خدمات

آنزیم تراپی پوست

اشتراک گذاری :

هر آنچه باید درباره آنزیم تراپی پوست بدانیم 

آنزیم درمان DMK یک درمان پوستی انقلابی جدید با نتایج بسیار شگفت انگیز است. با توجه به اینکه درمانهای آنزیمی با امضای DMK برای بازنگری در عملکرد پوست به مانند جوان سالم می باشد و بالغ بر 50 سال است که درمانهای آنزیمی مطالعه و بهبودسازی شده است ، گردش خون، اکسیژن رسانی و تخلیه لنفاوی را تشویق کرده و از طریق اسمز معکوس به دفع سموم و رادیکالهای آزاد برای تحریک تولید کلاژن کمک می کند. همچنین آنزیم تراپی اساس مهم درمانهای پوست برای افزایش عمکرد خوب پوست بوده و نتایج طولانی مدت ایجاد می کند. در حقیقت آنزیم تراپی بر آنچه پوست به طور طبیعی به آن واکنش نشان می دهد تمرکز داشته ، از پیری، آکنه تا رنگدانه و زخم را درمان می کند.

آنزیم تراپی صورت

آنزیم چیست؟

آنزیم ها به عنوان کاتالیزوهای بیولوژیکی طبیعت شناخته می شوند. به دلیل اینکه آنزیمها مولکولهای پروتئینی عظیمی که برای نفوذ به پوست بسیار بزرگ هستند، از این رو سالها توسط درمانگران پوست و حتی پزشکان این تصور می شد که برای درمان واقعی پوست مناسب  نیستند. بر این اساس آنزیم های پوست درمانی پروتئین های USE متشکل در سلولهای گیاهی را تشکیل می دهند تا به عنوان کاتالیزورهای آلی در شروع واکنشهای شیمیایی خاص عمل کنند.

آنزیم تراپی پوست چیست ؟

آنزیم تراپی پوست یکی از بهترین و جدیدترین روشهای درمانی به منظور مراقبت از پوست است که در آن از ماسک آنزیمی استفاده می شود که این ماسک سفت و محکم بوده و بر روی صورت و گردن مالیده می شود. این ماسک دارای آنزیمهای زنده و طبیعی بوده تا تولید آنزیم در پوست را بطور طبیعی افزایش دهد و به افزایش جریان سلولی  کمک کند. به محض قرار گرفتن ماسک آنزیمی بر روی پوست ، حالت فشار رو به بپایین به همراه حرکات ضربانی ارتعاشی ایجاد شده که با تحریک سیستم گردش خون ، باعث می شود تا خون تازه اکسیژن دار در مویرگها پمپاژ گردد و مویرگها را منبسط می کند که به اثر پلاسمایی معروف است که جاده ای از مویرگهای قرمز در کل صورت وگردن دیده می شود.

آنزیم تراپی پوست پاکسازی بصورت یک خانه تکانی را برای پوست فراهم کرده که معایب پوست را برطرف می کند و از خون مردگی در گردش خون و یا سلولهای مرده در سیستم لنفاوی سم زدایی می کند. بدین ترتیب سلامت پوست در سطح سلولی بازسازی و ترمیم می گردد. البته درمانهای آنزیم تراپی پوست برای افراد با انواع مختلف پوست ، متفاوت بوده و برای انواع پوست طراحی شده است.

آنزیم تراپی پوست چگونه کار می کند؟

مفهوم DMK (دنه مونتاگ کینگ) بر اساس سه کلمه پاکسازی، بازسازی و محافظت می باشد. در واقع هیچ سیستم مراقبت پوست نتایجی به مانند آنزیم تراپی را ارائه نمی دهد.

- پاکسازی پوست: با از بین بردن سلولهای مرده پوست (نظیر خشکی پوست، خطوط و چروک و کدر شدن)

- بازسازی: ایجاد سلولهای جدید با مدت عمر طولانی تر با استفاده از کرم های آنزیمی

- محافظت: مراقبت در برابر اشعه خورشید و دیگر فاکتورهای عامل پیری زودرس و با استفاده از آنتی اکسیدانهای قوی

آنزیم تراپی پوست، برای معکوس کردن روند پیری است که یکی از تمایلات همه افراد می باشد. از این رو درمانهای غیرتهاجی آنزیمی DMK با سیستم لنفاوی شما و آنزیمهای بدن شما ، هیدرولیز سلولهای مرده، افزایش اکسیژن رسانی و فعالیت سلولی پوست ، تشویق تشکیل کلاژن و الاستین جدید همچنین سم زدایی از پوست را برای بازگرداندن سلامت پوست با مشکلات آکنه، پیری، رنگدانه و زخم به عهده دارد.

Danne Montague King ، از فعالان و پیشگامان حوزه پوست و زیبایی می گوید، آنزیم تراپی پوست بسیار موثر است چرا که عمیق تر از سطح پوست عمل کرده و با سیستم های طبیعی بدن کار دارد.

آنزیم تراپی پوست چیست

مراحل و نحوه انجام آنزیم تراپی پوست در رشت:

آنزیم تراپی پوست در کلینیک زیبایی آلما در رشت حدود یک ساعت و 45 دقیقه زمان می برد. در ابتدا باید در مورد پوست خود ، رژیم غذایی فعلی و ورزش و روال زندگی با کارشناس زیبایی مشاوره داشته باشید و آنچه در مورد پوست خود می خواهید تغییر دهید ، با وی درمیان بگذارید تا وی بتواند با تجزیه و تحلیل پوست بر روی پوست شما بهترین عملکرد را برای شما ارائه دهند. بدین ترتیب کارشناس زیبایی مشکلات پوستی شما را اعم از خطوط و چین  و چروک ، آسیب های ناشی از آفتاب ، باکتری های از بین رفته ، کاهش التهاب و سرکوب تولید ملانین با استفاده از آنزیم تراپی پوست برطرف کنند.

بعد از مرحله مشاوره ، کارشناس زیبایی پاکسازی عمیق پوستی را انجام می دهد تا منافذ پوست شما از آلودگی و بقایای سلولی پاک شود. البته پاکسازی دوم ، پاکسازی سموم را افزایش داده تا اکسیژن رسانی به بافتهای پوست افزایش یافته و پوست برای آنزیم تراپی آماده شود. در ادامه ماسک بعدی حاوی سرم با پودر ویتامین C  برای آغاز تولید کلاژن است تا به بازسازی اسیدهای آمینه در ماسک اجازه دهد مواد تشکیل دهنده به خارج از سطوح نفوذ کرده تا ساختاری یکپارچه بازیابی شده و پوست در سطح سلولی احیا شود. مدت زمان استفاده ازماسک آنزیم حدود 45 دقیقه است.

در نیم ساعت اول ، ماسک آنزیم آرامش بخش بوده اما در 15 دقیقه آخر وارد عمل شده، احساس تپش قلب در کل صورت و سفت شدن ماسک را خواهید داشت . همچنین شستشوی خون تازه و مواد مغذی در سراسر شبکه پوست ، اکسیژن رسانی به بافت های پوست و بهبود تخلیه لنفاوی در این مرحله انجام می پذیرد. از طرفی سم زدایی بعد از برداشتن ماسک آنزیم از روی پوست و واکنش پوست قابل مشاهده می باشد که اثر پلاسمایی خوانده شده و یک اثر پلاسمایی قوی نشان دهنده عملکرد مناسب درمان روی پوست می باشد، اکسیژن درمانی از درون به بیرون! لذا این درمان با طیف وسیعی از ژل ها و سرم های علم گیاه شناسی روی صورت به تقویت ایمنی پوست کمک کرده و تولید کلاژن می کند (همه ما به افزایش کلاژن اضافی نیازمندیم!).

آنزیم تراپی پوست صورت در رشت

شما با مشاهده می توانید باورکنید:

در طی انجام آنزیم تراپی پوست ، یک اثر پلاسماتیک باورنکردنی از اکسیژن درمانی منحصر به فرد که در آن می توانید باز شدن مویرگ ها را ببینید ،  خون ، اکسیژن و مواد مغذی بیشتری به پوست پمپاژ می شود و ناخالصی ها از بین می روند. در حقیقت آنزیم ها کاتالیزورهای بیولوژیکی طبیعی هستند که سلولهای مرده پوست را هیدرولیز کرده و به لایه های عمیق تر پوست نفوذ پیدا می کند. در نهایت از اساس درمان با آنزیم تراپی پوست سفت شدن و تقویت پوست می باشد.

دلیل شکستگی مویرگها:

پوست برای گردش خون در سلولهای پوست به منبع غنی خون و عروق خونی سالم و با عملکرد خوب و مناسب وابسته است.  بدین ترتیب آنزیم تراپی پوست در صورت با دارا بودن رگ های خونی زیاد باعث گشاد شدن رگ ها شده و منبع بیشتری از خون مملو از اکسیژن را به سمت پوست جریان می دهد تا آن را تغذیه کند. در آنزیم تراپی پوست ، ناخالصی ها از بین رفته و سیستم لنفاوی شبیه سازی می شود. همچنین سیستم لنفاوی بدن، سیستم تصفیه کننده خون بوده و شامل شبکه ای از غدد لنفاوی و عروق لنفاوی می باشد که در نواحی مختلف بدن مانند صورت و گردن یافت می شود.

 

فواید آنزیم تراپی پوست در رشت:

آنزیم تراپی پوست مناسب برای انواع و شرایط پوست بوده و در درمان ها و برنامه های درمانی برای مشکلات پوستی رنگدانه های ناهموار، آکنه ، روزاسه و قرمزی ، عدم درخشندگی، پوست کدر ، پوست حساس ، پسوزیاریس ، اگزما ، خطوط ریز و چین و چروک ، آسیب خورشید ، مویرگ های شکننده ارائه می گردد. به جد می توان گفت هیچ سیستم مراقبت از پوست دیگری در جهان وجود ندارد که بتواند نتایجی را که آنزیم تراپی DMK نشان می دهد،  ارائه دهد.

 • داشتن نتایج طولانی مدت: درنظر گرفتن مرکز مشکل و اصلاح و کاهش دلایل پیری به این روند کمک می کند تا فقط روی سطح پوست متمرکز نشده و از بین رفتن چروک و خطوط موقتی نداشته باشیم. بلکه دلایل ایجاد آنها را تغییر دهیم.
 • تقویت پوست : با استحکام بخشی به پوست و تمرین ماهیچه های صورت برای ورزیده شدن
 • سم زدایی: از طریق اسمز معکوس با استفاده از گره های لنفاوی با احساس حالت ضعیف ضربه ای روی پوست در زمانی که ماسک روی پوستتان می باشد.
 • برطرف کردن ناراحتیهای پوستی: آنزیم تراپی پوست با پاکسازی، بازسازی و مراقبت ، پوست را تنظیم کرده و با ماسک آنزیمی روی پوست کار می کند تا پوست را محکم و سم زدایی کرده و به حالت جوان یعنی شاداب و با طراوت برگرداند.

 

کلینیک زیبایی

 • تقویت کردن بافت حاوی آنتی اکسیدان های قوی در مبارزه با اثرات مضر و بد رادیکال های آزاد (که باعث پیری زودرس می شوند )
 • تقویت تدریجی عضلات صورت و همچنین تقویت مویرگ های شکننده
 • معکوس کردن علائم پیری
 • اکسیژن درمانی واقعی در داخل پوست

آنزیم تراپی پوست برای چه کسانی مناسب نمی باشد ؟

برای انجام آنزیم تراپی پوست ابتدا باید بررسی های لازم توسط متخصص انجام شود و سوالاتی درباره حساسیت و ... از شخص پرسیده شود تا بتوان بهترین نتیجه را از آنزیم تراپی گرفت . در این روش آنزیم های مورد استفاده به دلیل داشتن آنزیم های گیاهی مخصوص ، برای افرادی که سابقه حساسیت به ماهی ، میگو و گیاهان نظیر دارچین دارند مناسب نبوده و پیشنهاد نمی گردد. به دلیل اینکه امکان بروز حساسیت وجود دارد ، متخصص شما را از انجام این روش باز می دارد. 

عوارض بعد از انجام آنزیم تراپی پوست در رشت:

روش آنزیم تراپی پوست ، روشی بسیار ایمن بوده و عوارض خاصی ندارد. تنها در مواردی و برخی افراد این امکان وجود دارد که تا دو روز قرمزی خفیف ، احساس گرما و احساس سوزش خفیف قابل تجربه باشد. در نهایت تمامی این عوارض به سرعت ظرف همان روز یا تا دو روز بعد به خودی خود بهبود یافته و نیاز به مراجعه به پزشک یا متخصص ندارد. 

تاریخچه آنزیم تراپی پوست :

در کشور استرالیا در حدود بیست سال گذشته مورد استفاده قرار می گیرد و تاکیدش روی اختلال عملکرد واقعی پوست در سطح سلولی می باشد نه سطح ظاهر پوست. 

واژه آنزیم از واژه enzymos که به معنی مخمر بوده و یونانی می باشد گرفته شده است. اگرچه استفاده از آنزیم ها به قرون قبل می رسد با اینکه انسانها اطلاعی از وجود آنزیم که خود عامل درمان هستند، نداشتند.  

در آمریکای جنوبی، برای هضم غذا سرخپوستان بومی از برگ پاپایا استفاده می کردند.

در انجیل ، برای درمان جوش، انجیر توصیه شده که حاوی آنزیم فیسین می باشد و امروزه هنوز در مکمل ها و ژل ها ی پوستی مورد استفاده می باشد.

همچنین در شرق دور (ژاپن) ، استفاده از کپک یا قارچ به نام کوجی در تولید غذاها (غذای ناتو با استفاده از سویا) که دارای آنزیم ناتوناتوکیناز می باشد.

در سال 1962  دکتر جیمز ب. سامنر تشخیص داد آنزیم ها ، پروتئین می باشند.

در سال 1940، بررسی ارتباط دژنراتیو مزمن و کمبود شدید آنزیم توسط دکتر ادوارد هاول صورت پذیرفت. آنزیم تغذیه و آنزیم غذایی برای سلامتی و طول عمر دو کتاب این پزشک می باشند.

در دهه های 1930 و 1940 دکتر مکس گرسون به این نتیجه رسید که با حذف غذاهای کنسروی و یخ زده و فرآوری شده و استفاده از میوه ها و سبزیجات خام بسیاری از بیماری ها قابل از بین رفتن هستند.

در سال 1963 ویلیان کلی D.D.S  ارتباط بین آنزیم های پانکراس و بهبود بیماری سرطان را دوباره کشف کرد.

قیمت آنزیم تراپی

آنچه باید در مورد آنزیم تراپی پوست بدانید:

 • احساس شگفت انگیز: در ابتدا که درمان آنزیم روی صورت شما اعمال می شود، پوست صورت شما خشک و سخت می شود. به مدت 45 دقیقه ، بعد از آن احساس شگفت انگیز و رضایت بخش آنزیم گیاهی و دارویی شروع به کار می کنند که نتیجه آن قبل از مشاهده قابل احساس است گویی چیزی  مانند آن وجود ندارد.
 • آنچه اتفاق می افتد: آنزیم تراپی پوست ، یک عمل شستشوی مجدد می باشد که مایع و ناخالصی ها را از طریق غشاهای اطراف سلولها خارج کرده و این کار با استفاده از آنزیم های پیام رسان انتقال انجام می گیرد. با توجه به اینکه این سلولها با هم در ارتباط بوده ، گردش خون را افزایش داده و خون تازه به همراه اکسیژن به پوست وارد می کنند و شما با محیط تمیز و شفاف و همچنین سالم در سطح مناسب برای رشد و عملکرد سلولها روبرو می شوید.
 • استفاده برای عموم: آنزیم تراپی پوست مزایای زیادی در درمان بیماری های پوستی نیز دارد. بر این اساس آنزیم تراپی برای درمان نظیر آکنه، خشکی آب بدن ، رنگدانه ها ، بزرگ شدن منافذ و ... روی سطح پوست کار نمی کند و در سطح سلولی و بسیار عمیق تر می باشد.
 • آنزیم تراپی پوست نمی تواند 10 سال از عمر شما بکاهد: بلکه پوست شما را به پتانسیل ژنتیکی خود بازگردنده و اگر دارای لک در پوست می باشید می تواند پوست شما را درمان کند.
 • بعد از درمان شبیه نقشه خون خواهید شد: بلافاصله پس از درمان اثر پلاسمایی ظاهر شده بدین ترتیب که می توانید ببینید خون در امتداد رگ های شما در زیر پوست جریان دارد. اگرچه دیدن این منظره عالی است اما نگران نباشید که به سرعت محو شده و پوست به تعادل می رسد.
 • برای درمان به بیش از یک جلسه نیاز دارید: درمان با آنزیم ، باعث کاهش رنگدانه، زخم و آکنه می شود و پوست را سفت و صاف می کند. البته برای دستیابی به نتایج مطلوب  به حداقل سه جلسه درمان نیاز دارید.

قیمت آنزیم تراپی پوست در رشت:

افتخار داریم به عنوان اولین کلینیک زیبایی در رشت (حتی جزء اولین ها در کل ایران) ارائه دهنده این معجزه قرن در رشت باشیم. هزینه و قیمت آنزیم تراپی در کلینیک زیبایی آلما در رشت 800/000 تومان می باشد.

تداخلات دارویی: شامل هیدروکورتیزون ها و داروهای تیروئید می باشد.

کلینیک زیبایی

اقدامات قبل از آنزیم تراپی پوست در رشت:

 • قبل از انجام آنزیم تراپی پوست تا 24 ساعت از مصرف مشروبات الکلی خودداری فرمائید.
 • در صورت داشتن بیماری تیروئید و نقرس حتماً اطلاع دهید ، به دلیل اینکه آنزیم تراپی پوست برای این بیماران انجام نمی شود.

قبل و بعد از انجام آنزیم تراپی پوست صورت ، از انجام لیزر موهای زائد خودداری کنید ، به دلیل امکان وجود التهاب و قرمزی و انجام مراقبت های لازم لیزر توصیه نمی گردد.

اقدامات بعد از آنزیم تراپی پوست در رشت :

 • بعد از آنزیم تراپی پوست تا 48 ساعت از رفتن به حمام و سولار خودداری نمائید.
 • کرم های آرایشی سنگین استفاده نکنید.
 • کرم ضد آفتاب استفاده کنید.
 • از انجام ورزشهای سنگین خودداری فرمائید.
 • نوشیدن مایعات فراوان را فراموش نکنید.
 • اسید تراپی انجام ندهید.
 • یک تا دوماه بعد از انجام آنزیم تراپی پوست ، از تزریق ژل و بوتاکس اجتناب کنید.

 

برند آنزیم تراپی

برندهای آنزیم تراپی پوست در رشت:

برند مورد استفاده برای انجام آنزیم تراپی در کلینیک زیبایی آلما در رشت برند SK ساخت کشور آمریکا می باشد. البته برند dmk نیز از برندهای مطلوب برای انجام آنزیم تراپی پوست صورت می باشد. و هر دوی این برندها دارای نتایج درخشانی روی پوست صورت حتی با انجام یک جلسه می باشند. 

اینستاگرام : https://instagram.com/alma.skin.care 

کلینیک زیبایی آلما در رشت - منظریه

 • Michael Ethan

  شیرین

  با سلام و خسته نباشید سوالم اینه که موادی که در آنزیم تراپی استفاده میشه چه برندی هستش؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم برند sk آمریکا

 • Michael Ethan

  سمیرا

  سلام خسته نباشید. من مدتیه مشکل تیروئید دارم و دارو می خورم. ایا میتونم انزیم تراپی انجام بدم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم. خیر شما نمیتونین انجام بدین. ممنوعیت آنزیم تراپی برای افراد با مشکل تیروئید هست.

 • Michael Ethan

  فاطمه زهرا

  با سلام آنزیم تراپی برای چه کسانی مناسب نیست ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام و درود آنزیم تراپی برای افراد دارای سابقه حساسیت به ماهی و میگو و گیاهان نظیر دارچین و ... مناسب نمی باشد.

 • Michael Ethan

  سمیرا

  سلام . انزیم تراپی چند جلسه هستش؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام ابتدا باید حضوری تشریف بیارین تا بتونیم مشکلات پوستی شما رو بررسی کنیم و بهتون بگیم.

 • Michael Ethan

  سیمین

  سلام ایا انزیم تراپی مشکل خشکی پوست من رو درمان می کنه

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام و درود اول حضوری تشریف بیارین تا متخصص پوست شما رو بررسی کنه . بله آنزیم تراپی برای همه نوع پوست انجام میشه. اما مهمه که قبلش پوستتون ارزیابی بشه شاید نیاز به پاکسازی و فیشال و هیدرودرمی یا آبرسانی به پوست باید انجام بگیره بعدش انزیم تراپی.

 • Michael Ethan

  سحر

  سلام وقتتون بخیر خسته نباشید ببخشید میخواستم در مورد خرید برند sk برای کابین ازتون کمک بگیرم کجا میتونم یک خرید مطمئن انجام بدم ممنون میشم کمکم کنید

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام و درود- ممنونم آقای جوادی وارد کننده برند sk 09128300078 از طریق پیج dmkclinic_iran.parisa میتونین سفارش بدین.

 • Michael Ethan

  معصومه

  سلام . آیا فروش محصولات آنزیم تراپی پوست دارین ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام و درود خیر ما لاین فروش نداریم

 • Michael Ethan

  سها

  سلام میتونم سفارش محصولات آنزیم تراپی بدم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام وقت بخیر ما لاین فروش نداریم برای خرید می تونین با شماره 09128300078 اقای جوادی تماس بگیرین

 • Michael Ethan

  ساناز

  سلام قیمت محصولات آنزیم تراپی پوست چند هستش؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام ما محصولات آنزیم تراپی رو نمیفروشیم

 • Michael Ethan

  فیروزه

  سلام قیمت انزیم تراپی چقدره

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام تعرفه سال 1401 حدود 650 تومن هستش

 • Michael Ethan

  سمیرا

  من به میگو حساسیت دارم. یعنی نمیتونم انزیم تراپی انجام بدم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر بخاطر حساسیت نمیتونین

 • Michael Ethan

  مریم

  آنزیم تراپی پوست رو پزشک انجام میده

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر کارشناس اموزش دیده زیر نظر پزشک

 • Michael Ethan

  پارسا

  سلام ایا انزیم تراپی پوست برای اقایون انجام میدین. اگه نه ایا میدونین کسی آنزیم تراپی پوست در رشت انجام میده یا نه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام خیر اطلاعی نداریم

 • Michael Ethan

  صحرا

  آیا آنزیم تراپی پوست ضرر دارد؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  انزیم تراپی پوست روشی ایمن است و تنها ممنوعیت آنزیم تراپی برای افراد با مشکل تیروئید و یا افراد با حساسیت می باشد

 • Michael Ethan

  سهیل

  ایا انزیم تراپی عوارض دارد

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  انزیم تراپی بطور کل ایمن بوده و عوارض خاصی نداشته اما می تواند تنها قرمزی و احساس گرما و سوزش خفیف تا دو روز قابل تجربه باشد که ان هم در همه افراد وجود ندارد که به سرعت رفع می شود.

 • Michael Ethan

  کهربا

  وقت بخیر میتونم برای انزیم تراپی پوست نوبت بگیرم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  وقت بخیر لطفا با شماره های 01332662196 و 09125396478 تماس حاصل فرمایید. باتشکر

 • Michael Ethan

  گلناز

  سلام یه وقت مشاوره برای آنزیم تراپی میدین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  میتونین با شماره 01332662196 و 09125396478 هماهنگ کنین

 • Michael Ethan

  سارا

  آیا آنزیم تراپی پوست در روشن کردن پوست موثره ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله آنزیم تراپی تا حدی به روشن شدن پوست کمک می کنه

 • Michael Ethan

  سیده فاطمه

  قیمت انزیم تراپی سال 1402 چقدره ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  قیمت آنزیم تراپی پوست 800000 تومن هستش

 • Michael Ethan

  صحرا

  تفاوت آنزیم تراپی پوست با پاکسازی پوست چیه

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  آنزیم تراپی پوست نوعی پاکسازی پوست هستش که در آن از آنزیم ها برای روشن کردن پوست ، جوانسازی ، از بین بردن لکه های تیره و ... استفاده می شود و به نوعی یک فیشیال تخصصی با مواد آنزیمی محسوب می گردد.

 • Michael Ethan

  سیمین

  ایا انزیم تراپی پوست رو خودمون میتونیم توی خونه انجام بدیم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  از اونجا که انزیم تراپی یک روش تخصصی هستش باید توسط کارشناس زیبایی اموزش دیده انجام بشه تا خدای نکرده عوارض و آسیبی بر روی پوست ایجاد نکنه . چرا که کارشناس زیبایی آموزش کامل انجام خدمات زیبایی رو دیده و میدونه برای هر ماسک یا آنزیم چه مدت زمانی باید در نظر گرفته بشه تا پوست اسیب نبینه

 • Michael Ethan

  کیانا

  آنزیم تراپی پوست برای چه افرادی مناسبه ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  آنزیم تراپی پوست برای همه افراد مناسبه بجز افراد با مشکل تیروئید و نقرس

 • Michael Ethan

  شقایق

  ایا انزیم تراپی پوست با پاکسازی پوست انجام میشه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله

 • Michael Ethan

  الهام

  ایا انزیم تراپی پوست با دستگاه انجام میشه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر با مواد و ماسکهای انزیمی انجام میگیرد

 • Michael Ethan

  ساناز

  فواید انزیم تراپی پوست چیست

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  از بین بردن چین و چروک سطحی - جوانسازی پوست - تقویت پوست - سم زدایی پوست - ایجاد شادابی پوست - معکوس کردن علایم پیری و ...

 • Michael Ethan

  الهام

  من ژل تزریق کردم میتونم انزیم تراپی انجام بدم

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام لطفا با شماره 01332662196 - 01332006295 - 09125396478 هماهنگ کنید تا برای مشاوره حضوری بهتون نوبت بدن.

 • Michael Ethan

  ساناز

  آیا برای آنزیم تراپی برند dmk استفاده می کنین ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  متخصصان ما در کلینیک زیبایی آلما رشت برای آنزیم تراپی از برند sk استفاده می کنند

 • Michael Ethan

  سلام من تیروئید دارم از نوع کم کار ومیخوام آنزیم تراپی کنم چرا نمیشه

  سلام من تیروئید دارم از نوع کم کار ومیخوام آنزیم تراپی کنم چرا نمیشه

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام نوع پوستتون رو بفرمایید.

 • Michael Ethan

  شیرین

  ایا میتونم انزیم تراپی برای روشن کردن پوست انجام بدم

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله یکی از فواید آنزیم تراپی پوست صورت روشن شدن پوست هست

 • Michael Ethan

  شکیلا

  ایا انزیم تراپی برای همه افراد انجام میشه

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله بجز افراد با سابقه ابتلا به تیروئید و نقرس نمی تونن انزیم تراپی پوست انجام بدن

 • Michael Ethan

  شادبخش

  آنزیم تراپی مو هم دارین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر

 • Michael Ethan

  ساناز

  ایا محصولات انزیم dmk برای فروش دارین ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر

 • Michael Ethan

  سها

  آموزش آنزیم تراپی پوست هم دارین؟ من خیلی دوس دارم یاد بگیرم

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر ما لاین اموزش نداریم

 • Michael Ethan

  سحر

  من در صورتم جوش فعال دارم میتونم آنزیم تراپی انجام بدم ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر بطور کل در صورت داشتن جوش فعال باید اجازه بدین از حال فعال بودن خارج بشه بعد برای انواع خدمات پاکسازی پوستم ثل آنزیم تراپی پوست صورت اقدام کنین

 • Michael Ethan

  شکیلا

  زمان انجام آنزیم تراپی پوست چقدره؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  یکساعت و نیم

 • Michael Ethan

  سپیده

  آیا مواد آنزیم dmk برای فروش دارین ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر

 • Michael Ethan

  کیانا

  ایا نتایج انزیم تراپی پوست طولانی مدت هستش؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله با توجه به اینکه آنزیم تراپی پوست تنها بر روی لایه سطحی پوست کار نمی کند بلکه دلایل ایجاد مشکلات پوستی را هم تغییر می دهد

 • Michael Ethan

  مهرو

  میتونم بیام پیشتون انزیم تراپی پوست یاد بگیرم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر ما لاین آموزش نداریم


logo