیزر موهای زائد مورد بررسی قرار گیرد. در ادامه با ما همراه باشید.


همه چیز درباره لیزر موهای زائد
شاید در سالهای گذشته اطلاعات و منابع کمی درباره لیزر موهای زائد، مزایا و معایب آن و نتیجه بدست آمده از آن وجود داشت، اما امروزه اکثر بانوان و حتی برخی آقایان تجربه یکبار استفاده از این دستگاه ها را دارند. اما همچنان به دلیل تنوع دستگاه ها، تکنولوژی و مراکز ارائه دهنده این خدمات سوال ها و شایعاتی در مورد این موضوع وجود دارد که در ادامه ما تلاش کرده ایم به ساده ترین و مختصر ترین شکل ممکن به آنها بپردازیم.

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در رشت

لیزر موهای زائد چیست؟

درواقع به بیانی ساده استفاده از پرتوهای نوری جهت متوقف کردن دائمی موهای زائد بدن را لیزر درمانی یا لیزر موهای زائد می نامند. برای تشریح بیشتر می توان در چند جمله زیر مهمترین نکات و سوالات مرتبط با این موضوع را پاسخ داد:

 1. دستگاه لیزر با تاباندن پرتو های انرژی به ریشه یا همان فولیکول های مو، رشد آنها را برای همیشه متوقف می کند.
 2. لیزرها کاملا امن هستند چرا که عمق نفوذ آنها فقط تا ریشه موها بوده و به بافت های دیگر آسیبی وارد نمی کنند.
 3. تنها خطر انجام لیزر می تواند بی تجربگی اپراتور باشد که باعث سوختگی سطحی پوست بصورت لکه ای شود.
 4. دستگاه های لیزر با تکنولوژی های مختلفی وجود دارد که برای رنگ پوست و موهای مختلف بوده که توسط متخصص دستگاه مورد نیاز شما انتخاب می شود.
 5. استفاده از لیزر موهای زائد برای تقریبا تمامی نقاط بدن بانوان و آقایان کاربرد دارد و انجام آن درد ندارد.
 6. معمولا پس از 6 تا 8 جلسه با فواصل یک ماهه بین 80 تا 95 درصد از موهای زائد بدن از بین رفته و دیگر رشد نخواهند کرد.

دستگاه لیزر چگونه موهای زائد بدن را رفع می کند؟
در واقع تمامی دستگاه های لیزر که برای رفع موهای زائد بدن مورد استفاده قرار می گیرند از طریق ایجاد پالس های نوری ریشه موهای زائد را هدف قرار داده  و باعث توقف رشد و ریزش آن در دوره رشد بعدی مو می شوند . دستگاه های قدیمی بیشترین تاثیر را بر روی موهای تیره به دلیل قابلیت جذب نور زیاد داشته و بر موهای بلوند یا بور تاثیر بسیار کمتری داشتند ، چرا که موهای روشن نور دستگاه لیزر را به خود جذب نمی کنند. البته امروزه دستگاه های لیزر موهای زائد بسیار پیشرفته تر به بازار عرضه شده و در رشت نیز در کلینیک لیزر موهای زائد آلما مورد استفاده قرار میگیرد که نتایج بسیار بهتری روی موهای روشن نیز نشان داده اند.

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد:
انتخاب دستگاه لیزر بر اساس نام و برند سازنده نیز یکی از چالش های جدید در این حوزه شده است اما باید گفت که در واقع تکنولوژی بکار رفته در این دستگاه ها متفاوت و ویژگی های مختلفی دارند که برای پوست های مختلف طراحی شده و نام آنها دلیل بر برتری آنها نسبت به یکدیگر نمی باشد. در صفحه بهترین دستگاه لیزر موهای زائد می توانید اطلاعات کاملی در باره دستگاه ها، کاربرد و مقایسه آنها با یکدیگر بدست آورید اما بطور عمومی معمولا دستگاه ها از یکی از تکنولوژی های زیر استفاده می کنند.

 • لیزر دایود : از سری لیزرهای نیمه رسانا دارای طول موجی در حدود 800 نانومتر که بر روی پوست های نیمه روشن  با موهای مشکی و بلوند کارآیی دارد.  این دستگاه معمولا با خنک کننده آبی تماسی بر روی پوست قرار گرفته و در آن برای انتقال سرما به پوست و جلوگیری از سوختگی سطح پوست از ژل استفاده میکنند.
 • لیزر الکساندرایت : از سری لیزرهای جامد دارای طول موجی در حدود 755 نانومتر که بر روی پوست های روشن با موهای مشکی و بلوند کارآیی دارد. این دستگاه معمولا با خنک کننده گازی و غیر تماسی و بدون استفاده از ژل  کار میکند. برای نقاط وسیع بدن سرعت بیشتری داشته اما کمی درد آن از مابقی دستگاه ها بیشتر است.
 • لیزر Yag:NDکه ترکیبی از  نور و لیزر نیمه رساناست و طول موج 1064 نانومتر بیشترین عمق نفوذ را دارد و بر روی پوست های تیره  و سبزه بهتر از الکسانداریت و دایود عمل میکند.
 • IPL : پرتو های نوری تقویت شده که از قدیمی ترین روش ها برای رفع موهای زائد می باشد اما تاثیر آن کمتر از تکنولوژی های امروزی می باشد.


لیزر موهای زائد

تعداد جلسات لیزر موهای زائد بدن

اگر چه نقاط مختلف بدن و همچنین جنس پوست و تراکم موها در تعداد جلسات لیزر بسیار تاثیرگذار است ، اما بطور متوسط در اکثر موارد بین  6 تا 8 جلسه برای از بین رفتن حدود 75 تا 95 درصد موهای زائد کفایت کرده و معمولا بین هر جلسه لیزر فاصله 3 تا 4 هفته ای نیاز است. پس از آن شاید سالی یک بار برای تمدید آن نیاز باشد تا فرد از لیزر استفاده کند.

مقالات دیگر : لیزر موهای زائد چیست ؟

مزایای استفاده از لیزر موهای زائد بدن
از دیرباز روش های مختلفی توسط انسان برای رفع موهای زائد مورد استفاده قرار می گرفت که شایع ترین آنها شیو کردن با انواع تیغ و ژیلت ، استفاده از مواد شیمیایی و کرم های موبر ، اپیلاسیون و بند انداختن صورت که در گذشته های دور تر بیشتر مورد استفاده قرار می گرفتند . اما مسئله در تمامی این روش ها این بود که آنها فقط صرفا مویی را که رشد کرده بود از بین برده و خیلی زود دوباره همان موهای زائد رشد می کردند و از آن بدتر اینکه برخی از روش ها مانند استفاده از تیغ باعث تقویت و افزایش رشد موهای زائد بدن می شدند. حال آنکه امروزه با استفاده از لیزر درمانی مرکز رشد مو یا همان ریشه مو مورد هدف قرار گرفته و با انجام چند جلسه ( حداکثر شش تا هشت بار ) در دوره زمانی مشخص تقریبا تمامی موهای زائد بدن از بین رفته و دیگر رشد نخواهند کرد. البته تاثیر آن و تعداد دفعات آن برای اشخاص مختلف متفاوت خواهد بود.
عوارض و خطرات استفاده از لیزر موهای زائد بدن
تا کنون عوارض یا آسیب جدی در مورد استفاده از لیزر درمانی برای حذف موهای زائد بدن گزارش نشده و فقط تمامی موارد مربوط به انتخاب نادرست دستگاه یا دانش کم اپراتور بوده که می بایست در این مورد درست انتخاب کنید و برای انجام لیزر به کلینیک های تخصصی بجای سالن های زیبایی یا باشگاه های ورزشی مراجعه نمائید. بطور کلی می توان عوارض لیزر موهای زائد بدن را در صورت بی دقتی یا آسیب های ناشی از دستگاه به دسته های زیر تقسیم نمود:
1. در صورت بی احتیاطی ممکن است باعث سوختگی پوست شود که بعد ها جای لک در محل سوختگی تا مدتها باقی می ماند.
2. تاثیر آن در پوست ها با توجه به رنگ آن متفاوت است که می بایست توسط متخصص تشخیص داده شود چرا که پوست های تیره جاذب نور لیزر بوده و ممکن است باعث سوختگی سطحی پوست شود.
3. ایجاد کبودی و خارش تا دو روز پس از انجام لیزر. البته جای نگرانی ندارد چرا که به زودی از بین خواهد رفت.
4.
مضر بودن اشعه برای چشم که در صورت استفاده از عینک مخصوص حین کار با دستگاه لیزر ، از این آسیب جلوگیری می شود.

لیزر موهای زائد در رشت

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در رشت

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در رشت مراکز و کلینیک هایی هستند که مجهز به پزشک پوست و زیبایی  و اپراتور متخصص و همچنین دستگاه لیزر استاندارد و مدرن بوده، ضمن رعایت اصول بهداشتی دارای کادری مجرب، محیطی آرام و قیمت مناسب برای انجام خدمات خود باشند. ما در کلینیک زیبایی آلما در رشت تلاش کرده ایم تا تمامی این موارد را برای همشهریان عزیزمان گرد هم آورده و همواره تلاش در بهبود کیفیت ارائه خدمات به شما با تنوع دستگاه لیزر و برگزاری دوره های تخصصی برای تکنسین ها تحت نظر پزشک متخصص بوده ایم که بتوانیم بهترین مرکز لیزر رشت را همواره در رده بهترین حفظ کنیم.

ویژگیهای منحصر بفرد بهترین مرکز لیزر موهای زائد در رشت

ما همواره در کلینیک زیبایی آلما تلاش نموده ایم با مجهز بودن به آخرین تکنولوژی ها و دستگاه های مدرن بهترین مرکز لیزر موهای زائد در رشت منظریه را برای همشهریان خود در محیطی آرام و بهداشتی فرآهم آوریم. برخی از ویژگی های مرکز لیزر موهای زائد آلما عبارتند از : 

 •  انجام خدمات تحت نظر پزشک متخصص پوست و زیبایی
 • استفاده از دستگاه های لیزر مختلف دایود الکس و اندیاگ برای نتیجه گیری بالای 80 درصد
 • لیزر خوب رشت توسط متخصص  و اپراتور های دوره دیده دارای مدرک و مجوز انجام می شود
 • استریل کردن اتاق و دستگاه و تخت بعد از انجام لیزر هر مراجعه کننده
 • محیطی آرام و نوبت دهی با فاصله زمانی جهت جلوگیری از شیوع بیماری های واگیر دار
 • استفاده از لوازم جانبی یکبار مصرف

بهترین مرکز لیزر رشت

قیمت لیزر موهای زائد در رشت

بسته به نوع دستگاه، حجم مورد درمان و تعداد شات قیمت لیزر موهای زائد نقاط مختلف بدن متفاوت است. توجه فرمائید بهترین مرکز لیزر موهای زائد در رشت و هر شهر دیگری می بایست قیمت های منطقی نیز داشته باشد و قیمت بالا همیشه نشانه کیفیت نیست اما قیمت خیلی ارزان قطعا نشان از استفاده از دستگاه های فرسوده، اپراتور های مبتدی و گاها مرکز بدون نظارت پزشک متخصص می باشد که مشکلات بعدی زیادی را برای مراجعین به همراه خواهد داشت. لیست قیمت خدمات لیزر موهای زائد در رشت بدین شرح می باشد:
برای اینکه راهکاری برای انتخاب نقاط مختلف بدن برای انجام لیزر ارائه کرده باشیم سه پکیج زیر توسط کلینیک آلما ارائه شده و بجز آن قیمت لیزر موهای زائد نقاط مختلف بدن از جمله چانه، زیربغل، ساق پا و... بصورت تکی در جدول زیر آمده است.
پکیج اکونومیک : 
ساق، ساعد، زیربغل و بیکینی 550/000 تومان است.
پکیج فول بادی کاربردی: نواحی پرکاربرد کل دست، کل پا، زیربغل و بیکینی حدود 700/000 تومان.
پکیج فول بادی: دستها ، پاها ، زیربغل ، بیکینی ، صورت ، شکم ، کمر و... 750/000 تومان.

لیست قیمت لیزر موهای زائد در سال 1402 در کلینیک زیبایی آلما 

قیمت لیزر موهای زائد شکم 130000 تومان   قیمت لیزر موهای زائد پیشانی 50000 تومان  
قیمت لیزر موهای زائد خط ناف 40000 تومان  قیمت لیزر موهای زائد پشت لب 45000 تومان
قیمت لیزر موهای زائد سینه 50000 تومان  قیمت لیزر موهای زائد چانه 50000 تومان
قیمت لیزر موهای زائد خط وسط سینه50000 تومان  قیمت لیزر موهای زائد چانه و گردن130000 تومان
قیمت لیزر موهای زائد کل دست 250000 تومان قیمت لیزر موهای زائد صورت120000 تومان
قیمت لیزر موهای زائد ساعد150000 تومان قیمت لیزر موهای زائد گردن90000 تومان
قیمت لیزر موهای زائد کل پا350000 تومان قیمت لیزر موهای زائد صورت و گردن170000 تومان
قیمت لیزر موهای زائد ساق200000 تومان قیمت لیزر موهای زائد زیربغل 120000 تومان
قیمت لیزر موهای زائد کل بدن کاربردی(دست ، پا  ، زیربغل  ، بیکینی)700000 تومان قیمت لیزر موهای زائد بیکینی خط باسن 170000 تومان
قیمت لیزر موهای زائد ران200000 تومان قیمت لیزر موهای زائد زیربغل بیکینی250000 تومان
قیمت لیزر موهای زائد فول کل بدن(تمامی نواحی دارای موهای زائد) 750000 تومان قیمت لیزر موهای زائد زیربغل بیکینی صورت 330000 
قیمت لیزر موهای زائد بیکینی خط باسن کشاله 260000  قیمت لیزر موهای زائد کل بدن اکونومیک(ساق ساعد زیربغل بیکینی) 550000 تومان
قیمت لیزر موهای زائد بازو130000 تومان قیمت لیزر موهای زائد کشاله 80000 تومان
قیمت لیزر موهای زائد خط مایو 50000 تومان قیمت لیزر موهای زائد گودی کمر80000 تومان
قیمت لیزر موهای زائد باسن130000 تومان قیمت لیزر موهای زائد کمر130000 تومان

 

اقدامات قبل از انجام لیزر موهای زائد بدن
1.بخاطر داشته باشید اگر قصد استفاده از لیزر موهای زائد بدن را دارید حداقل از آخرین باری که برای از بین بردن موهای زائد با روش هایی مانند موم یا اپیلاسیون استفاده کرده اید باید یک ماه گذشته باشد چرا که این روش ها باعث تحریک پوست و حساس شدن آن می گردند. قرمزی و التهاب همراه خارش زیاد پس از انجام لیزر موهای زائد می تواند از مشکلاتی باشد که به این خاطر بوجود می آیند.
2.همانطور که در نحوه عملکرد لیزر برای از بین بردن موهای زائد به آن اشاره شد ، این روش بهترین نتیجه را بر روی پوست های روشن و موه های تیره داشته . از این رو هیچ اقدامی برای تیره کردن پوست مانند حمام آفتاب یا سولاریوم قبل از انجام لیزر درمانی نکنید .
3. بهتر است یک روز قبل از انجام عمل لیزر ، موهای زائد قسمتی که می خواهید تحت لیزر درمانی قرار دهید را با ماشین بتراشید.
4. حتما قبل از مراجعه به کلینیک زیبایی جهت انجام لیزر موهای زائد حمام کنید و پس از آن نیز از هیچ گونه مواد آرایشی ، کرم و خوشبو کننده و هر ماده دیگری که ممکن است در هنگام لیزر درمانی ایجاد حساسیت کند ، استفاده نکنید.

مقالات دیگر : مراقبتهای قبل از لیزر موهای زائد

اقدامات پس از استفاده از لیزر موهای زائد بدن
اقدامات کلی و عمومی را معمولا پزشک مربوطه در کلینیک زیبایی در رشت به شما توصیه خواهد نمود که مهمترین آنها عبارتند از :
1- برای کاهش تورم و کبودی استفاده از کمپرس سرد.
2- استفاده از کرم ضد آفتاب بر روی پوست حتی اگر در خانه هستید و قصد بیرون رفتن را ندارید.
3- عدم استفاده از کرم و مواد آرایشی تا 24 الی 48 ساعت پس از لیزر موهای زائد.
4- عدم انجام فعالیت های مرتبط با پوست مانند حمام آفتاب ، سولاریوم یا هرگونه اقدام جوانسازی مثل هایفوتراپی و میکرونیدلینگ تا 2 هفته الی 1 ماه و در صورت نیاز حتما با پزشک خود مشورت کنید.
5- هیچ گونه عمل درمانی بصورت خود درمانی بدون نظر پزشک برای رفع جای کبودی یا تورم و یا خارش پس از انجام لیزر انجام ندهید و هیچ قرص و دارویی در این مورد بدون تجویز پزشک نباید مصرف شود.
6- در صورت احساس التهاب، استفاده از ژل آلورا برای بهبود سریع التهاب و کبودی پوست پس از لیزر موهای زائد بسیار موثر است .
7- استخر با جکوزی آب داغ و یا حمام با آب خیلی گرم تا یک هفته پس از لیزر پیشنهاد نمی شود.

مقالات دیگر : مراقبتهای بعد از لیزر موهای زائد

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در رشت


چه افرادی نباید از لیزر موهای زائد استفاده کنند
1- خانم های باردار و مادرانی که در حال شیردهی به نوزاد هستند.
2- افرادی که به تازگی پوست خود را برنزه کرده یا آفتاب گرفته اند.
3- افرادی که دارای بیماری های پوستی مانند تبخال و زگیل بوده و یا در حال طی نمودن دوره درمانی هستند.
4- افرادی که سابقه بیماری های قلبی یا خاص را داشته حتما می بایست قبل از آن با پزشک خود مشورت کنند.
5- نوجوانان و افرادی که به سنین بلوغ نرسیده اند.


هشدار : از آنجایی که لیزر موهای زائد بدن از دسته لیزر های با قدرت تابش بالا بوده حتما می بایست توسط متخصص پوست و زیبایی یا تحت نظر ایشان انجام شود چرا که بسته به نوع پوست و شرایط افراد طول موج و تنظیمات متفاوتی برای نتیجه مطلوب و کاهش خطر سوختگی سطحی پوست وجود داشته ضمن اینکه رعایت بهداشت مرکز و توصیه های پزشک متخصص در مورد امور پس از لیزر درمانی برای افراد بسیار موثر است. از این رو انجام خدمات لیزر موهای زائد در هر مکانی بجز کلینیک های تخصصی پوست و زیبایی و مراکز لیزر غیر قانونی و انجام آنها در سالن آرایش یا باشگاه های ورزشی مشکل ساز و خطرناک خواهد بود. در کلینیک زیبایی آلما در رشت خدمات لیزر موهای زائد در رشت و تحت نظارت پزشک متخصص پوست و اپراتورهای کارآزموده ارائه می گردد.

 

لیزر موهای زاید رشتشایعات در مورد استفاده از لیزر موهای زائد

 • لیزر موهای زائد بدن به هیچ وجه سرطان زا نیست و باعث عود کردن بیماریهای زمینه ای نخواهد شد.
 • لیزر موهای زائد باعث نازایی  چه در خانمها و چه در آقایان نمی شود.-
 • لیزر نه تنها باعث بروز رگهای واریسی نمی شود ، بلکه این رگها را تا حدودی از بین خواهد برد.-
 • در مرکز لیزر خوب رشت ، عینکی به شما داده خواهد شد که از نفوذ نور لیزر به داخل چشم جلوگیری خواهد کرد و آسیبی به چشم شما نمیزند ولی با این حال اگر لیزر بر روی صورت شما انجام شود شما نور قرمزی را مشاهده خواهید نمود که جای نگرانی ندارد.

نکته مهم اینکه چنانجه فردی با حجم یا ضخامت غیر طبیعی موهای زائد مراجعه نماید ابتدا باید با پزشک مشاوره پوست - مو  در این مورد مشورت نموده  و با انجام آزمایش خون از لحاظ هورمونی بررسی  کامل گردد تا در صورت مشکل هورمونی روش درمان را علاوه بر لیزر با دارو ادامه دهد. پزشک متخصص پوست و مو در کلینیک زیبایی آلما حضور داشته و به معاینه مراجعین می پردازد که نیازمند هماهنگی وقت قبلی برای دریافت مشاوره و ویزیت می باشد.

 

لیزر موهای زائد رشت

لیزر خوب رشت

اگر برای رفع موهای زائد به دنبال مرکز لیزر خوب رشت هستید، پیشنهاد می کنیم به مراکز معتبر با مجوز، دستگاه های استاندارد و تحت نظر پزشک که دارای تکنسین های دوره دیده و مجرب هستند مراجعه نمائید. پیشنهاد ما استفاده از خدمات کلینیک آلما به عنوان لیزر خوب رشت بوده و خودتان پس از یک جلسه می توانید کیفیت ارائه خدمات و نتیجه حاصله را مقایسه بفرمائید.
برای دریافت مشاوره، ویزیت و انجام لیزر با شماره 01332662196 تماس گرفته و با ما در اینستاگرام همراه باشید

چه نقاطی از بدن را می توان لیزر کرد ؟

تقریبا تمام نقاط بدن بجز نواحی  اطراف چشم ، همچنین نواحی از اطراف گوش  که خطر برخورد لیزر به سایر موهای اطراف می باشد ، قابلیت لیزر شدن را دارد ، که بسته به نوع و ضخامت مو و همچنین تراکم موها میزان دوز دریافتی متفاوت خواهد بود. با توجه به حساس بودن مناطق مختلف  میزان درد و واکنش نسبت به لیزر موهای زائد تفاوت خواهد داشت اما منظور درد زیاد یا خارج از تحمل و شدید نیست. مهمترین نقاط که بیشترین متقاظیان را برای این خدمات دارند عبارتند زیربغل، بیکینی، صورت و چانه، دست ها و پاها.

لیزر موهای زائد زیربغل
از جمله موارد پر مراجعه برای حذف موهای زائد، زیربغل بوده که هم بانوان و هم آقایان بدنبال آن هستند. از آنجایی که معمولا این بخش بدن دارای مو های تیره و ضخیم است، به راحتی می توان موهای آن را با لیزر از بین برد و پس از 5 تا 6 جلسه با فواصل 28 تا 35 روزه انتظار می رود موهای زائد این ناحیه بین 85 تا 95 درصد کاهش یابد.

لیزر موهای زائد بیکینی در رشت

از آنجایی که موهای زائد ناحیه بیکینی و واژن رشد سریعی داشته همواره بانوان مجبور به اصلاح این نواحی بوده و خارش هنگام رشد، درد وکس یا اپیلاسیون و خطر برش با تیغ و ژیلت وجود دارد. از این رو لیزر برای حذف دائمی موهای زائد بیکینی و ناحیه تناسلی بنظر بهترین راهکار بوده و بسیاری از خانم ها برای این منظور به مرکز لیزر رشت مراجعه می کنند.
خطرات لیزر بیکینی
درواقع لیزر درمانی برای حذف موهای زائد روشی امن و بی خطر است. در مورد ناحیه بیکینی و تناسلی نیز باید گفت که شایعاتی نظیر ایجاد نازایی بی پایه و اساس بوده چرا که حداکثر عمق نفوذ اشعه آن تا زیر پوست و ریشه موها بوده و نمی تواند از آن پیش تر رفته و به بافت یا اعضای دیگر بدن آسیبی وارد کند. جوش زدن در برخی موارد پس از لیزر در ناحیه بیکینی طبیعی بوده و خیلی زود این جوش ها محو خواهند شد.

مقالات دیگر : لیزر موهای زائد اندام تناسلی 

بهترین مرکز لیزر بیکینی در رشت

همانگونه که پیش تر گفته شد لیزر درمانی بی خطر بوده اما از آنجایی که ناحیه تناسلی و واژن عضوی حساس است می بایست این کار توسط پرسنل مجرب و تکنسین های دوره دیده انجام شده تا کمترین درد و احساس سوختگی را در حین انجام این کار حس کنید. بی تجربگی اپراتور ممکن است باعث سوختگی سطحی ناحیه بیکینی و یا تغییر رنگ لکه ای آن شود. از این رو بهتر است برای این منظور به بهترین مرکز لیزر رشت منظریه مراجعه نمائید.
 

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در رشت

 

با نکات تکمیلی درباره لیزر موهای زائد آشنا شویم :

خدمات لیزر در رشت

خدمات لیزر در رشت جزو یکی از پرطرفدارترین خدمات کلینیک های زیبایی می باشد که به منظور حذف موهای زائد در صورت و کل بدن بکار گرفته می شود که علاوه بر بانوان ، آقایان در شهر رشت و استان گیلان نیز به این روش خصوصا در نواحی گونه ، پشت گردن ، گوش و حتی کل بدن گرایش پیدا کرده اند. با توجه به اینکه در سالهای اخیر تعداد متقاضیان انجام خدمات لیزر در رشت افزایش یافته ، به تبع شاهد افزایش چشمگیر کلینیک های زیبایی و حتی مراکز و سالن های زیبایی غیر مجاز برای انجام لیزر در رشت هستیم.

قابل ذکر است که با توجه به اینکه لیزر موهای زائد روشی درمانی برای رفع موهای زائد است ، لذا ضروری است که این خدمت در کلینیک زیبایی دارای مجوز رسمی و پزشک لیزر باشد تا نتایج مطلوب و ایمن و بدون عوارض جانبی از خدمات لیزر در رشت دریافت کنیم. در مقابل از انجام دادن لیزر موهای زائد در هر سالن زیبایی و مکان های غیر مجاز برای پیشگیری از آسیب و سوختگی خودداری کنیم.

جلسات لیزر موهای زائد

برای شروع جلسات لیزر موهای زائد حتما در ابتدا یک جلسه مشاوره با پزشک و یا کارشناس لیزر داشته باشید تا به بررسی نوع و رنگ پوست و موی شما بپردازد و نتایج و انتظاراتی که از لیزر موهای زائد باید داشته باشید را برای شما تبیین کند. همچنین به توضیح درباره مراقبتهای قبل و پس از لیزر موهای زائد اشاره کند. بعنوان مثال قبل از لیزر موهای زائد باید تنها شیو با تیغ انجام دهید و در بین جلسات لیزر درمانی نیز از اصلاح مو با روشهای دیگر خودداری کنید.

ازین رو در صورت مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در رشت به شما توضیح داده خواهد شد که تعداد جلسات لیزر موهای زائد در حدود ۸ جلسه ماهیانه می باشد که در برخی کمتر و در برخی از افراد بنا به دلایل مختلف از جمله وراثت یا اختلالات هورمونی بیشتر می باشد.

لازم به ذکر است که قبل از شروع لیزر موهای زائد بدن حتما یک نقطه دلخواه را عکس بگیرید و روند کار را در جلسات بعدی چک کنید.

اولین جلسه لیزر موهای زائد در کلینیک زیبایی آلما

زمانی که برای اولین جلسه لیزر موهای زائد به کلینیک زیبایی آلما مراجعه می کنید ، در ابتدا کارشناس لیزر به شما مشاوره می دهد و درباره عملکرد لیزر موهای زائد ، تعداد جلسات لیزر درمانی ، جلسات شارژ و ترمیم ، مراقبتهای بعد از لیزر نظیر اصلاح با تیغ ، تعداد دفعات شیو با تیغ در بین جلسات لیزر ، زمان انجام شیو دو هفته پس از جلسه لیزر ، دوری از نور آفتاب و ... به شما توضیحاتی ارائه می دهد. همچنین در صورتی که برای مناطق حساس تر نظیر لیزر بیکینی هراس از درد داشته باشید ، به شما پیشنهاد می کند که نیم ساعت زودتر در جلسه اول حاضر شوید تا با استفاده از کرم بی حسی ناحیه بیکینی را بپوشانید و بعد از یک ربع کاملا آبکشی کنید تا اثری از کرم باقی نماند.

پس از اتمام جلسه اول لیزر موهای زائد و پس از 5 تا 19 روز پس از آنکه موهای سوخته شده از زیر پوست بیرون آمد ، باید در ادامه شاهد کاهش 10 تا 25 درصدی رشد موهای خود باشید که البته خیلی چشمگیر نبوده و ازین رو نباید انتظار قطع رشد موها را بطور کل داشته باشد چرا که جواب گرفتن از لیزر موهای زائد در یک جلسه امکانپذیر نیست. با توجه به تعداد بالای فولیکول مو ، شما شاهد قرمزی و تورم در اطراف فولیکول موها خواهید بود که می تواند چند ساعته تا یک روزه برطرف شود که در این مورد می توانید برای کاهش تورم از کمپرس سرد کمک بگیرید.

جالب است بدانید که گفته می شود اولین جلسه لیزر موهای زائد موثرترین جلسه است ، چرا که اولین درمان لیزری به فولیکول های مو شوک وارد می کند و گرمای ناشی از لیزر فولیکول مو را از بین برده و یا ضعیف می کند. لازم به توضیح است که موهایی که پس از درمان و ریختن موهای قبلی مجددا رشد می کنند نازک تر و با حجم کمتر و حتی در برخی نواحی بدون مو می باشند.

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در رشت

جلسه دوم لیزر موهای زائد

دومین جلسه لیزر موهای زائد با گذشت فاز استراحت از چرخه رشد مو و رسیدن فاز فعال از رشد مو ، رشد دوباره موها از سر گرفته می شود و در نتیجه نتایج بیشتری از درمان با لیزر موهای زائد دیده می شود. به همین علت است که درمان های بعدی بر این اساس برنامه ریزی می گردد. بعد از گذشت 5 تا 19 روز پس از انجام جلسه دوم لیزر موهای زائد ، روند ریزش موهای سوخته ادامه دارد و می توانید موها را با تیغ شیو کنید. سپس چند روز بعد موهای جدید با حجم و ضخامت کمتر رشد می کنند.

جلسه سوم لیزر موهای زائد

در این مرحله رشد مو بطور قابل توجهی کند می شود ، اما مهم است که در جلسات لیزر درمانی خود شرکت کنید. ازین رو نباید جلسات لیزر موهای زائد را به دلیل نیاز نداشتن به لیزر درمانی به تعویق بیندازید چرا که حیاتی بوده و همه جلسات بخشی از فرآیند درمان می باشند و اختلال در جلسات در روند درمان تاثیر منفی خواهد گذاشت. مجددا پس از گذشت 5 تا 19 روز پس از جلسه سوم لیزر موهای زائد روند ریزش مو تکرار می شود و دوباره باید موها را با تیغ اصلاح کنید.

نکته : لازم به ذکر است که در جلسات سوم و یا چهارم لیزر موهای زائد ، موهای در فاز استراحت به فاز فعال می رسند و لذا شما شاهد برگشت موها خواهید بود ، اما ازین موضوع نگران نباشید که از لیزر جواب نگرفته اید ، در صورتیکه این برگشت مو لازمست تا موهای بیشتری از پوست بیرون آمده و تحت درمان با نور لیزر موهای زائد قرار بگیرد و فولیکول های بیشتری از بین برود. بنابراین افرادی که این برگشت مو را تجربه نکنند دیرتر به جلسات شارژ لیزر موهای زائد می رسند. بدین ترتیب بطور کل در طول لیزر درمانی دو بار برگشت مو خواهید داشت.

جلسه چهارم لیزر موهای زائد

در جلسه چهارم اگرچه موها در حد قابل توجهی ریزش کرده اند اما هنوز وجود دارند اما با رشد کندتر و تراکم کمتر. در بین جلسات می توانید موهای سوخته ای که رشد کرده اند را با تیغ شیو کنید و از دانستن این موضوع خوشحال خواهید شد که اگر موها در این جلسه خیلی کاهش نیابد اما بصورت تکه تکه در قسمتهای مختلف روی پوست دیده می شود. مجددا ریزش مو پس از 5 تا 19 روز از جلسه چهارم لیزر موهای زائد و روند اصلاح با تیغ ادامه دارد.

کلینیک لیزر موهای زائد در رشت

جلسه پنجم لیزر موهای زائد

در جلسه پنجم لیزر موهای زائد می تواند انتظار پوستی بدون مو و صاف داشته باشید و باز هم شروع ریزش موها پس از 5 تا 19 روز از گذشت جلسه پنجم می باشد. جالب اینجاست که نتایج در این مرحله در افراد مختلف فرق می کند و برخی دارای موهای تکه تکه و پراکنده بر روی پوست و برخی دیگر بدون مو هستند. در این مرحله اگر موهایتان رشد نکرد باید با کارشناس لیزر موهای زائد صحبت کنید تا جلسه بعدی شما را بدرستی و در زمان مناسب برنامه ریزی کند تا اطمینان حاصل شود که فولیکول های مو به اندازه کافی در فاز فعال رشد مو تحت تاثیر نور لیزر قرار می گیرند.

جلسه ششم لیزر موهای زائد

در جلسه ششم لیزر موهای زائد می توانید انتظار داشته باشید که بیشترین کاهش مو را مشاهده کنید و پس از آنکه 5 تا 19 روز گذشت ، پوستی صاف و بدون مو خواهید دید. جالب توجه است که برخی افراد از جلسه ششم به بعد به جلسات شارژ لیزر موهای زائد می رسند و این بستگی به موهای فرد ، نحوه مراقبت از ناحیه درمان ، چگونگی واکنش فولیکول های مو به نور لیزر موهای زائد ، هورمون ها ، هیرسوتیسم یا پرموئی ارثی و ... دارد. اما در صورتی که موهای شما بصورت پراکنده در برخی نقاط پوست در حال رشد است نیاز به جلسات بیشتری می باشد که این درمانها تا 8 جلسه ماهیانه لیزر موهای زائد غیر طبیعی نیست.

جلسه هفتم و هشتم لیزر موهای زائد

چنانچه در طی جلسات 3 یا 4 شاهد برگشت موهای زائد خود بودید ، در جلسات ۷ و یا 8 لیزر موهای زائد هم مجددا برگشت مو را مشاهده خواهید کرد. بدین ترتیب با رسیدن موهای فاز تلوژن یا استراحت به فاز فعال یا آناژن ، فولیکول های مو توسط نور لیزر شناسایی خواهند شد و با لیزر درمانی از بین می روند. در نهایت در بیشتر افراد جلسه هشتم لیزر موهای زائد بعنوان آخرین جلسه ماهیانه لیزر تلقی شده و سپس جلسات شارژ چند ماهه بنا به رشد مو که در افراد مختلف تفاوت دارد ، برنامه ریزی می شود.

جلسات شارژ لیزر موهای زائد

پس از آنکه جلسات ماهیانه لیزر موهای زائد بین 6 تا 9 جلسه کامل شد ، پزشک یا کارشناس لیزر ناحیه تحت درمان شما را بررسی می کند و برای شما جلسات ترمیم لیزر موهای زائد را زمانبندی می کند که در ابتدا در برخی از 45 روز تا 2 ماه شروع می شود و تا یکسال ادامه دارد. چرا که برای حفظ نتایج لیزر درمانی جلسات شارژ بعنوان درمان نگهدارنده اثرات لیزر برای طولانی مدت و تضمین پوستی صاف و بدون مو تعبیر می شود. البته این پایان ماجرا نبوده و عموما افراد به سالی یکبار شارژ لیزر موهای زائد نیاز دارند و اگرچه بیشتر موهایی که در طی گذشت ماه ها رشد می کند اما بسیار نازک تر و دارای تراکم کمتری می باشد.

نکته : ذکر این نکته لازمست که مواردی از جمله یائسگی ، بارداری ، ابتلا به اختلالات هورمونی نظیر تیروئید ، تخمدان پلی کیستیک ، بهبود فولیکولهای موی آسیب دیده در صورت از بین نرفتن کامل آن و ... باعث رشد مجدد موهای زائد می شود و این افراد در صورت درمان دیرتر به جلسات شارژ لیزر موهای زائد می رسند و پس از رسیدن به این جلسات بسیار زودتر از افراد عادی نیاز به ترمیم با لیزر دارند.

لیزر در رشت کجا بریم ؟

اگر به دنبال بهترین مرکز لیزر در رشت هستید ، باید به یک سری نکات دقت کنید :

1- بهترین مرکز لیزر در رشت دارای بهترین و جدیدترین دستگاه لیزر موهای زائد مجهز به سیستم کولینگ یا سرمایشی قوی با سه طول موج الکس و دایود و اندیاگ برای همه انواع طیف پوست بر اساس معیار فیتزپاتریک است. بعلاوه دستگاه لیزر مورد استفاده در بهترین مرکز لیزر در رشت دارای تاییدیه از سازمان غذا و داروی امریکا بوده و در نتیجه تقلبی یا قدیمی نمی باشد.

2- بهترین مرکز لیزر در رشت دارای پزشک متخصص یا عمومی دارای تخصص در زمینه لیزر بوده تا مشاوره ها ، راهکارها و راهنمایی های لازم را از ابتدای شروع جلسات لیزر تا آخرین جلسه ارائه دهد.

3- بهترین مرکز لیزر در رشت دارای کارشناس یا اپراتور لیزر با تجربه ، حرفه ای و ماهر است که آموزشهای لازم در مورد لیزر موهای زائد ، کار با دستگاه لیزر موهای زائد ، شناخت طول موج ها و انتخاب طول مناسب برای هر پوست و مو ، توانایی تشخیص رنگ پوست و مو و ... را دیده باشد و بتواند با دستگاه لیزر موهای زائد بخوبی کار کند.

4- در بهترین مرکز لیزر در رشت تمامی اصول و پروتکل های بهداشتی اعم از ضد عفونی کردن هندپیس و ... ، استفاده از دستکش و .... رعایت می شود.

باورهای اشتباه لیزر موهای زائد

باور غلط : لیزر موهای زائد ایمن نیست ؟! درباره عملکرد لیزر موهای زائد باید گفت که بقدری دقیق طراحی شده که نور لیزر تنها رنگدانه فولیکول مو را هدف می گیرد و به دلیل غیر تهاجمی بودن با عوارض بسیار کمی نظیر تورم یا قرمزی تنها چند ساعت پس از لیزر البته تنها در برخی افراد همراه است و بیشتر افراد جلسات لیزر موهای زائد خود را به راحتی ، ایمن و بدون عوارض حتی قرمزی سپری می کنند. البته از آنجا که بسیاری از عوارض جانبی لیزر به عملکرد نادرست و کارشناس لیزر به دلیل نا آشنایی با دستگاه لیزر ، شناخت طول موج ها ، انتخاب طول موج مناسب برای پوست و ... بر می گردد ، مهم است که اپراتور لیزر کارآزموده ، باتجربه و ماهر باشد تا بتواند لیزر موهای زائد ایمن انجام شود.

باور غلط : لیزر موهای زائد بر روی پوست های تیره قابل انجام نیست ؟! اگرچه در گذشته چنین بوده و انجام لیزر برای پوست های تیره با سوختگی همراه بود به دلیل اینکه طول موج مناسب لیزر برای پوست های تیره ابداع نشده بود ، اما در سالهای اخیر چنین نیست و با پیشرفت فناوری لیزر و ابداع لیزر اندیاگ ، پوست های تیره نیز می توانند براحتی و بدون نگرانی از آسیب و سوختگی لیزر موهای زائد انجام دهند.

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در رشت

باور غلط : لیزر موهای زائد باعث ناباروری می گردد ؟! این شایعه در واقع از طرز فکر افراد درباره لیزر موهای زائد قوت گرفته و تصور می کنند که نور لیزر در اطراف بیکنی به داخل تخمدان ها می رسد و با ایجاد اختلال در کار تخمدان باعث ناباروری می شود. در صورتیکه چنین نبوده و متخصصان در این رابطه توضیح داده اند که لیزر موهای زائد به عمق کمتر از یک میلی متر در پوست نفوذ کرده و حتی به لایه های عمقی پوست هم نمی رسد ، تا چه برسد به بافتها و عضلات و تخمدانها. ازین رو می توانید با خیال جمع و بدون ترس و نگرانی از ناباروری ، لیزر موهای زائد بیکینی انجام دهید.

بیشتر بخوانید : باورهای اشتباه لیزر موهای زائد

باور غلط : لیزر موهای زائد سرطان زاست ؟! این شایعه هم از اینجا نشات می گیرد که نور لیزر را همانند اشعه های سرطان زا بشمار می آورند که این مطلب نیز درست نیست ، چرا که مطالعات نشان داده که میزان اشعه لیزر بسیار کم حتی کمتر از تشعشعات یک تلفن همراه می باشد و نقشی در ایجاد سرطان نخواهد داشت. همچنین پرتو لیزر غیر یونیزه می باشد و با پرتوهای گاما و ایکس که در ایجاد سرطان نقش دارند ، فرق دارد. افزون بر این لیزر موهای زائد از طول موج فرابنفش که عامل سرطان پوست بوده و به DNA آسیب می زند هم استفاده نمی کند و لذا سرطان زا نیست.

از سوی دیگر چنانچه در مطلب قبل ذکر شد ، نور لیزر موهای زائد تنها به لایه سطحی پوست در ناحیه فولیکول مو می رسد و به بافتهای بدن نفوذ نمی کند تا منجر به سرطان گردد. تنها نکته ای که باید ذکر شود وجود خال دیسپلاستیک در بدن برخی افراد است که با وجود گذشت دو دهه از اختراع دستگاه لیزر موهای زائد ، تحقیقات درباره اثرات طولانی مدت لیزر موهای زائد بر روی این نوع خالها کامل نشده است. در نتیجه باید از انجام لیرز موهای زائد بر روی خالهای بدن برای پیشگیری از خطرات احتمالی اثبات نشده خودداری نمود.

باور غلط : لیزر موهای زائد بر روی غدد لنفاوی تاثیر می گذارد ؟! از آنجا که نور لیزر موهای زائد قادر به نفوذ به فراتر از پوست یعنی بافتهای بدن ، اندام ها ، غدد لنفاوی و یا هر امحاء و احشاء و ساختار دیگر داخل بدن  نمی باشد ، لذا تاثیری بر عملکرد غدد لنفاوی نیز نخواهد داشت. اما اگر لیزر موهای زائد می توانست باعث تورم غدد لنفاوی و اختلال در عملکرد آن شود ، این موضوع کاملا غیر عادی می باشد به دلیل اینکه ریشه مو واقع در لایه سطحی پوست بوده و با غدد لنفاوی فاصله دارد.

تنها در صورتیکه واکنش آلرژیک نسبت به لیزر داشته باشید ، شاهد تورم در غدد لنفاوی خواهید بود که ممکنست مربوط به بیماری نامرتبط با لیزر موهای زائد نظیر آنفلوانزا باشد که این مشکل به سرعت رفع می شود.

بهترین کلینیک زیبایی در رشت

باور غلط : لیزر موهای زائد باعث ایجاد جوش می گردد ؟! از آنجا که گرمای ایجاد شده در اثر نور لیزر در پوست باعث باز شدن منافذ پوست می شود ، لذا منافذ پوست با سلولهای مرده ، باکتری ها و مواد زائد مسدود شده و عفونت های کوچکی در محل منافذ پوست ایجاد می کند که جوش یا آکنه را تشکیل می دهد. همچنین در برخی موارد جوشها بصورت برجستگی قرمز رنگ در می آید که به عنوان یک پاسخ تحریکی - التهابی پوستی تلقی می شود و یا در برخی دیگر افراد مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد را بدرستی رعایت نمی کنند ، با ایجاد جوش مواجه می شوند.

لازم به توضیح است که از عوارض جانبی جوش می توان به ادم اشاره کرد که به دلیل تورم ناشی از به دام افتادن مایعات اضافی در بافت پوست رخ می دهد.

باور غلط : لیزر موهای زائد باعث ایجاد دمل و کورک می گردد ؟! خیر ، لیزر موهای زائد خود به تنهایی منجر به ایجاد دمل و کورک نمی گردد. در پاسخ به این سوال باید به بررسی میزان چربی در زیر پوست بپردازیم ، چربی با نام سبوم در زیر پوست از طرق منافذ باز پوست به همراه مو از پوست بیرون می زند. در صورتی که لیزر موهای زائد اکثریت فولیکول های مو را از بین برد و فولیکول مویی برای ترشح چربی و بیرون آمدن سبوم از درون پوست وجود نداشت ، در آن زمان سبوم در زیر پوست باقی مانده و منجر به ایجاد دمل یا کورک می گردد که در این صورت باید با حفظ کنترل چربی از میزان ترشح اضافی سبوم کاسته شود تا چنین مشکلاتی ایجاد نشود.

افزون بر این انجام پاکسازی پوست صورت و استحمام بدن با لیف باعث لایه برداری پوست و از بین بردن سلولهای مرده پوست به همراه چربی های اضافی از روی سطح پوست می گردد تا از ایجاد دمل و کورک در اثر تجمع چربی اضافی پیشگیری شود.

باور غلط : لیزر موهای زائد باعث تخریب برخی بافتها می گردد ؟! خیر. فولیکول مو در سطحی ترین لایه پوست یعنی اپیدرم قرار دارد و نور لیزر موهای زائد به این لایه از سطح پوست ( در حدود 1.5 میلی متر ) می رسد و به بافتهای بدن کاری ندارد ، چرا که بافتهای بدن در لایه هیپودرم یا عمقی ترین لایه پوست قرار داشته و نور لیزر به این لایه و به تبع بافتهای بدن نمی رسد تا مشکلی ایجاد کرده یا بافت را تخریب کند.

باور غلط : لیزر موهای زائد باعث حساس شدن یا نازک شدن پوست می گردد ؟! خیر. لیزر موهای زائد بخودی خود کاری به پوست و ایجاد حساسیت یا نازک شدن پوست ندارد. اما نکته ای که در اینجا مهم است مصرف برخی داروهاست که می توان باعث حساس شدن پوست شود که از آن جمله داروهای حاوی طلا ، داروهای حساس به نور نظیر آکوتان را می توان نام برد که با مصرف این داروها پوست حساس به نور شده و از آنجا که لیزر موهای زائد نیز نور شدید و متمرکز است بر روی چنین پوستی ایجاد سوختگی می کند. بنابراین افرادی که چنین داروهایی مصرف می کنند باید به کارشناس لیزر و پزشک اطلاع دهند و انجام لیزر موهای زائد بر روی چنین افرادی برای پیشگیری از آسیب پوستی ممنوع است.


لیزر خوب رشت

 

از مصرف چه داروهایی در هنگام لیزر موهای زائد باید اجتناب کرد ؟

استفاده از لیزر موهای زائد یکی از بهترین و رایج ترین روشهای زیبایی می باشد که بسیاری از افراد آن را برای داشتن پوستی صاف و بدون مو انجام می دهند. اما مهم است که آگاه باشید که برخی از داروهای تجویزی و مکمل های غذایی می تواند با رویش موی زائد در لیزر درمانی اختلال ایجاد کند و حتی خطر عوارض جانبی و یا سوختگی پوست بهمراه داشته باشد.

1- آنتی بیوتیک ها : از جمله داروهایی که باید قبل از لیزر موهای زائد از مصرف آنها پرهیز کرد می توان به داروهای حساس به نور اشاره کرد که شامل آنتی بیوتیک ها ، آکوتان و رتین A می باشد. در این بین یکی از انواع آنتی بیوتیک ها تتراسایکلین را می توان نام برد که با مصرف آن باعث حساس شدن پوست نسبت به نور شده و در نتیجه با توجه به اینکه لیزر موهای زائد هم نوری شدید و متمرکز است و با انجام لیزر بر روی پوست حساس به نور ، خطر آسیب پوست و سوختگی بالا می رود.

2- آکوتان : آکوتان یا راکوتان هم داروی تجویزی توسط پزشک برای درمان آکنه شدید است که باعث کاهش مقدار چربی تولید شده توسط پوست می شود. علاوه بر این آکوتان منجر به حساس شدن پوست نسبت به نور شده در نتیجه خطر آسیب های پوستی در اثر لیزر موهای زائد را افزایش می دهد. ازین رو متخصصان توصیه می کنند که در صورت مصرف آکوتان قبل از انجام لیزر موهای زائد ، حداقل 6 ماه صبر کنید و سپس برای لیزر درمانی اقدام نمایید.

 3- رتین A :  همچنین داروی رتین A برای درمان آکنه و کاهش چین و چروک پوست بکار می رود و باعث حساس شدن پوست نسبت به نور می شود ، در نتیجه باید میان مصرف این دارو و جلسه لیزر موهای زائد حداقل 2 هفته فاصله باشد.

4- داروهای رقیق کننده خون : از طرفی داروهای رقیق کننده خون با جلوگیری از لخته شدن خون باعث رقیق شدن خون می شوند و لذا در حین لیزردرمانی احتمال خونریزی و کبودی را بهمراه دارد. بنابراین قبل از لیزر موهای زائد حتما مصرف داروهای رقیق کننده خون را به پزشک خود اطلاع دهید.

5- مکمل های غذایی گیاهی خار مریم و جینکو بیلوبا : مکمل های غذایی گیاهی می توان به خار مریم و جینکو بیلوبا اشاره کرد که باعث حساس شدن پوست نسبت به نور می شوند و خطر آسیب پوستی در اثر لیزر موهای زائد را افزایش می دهند. لذا مصرف این نوع گیاه را از دو هفته قبل از لیزر درمانی قطع کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی اینجا کلیک کنید.

چه داروها و یا موادی بر رشد موهای زائد بدن تاثیر می گذارد ؟

از جمله مواردی که بر رویش بی رویه موهای زائد تاثیر می گذارد می توان به داروهایی نظیر زینک ، بیوتین و ماینوکسیدیل اشاره کرد که در درمان ریزش مو و برای رویش مجدد مو استفاده می شود. همچنین مصرف داروهای هورمونی نظیر اسپیرونولاکتون یا قرص ضد بارداری که باعث افزایش تولید هورمونهای مردانه در بدن خانمها شود می تواند باعث رشد موهای زائد بدن گردد.

لیزر موهای زائد در رشت

1- زینک : اگرچه زینک برای عملکرد طبیعی بدن ضروری است و در درمان ریزش موی سر کاربرد زیادی دارد ، اما مصرف بیش از حد آن می تواند به تولید رشد موهای زائد کمک کند. چرا که با تحریک ترشح تولید هورمون مردانه آندروژن در بدن زنان ، منجر به رشد بیش از حد موهای زائد ، ایجاد صدای عمیق و رشد ریش و توده عضلانی گردد.

2- مینوکسیدیل : از اصلی ترین داروهای ضد ریزش مو بوده که دوره فاز فعال یا آناژن از چرخه رشد مو را افزایش می دهد و باعث ضخیم تر شدن موهای نازک می گردد. ازین رو ماینوکسیدیل به تقویت موهای کرکی سر کمک کرده و باعث می شود تا موهای سر بلندتر و ضخیم تر شود و این دارو می تواند بر رشد موهای زائد بدن هم تاثیر گذار باشد.

4- اسپیرونولاکتون : این دارو در درمان ریزش موی هورمونی نظیر سندرم تخمدان پلی کیستیک کمک کرده و از آنجا که در این سندرم هورمونهای مردانه تستوسترون و آندروژن در بردن خانمها به میزان زیاد ترشح می شود ، در نتیجه موهای زائد بیشتر شده ولی در مقابل موهای سر ریزش می کنند که مصرف این دارو با کاهش ترشح آندروژن در درمان ریزش موهای سر موثر است. البته باعث رشد دوچندان موهای زائد بدن نیز می گردد.

5- داروی ضد بارداری خوراکی با استروژن بالا : قرص ضد بارداری با کاهش آندروژن های تخمدانی در درمان ریزش مو در بانوان موثر است. همچنین باعث رشد موهای زائد بدن می شوند.

برای سوختگی های احتمالی بعد از لیزر موهای زائد چه کارهایی باید انجام بدهیم ؟

اولین مورد در درمان سوختگی در اثر لیزر موهای زائد اینست که پوست ناحیه سوخته را تمیز و خشک نگه دارید و صابون و محصولاتی که باعث تحریک پوست می شود مصرف نکنید. به منظور کاهش التهاب و تسکین پوست می تواند از کمپرس خنک کمک بگیرید و از کرم زینک ، وازلین یا کرم های ترمیم کننده پوست با مشورت پزشک استفاده کنید اما در صورت سوختگی شدید حتما به پزشک مراجعه کنید. افزون بر این با توجه به حساس شدن پوست سوخته در برابر نور خورشید یا دیگر منابع گرما به دلیل گرما و نور شدید ، از قرار گرفتن مستقیم پوست در زیر نور آفتاب پرهیز کنید.

لازم به ذکر است که در صورتی که محل سوختگی پوسته پوسته شد ، تلاشی برای برداشتن آن نداشته باشید چرا که خطر ایجاد اسکار یا جای زخم را افزایش می دهد. همچنین برای کاهش درد و ناراحتی ناشی از زخم می توانید مسکن هایی نظیر ایبوپروفن یا ناپروکسن مصرف کنید.

دقیقا چه مدت قبل از جلسه لیزر موهای زائد ، موها را شیو کنیم ؟

24 ساعت قبل. از مهم ترین کارهایی که می توانید برای آماده شدن قبل از جلسه لیزر موهای زائد انجام دهید ، شیو موهای ناحیه مورد نظر با تیغ است که باید 24 ساعت قبل صورت گیرد چرا که برای درمان موثر لیرز موهای زائد ، موها باید کاملا از روی پوست حذف شده باشد بطوریکه ریشه مو در پوست برای شناسایی نور لیزر باقی بماند. همچنین با شیو کردن موهای زائد یک روز قبل از لیزر درمانی ، در صورت احتمال ایجاد آسیب پوست در اثر تیغ زدن تا روز بعد پوست بهبود می یابد و همچنین با اصلاح موها با تیغ می توانید از ایجاد آسیب و سوختگی با نور لیزر در اثر وجود موهای بلند بر روی پوست پیشگیری نمایید.

بدین منظور از شیو کردن با تیغ درست قبل از جلسه لیزر موهای زائد خودداری کنید تا شاهد آسیب پوستی همچون التهاب و تورم نباشید.

بهترین کلینیک زیبایی رشت

سری یکبار مصرف لیزر موهای زائد چیست ؟

سری یکبار مصرف دستگاه لیزر موهای زائد وسیله ای برای انتقال نور لیزر به پوست ناحیه تحت درمان است که اگرچه با پوست تماس مستقیم دارد اما از تماس هندپیس لیزر با پوست ممانعت بعمل می آورد. بدین ترتیب استفاده از سری یکبار مصرف از انتقال بیماری های واگیردار و عفونی توسط دستگاه لیزر پیشگیری می کند. با توجه به اینکه هندپیس دستگاه لیزر با پوست برخورد می کند و باید قبل و پس از انجام لیزر تمیز و ضد عفونی شوند و از آنجا که این روزها بیشتر افراد از انتقال بیماریهایی نظیر تبخال و زگیل تناسلی هراس دارند ، استفاده از این وسیله در پیشگیری از انتقال این نوع بیماریها موثر است.

لازم به توضیح است که در صورتی که سری یکبار مصرف دستگاه لیزر موهای زائد بخوبی و اصولی تولید نشده باشد ، لذا عملکرد دستگاه لیزر بسیار پایین می آید ، ازین رو تولید کنندگان این وسیله در ساخت آن دقت بسیاری دارند. البته باید بدانید حتی در صورت استفاده از سری یکبار مصرف لیزر موهای زائد باید تمیز کردن و ضد عفونی کردن تمامی وسایل و اتاق لیزر بخوبی صورت گیرد چرا که سری یکبار مصرف لیزر موهای زائد تنها از برخورد با پوست جلوگیری می کند و ضد عفونی کردن دیگر وسایل و رعایت کامل بهداشت اتاق لیزر به قوت خود باقیست.

بیماری هایی که ممکنست در از طریق لیزر موهای زائد به انسان انتقال پیدا کند چیست ؟

در صورتی که هندپیس لیزر موهای زائد بخوبی تمیز و ضدعفونی نشده باشد می تواند بیماریهای پوستی و عفونی از طریق لیزر موهای زائد به فرد بعدی منتقل شود که تبخال تناسلی و زگیل تناسلی از جمله این موارد است. راهکار در استفاده از دستگاه های لیزر موهای زائد با سری یکبار مصرف جدا می باشد اما با این حال در صورت عدم رعایت بهداشت باز هم امکان انتقال بیماری وجود خواهد داشت. در نتیجه توصیه می شود که به مراکز لیزر موهای زائدی مراجعه کنید که رعایت بهداشت از هندپیس و دستگاه لیزر گرفته تا دیگر وسایل مورد استفاده در مرکز لیزر صورت گیرد و حتما در صورت جدا نبودن سری دستگاه لیزر موهای زائد از استفاده سلیفون به دور هندپیس لیزر برای هر فرد مطمئن شوید.

آیا لیزر موهای زائد بدن باعث حساسیت یا خارش پوست می شود ؟

یکی از سوالهایی که پس از لیزر موهای زائد در کلینیک زیبایی پرسیده می شود اینست که چرا پس از لیزر موهای زائد پاهایم انقدر خارش دارند ؟ در جواب باید گفت که در طول فرآیند لیزر موهای زائد گرمای لیزر بر روی فولیکول های مو اثر گذاشته و با آسیب فولیکول مو از رویش مو جلوگیری می نماید که این فرایند می تواند به التهاب موقت و خارش پوست منجر شود و یا حتی احساسی شبیه به آفتاب سوختگی جزئی تجربه شود. بدین ترتیب اطمینان داشته باشید که خارش پس از لیزر درمانی کاملا طبیعی بوده و شدت و مدت این خارش در افراد مختلف بنا به حساس بودن پوست و نواحی تحت درمان متفاوت می باشد.

ازین رو در بهترین کلینیک زیبایی به شما استفاده از آلوئه ورا و پماد زینک اکساید ، مرطوب کردن پوست و همچنین کمپرس سرد در صورت التهاب و خارش توصیه می شود. همچنین از شما خواسته می شود که از خاراندن پوست ملتهب خودداری کنید.

مرکز لیزر موهای زائد در رشت

ژلی که برای لیزر موهای زائد استفاده می شود چیست و چه نقشی دارد ؟

ژل التراسوند که برای لیزر موهای زائد استفاده می شود و در سونوگرافی هم کاربرد دارد ، بعنوان یک خنک کننده به محافظت از پوست در حین درمان کمک کرده و باعث کمک به نفوذ لیزر به پوست می شود. بعلاوه ژل خنک کننده به افزایش راحتی عمل در حرکت دادن هندپیس لیزر بر روی پوست و دقت در درمان کمک بسزایی می کند. افزون بر این ژل خنک کننده در مدیریت درد و کاهش ناراحتی در حین لیزر درمانی موثر است چرا که پوست را خنک و آرام کرده و برای افراد حساس بسیار مفید است. جالب است بدانید که ژل خنک کننده حتی باعث آبرسانی پوست شده و لذا در افراد با پوست خشک کاربردی است.

آبرسان یا زینک ، کدامیک را بعد از لیزر موهای زائد استفاده کنیم ؟

اگرچه روش لیزر موهای زائد بسیار ایمن و بدون خطر است اما بعد از لیزر موهای زائد ممکنست برخی کمی قرمزی و التهاب پوستی و یا سوختگی سطحی را تجربه کنند. ازین رو برای ترمیم پوست نیاز است که از کرم زینک اکساید استفاده کنند که در حدود 2 تا 4 بار در روز قابل مصرف است ، خصوصا کسانی که لیزر موهای صورت انجام داده اند حتما باید از کرم زینک اکساید برای پیشگیری از قرمزی و حساسیت در پوست کمک بگیرند. از سوی دیگر با توجه به اینکه نواحی تحت درمان با لیزر موهای زائد در برخی افراد در اثر اصلاح با تورم فولیکول و یا گزگز همراه است ، لذا آبرسان یا مرطوب کننده بر پایه آب مناسب نوع  پوست در رفع این علائم موثر است.

همچنین آبرسان را می توان در صورتی که پس از انجام لیزر موهای زائد ، حساسیت و خشکی پوست ایجاد شد ، بکار برد تا خشکی پوست را بهبود بخشد. از طرفی آبرسان یا مرطوب کننده در پیشگیری از هیپرپیگمانتاسیون هم مفید می باشد. لازم به ذکر است که افرادی که دچار سوختگی و آسیب پوستی جدی تر شدند که در ظرف چند روز رفع نشد ، حتما باید به پزشک مراجعه نمایند.

روشهای جدیدتر و یا بهتر از لیزر موهای زائد چیست ؟

از روشهای دیگر رفع موهای زائد که اگرچه قدمت بیشتری از لیزر موهای زائد دارد اما اثربخش تراست می توان به الکترولیز اشاره کرد که می توان بر اساس تاییدیه سازمان غذا و داروی امریکا الکترولیز را روشی برای حذف دائمی لیزر موهای زائد نام گذاشت که رشد موها را بطور کامل متوقف می کند و برای موهای بور و سفید هم مناسب است که در لیزر موهای زائد چنین نبوده و تنها باعث کاهش دائمی موهای زائد در حدود 70 تا 90 درصد می شود و بسته به رشد مو در هر شخص که منحصر به فرد است ، نیاز به ترمیم چند ماهه تا سالیانه دارد. همچنین لیزر موهای زائد بر روی موهای بور و سفید اثربخش نمی باشد.

اما در مقابل روش الکترولیز معایبی دارد که در صفحه تفاوت الکترولیز و لیزر موهای زائد می توانید در این زمینه بیشتر بخوانید. از جمله این معایب می توان به صرف زمان زیاد برای انجام الکترولیز ، دردناک بودن ، تعداد جلسات بالا برای هر ناحیه ، مناسب نبودن برای قسمتهای وسیع بدن نظیر دست یا پا و ... اشاره کرد که به این علت است که در الکترولیز از سوزن حامل جریان الکتریکی استفاده شده که باید تک تک به هر فولیکول مو وارد شود و این زمان زیادی می برد و بسیار دردناک می باشد.

چه زمانی باید اپراتور لیزر موهای زائد را از درد یا احساس سوختگی بدن آگاه کنیم ؟

زمانی که درد ناشی از لیزر موهای زائد قابل تحمل نباشد و یا احساس گرمای بیش از حد داشته باشید ، حتما به اپراتور لیزر اطلاع دهید. از آنجا که اپراتور لیزر موهای زائد در صورتی که کار آزموده و باتجربه باشد از شما تست درجه لیزر می گیرد تا از میزان تحمل درد شما و انتخاب درجه لیزر آگاه شود. ازین رو انجام لیزر توسط چنین کارشناسی قطعا بدون درد غیر قابل تحمل و بسیار ایمن صورت می گیرد اما در مقابل کارشناس ناوارد و آماتور از طول موج نامناسب استفاده کرده و باعث سوختگی پوست می گردد. بنابراین اپراتور لیزر موهای زائد در این زمینه بسیار مهم است.

از سوی دیگر از مهم ترین دلایل سوختگی با لیزر موهای زائد تماس طولانی مدت نور لیزر با پوست است که این مورد هم بر می گردد به خطای اپراتور لیزر. از طرفی عدم وجود سیستم سرمایشی قوی در دستگاه های قدیمی لیزر موهای زائد منجر به سوختگی می گردد. در نتیجه برای انتخاب بهترین مرکز لیزر موهای زائد حتما از وجود جدیدترین دستگاه لیزر موهای زائد و بهترین اپراتور لیزر مطمئن شوید.

لیزر موهای زائد رشت

تا چقدر احساس گزگز یا سوختگی برای انجام لیزر موهای زائد طبیعی است؟

احساس گزگز یا سوختگی در انجام لیزر موهای زائد بستگی به این دارد که در کدام جلسه از لیزر موهای زائد باشید. بدین منظور کارشناس لیزر ماهر از جلسه اول لیزر از شما تست درد لیزر می گیرد و از شما می خواهد که از بین اعداد یک تا 10 میزان درد را تخمین بزنید که در جلسات اول تا سوم اعداد 7 تا 8 برای تحمل درد طبیعی است اما بیشتر از آن خیر. در این صورت کارشناس از درجه پایینتر استفاده می کند تا از ایجاد سوختگی پوست پیشگیری نماید. از طرفی جلسات آخر لیزر موهای زائد به دلیل اینکه بسیاری از فولیکول های مو از بین رفته اند و موی کمتری رشد می کنند ، لذا میزان درد بین اعداد 2 و 3 طبیعی می باشد که می توان در این جلسات از درجه بالاتری از لیزر برای اثربخش بودن لیزر موهای زائد استفاده کرد.

لیزر موهای زائد بدن و منافذ باز پوست

هر تار مو زمانی که رشد می کند و از فولیکول مو بیرون می آید ، به همراه ترشح غدد سباسه و بیرون آمدن سبوم از درون پوست همزمان می شود و مو و سبوم با هم از منافذ پوست بیرون می زند و هرچه سبوم بیشتر باشد باعث بزرگ تر شدن منافذ باز پوست می گردد. ازین رو برای کوچک کردن منافذ باز پوست در ابتدا باید با روشهای پاکسازی پوست و کنترل چربی پوست میزان ترشح سبوم را کاهش داد. بدین ترتیب زمانی که لیزر موهای زائد انجام می دهید و سبوم بیش از حد در پوستتان ترشح نمی شود ، سایز منافذ بزرگ پوست کاهش پیدا می کند.

لیزر موهای زائد آقایان

بر خلاف تصور خیلی افراد ، خانم ها تنها کسانی نیستند که می توانند لیزر موهای زائد انجام دهند. این فناوری پیشرفته برای از بین بردن موهای زائد آقایان نیز مناسب است و یک گزینه عالی برای نواحی مختلف گونه ،  زیر حلق ، پشت گوش ، گردن ، قفسه سینه ، شانه ها ، پشت و حتی لیزر کل بدن می باشد. ازین رو آقایان بدنبال روشهای کارآمدتری نسبت به روشهای سنتی هستند تا از شر موهای زائد نجات یابند. مراقبتهای قبل و بعد از لیزر آقایان نظیر لیزر موهای زائد بانوان بوده و جلسات آن به صورت ماهیانه تنظیم می شود و پس از گذشت حدود 8 جلسه به جلسات شارژ ماهیانه می رسند.

لیزر موهای زائد از چه سنی مناسب است ؟

اگرچه نوجوانان با رضایت والدین می توانند لیزر موهای زائد انجام دهند اما اکثر متخصصان توصیه می کنند که خانمها برای شروع لیزر موهای زائد تا زمان شروع سیکل پریود خود منتظر بمانند و سپس اقدام به انجام لیزر درمانی نمایند. در این صورت ممکنست فردی در ده سالگی  و فردی دیگر در 16 سالگی به بلوغ برسد و پریود شود اما با این شاخص مهم خانمها با خیال جمع می توانند لیزر درمانی انجام دهند. قابل ذکر است که برای کسب بهترین نتایج از لیزر موهای زائد باید هورمونهای زنان ثابت باشد و مشکلات هورمونی همچون تخمدان پلی کیستیک یا PCO در نتایج لیزر اثرات منفی خواهد گذاشت.

لیزر موهای زائد بر روی چه پوست و چه مویی اثربخش است؟

از آنجا که فناوری لیزر موهای زائد به رنگدانه یا ملانین ریشه موی موجود در فولیکول جذب می شود ، لذا بهترین درمان با لیزر برای موهای تیره و ضخیم و پوست روشن می باشد تا با کنتراست حاصله به لیزر کمک شود تا فولیکول های مو را بهتر هدف گیری کند. گرچه با ابداع فناوری های جدید همه افراد با هر نوع پوست و مویی می توانند لیزر موهای زائد انجام دهند که بعنوان مثال می توان لیزر اندیاگ مخصوص افراد با پوست تیره ، لیزر الکس برای موهای روشن تر و لیزر دایود برای همه انواع پوست را نام برد. البته تنها استثنا موهای بور و ظریف ، سفید یا خاکستری است که فاقد رنگدانه بوده و نمی توانند توسط لیزر هدف گیری شوند.

لیزر الکساندرایت چیست ؟

لیزر الکساندرایت یا لیزر الکس طول موج خاصی از نور مادون قرمز 755 نانومتر است که از موثرترین لیزر موهای زائد در جهان بوده و تاثیر زیادی بر رفع موهای زائد دارد و بسته به نوع ، جنس و رنگ پوست و مو نیاز به 3 تا 10 جلسه لیزر درمانی می باشد. از مزایای لیزر الکساندرایت می توان به تاثیر زیاد در زمان کوتاه ، مناسب برای پوست های روشن و خیلی روشن ، قابل استفاده برای تمام بدن و صورت ، درد قابل تحمل و ... اشاره کرد. از عوارض لیزر الکساندرایت می توان به حساسیت کوتاه مدت ، درد خفیف در زمان انجام لیزر درمانی ، قرمزی چند ساعته ، تغییر رنگ پوست که در ظرف چند روز بهبود می یابد.

لیزر موهای زائد زیربغل چه عوارضی دارد؟

در صورتی که لیزر موهای زائد زیربغل با دستگاه لیزری که برای پوست شما مناسب نباشد و یا توسط اپراتور لیزر ناوارد و آماتور انجام گیرد که از طول موج و درجه نامناسب لیزر برای زیربغل استفاده کند ، می تواند با عوارضی همچون سوختگی پوست ، قرمزی ، التهاب ، خشکی پوست ، تورم ، تاول ، هایپرپیگمانتاسیون ، عفونت  ، درد و ... همراه باشد. حتی به دلیل اینکه زیربغل بسیار مرطوب است ، این عوارض ممکنست خیلی دیرتر از سایر نقاط بهبود یابد.

ازین رو با توجه به اینکه زیربغل بسیار حساس بوده و دارای رگهای خونی زیاد ، پوست نازک و حساس ، غدد لنفاوی و غدد عرق می باشد، لذا باید به بهترین مرکز لیزر موهای زائد مراجعه نمایید که دارای اپراتور لیزر حرفه ای و آموزش دیده و دارای مدرک لیزر باشد. همچنین کارشناس لیزر در زمان انجام لیزر موهای زائد زیربغل نهایت دقت را بعمل آورد و از طول موج مناسب پوست شما استفاده کند تا لیزر درمانی زیربغل بدون عوارض و ایمن انجام گیرد.

لیزر موهای زائد در دوران شیردهی !

اگرچه هنوز تحقیقات در زمینه لیزر موهای زائد در دوران شیردهی تکمیل نشده است ، اما برخی منابع لیزر درمانی در این دوران را بی خطر می دانند و برخی دیگر لیزر موهای زائد را عاملی بر تحریک پوست و ایجاد سوختگی و اسکار زخم می دانند. اما از آنجا که بطور کل خطرات و عوارض لیزر موهای زائد نسبتا کم است ، لذا باید به فکر جواب گرفتن یا نگرفتن از لیزر موهای زائد در دوران شیردهی باشید. ازین رو بهتر است لیزر موهای زائد خود را ۶ ماه پس از زایمان که سطح هورمونهای بدن به تعادل رسیده اند ، شروع کنید. همچنین در صورتی که هنوز در حال شیردادن هستید ، توصیه متخصصان بر این است که نواحی سینه را لیزر نکنید.

تفاوت لیزر موهای زائد با روشهای سنتی حذف مو

اولین تفاوت در دقت لیزر موهای زائد است که فناوری لیزر به گونه ایست که بطور انتخابی موهای تیره و ضخیم را هدف قرار داده در عین حالیکه به پوست و بافت اطراف کاری ندارد و آسیب نمی رساند. همچنین لیزر موهای زائد دارای نتایج طولانی مدت است و بر خلاف اصلاح با تیغ که به سرعت موها رشد می کند و یا اپیلاسیون که حدود یکماه رشد موها را به تاخیر می انداخت ، لیزر موهای زائد پس از رسیدن به جلسات شارژ ماندگاری چندین ماهه تا سالیانه دارد.

اصلاح با تیغ : شیو با تیغ می تواند با عوارضی همچون جوش ، ایجاد موهای زیر پوستی ، افزایش حجم و سرعت رشد مو ، بریدن پوست و خونریزی ، رشد سریع مو پس از اصلاح و ... همراه باشد.

اپیلاسیون ، بند انداختن ، موچین : این روش ها که باعث کندن مو از ریشه می شوند ، خصوصا برای نواحی حساس مانند بیکینی و یا مناطق وسیع بدن مانند پاها بسیار دردناک بوده و مدت زمان زیادی برای انجام نیاز دارد. همچنین این روش ها با ایجاد جوش زیر پوستی ، موهای زیرپوستی ، خطر آسیب پوست همراه است و اگرچه روش اپیلاسیون رشد موها را به تعویق می اندازد و چیزی در حدود یک ماه از شر موهای زائد راحت می شوید اما دوباره پروسه درد و جوش و موی زیر پوستی ادامه دارد. البته روشهای بند انداختن و موچین کمتر از یک ماه ماندگاری دارد و تنها در حدود یک تا دو هفته پوست صاف و بدون مو خواهد بود.

کرم موبر : در کرم های موبر از مواد شیمیایی استفاده شده که می تواند محرک پوست گردد و باعث آسیب پوستی شود. همچنین نظیر اصلاح با تیغ پس از استفاده از کرم موبر به سرعت موها شروع به رویش می کنند و دوباره پروسه موزدایی باید صورت گیرد.

لیزر موهای زائد در برابر روشهای سنتی حذف مو : در مقابل درباره لیزر موهای زائد باید گفت که روشی تقریبا بدون درد است و در صورتی که توسط اپراتور لیزر ماهر و با بهترین دستگاه لیزر موهای زائد انجام شود بدون عوارض و خطر خواهد بود چرا که روش لیزر موهای زائد به قدری دقیق طراحی شده است که نور لیزر تنها فولیکول مو را هدف گرفته و آن را از بین می برد. از سوی دیگر لیزر موهای زائد به سرعت انجام می شود و برای لیزر موهای زائد فول بادی تنها 30 تا 40 دقیقه زمان نیاز است و در زمان صرفه جویی خواهد شد. از سوی دیگر دستگاه های جدید لیزر موهای زائد دارای خنک کننده های قوی برای پیشگیری از سوختگی پوست هستند.

افزون بر این لیزر موهای زائد عموما در بیشتر افراد بصورت ۸ جلسه ماهیانه برنامه ریزی می شود و پس از آن جلسات چند ماهه ترمیم لیزر نیاز است در نتیجه بر خلاف سایر روشها که باید همواره به فکر رفع موهای زائد بود ، در زمان و هزینه صرفه جویی می شود. لازم به ذکر است که در لیزر موهای زائد برخلاف روشهای دیگر حذف موهای زائد خبری از جوش زیرپوستی ، موی زیرپوستی ، بریدن پوست و خونریزی و افزایش حجم و سرعت رشد موها نخواهد بود.

اطلاعات بیشتر در صفحه مقایسه لیزر موهای زائد با روشهای سنتی حذف مو

سوالات عمومی شما و پاسخ متخصصین کلینیک زیبایی آلما

آیا لیزر درمانی درد دارد؟
استفاده از لیزر برای رفع موهای زائد دارای درد یا احساس گرمای بسیار کمی است که البته بسته به نوع دستگاه و میزان حساسیت افراد متفاوت بوده اما معمولا کمتر از آستانه تحمل درد افراد می باشد. تکنسین ها در کلینیک های زیبایی معمولا بسته به نوع دستگاه از ژل خنک کننده یا اسپری های مخصوص قبل از انجام لیزر استفاده می کنند و برخی دستگاه ها که دارای خنک کننده سرخود است ممکن است نیازی نداشته باشد. پس در کل می توان گفت درد یا گرمای شدیدی نداشته که بخواهیم نگران آن باشیم اما در هنگام انجام آن گرمای جزئی احساس خواهیم نمود و این کاملا طبیعی است.

زمان مورد نیاز برای انجام لیزر کامل نواحی بدن چقدر است؟
معمولا زمان مورد نیاز برای انجام لیزر موهای زائد بصورت موضعی مانند زیر بغل یا صورت حدود 10 تا 15 دقیقه و برای فول بادی حدود 45 تا 60 دقیقه خواهد بود. نوع دستگاه و تخصص تکنسین نیز در این مورد تاثیر گذار بوده چرا که برخی دستگاه ها با پالس های بیشتر سطح پوشش بیشتر و سرعت انجام عمل بیشتری را دارند.


چرا از لیزر برای رفع موهای زائد استفاده کنیم؟
1- صرف هزینه های کمتر در بلند مدت نسبت به دیگر روش
2-  تاثیر بلند مدت و دائمی
3-  تضعیف و کم رنگ شدن موهای زائد
4-  عوارض و درد بسیار کمتر نسبت به دیگر روش ها
5-  احساس زیبایی و اعتماد بنفس بیشتر در اثر حذف و توقف رشد موهای زائد بدن
6-  پاکیزگی سطح پوست در اثر رفع موهای زائد چرا که ریشه این موها محل تجمع بسیاری از میکروب ها و آلودگی ها بر روی سطح پوست افراد است.


آیا در دوران حاملگی می توان از لیزر موهای زائد استفاده کرد؟
در دوران حاملگی و حتی شیر دهی بهتر است از این کار صرف نظر کرده و با اینکه تاکنون علائم مشکل سازی در این رابطه برای مادر یا جنین اثبات نشده اما متخصصین به تمامی کلینیک ها توصیه نموده اند تا از انجام این کار خودداری کرده اما اگر شما در ماه های اول بوده اید و خود نمی دانستید که باردار هستید و لیزر برای رفع موهای زائد انجام داده اید جای نگرانی وجود نخواهد داشت.


 

لیزر موهای زائد در رشتآیا در دوران قائدگی می توان از لیزر موهای زائد استفاده کرد؟
مانند مورد قبل در زمان قائدگی نیز پیشنهاد می کنیم نوبت خود را چند روز جابجا کرده و از انجام آن در دوره پریود خوداری کنید. اگر چه بسیاری از افراد در این دوران از لیزر استفاده کرده و مشکلی نیز نداشته اند اما به دلیل حساس شدن خانم ها در این ایام و کاهش آستانه تحمل درد و امکان ایجاد تاثیر های هورمونی در آنها توصیه متخصصین مرکز لیزر خوب رشت این است که جلسه را به تاخیر بیندازید جرا که تاخیر چند روزه در انجام لیزر هیچ مشکلی در درمان و رفع موهای زائد شما نخواهد داشت.

مقالات دیگر : لیزر موهای زائد در دوران پریود

آیا دستگاه های خانگی مانند لیزرهای کلینیکی عمل میکند؟

خیر لیزرهای خانگی از تکنولوژی نور شدید استفاده می کند که به آن IPL  می گویند ، و تکنیک اولیه  از بین بردن موهای زاید می باشد و در مقیاس کوچک و برای برخی از موها ممکن است پاسخگو باشد ولی بطور کلی جایگزین  دستگاه های کلینیکی نخواهد بود.


خارش سطح پوست پس از انجام لیزر موهای زائد طبیعی است؟
خارش و کبودی جزئی یا حتی کمی ورم پس از انجام لیزر طبیعی بوده و جای نگرانی نداشته چرا که تمامی آنها پس از گذشت دو روز تا حداکثر 5 روز کاملا از بین خواهند رفت، حتی آثار سوختگی یا تغییر رنگ دانه های پوست توسط لیزر اگر برای شخصی پیش بیاید در سه ماه آینده کاملا محو و اثر آن نیز از بین خواهد رفت. استفاده از کمپرس سرد و برخی موارد بسته به نظر پزشک قرص یا داروی نیز در این مورد برای شما ممکن است تجویز شود.

 

لیزر خوب رشت


آیا شخصی که سطح زیادی از پوستش را تاتو کرده می تواند لیزر درمانی کند؟
از آنجایی که مکانیزم عملکرد دستگاه لیزر تاباندن نور و عبور از سطح شفاف پوست تا رسیدن به ریشه تیره موهای زائد بدن است، وقتی شخصی سطح بدن یا قسمتی را تاتو کرده باعث می شود نور دستگاه بجای عبور از سطح شفاف و جذب توسط ریشه مو، جذب جوهر تاتو گردیده و در نتیجه ایجاد گرمای زیاد و سوختگی سطح پوست را به همراه داشته باشد. از این رو بهتر است قسمت هایی از بدن که تاتو شده در هنگام لیزر موهای زائد مورد پاکسازی قرار نگیرد و اشعه دستگاه حداقل 3 سانتیمتر از این نواحی نزدیک تر نشود.

آیا لیزر درمان قطعی برای رفع موهای زائد بدن است؟
شاید اینگونه بتوان گفت که خیر اما بهترین، کم هزینه ترین و بلند مدت ترین روش برای رهایی از شر موهای زائد بدن است چرا که تاثیر آن بسته به ژنتیک افراد ، نوع پوست و رنگ آن و قدرت رشد موهای زائد در افراد که تحت کنترل هورمون های فرد است متفاوت بوده، تاثیر آن نیز متفاوت است اما با تکرار آن بطور قطح موهای زائد افراد کم رنگ و ضعیف و رشد تعداد بسیار زیادی از آنها برای همیشه متوقف خواهد شد.

آیا لیزر موهای زائد ممکن است باعث ایجاد سرطان پوست شود؟
خیر. به دلیل اینکه اشعه لیزر بکار رفته در تمامی دستگاه های لیزر که برای رفع و از بین بردن موهای زائد استفاده می شوند دارای عمق نفوذ کم و سطحی ( تا محل ریشه موها) می باشند و تمامی پرتوهای آن در این سطح متوقف می گردد. علاوه بر این نوع های دیگری از لیزر درمانی برای پوست با عمق نفوذ بیشتر وجود دارد که همین نیز خود نشانگر بی خطر بودن اشعه برای پوست می باشد. این تصور غلط به دلیل مقایسه اشعه لیزر با نور خورشید بوجود آمده چرا که به توصیه متخصصین بودن زیاد در معرض نور خورشید موجب سرطان پوست میگردد و دلیل آن وجود اشعه های مضر مانند ماورا بنفش در نور آفتاب بوده که این نوع پرتو ها در اشعه لیزر وجود ندارند.

لیزر فول بادی چیست؟

بادی در زبان انگلیسی به معنی بدن و فول بادی یعنی تمامی قسمت های بدن. لیزر فول بادی نیز به معنی رفع موهای زائد کل نواحی بدن با استفاده از دستگاه لیزر می باشد چرا که برخی فقط از این روش برای از بین بردن موهای زائد صورت یا زیر بغل استفاده کرده و برخی برای دست ها ، پاها و کل بدن.

 

لیزر موهای زائد در رشتبهترین دستگاه لیزر موهای زائد کدام است؟
بسته به نوع پوست و رنگ مو انتخاب بهترین دستگاه برای هر فرد متفاوت بوده اما بطور کلی می توان تکنولوژی ان دیاگ، الکساندرایت و دایود الکس را بهترین و به روز ترین آنها دانست که برای افراد ایرانی مناسب بوده و از نظر برند نیز الکساندرایت کندلا و وکتوس آمریکایی جز بهترین دستگاه های جهان می باشند . نحوه عملکرد انواع دستگاه ها را در این صفحه مطالعه فرمائید. همچنین کلینیک زیبایی آلما از لیزر ان دیاگ و دایود الکس در رشت استفاده می کند چرا که برخی موارد برای رفع دائمی نیاز است شما از دو روش مختلف استفاده کنید.

چرا با اینکه یک هفته پیش از لیزر برای رفع موهای زائد بدنم استفاده کردم ، هنوز موهایم رشد می کنند؟
ریزش موهای زائد بلافاصله پس از لیزر درمانی اتفاق نمی افتد و بطور معمول بین 10 تا 20 روز طول می کشد. درواقع در این مدت همچنان موها به رشد خود ادامه داده و به محض اینکه کمی رشد می کنند ، خود به خود ریزش کرده و از ریشه در می آیند.

بهترین تعداد جلسات برای رفع کامل موهای زاید چند جلسه است؟
بسته به نوع پوست و جنس مو و حتی شرایط عمومی فرد این تعداد متفاوت است . معمولا از ۶ تا ۸ جلسه شروع می شود و بعضا تا ۲ جلسه وارد شارژ میگردد تخمین دقیق این جلسات واقعا امکانپذیر نیست و یک معدل است از تعداد مراجعین در کلینیک زیبایی های متفاوت تعداد متفاوتی را به مشتری پیشنهاد می نمایند که اغلب نزدیک به آن و در برخی مواقع تفاوت دارد.

آیا آفتاب گرفتن و یا برنزه کردن پوست بلا فاصله بعد از انجام لیزر موهای زائد بدن امکان پذیر است؟
انجام اعمالی که برای برنزه کردن پوست مورد استفاده قرار میگیرد نظیر سولاریوم یا روش های طبیعی مانند حمام آفتاب که باعث  تحریک پوست بدن می گردد بهتر است حداقل تا ده روز پس از انجام لیزر درمانی انجام ندهید چرا که در این زمان پوست شما حساس و تحریک پذیر است و ممکن است باعث سوختگی پوست بدن شما و یا ایجاد عارضه های دیگری گردد. بسیاری بلافاصله پس از لیزر موهای زائد در رشت به دلیل دسترسی به مناطق ساحلی اقدام به حمام آفتاب می کنند که این موضوع سوختگی و مشکلات متعددی را برای ایشان بوجود می آورد. همچنین پیشنهاد می شود تا ده روز از دیگر روش ها و درمان ها برای جوانسازی یا پاکسازی پوست خود خوداری نموده و پوست خود فرصت بازسازی و استراحت بدهید.

 

لیزر موهای زائد رشت

لیزر ارزان رشت

اینکه ذاتا ما به دنبال خرید محصول یا خدمات با هزینه کمتری باشیم امری طبیعی است اما کمابیش همه ما تجربه خرید کالای ارزان و بی کیفیت را داشته و می دانیم که هیچ ارزانی بی حکمت نیست. این موضوع زمانی که به انجام خدمات پزشکی و زیبایی می رسد اهمیت بیشتری پیدا کرده و بهتر است به دنبال قیمت های خیلی ارزان نگردیم چرا که ممکن است به سلامت خود آسیب وارد کرده و برای درمان آن هزینه های بیشتری را متحمل شویم. از این رو بهتر است بجای لیزر ارزان رشت به دنبال مرکزی معتبر با کیفیت خدمات بالا و قیمت های منطقی باشیم. از این رو پیشنهاد میکنیم بجای قیمت ارزان با دنبال کردن صفحه ما در اینستاگرام از تخفیف های دوره ای برای خدمات لیزر مطلع شده و از آنها استفاده نمائید.

نظافت سری هندپیس لیزر چگونه است؟

برای همه این سوال مهمی است که آیا از طریق سری دستگاه که در تماس مستقیم با پوست می باشد ، احتمال سرایت بیماریهای پوستی و مسری وجود دارد یا خیر در توضیح این مساله باید این توضیح را بدهیم که سری هندپیس همواره در دو دما بین - 3 تا 7 درجه تا دمای معمولی اتاق میباشد و همچنین نور لیزر بر روی انواع  عفونت های قارچی و باکتربایی تاثیر گذار است ، اما اصل کار استفاده از محلولهای آنتی باکتریال و گندزدا است که  با برندهای مختلف در بازار موجود بوده و در استریل کردن لوازم جراحی غیر قابل استریل در اتوکلاو استفاده می شود. بنابراین در مرکز لیزر خوب رشت بدون نگرانی میتوانید از دستگاه استفاده کنید. البته دقت کنید محیط و تخت و الباقی مواردی که با بدن شما در تماس هستند ، حتما استریل و یا یکبار مصرف باشد. دستگاههای لیزر موهای زايد در رشت به دلیل مرطوب بودن مرتب باید از لحاظ میکروب زدایی و نظافت مورد بررسی دقیق قرار گیرند  تا از ایجاد آلودگی در آنها جلوگیری گردد.

هندپیس دستگاه لیزر موهای زائد

آیا سری های با فاصله نسبت به سری هایی که به پوست می چسبد از نظر بهداشتی بهتر است:

تصوری در بین استفاده کنندگان از لیزر موهای زائد جا باز کرده که از لحاظ بهداشتی لیزرهای غیرتماسی  بهتر از سایر گونه هاست چرا که هندپیس آنها با پوست تماسی ندارد ، اما در این زمینه کافیست بدانید بجز فاصله ای که بین پوست و لیزر توسط یک پایه ایجاد می شود، الباقی موارد مثل نظافت تخت و محیط و سایر موارد مربوط به انجام لیزر یکی بوده و مساله مهمتر که خنک کننده های این دستگاه توسط پاشش هوای سرد انجام شده و باعث پخش شدن گازهای حاصل از سوختن فولیکولهای مو و مواردی که احتمالا روی پوست بدن بیمار می باشد ، می گردد که توسط مواد ضد عفونی کننده قابل نظافت  نمی باشد.

ریزش موهای زائد بعد از لیزر چه زمانی اتفاق می افتد ؟

ریزش موهای زائد بعد از لیزر بستگی به عوامل مختلف از جمله رنگ پوست ، رنگ و ضخامت مو ، مشکلات هورمونی ، وراثت و ... دارد در نتیجه ریزش مو در افراد مختلف تفاوت خواهد داشت. بطور کل پس از انجام لیزر موهای زائد موهای آسیب دیده توسط لیزر بین ۵ تا 15 روز از پوست بیرون زده و شروع به ریزش می کنند. اما این تمام ماجرا نبوده و پس از گذشت نزدیک به یک ماه از جلسه اول مجددا موهای دیگری شروع به رشد می کنند که این مسئله شما را ملزم می سازد که برای گرفتن نتایج ایده آل جلسات لیزر موهای زائد را بطور منظم رعایت کنید.

برگشت موهای زائد بعد از لیزر به چه علت است ؟

برگشت موهای زائد در حین جلسات لیزر موهای زائد می تواند بعلت چرخه رشد مو و رسیدن فولیکول های در فاز استراحت به فاز فعال رشد مو باشد که در بین جلسات ۴ و ۷ منجر به افزایش رشد موهای زائد حتی بیشتر از قبل از شروع لیزر می گردد. اما از این مسئله نترسید چرا که هرچه زودتر برگشت مو در بین جلسات لیزر داشته باشید ، زودتر به جلسات شارژ لیزر خواهید رسید. چنانچه به جلسات لیزر موهای زائد خود را تکمیل نمودید و پس از جلسات شارژ دوباره شاهد برگشت موهای زائد شدید ، موارد زیر می تواند در این امر دخیل باشد :

 1. رنگ مو و پوست
 2. آسیب موقتی فولیکول مو و احتمال ترمیم دوباره فولیکول ها و از سر گیری تولید مو در آن
 3. هیرسوتیسم یا پرموئی ارثی
 4. بارداری یا شیردهی
 5. یائسگی
 6. اختلالات هورمونی از جمله تخمدان پلی کیستیک ، مشکلات تیروئيد و ...

بهترین زمان برای شیو موهای زائد بعد از لیزر چه زمانی است ؟

بهترین زمان برای شیو موهای زائد بعد از لیزر پس از بیرون آمدن موهای سوخته از زیر پوست است که در حدود 5 تا 15 روز طول می کشد و بهتر است در طی این روزها صبر کافی داشته باشید تا موها کاملا از پوست خارج شود و سپس با تیغ شیو کنید. از سوی دیگر دلیل دیگری که نباید خیلی زود شیو موهای زائد بعد از لیزر صورت گیرد اینست که پوست پس از جلسه لیزر موهای زائد بواسطه نور لیزر ، حساس ، ملتهب و آسیب پذیر شده و باید این حساسیت رفع شود و سپس شیو انجام گیرد.

همچنین نکته حائز اهمیت ، عدم کندن موها به هر روش اپیلاسیون ، موچین یا بند انداختن در قبل ، حین و بعد از جلسات لیزر موهای زائد است چرا که با کندن موها ریشه مویی برای شناسایی نور لیزر باقی نمی ماند و در کار لیزر درمانی اختلال ایجاد خواهد شد.

آیا مجاز به کندن موهای زائد بعد از لیزر هستم ؟

خیر. در واقع کندن موهای زائد بعد از لیزر ( با دست ، یا موچین یا بند انداختن و یا اپیلاسیون و ... ) منجر به از ریشه در آوردن مو خواهد شد و بدین ترتیب با حذف ریشه ، لیزر درمانی در جلسه بعد بی اثر خواهد شد چرا که رنگدانه ای برای شناسایی و هدف گیری فولیکول مو توسط نور لیزر باقی نمی ماند. همچنین کندن موهای زائد بعد از لیزر باعث اختلال در روند بهبودی پوست و حتی ایجاد اسکار بر روی پوست می گردد. از طرفی در صورتی که با رویش مجدد مو در ناحیه لیزر درمانی مواجه شدید ، آن را امری طبیعی تلقی کنید ، چرا که لیزر موهای زائد برای رسیدن به نتایج ایده آل نیاز به چندین جلسه ماهیانه دارد.

لیزر موهای زائد چند ماه طول می کشد ؟

بر خلاف روشهای سنتی حذف موهای زائد نظیر اپیلاسیون یا موچین و ... ، پس از جلسه اول لیزر موهای زائد ظرف مدت یک تا دو هفته موها را از بین می برد و پس از 4 تا 6 هفته با توجه به میزان رشد مو نیاز به جلسه بعدی دارد. چنانچه در هر جلسه شاهد کمتر شدن و نازک شدن رویش موهای زائد خواهیم شد و در نهایت با انجام جلسات ماهیانه بین 6 تا 10 جلسه ( بنا به پاسخدهی بدن هر فرد به لیزر یا مشکلات هورمونی و ... ) موها بطور دائمی بین 70 تا 90 درصد کاهش می یابند. ازین رو جلسات لیزر موهای زائد بین 6 تا 10 ماه طول می کشد تا به آنچه مد نظرتان است برسید.

سوالات بیشتر خود در مورد لیزر موهای زائد در رشت را در بخش نظرات همین صفحه با ما در میان بگذارید

انجام خدمات لیزر موهای زائد در رشت ، در کلینیک  زیبایی آلما به وسیله پیشرفته ترین دستگاه های لیزر دایود الکس توسط متخصصین و تکنسین های مجرب با حضور پزشک  انجام می شود. جهت مشاوره رایگان و دریافت نوبت ویزیت برای لیزر رشت منظریه با شماره 01332662196 - 01332006295 - واتس اپ 09125396478 تماس حاصل نمائید.

اینستاگرام : https://instagram.com/clinic.zibai.alma

کلینیک زیبایی آلما در رشت

گالری تصاویر لیزر موهای زائد در کلینیک زیبایی آلما

 

 • Michael Ethan

  شیما

  برای لیزر موهای زائد باید از قبل وقت بگیریم یا همیشه می تونیم مراجعه کنیم و اینکه اگر قبلا جای دیگه ای لیزر کرده باشیم میتونیم برای جلسات بعدیش اینجا بیایم چون من جلسه قبل رو رشت نبودم و تهران انجام دادم.

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام. بله نیاز است که از قبل تماس گرفته و تعین نوبت کنید تا تداخلی با دیگر مراجعین بوجود نیاد. در مورد سوال دومتون هم باید عرض شود که مشکلی نیست اگه جلسات قبلی رو در کلینیک دیگه ای انجام داده باشید ، می تونید جلسات آتی رو در کلینیک آلما ادامه دهید.

 • Michael Ethan

  الناز

  سلام. من چند روز پیش آفتاب گرفتم برای برنزه کردن و یکم پوستم ملتهب شده بود. بنظرتون چقدر باید صبر کنم تا بتونم از لیزر موهای زائد استفاده کنم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام. حداقل 2 تا 3 هفته صبر کنید تا کامل التهاب پوست از بین رفته و فرصت بازسازی داشته باشد.اگه مشکل پوستی یا التهاب و کبودی زیادی دارید برای معاینه وقت بگیرید تا پزشکان آلما وضعیت پوست شما را برسی کرده تا اگر مشکل جدی وجود دارد ابتدا درمان شود.

 • Michael Ethan

  کلاله عباسی

  لیزر برای از بین بردن موهای زائد محدودیت سنی داره یا همه میتونن استفاده کنن؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  محدودیت سنی خاصی نداره و فقط برای افراد زیر 18 سال استفاده نمی شود.برای افراد بالغ محدودیتی وجود ندارد بجز مواردی که در متن همین صفحه توضیح داده ایم.

 • Michael Ethan

  فریبا

  روزهای تعطیل یا جمعه ها هم کلینیک حضور دارید

 • Michael Ethan

  الهه پیرکندی

  بنظر شما برای پوست های روشن بهترین دستگاه لیزر دایو الکس هست یا الکسندریت؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  رنگ پوست به تنهایی ملاک نیست ، جنس و رنگ مو مهمتره برای موهای روشن الکساندرایت و برای موهای تیره دایود

 • Michael Ethan

  فریبا

  ایکاش روزهای تعطیل هم بودین چون خیلی از افراد مثل من شاغل هستند و در طول هفته وقتی برای لیزر ندارن و فقط آخر هفته ها می تونن بیان

 • Michael Ethan

  سلماز وطن خواه

  سلام . شما فقط برای تمام بدن کار انجام می دید یا می تونیم فقط برای صورت و زیر چانه به که مرکز شما بیایم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام . نه شما برای فقط لیزر صورت ، چانه و هر قسمت بدن بصورت موضعی هم می تونید به کلینیک تشریف بیارید و نیازی نیست حتما تمامی بدن بصورت فول بادی انجام بشه.

 • Michael Ethan

  مونا ایزدی

  سلام. شما تخفیف برای مشتریانتون در نظر نمی گیرید . معمولا کلینیک های زیبایی در ایام مختلف خدماتشون رو تخفیف ویژه میدن

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام. اتفاقا کلینیک آلما تخفیف های دوره ای جالبی برای خدماتش در ایام مختلف مثل شب یلدا و دیگر ایام مهم در نظر میگیره و برای کسانی که بار دوم و سوم مراجعه می کنند نیز تخفیف ویژه ای در نظر می گیره . شما میتونید از طریق دنبال کردن صفحه ما در اینستاگرام از این تخفیف ها به موقع مطلع شوید. لینک شبکه های اجتماعی کلینیک زیبایی آلما در پائین همین صفحه وجود دارد.

 • Michael Ethan

  محمد

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم لیزر از گردن ب پایین چقدر هزینه داره

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  با سلام هزینه لیزر گردن 40000 تومان می باشد. در ضمن کلینیک آلما مختص بانوان می باشد.

 • Michael Ethan

  مهدی

  سلام شما برای آقایون هم لیزر انجام میدید یا فقط خانم ها ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  در حال حاظر این خدمات فقط برای خانم ها ارائه میگردد . چنانچه بخش لیزر موهای زائد آقایون هم راه اندازی بشه از طریق شبکه های اجتماعی و وبسایت کلینیک اطلاع رسانی خواهد شد . در حال حاظر هیچ پلانی در این مورد وجود ندارد.

 • Michael Ethan

  بهاره

  لیزر موهای زائد در نواحی زیرشکم و بیکینی تاثیری در ناباروری افراد در بلند مدت نداشته و باعث آسیب های اینچنینی نمیشه؟ آیا در این مورد تحقیق علمی صورت گرفته ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  از آنجایی که عمق نفوذ پرتو های لیزر که برای رفع موهای زائد بدن استفاده میشود حداکثر تا ریشه موها بوده و جذب تیرگی های ریشه مو می شود هیچ گونه تاثیری در ناباروری یا اختلالات تخمدانی نداشته و می توانید با خیال آسوده استفاده کنید. راجب اینکه تا بحال تحقیقاتی در این مورد صورت گرفته نیز باید عرض کنیم تحقیقات گسترده ای از طرف انجمن های علمی معتبر ترین دانشگاه های جهان از جمله دانشگاه پزشکی نیویورک در این مورد صورت گرفته و هیچ کدام تا کنون نشانه ای از اینکه لیزر موهای زائد در ناباروری تاثیری دارد مشاهده نکرده اند و چنانچه این مورد در تحقیقات نشان داده شود حتما به اطلاع عموم خواهد رسید.

 • Michael Ethan

  فهیمه صادقی

  من دو روز پیش تهران لیزر موهای زائد فول بادی انجام دادم ، الان که اومدم رشت همش تو ناحیه ساق پا و ران احساس خارش میکنم . بنظر شما از چی می تونه باشه و آیا این خارش طبیعیه یا ممکنه مشکلی برام پیش بیاره ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  نه . معمولا وقتی لیزر فول بادی انجام میدین و اگه یکم هم پوستتون حساس باشه کمی احساس خارش تا چهار ، پنج روز طبیعی هستش اما اگر شدت احساس خارش در حدود قابل تحمل نیست و یا اگر پس از یک هفته همچنان این احساس را دارید با کلینیک تماس گرفته و برای معاینه پزشک متخصص پوست وقت بگیرید.

 • Michael Ethan

  فرشته

  من یک حدود یک سال پیش دو جلسه لیزر رفتم ولی به خاطر برخی مشکلات فرصت نشد جلسات بعدی رو هم برم . بنظرتون باید از اول شروع کنم یا تاثیر اون جلسات هنوز مونده؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  لیزر موهای زائد یک برنامه مانند کلاس درس نیست که حتما باید از یک جایی شروع و یک جایی به اتمام برسد. برخی افراد با سه جلسه و برخی تا شش جلسه هم ممکن است تا رفع کامل موهای زائد نیاز به تکرار داشته باشند اما قطعا حفظ فاصله 45 روز تا دو ماه بین جلسات منجر به نتایج بهتری می شود. اینکه شما یک سال پیش دو جلسه انجام داده اید قطعا باعث کم شدن تراکم موهای زائد شما گردیده و احتمالا اگر مجدادا بخواهید این کار را انجام دهید با تعداد جلسات کمتری نتیجه خواهید گرفت.اما بدانید زمانی که شما جلسات بعدی را ادامه نمی دهید موهای زائد شما فرصت تقویت یافته و تاثیر آن جلسه به مرور کم می شود.

 • Michael Ethan

  ثریا فومنی

  بخشید من میخواستم بپرسم آیا کلینیک شما از دستگاه لیزر الکساندرایت در رشت استفاده میکنه یا دایود الکس؟ چون از راه دور میام اینو پرسیدم . ببخشید.

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  در واقع کلینیک آلما هر دو دستگاه الکساندرایت و دایود الکس رو داره و بنا به تشخیص متخصص ، اینکه کدوم برای مراجعه کننده مناسب تر باشه مورد استفاده قرار میگیره . اما دستگاه دایود الکس کلینیک به دلیل مجهز بودن به آخرین تکنولوژی بکار رفته در دستگاه های لیزر موهای زائد معمولا بیشتر محبوب مراجعین هست و باز خورد های بهتری هم در نتیجه ای که مراجعین گرفتن بدست اورده.

 • Michael Ethan

  آوینا

  سلام برند دستگاهتان چیه؟؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  با سلام و درود دستگاه رازولیز آلمان با سه طول موج الکس و دایود و ایندیگ

 • Michael Ethan

  سارا

  سلام من قبلا با دستگاه shrساق پاهامو لیزر کردم 6جلسه هم رفتم ولی بعد از دو ماه همش در اومد دوباره.میخواستم بدونم شما هم ازین دستگاه استفاده میکنید؟و اینکه دستگاه لیزری که معمولا استفاده میکنید چیه

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  درود بر شما دستگاه ما رازولیز آلمان با سه طول موج الکس و دایود و ایندیگ هستش و بسته به نوع مو و رنگ پوست از طول موج دستگاه استفاده میکنیم

 • Michael Ethan

  Raheleh

  سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم بدونم لکای بدن هم با لیزر از بین میره؟ منظورم اینه که همزمان با از بین رفتن موهای زائد. و اینکه هزینه لیزر دست و پا کامل چقدر میشه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  درود بر شما خیر دو درمان جدا از هم هستند ابتدا باید موهای زائد رو از بین ببرید و بعد درمان لک داشته باشین

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  هزینه لیزر دست 180000تومان و کل پا 250000تومان می باشد

 • Michael Ethan

  Raheleh

  سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم بدونم لکای بدن هم با لیزر از بین میره؟ منظورم اینه که همزمان با از بین رفتن موهای زائد. و اینکه هزینه لیزر دست و پا کامل چقدر میشه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  درود بر شما خیر دو درمان جدا از هم هستند ابتدا باید موهای زائد رو از بین ببرید و بعد درمان لک داشته باشین

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  هزینه لیزر دست 180000تومان و کل پا 250000تومان می باشد

 • Michael Ethan

  مهران مهدی پور

  بادرود خدمت شما ببخشید میخ استم بپرسم روی بینی من ۱۰تا ۱۲تا موداره میتونی برای همیشه پاکسازیش کنم

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  درود بر شما دوست عزیز اگر برای مشاوره حضوری تشریف بیارین که از نزدیک جنس مو رو مشاهده کنیم میتونیم راهنمایی صحیح تری داشته باشیم. در ضمن کلینیک آلما مختص بانوان هستش.

 • Michael Ethan

  پروین

  سلام میبخشید لیزر کیست مویی هم انجام میدین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام و درود شما باید به متخصص پوست و مو مراجعه بفرمایید

 • Michael Ethan

  Homa

  سلام و وقت بخیر میشه هزینه ی لیزر کل دست کل پا و بیوینی زیر بغل و لاین رو لطف کنین؟؟واینکه طی چن جلسه کار تموم میشه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام هزینه ها کلا توی صفحه اینستاگرام موجوده و معمولا 7 تا 8 جلسه تموم میشه بستگی داره به شرایط بدن و موهای شما ممنون از همراهیتون

 • Michael Ethan

  Mehr

  سلام لطفا توضیح بدید که سر دستگاه لیزری که استفاده می کنین چطوریه؟با بدن تماس داره؟بعضی مدلها یه سر جداگانه داره بعضیها اصلا فاصله داره با پوست

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام دستگاه ما کانتکتیو هستش و با بدن تماس داره نان کانتکتیو بدلالیل بسیار زیادی مورد تایید نیست که چنانچه نیاز باشه میتونید در اینترنت جستجو بفرمایید در مورد معایبش ممنون

 • Michael Ethan

  Sara

  چرا اونایی که به سن بلوغ نرسیدن نمیتونن از لیزر استفاده کنن و اینکه حتی صورت رو هم نمیشه لیزر کرد؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام به دلیل اینکه هنوز هورمونها در افراد نابالغ به تعادل نرسیده و امکان دارد اختلالات هورمونی پیش بیاید. در دختران نوجوان باید حتما دو ماه پریود شده باشند. اگر قبل از سن بلوغ اقدام به لیزر موهای زائد شود ، امکان رویش مجدد موها وجود خواهد داشت.

 • Michael Ethan

  مریم

  سلام من یک لک کوچک قهوه ای روی بینی دارم چه جوری میتونم از بین ببرمش با لیزر امکان دارد

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  عزیزم سلام بله میشه ، منتهی باید تشریف بیارید ، تشخیص داده بشه بعد درمان

 • Michael Ethan

  مریم ملکی

  سلام وقتتون بخیر میخواستم بدونم از جلسه چندم موهای زائد از بین میرن؟ ممنونم

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم به جنس موها بستگی داره و این که شما قبلا از دستگاهی استفاده کردید یا خیر بصورت معمول روی جلسه 5 یا 6 شما جواب میگیرید 2 جلسه برای یاد آوری و بعد از اون هر 3 یا 6 ماه یکبار بازم بستگی به رشد موهاتون داره ضمنا اینو خدمتتون عرض کنم در بهترین حالت 80 درصد موهای زائد حذف 10 درصد کم پشت و ده درصد واقعا از بین رفتنی نیست و بسته به نژاد و مقاومت موی شما این درصدها تغییر پیدا میکنه

 • Michael Ethan

  بهنوش

  سلام من جلسه سوم لیزر اومدم اونجا احساس میکنم موهای اون ناحیه در نمیاد اونایی هم که در میاد کنده میشه... بازم باید ادامه بدم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم خوب این خیلی خوبه ولی باید ادامه بدید چون اون توی سیکل بازسازی هست به این شکل در میاد که رشد کنه و راحت کنده شه ، باید ادامه بدید فک کنم 6 جلسه برای شما کافی باشه و از اون به بعد هر 3 ماه یکبار .. ممنون از همراهیتون

 • Michael Ethan

  سمانه

  سلام بعد از اتمام جلسات ، هر چندماه یکبار باید بیام؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام بستگی یه جنس موهاتون داره ولی معمولا 3 تا 6 ماه یکبار ممنون از شما

 • Michael Ethan

  اناس

  سلام ، من 10 فروردین برای انجام لیزر به مرکز شما مراجعه کردم ضمن اینکه محیط بسیار اروم و ساکت بود ، کاملا در حضور خودم تخت و دستگاه رو استریل کردند و با حوصله کار رو انجام دادند ، خواستم از همینجا ازتون تشکر کنم و امیدوارم همیشه همینکار رو انجام بدند.

 • Michael Ethan

  ساناز

  با سلام و خسته نباشید. من یک جلسه برای لیزر اومدم. تا جلسه بعد درماه بعد چند بار میتونم شیو کنم و از چه موقع ؟ با تشکر

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم - بعد از حدود 2هفته میتونین شیو کنین. تا حداکثر 3 بار مجاز به شیو هستین تا ماه بعد تشریف بیارین. ممنونم

 • Michael Ethan

  سحر

  سلام خسته نباشید من چهار جلسه مرکز دیگه ای برای لیزر رفتم . میتونم بیام کلینیک شما ادامه ش رو انجام بدم. لیزر دایود استفاده می شد.

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم بله میتونین تشریف بیارین. دستگاه ما طول موج دایود رو هم داره. فقط قبلش حتما نوبت بگیرین.

 • Michael Ethan

  زهرا

  سلام خسته نباشید من دوماهه زایمان کردم . میخوام برای لیزر موهای زائد مراجعه کنم.ایا میتونم یا منعی وجود دارد؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام ممنون. با توجه به تغییرات هورمونی ناشی از بارداری و رشد موهای زائد با افزایش تولید مو توسط فولیکول های غیرفعال ، توصیه ما اینست که بعد از زایمان به مدت حداقل 6 ماه تا رسیدن هورمونهای بدن به حالت طبیعی صبر کنید و سپس اقدام به انجام لیزر موهای زائد داشته باشید.

 • Michael Ethan

  شهلا

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم امسال افزایش قیمت دارین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام ممنونم تا الان که هنوز لیست قیمت نیومده ولی هر زمان لیست بیاد افزایش قیمت اعمال میشه

 • Michael Ethan

  شکیرا

  سلام من دو سال پیش لیزر انجام دادم با لیزر الکس. میتونم برای شارژ به مرکز شما مراجعه کنم. دستگاه تون چیه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم بله میتونین تشریف بیارین. دستگاه لیزر ما رازولیزر آلمان هستش و هر سه طول موج الکس و دایود و ان دیاگ رو برای همه پوست ها داره

 • Michael Ethan

  مینو

  سلام خسته نباشید . من تازه پوستمو برنزه کردم . میتونم لیزر انجام بدم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام ممنونم. نه باید چند ماهی بمونید بعدا برای لیزر مراجعه کنین

 • Michael Ethan

  سیما

  سلام خسته نباشین. آیا نتایج لیزر همیشگی هستش؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام ممنونم. نتایج لیزر مادام العمر و همیشگی نیست. اما با رعایت نظم در جلسات به ترتیب 6 تا 8 جلسه ماهیانه و به تاخیر ننداختن جلسات نتایج طولانی مدت خواهد داشت. به طوریکه شارژ لیزر به صورت چند ماهه و سپس سالیانه می رسد که بسیار خوشایند است. بسیار ی از مراجعین به شارژ سالیانه رسیده اند و خیلی راضی اند.

 • Michael Ethan

  شونیز

  سلام من 3 جلسه اومدم اونجا برای لیزر دست و پا. خیلی راضی هستم. میتونم دیگه دیرتر بیام برای انجام جلسه بعدی

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم میتونین تا حدود 40 روزه هم جلسه بعدی رو تشریف بیارین. اما باید حواستون باشه که وقتی موهاتون شروع به رشد مجدد کرد، زودتر نوبت بگیرین. وگرنه بازگشت مو خواهید داشت

 • Michael Ethan

  علی

  سلام. ایا شما لیزر برای آقایون هم انجام میدین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام بله انجام میدیم

 • Michael Ethan

  شهین

  سلام و درود من 6 جلسه لیزر اومدم. الان کاملا خوب شدم. میتونم دیگه سه ماهه بیام واسه شارژ

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام شما باید دقت کنین که در چه زمانی موهاتون شروع به رشد بیشتری می کنه. بعدش برای شارژ تشریف بیارین. ممکنه 45 روزه بشه یا دوماهه یا سه ماهه. این خودتون هستین که باید تشخیص بدین

 • Michael Ethan

  شیرین

  سلام روز بخیر ایا لیزر خطرناکه؟ اشعه داره ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام وقتتون بخیر در واقع لیزر نور شدید و متمرکز هستش اما فقط به میلیمتر ابتدایی پوست یعنی جایی که فولیکول مو قرار داده میرسه و به بافت پوست و ارگانهای داخلی بدن کاری نداره. تنها در صورتی برای پوست خطرناک و آسیب زاست که با دستگاه های تقلبی و یا اپراتور غیر حرفه ای انجام بشه. پس اولا به بهترین کلینیک زیبایی با مجوز رسمی مراجعه کنین. ثانیا اپراتورش حرفه ای باشه سوما دستکاهشون دارای مجوز FDA باشه تحقیق در این سه مورد خیلی مهمه

 • Michael Ethan

  زهرا

  سلام خسته نباشین میتونم فردا برای لیزر صورت مراجعه کنم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام ممنونم شماره تماس برای نوبت گیری 09125396478

 • Michael Ethan

  نگرار

  سلام روز بخیر ایا دستگاه لیزر شما الکس هستش؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام وقت شما هم بخیر دستگاه لیزر ما رازولیزر آلمان هستش هر سه طول موج الکس ، دایود و اندیاگ رو داره و برای همه پوستا مناسبه. و اگه منظور شما طول موج الکس هست ، بله داریم

 • Michael Ethan

  فاطمه

  سلام من 8 جلسه جای دیگه لیزر رفتم و جواب نگرفتم. ایا بیام مرکز لیزر آلما جواب می گیرم.

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام و درود شما باید لطف کنید حضوری تشریف بیارین تا یک سری سوال از شما پرسیده بشه. از نظر هورمونی مشکل ندارین؟ یا اینکه جلسات رو منظم تشریف بردین؟ .و...

 • Michael Ethan

  زهرا

  سلام قیمت لیزر موهای زائد زیربغل چند هستش؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام قیمت موهای زائد زیربغل 120000 تومن هستش و پکیج زیربغل بیکینی با تخفیف 200000 تومن میشه

 • Michael Ethan

  شیرین

  سلام خسته نباشید ایا دستگاه لیزر شما الکس هستش؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام ممنونم دستگاه لیزر ما رازولیزر آلمان هستش و هر سه طول موج الکس و دایود و اندیاگ رو داره که برای همه پوستها مناسبه

 • Michael Ethan

  سهیلا

  سلام وقت بخیر فاصله زمانی بین جلسات لیزر چقدر؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام روز بخیر فاصله جلسات یک ماهه هستش که برای ناحیه صورت حتما باید بین 28 تا 30 روز انجام بشه و برای بدن می تونه از 30 تا 45 روز برنامه ریزی بشه

 • Michael Ethan

  سهیل

  هزینه لیزر فول بادی آقایون چقدر هستش

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  پکیج کامل با تخفیف 750 تومن

 • Michael Ethan

  سیده عاطفه

  سلام من پوستمو برنزه کردم . ایا میتونم برای لیزر موهای زائد مراجعه کنم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام خیر باید حداقل یک تا دو ماه فاصله باشه

 • Michael Ethan

  الهام

  سلام وقت بخیر من موهام قرمزه آیا لیزر موهای زائد جواب میده؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام خیر هنوز دستگاه لیزر موهای زائدی که روی موهای قرمز جواب بده ساخته نشده

 • Michael Ethan

  سمیرا

  برای مشاوره لیزر موهای زائد پزشک دارین ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  برای در صورت تمایل برای مشاوره با پزشک با شماره 01332662196 و 09125396478 تماس حاصل فرمائید.

 • Michael Ethan

  شکیلا

  ایا لیزر موهای زائد جواب میده ؟؟؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله درصورتی که جلسات لیزر موهای زائد منظم انجام بگیرد و فر مشکل هورمونی درمان نشده نداشته باشد ، نتایج مطلوب می دهد.

 • Michael Ethan

  سیمین

  سلام ممنون از مطالبتون . من واقعا جواب سوالاتی رو که داشتم گرفتم

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام متشکرم

 • Michael Ethan

  فاطمه

  ایا مشاور لیزرتون رایگانه ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله مشاوره با کارشناس زیبایی برای همه موارد از جمله لیزر موهای زائد رایگان هستش

 • Michael Ethan

  شیما

  قیمت لیزر موهای زائد صورت چقدره؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  هزینه لیزر موهای زائد صورت 110 تومن و صورت و گردن 150 تومن

 • Michael Ethan

  معصومه

  سلام دستگاه لیزرتون کولر هم داره که درد کمتری داشته باشه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام بله سیستم کولینگ یا خنک کننده قوی داره

 • Michael Ethan

  خاطره

  ایا لیزر موهای زائد دائمی است ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر روش لیزر موهای زائد دائمی نبوده و فرد با کاهش دائمی موهای زائد بین 70 تا 90 در صد روبروست.

 • Michael Ethan

  معصومه

  تعرفه های بالا قیمت لیزر موهای زائد در سال 1402 هستش؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله

 • Michael Ethan

  الهه

  آیا لیزر موهای زائد صورت هم انجام میدین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله انجام میشه

 • Michael Ethan

  شهلا

  ایا مشکلات هورمونی بر روی لیزر موهای زائد تاثیر میزاره؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله مشکلات هورمونی و تیروئید در بانوان باعث افزایش رشد موهای زائد میشه که بر روند لیزر درمانی تاثیر منفی میگذاره و بهتره همزمان دارودرمانی هم صورت بگیره

 • Michael Ethan

  مریم

  من مشکل تیروئید دارم . ایا با جلسات لیزر درمانی من تداخل داره ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  مشکلات تیروئید از جمله مشکلات هورمونی محسوب میشه که در روند لیزر درمانی تداخل ایجاد می کنه . البته میتونین با دارو درمانی به لیزر درمانی ادامه بدین.

 • Michael Ethan

  سلما

  ایا دستگاه لیزر شما لیزر الکس دایود هستش؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله

 • Michael Ethan

  سمیرا

  ببخشید دستگاه لیزر الکس کندلا دارین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  اگه منظورتون طول موج الکس هستش بله دستاه لیزر الکس دایود رازولیزر المان رو داریم که خنک کننده هم داره

 • Michael Ethan

  الناز

  سلام من دانشجو هستم و اینجا خوابگاه زندگی می کنم. میتونم چند جلسه اینجا بیام و چند جلسه شهر خودم برم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام اگه در شهرتون بتونین همین دستگاه ما که الکس دایود هستش پیدا کنین مشکلی نداره

 • Michael Ethan

  شکیلا

  ایا لیزر موهای زائد پوست را روشن می کند ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  مکانیسم لیزر موهای زائد به گونه ای است که تاثیری بر روی پوست ندارد و تنها رنگدانه فولیکول مو را شناسایی کرده و آنرا هدف گیری می کند تا باعث آسیب و از بین رفتن آن بشود. اما با توجه به اینکه در مناطقی از پوست نظیر زیربغل یا بیکینی که فولیکول مو بسیار زیاد است ، تیرگی پوست را شاهد هستیم ، لذا با انجام لیزر موهای زائد ، فولیکول موهای این مناطق از بین رفته و پوست از حالت تیرگی خارج می شود و به رنگ اصلی خودبر میگردد اما روشن تر از پوست خود فرد نمی شود.

 • Michael Ethan

  محمدرضا

  به چه علت برای افراد زیر 18 سال لیزر استفاده نمیشود؟؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  به دلیل عدم تعادل هورمونی . باید افراد زیر 18 سال تا زمانی که هورمونها به سطح متعادلی برسند ، از انجام لیزر موهای زائد خودداری کنند ، چرا که فایده ای نخواهد داشت. البته دخترانی که حداقل دو دوره از دوران قاعدگیشان گذشته و بطور مرتب هرماه بدون مشکل هورمونی پریود می شوند ، می توانند از 14 سال به بالا لیزر انجام دهند.

 • Michael Ethan

  الهام

  سلام میتونم برای مشاوره حضوری بیام؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام لطفا با شماره 01332662196 - 01332006295 - 09125396478 هماهنگ کنید.

 • Michael Ethan

  مریم

  ایا لیزر الکس کندلا دارین ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  اگه منظورتون طول موج الکس بلکه دستگاه ما رازولیزر آلمان هستش که طول موج الکس رو داره.

 • Michael Ethan

  معصومه

  لیزر الکس با دایود چه فرقی داره؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  لیزر الکس دارای طول موج 755 نانومتر و برای پوستهای روشن و خیلی روشن نظیر پوست اروپاییان مناسبه که عمق نفوذ کمتری دارد. لیزر دایود دارای طول موج 800 نانومتر برای پوستهای روشن تا تیره مخصوص پوست ایرانیها هستش و دارای عمق نفوذ بیشتری نسبت به لیزر الکس هستش

 • Michael Ethan

  سها

  ایا میتونم بعد لیزر پاکسازی انجام بدم

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بعد از انجام لیزر موهای صورت باید در حدود دو هفته بعد برای پاکسازی پوست اقدام نمایید.

 • Michael Ethan

  شیرین

  سلام دستگاه لیزر الکس دایود دارین ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله دستگاه لیزر ما الکس دایود با برند رازولیز آلمان با سه طول موج الکس و دایود و اندیاگ هست که برای همه پوستها مناسبه .

 • Michael Ethan

  سمیرا

  ایا طول موج الکس برای پوست من مناسبه ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  شما باید برای مشاوره حضوری تشریف بیارین تا پزشک و کارشناس لیزر موهای زائد پوستتون رو ببینه و بهتون بگه چه طول موجی براتون مناسب هست

 • Michael Ethan

  شهلا

  ایا لیزر الکس کندلا دارین ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  دستگاه لیزر ما رازولیز المان هست که سه طول موج اصلی الکس و دایود و اندیاگ رو داره و اگه منظورتون طول موج الکس هست بله داریم

 • Michael Ethan

  فاطمه

  سلام ایا در صورت داشتن تبخال لب میتونم لیزر صورت انجام بدم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام. خیر باید اجازه بدین تبخالتون کامل برطرف بشه بعد مراجعه کنین

 • Michael Ethan

  سیمین

  چطوری باید تشخیص بدم که لیزر دایود برای من مناسبه یا لیزر الکس؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  شما برای مشاوره حضوری تشریف بیارین تا کارشناس لیزر پوست شما رو ببینه و در زمان انجام لیزر موهای زائد از مناسبترین طول موج استفاده کنه

 • Michael Ethan

  سیمین

  من پوستم تیره ست. ایا لیزر دایود برام مناسبه ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  لیزر دایود برای پوستهای روشن تا تیره هست.اما بهتره برای مشاوره حضوری تشریف بیارین تا کارشناس لیزر پوستتون رو ببینه و از طول موج مناسب استفاده کنه. چون اگه پوستتون خیلی تیره باشه لیزر اندیاگ براتون مناسب تره

 • Michael Ethan

  مریم

  آیا لیزر برای پاک کردن تتو دارین ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر فقط لیزر موهای زائد داریم

 • Michael Ethan

  سها

  سلام من تازه پوستمو برنزه کردم . کی میتونم بیام لیزر موهای زائد انجام بدم

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام باید حداقل در حدود یک ماه و تا زمانی که برنزه پوستتون از بین نرفته از انجام لیزر موهای زائد پرهیز کنید

 • Michael Ethan

  سیما

  سلام وقتتون بخیر من باردارم . چه مدت بعد زایمان میتونم برای لیزر موهای زائد بیام ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  شما باید 6 ماه تا به تعادل رسیدن سطح هورمونهاتون صبر کنین سپس برای لیزر موهای زائد اقدام کنین

 • Michael Ethan

  سمیرا

  آیا لیزر برای پاک کردن تاتو دارین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر فقط لیزر موهای زائد داریم

 • Michael Ethan

  سحر

  آیا آکوتان بر لیزر موهای زائد تاثیر می گذارد ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله اکوتان جزو داروهای حساس به نور است لذا باعث حساسیت پوست نسبت به نور لیزر هم می شود در نتیجه در اثر انجام لیزر موهای زائد سوختگی پوست رخ می دهد. در نتیجه باید ۶ ماه از قطع مصرف آکوتان بگذرد تا جلسات لیزر موهای زائد خود را شروع کنید

 • Michael Ethan

  ریحانه

  برای جلوگیری از آسیب پوست در اثر لیزر موهای زائد از چه پمادی استفاده کنم ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  زینک اکساید البته مرطوب کننده هم خیلی خوبه

 • Michael Ethan

  الهام

  آیا لیزر موهای زائد بر روی پوست تاتو شده مشکلی دارد ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله لیزر موهای زائد بر روی پوست تاتو شده به دلیل ایجاد سوختگی پوست انجام نمیشه

 • Michael Ethan

  زهرا

  آیا لیزر برای ریمو ابرو دارین ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر فقط لیزر موهای زائد داریم

 • Michael Ethan

  رقیه

  آیا لیزر موهای زائد بر روی پوست برنزه انجام می شود؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  در صورتی که پوست خود را با آفتاب یا سولاریوم یا روشهای دیگر برنزه کرده باشید باید تا بهبود رنگ پوست صبر کنید و سپس لیزر موهای زائد را شروع کنید

 • Michael Ethan

  شیرین

  لیزر الکس برای پوست روشن دارین ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله

 • Michael Ethan

  سپیده

  آیا می توانم در دوران پریود لیزر انجام دهم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  اگه برای نواحی دیگر غیر بیکینی میخواین مشکلی نداره انجام میشه اما لیزر بیکینی انجام نمیشه

 • Michael Ethan

  راحله

  لیزر موهای زائد صورت چند جلسه است ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  لیزر موهای زائد صورت عموما بین 8 تا 10 جلسه تکمیل میشه و نیاز به جلسات شارژ چند ماهه دارد

 • Michael Ethan

  سمیه

  لیزر الکس برای پوست تیره مناسبه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر برای تیپ پوستی 1 تا 3 بر اساس معیار فیتزپاتریک که میشه پوستهای روشن تا خیلی روشن

 • Michael Ethan

  رقیه

  لیزر مناسب پوست تیره دارین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله لیزر اندیاگ که مناسب تیپ پوستی 5 و 6 بر اساس معیار فیتزپاتریک پوستهای تیره و خیلی تیره هستش علاوه بر لیزر اندیاگ دستگاه لیزر کلینیک زیبایی آلما دارای لیزر الکس برای طیف پوستی 1 و 2 روشن و خیلی روشن و لیزر دایود برای همه طیف های پوستی می باشد.

 • Michael Ethan

  سامره

  ایا لیزر الکس برای پوست تیره مناسبه ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر لیزر اندیاگ مناسب پوست تیره هستش لیزر الکس برای پوست روشن مناسبه

 • Michael Ethan

  شهناز

  دستگاه لیزرتون سری جدا هستش؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سری جدا هم داریم

 • Michael Ethan

  سرور

  دستگاه لیزرتون چیه و ایا خنک کننده دارد؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  دستگاه رازورلیز آلما به سه طول موج الکس ، دایود و اندیاگ مناسب برای همه پوستها بله خنک کننده قوی هم داره

 • Michael Ethan

  سمیرا

  من بیماری ویتیلیگو دارم ایا می تونم لیزر موهای زائد انجام بدم ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر

 • Michael Ethan

  سلما

  سلام آیا می تونم بر روی تاتو لیزر موهای زائد انجام بدم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  در صورتی که می خواهید در ناحیه تاتو شده لیزر موهای زائد انجام دهید خیر

 • Michael Ethan

  محدثه

  ایا لیزر موهای زائد باعث لکه های پوستی میشه

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر در صورتی که توسط کارشناس لیزر باتجربه در کلینیک زیبایی معتبر زیر نظر پزشک انجام بشه

 • Michael Ethan

  شهناز

  ایا افراد مبتلا به ویتیلیگو می تونن لیزر موهای زائد انجام بدن؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر

 • Michael Ethan

  الهام

  ایا لیزر باعث لکه های روشنتر از پوست هم میشه

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  در افراد تیره تر ممکنست در اثر استفاده نادرست از طول موج و درجه لیزر ، لکه های روشن تر از پوست یا هایپوپیگمانتاسیون ایجاد شود