خدمات

میکرودرم ابریژن

اشتراک گذاری :

هر آنچه باید درباره میکرودرم ابریژن بدانیم 

 در این مقاله میخواهیم به میکرودرم ابریژن که یک روشی غیر تهاجمی برای زیبایی پوست است بپردازیم .

چه چیز هایی باید راجع به میکرودرم ابریژن بدانیم ؟

حتما وقتی راجع به پوست و زیبایی و جوان سازی چه در روش های پاکسازی خانگی و چه در روش تخصصی گفته میشود  کلمه ی لایه برداری را شنیده اید.

ما قصد داریم در این مقاله موضوع میکرودرم ابریژن و لایه برداری به صورت کلی و جامع بازگو کنیممیکرودرم ابریژن یکی از متد های جدید زیبایی پوست است و این روز ها بسیار ترند شده است که برای مراقبت از پوست انجام میشودبه زبان ساده لایه برداری و برداشتن لایه مرده و مضر پوست با یک دستگاه مخصوص.

سوال اینجاست برای چه هدفی میتوان میکرودرم ابریژن کرد؟

میکرودرم ابریژن میتواند پوست را لایه برداری کنید ،لکه های ناشی از جای زخم های قدیمی و جوش هارا کمرنگ تر کند،علایم پیری را کاهش میدهد، باعث صاف و یک دست شدن پوست میشود ،باعث ایجاد  جریان خون میشود، کلاژن سازی میکند

جالب اینجاست که این روش برای انواع پوست مناسب است و خطری انهارا تهدید نمیکند و حتی اگر با پوست حساسی دارید میتوانید با خیال راحت از این روش استفاده کنید .

اما فراموش نکنید برای انجام هر روش تخصصی پوست از قبل با یک متخصص پوست مشورت کنید.نا گفته نماند که کیت های خانگی این روش در بازار و فروشگاه ها وجود دارد.

در ادامه نگاهی دقیق تر به روش میکرودرم ابریژن می اندازیم تا باید ها و نباید های ان عوارض جانبی احتمالی نحوه ی تهیه و تفاوت این روش با درم ابریژن را متوجه شویم ـ چرا که به خاطر تشابه اسمی بین میکرو درم ابریژن و درم ابریژن این دو  گاها اشتباه گرفته میشوند.

میکرودرم ابریژن چیست؟

یک روش زیبایی و مراقبت پوستی است که متخصص بهداشت با یک وسیله ی دستی روی پوست را به ارامی ماساژ میدهد. و لایه بالایی که یک لای نازک است و دارای سلول های مرده است و راه تنفس را بسته است را با دقت از بین میبرد .

هدف از این کار جوانی و زیبایی پوست است .این کار اصلا نباید دردناک باشد و برای همین است که ما توصیه میکنیم حتما توسط فردی متخصص یا زیر نظر متخصص پوست از این روش استفاده کنید .

میکرودرم ابریژن چقد زمان میبرد؟

اکادمی پوست امریکا AAD)) زمان پاکسازی با این روش را تخمین زده است و طبق گفته ی این اکادمی صورت حدود چهل دقیقه و گردن حدود بیست دقیقه طول میکشد .و طبیعی است بعد از ان علایم کمی مانند قرمزی افتاب سوختگی اندکی تورم و یا کبودی روی پوست داشته باشید.بسته به جنس پوست شما و تشخیص پزشک یا مشاور پوستی شما میتوانید هر دو هفته و یا هر ماه از این روش استفاده کنید .و امکان دارد قبل از دیدن نتیجه مثل کم شدن چین و چروک ها و خطوت و علایم پیری لازم باشد از چند روش زیبایی دیگری هم استفاده کنید.

فواید میکرودرم ابریژن:

هدف این است پوست شما روشن و شفاف تر و صاف و یک دست تر شود.

معمولا افرادی که رنگ پوستشان کدر شده است و تیرگی در چهره دارند و وقتی که رنگ پوست یک نواخت نیست ویا وقتی که بافت نا هموار است و یا لکه های پیری اذیتشان میکند و یا لکه های ناشی از اکنه و زخم های قدیمی دارند از روش میکرودرم ابریژن استفاده میکنند .همچنین این روش به جذب بهتر و بیشتر محصولات پوستی کمک میکند.

میکرو درم ابریژن در مقایسه با درم ابریژن ؟

میکرودرم ابریژن در مقایسه با درم ابریژن کمتر تهاجمی است .یک متخصص پوست ممکن است برای جای زخم های عمیق تصادف یا خراش های جراحی یا مثلا برای از بین بردن تتواز روش درم ابریژن استفاده کند .اما مشکل این روش این است که فقط برای پوست های روشن مناسب است اما روش میکرودرم ابریژن برای انواع پوست ها با هر رنگ و جنسی مناسب است .

نکته ی مهم:

قبل از انجام میکرودرم حتما با پزشک متخصص و متخصص بهداشت مشاوره کنید .

AAD توصیه میکند که قبل از انجام روش درمان مواردی مثل:

-پس از انجام میکرودرم ابریژن چه نتایجی رخ میدهد

-تعداد مراحل مراجعه برای گرفتن نیتجه ی دلخواه چقدراست

-عوارض جانبی احتمالی

-درد احتمالی

- خون ریزی احتمالی

-هزینه

- موارد خطرناک و ... را بپرسید.

حواستان باشد که عکس های قبل و بعد و نمونه های انجام شده را ببینید و یا با کسی که در ان کلینیک کار زیبایی انجام داده است مشورت کنید تا با خیال راحت تری این کار را انجام دهید.

همچنین از قبل باید توسط پزشک متخصص معاینه شوید تا مناسب بودن پوست شما را از لحاظ قابلیت انجام میکرو درم ابریژن بررسی کند.

خطرات و عوارض احتمالی میکرودرم ابریژن:

آن هایی که دارو های اکنه مصرف کرده اند باید قبل از انجام میکرودرم ابریژن ویزیت شوند زیرا بیشتر در معرض عوارض احتمالی قرار میگیرند.اگر زخم و یا اکنه ای دارید که ملتهب است و احتمال میرود با کوچک ترین حرکتی دچار اسیب شوند و شروع به تغییر شکل و خون ریزی کند حتما با دکتر متخصص صحبت کنید . احتمال میرود اگر پوست حساسی دارید بعد از انجام میکرو درم ابریژن دچار احساس سوزش کمی کنید و شاید در بعضی از نقاط کبودی ایجاد شود  یا علایم قرمز رنگی مانند افتاب سوختگی در پوست خود ببینید.

در هر صورت استفاده از ضد افتاب را فراموش نکنید زیرا این عوارض احتمالی را کاهش میدهد.

البته بیشتر افراد عوارض جانبی که در بالا ذکر شد را نمیبینند اما اگر هم  اتفاق افتاد طبیعی است و جای نگرانی ندارد. زیرا که بعد از چند روز از بین میرود.

ایا میتوان میکروابریژن را در خانه انجام داد؟

کیت های خانگی ان در بازار وجود دارد اما حتما از قبل با مشاور و نتخصص بهداشت صحبت کنید تا ان ها نوع پوست شما را تشخیص دهند و کیت مناسب با پوست شمارا به شما

پیشنهاد دهند و حتی در صورت بروز خطر احتمالی به شما بگویند برای رفع ان از چه روش هایی استفاده کنید.

به هر حال میکرودرم ابریژن یکی از روش های زیبایی و مراقبت پوست است که هدف این است که پوستی صاف و سالم تر داشته باشید که این روش غیر تهاجمی میتواند عوارض مختصری هم داشته باشد.

روش خانگی میکرودرم ابریژن:

استفاده از قهوه برای پوستصورت و مو

قهوه یک منبع مغذی و انتی اکسیدان است که برای پوست صورت و بدن و حتی مو بسیار پیشنهاد میشود.قهوه بری درمان اکنهتنظیم PH-افزایش جریان خون و... مناسب است.

محلول قهوه یک لایه بردار قوی است و برای از بین بردن سلول های مرده پوست از ان استفاده میشود .نتایج تحقیقاتی در سال 2013 نشان میدهد که قهوه به ارتقای سلامت پوست کمک میکند و باعث ایجاد گردش خون میشود هچنین تولید کلاژن هم میکند.اسید کافِییک همچنین دارای خواص ضد میکروبی است و این یعنی به محافظت در برابر میکروب ها کمک میکند.

روش تهیه این لایه بردار:

یک چهارم فنجان قهوه تازه به اضافه ی یک چهارم فنجان شکر قهوه ای به اضافه ی اب لیمو به اندازه ای که محلول قوام پیدا کند .

بعد از شستن بدن این محلول را روی پوست بمالید و بعد شستوشو دهید توجه داشته باشید که هر روز نمیتوانید این کار را انجام دهید .اگر پف چشم هایتان شما را اذیت میکند برای خلاص شدن از شر پف چشم هم میتوانید از قهوه استفاده کنید.زیرا کافیین باعث ایجاد جریان خون میشود که به سفت شدن پوست کمک میکند و نیز با عث کاهش تجمعات در زیر پوست میشود و ممکن است التهاب های زیر چشم را نیز کاهش دهد.قهوه از پوست شما در برابر اشعه ماورای بنفش و (UV) و برخی از علایم پیری مربوط به نور افتاب کمک کند .

شما میتوانید با نوشیدن قهوه و یا استفاده از ان بر روی پوست انتی اکسیدان به پوست برسانید.همه ما روی بدن سلولیت داریم برای خلاص شدن از شر سلولیت ها هم میتوان از اسکراب قهوه استفاده کرد.این محلول ها ضد اکنه هستند : اکنه زمانی ایجاد میشود که سلول های مرده منافذ پوست را مسدود کنند که باعث تجمع باکتری در زیر پوست میشود و در نهایت پوست شما اکنه میزند.

ماساژ دادن پوست با قهوه در جهت بهبودی اکنه به شما کمک  میکند .حتی برای ماساژ دادن کف پا و صاف کردن آن میتوانید از محلول قهوه استفاده کنید .

طرز تهیه محلول کف پا:

چند فنجان بزرگ قهوه دم کنید و بعد به وان کوچکی اضافه کنید .اجازه دهید خنک شود بعد پا هارا درون محلول قرار داده تا سلول های مرده پوستتان از بین برود.همچنین از قهوه در جهت تمدید و پر رنگ تر شدن رنگ موهایتان به شرطی که رنگش ذاتا قهوه ای باشد میتوانید استفاده کنید

توجه داشته باشید قبل از انجام هر مرحله تست حسایت انجام دهید و با مشاور پوستی مشورت کنید.در مقاله ما به توضیح میکرودرم ابریژن و تفاوت ان با درم ابریژن پرداختیم همچنین سعی کردیم شمارا از عوارض احتمالی ان اگاه سازیمو با معرفی روش خانگی خواستیم شمارا راهنمایی کنیم تا درایام قرنطینه بتوانید به راحتی لایه برداری کنید

هدف از انجام میکرو درم ابریژن این است که پوستی صاف و هموار و روشن داشته باشیم و لک های قدیمی مثل جای آکنه های قدیمی از بین برود یا کمرنگ تر شود . 

و پوستمان را تحریک به تولید کلاژن که در نتیجه ی آن جوانی بیشتر را به دنبال دارد ، کنیم 

در باره‌ی عوارض جانبی احتمالی آن 
باید بگوییم اگر پوست خیلی حساسی داشته باشید شاید کبودی و قرمزی مانند آفتاب سوختگی را مشاهده کنید و در صورت مشاهده ‌ی این گونه موارد جزئی نگران نشوید چون که امری طبیعی است .

اما در صورت بروز عوارضی جدی تر باید توسط پزشک متخصص یا متخصص بهداشت مشورت و معاینه شوید تا درمان آن را برایتان تجویز کنند.

هزینه میکرودرم ابریژن در رشت :

قیمت میکرودرم ابریژن صورت در کلینیک زیبایی آلما در رشت 100/000 تومان به صورت جلسه ای می باشد.

ما در کلینیک آلما میکرودرم را برای نتیجه‌ی بهتر با آبرسانی انجام می دهیم در محیطی کاملاً حرفه ای و توسط افرادی با تجربه . ما در کلینیک الما تلاش می کنیم با استفاده از تمامی روش های نو به بهبود سلامت پوست شما کمک کنیم .

کلینیک زیبایی آلما در رشت

اینستاگرام : https://instagram.com/clinic.zibai.alma

گالری تصاویر میکرودرم ابریژن در کلینیک زیبایی آلما

 • Michael Ethan

  الهام

  با سلام . آیا میکرودرم ابریژن روشی ایمن است؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام و درود روش میکرودرم ابریژن ایمن بوده و آسیب زا نمی باشد.

 • Michael Ethan

  سمیه

  سلام خسته نباشید. تفاوت میکرودرم با پیلینگ چیست ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم. ممنون میکرودرم ابریژن و پیلینگ لایه برداری از پوست برای جوانسازی پوست بوده اما در میکرودرم با استفاده از دستگاه ، لایه برداری عمیق انجام می گیرد اما در روش پیلینگ لایه برداری بصورت شیمیایی می باشد.

 • Michael Ethan

  شیرین

  چند جلسه درمان با میکرودرم ابریژن لازم است ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام و درود باید ابتدا مشکلات پوستی شما بررسی بشه تا بتونیم بهتون بگیم که چند جلسه نیاز به درمان دارین. البته میکرودرم ابریژن به تنهایی کافی نیست و باید از درمان های تکمیلی برای رفع مشکلات پوستی استفاده بشه.

 • Michael Ethan

  سارا

  سلام ایا بعد از میکرودرم ابریژن میتونم سرکار برم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام بله می تونین . فقط برای جلوگیری ازخشک شدن پوست می تونین از مرطوب کننده استفاده کنین. همچنین از مصرف لوازم آرایش خودداری کنید.

 • Michael Ethan

  تهمینه

  ایا مشکلات آکنه من با میکرودرم ابریژن درمان می شود؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  درود و سلام بله یکی از فواید و مزیت های روش میکرودرم ابریژن ، درمان اکنه می باشد

 • Michael Ethan

  سها

  سلام لطفا ادرس پیجتون رو بفرمائین و اینکه ایا کار میکرودرم ابریژن در پیجتون هست؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم alma.skin.care بله تصاویر خدمات زیبایی و جوانسازی پوست و لیزر موهای زائد در پیجمون می تونین مشاهده کنین

 • Michael Ethan

  شهناز

  سلام ایا می تونم همزمان لیزر صورت و میکرودرم ابریژن انجام بدم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام و درود خیر بهتره فاصله دوهفته ای رو رعایت کنین تا پوستتون اسیب نبینه

 • Michael Ethan

  سیمین

  سلام ایا میکرودرم ابریژن درد داره ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام میکرودرم ابریژن در د قابل توجهی نداره و کاملا ایمن و بدون خطر است

 • Michael Ethan

  سحر

  سلام دقیقا میکرودرم ابریژن چه کاری انجام میده

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام میکرودرم ابریژن در واقع یک نوع لایه برداری از پوست با دستگاه میکرودرم هستش که با برداشتن لایه مرده از روی لایه سطحی پوست باعث میشه تا پوست شادابی و جوانی خودش رو بازیابی کند.

 • Michael Ethan

  محسن

  ایا برای اقایون هم میکرودرم انجام میدین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام متاسفانه خیر

 • Michael Ethan

  شهین

  ایا میکرودرم به تنهایی و بدون مراحل پاکسازی انجام میدین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  عموماً پاکسازی بطور کامل انجام میشه و بهتره که حتما مراحل بعدی پاکسازی بعد از اینکه لایه برداری با دستگاه میکرودرم انجام شده ، ادامه پیدا کنه تا پوست رطوبت رسانی و تغذیه بشه

 • Michael Ethan

  ثمینه

  ایا میکرودرم ضرر دارد؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  میکرودرم روشی بی خطر برای لایه برداری پوست است ، اما افرادی که قبلا داروی اکنه مصرف کرده اند باید حتما برای انجام میکرودرم با پزشک مشورت نمایند. همچنین در صورت التهاب و وجود زخم و اکنه هم با پزشک صحبت کنید تا برای جلوگیری از آسیب به پوست اقدام به انجام میکرودرم نشود و از روشهای دیگر برای لایه برداری کمک گرفته شود.

 • Michael Ethan

  الهه

  سلام ایا میکرودرم به پوست اسیب میزنه ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام در صورتی که توسط متخصص کارازموده و مجرب انجام نشه ، احتمال آسیب به پوست وجود دارد. پس حتما به بهترین کلینیک زیبایی مراجعه کنید.

 • Michael Ethan

  سها

  یه نوبت برای میکرودرم ابریژن میخواستم

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام لطفا با شماره 01332662196 و 09125396478 تماس بگیرید.

 • Michael Ethan

  فاطمه

  تفاوت میکرودرم با هیدرودرم چیه

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  هر دو روش برای لایه برداری پوست استفاده می شه و در میکرودرم ابریژن از دستگاهی استفاده میشه که با ماساژ دادن بر روی پوست لایه برداری سطحی انجام می شود. اما در دستگاه هیدرودرم با پاشیدن آب بروی پوست با سرعت بالا به لایه برداری سطحی پوتس می پردازد که روش هیدرودرم برای افراد با پوست حساس به دلیل عدم تحریک پذیری و ایمن بودن مناسب می باشد

 • Michael Ethan

  سمیرا

  ایا میکرودرم دستگاهه ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله

 • Michael Ethan

  کهربا

  تفاوت میکرودرم ابریژن با پاکسازی پوست چیه

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  میشه گفت که میکرودرم ابريژن بخشی از پاکسازی پوست هستش که لایه برداری پوست انجام میشه اما پاکسازی پوست یا فیشیال صورت دارای مراحل مختلف پاکسازی ، لایه برداری پوست ، آبرسانی در صورت خشک بودن پوست ، کنترل چربی در صورت چرب بودن پوست و ... ، استفاده از انواع ماسکهای مختلف صورت ، بخور ، لایت تراپی و ...می باشد

 • Michael Ethan

  شیرین

  ایا میکرودرم ابريژن رو میتونم خودم انجام بدم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  میکرودرم ابریژن از جمله کارهای تخصصی کلینیک های زیبایی هستش که باید زیر نظر پزشک و توسط کارشناس زیبایی آموزش دیده انجام بشه. بهتره که به بهترین کلینیک زیبایی در رشت مراجعه کنید

 • Michael Ethan

  مهسا

  میکرودرم ابریژن یا لایه بردار شیمیایی کدوم بهتره

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  هر دو روش از روشهای لایه برداری پوست هستند. میکرودرم ابریژن روشی فیزیکی مکانیکی با دستگاه بوده ولی در لایه برداری شیمیایی از ماسک های شیمیایی استفاده می شود و نوع پوست در انتخاب روش لایه برداری بسیار مهم است. لذا قبل از هر تصمیمی به بهترین کلینیک زیبایی مراجعه نموده و با کارشناس زیبایی یا پزشک مشاوره داشته باشید.

 • Michael Ethan

  زهرا

  چرا بهتره میکرودرم ابریژن به تنهایی انجام نشه ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بخاطر اینکه میکرودرم ابریژن یک لایه برداری هستش که بخاطر اینکه پوست رو حساس پذیر میکنه باید بعد از اون ماسک های مناسب برای پوست استفاده بشه تا پوست آبسانی و تغذیه بشه

 • Michael Ethan

  الناز

  ایا میکرودرم برای پوست من خوبه

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  باید حضوری تشریف بیارین تا کارشناس ببینه و نظر بده 01332662196-01332006295-09125396478

 • Michael Ethan

  فاطمه

  یه وقت برای مشاوره حضوری میخوام

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام لطفا با شماره 01332662196 - 01332006295 - 09125396478 هماهنگ کنید.

 • Michael Ethan

  شیما

  من پوستم خشک و حساسه ایا میکرودرم ابریژن برام مناسبه ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر معمولا هیدرودرم برای پوستهای حساس مناسبتره

 • Michael Ethan

  سیمین

  سلام شما آموزش میکرودرم ابریژن دارین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام خیر ما لاین اموزش نداریم

 • Michael Ethan

  الهه

  یه نوبت برای میکرودرم ابریژن به همراه پاکسازی کامل پوست می خواستم.

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام لطفا با شماره 01332662196 01332006295 - 09125396478 تماس بگیرین

 • Michael Ethan

  سارا

  زمان انجام میکرودرم ابریژن چقدره؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  در حدود نیم ساعت

 • Michael Ethan

  زینب

  فواید میکرودرم ابریژن چیست؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  شفاف و روشن کردن پوست - از بین بردن بافت ناهموار پوست - رفع لکه های پیری - کمک به جذب محصولات پوستی

 • Michael Ethan

  سیمین

  میتونم بیام پیش شما میکرودرم اموزش ببینم ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر ما لاین اموزش نداریم

 • Michael Ethan

  سمیه

  نتایج میکرودرم ابریژن کی ظاهر میشه

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  معمولا بعد از یک جلسه تاثیرات مثبت میکرودرم ابریژن مشخص میشه اما ممکنه نیاز به چندین جلسه درمان باشه که پس از اون بافت پوست صورت خیلی بهتر میشه و لکه های تیره از بین میرن و پوست روشن تر و شفاف تر میشه

 • Michael Ethan

  رویا

  پوست من خیلی حساسیه ایا میکرودرم ابریژن می تونم انجام بدم

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  میکرودرم ابریژن معمولا برای پوستهای حساس انجام نمیشه برای مشاوره رایگان میتونین باشماره 0133266219 - 01332006295 - 09125396478 تماس بگیرین

 • Michael Ethan

  گلبهار

  دستگاه میکرودرم ابریژن برای فروش دارین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر ما لاین فروش نداریم

 • Michael Ethan

  سپیده

  هیدرودرم ابریژن هم انجام میدین

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله

 • Michael Ethan

  کهربا

  میکرودرم ابریژن بهتره یا هیدرودرم ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  هیدرودرم بیشتر برای پوستهای حساس مناسبه که در این افراد میکرودرم ابريژن انجام نمیشه اما هر دو روشی مناسب برای لایه برداری پوست هستند

 • Michael Ethan

  زرین

  میکرودرم ابریژن هزینه ش با پاکسازی پوست چند میشه

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  هزینه پاکسازی پوست 500 تومن

 • Michael Ethan

  صحرا

  میکرودرم ابریژن بهتره یا پاکسازی پوست ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  میکرودرم ابریژن تنها یک روش لایه برداری پوست است اما پاکسازی پوست شامل فرایندهای مختلف از جمله لایه برداری به روشهای مختلف که یکی از این روشها میکرودرم ابریژن است و آبرسانی ، کنترل چربی ، لایت تراپی ، بخور ، ماساژ و ... می باشد.

 • Michael Ethan

  فاطمه

  میتونم میکرودرم ابریژن رو با هیدرودرم با هم انجام بدم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  میکرودرم و هیدرودرم هر دو روش های لایه برداری پوست هستن و انجام تنها یکی از اونها کفایت می کنه

 • Michael Ethan

  معصومه

  میکرودرم ابریژن عوارض داره ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله اگه توسط فرد ناوارد انجام بشه عوارض قرمزی و تحریک پوست و ... دارد همچنین برای همه پوستها خصوصا پوست خشک و حساس مناسب نیست و اینکه نباید به تنهایی انجام بشه و حتما باید پکیج پاکسازی پوست در کنار میکرودرم با آبرسانی و تغذیه رسانی و انواع ماسکها پوست تقویت بشه ، چون با میکرودرم ابریژن پوست واقعا حساس میشه و باید رسیدگی بشه بنابراین برای انجام میکرودرم ابریژن به کلینیک زیبایی معتبر مراجعه کنین

 • Michael Ethan

  شیرین

  همزمان می تونم میکرودرم رو با پاکسازی پوست انجام بدم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله میکرودرم یک نوع لایه برداری پوست است و لایه برداری پوست جزو اصلی یک پاکسازی پوست محسوب میشه . اگه میکرودرم برای پوستتون مناسب باشه بعنوان لایه برداری در پاکسازی پوست قابل انجامه

 • Michael Ethan

  شیرین

  قیمت میکرودرم ابریژن چنده

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  میکرودرم ابریژن در کلینیک زیبایی آلما به تنهایی انجام نمیشه اما با پاکسازی پوست انجام میشه قیمت پاکسازی پوست شامل میکرودرم 500 تومن

 • Michael Ethan

  درنا

  من فردا عروسی دارم میتونم صبح بیام برای میکرودرم ابریژن ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر. به دلیل اینکه میکرودرم باعث حساس شدن پوست و انجام مراقبتهای بعد از میکرودرم داره . بعنوان مثال نباید تا یکی دوروز آرایش کنید . پس باید زودتر برای انجام میکرودرم ابریژن اقدام میکردین الان زمان مناسبی نیست

 • Michael Ethan

  ثمینه

  میکرودرم ابریژن به تنهایی عوارض نداره؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  میکرودرم ابریژن چون لایه برداری سطحی پوست انجام میده و پوست اماده دریافت هر گونه تغذیه رسانی و آبرسانی هست ، بهتره بعدش پاکسازی پوست یا همان فیشیال انجام بشه و از ماسکهای تغذیه رسان برای بهبود بافت پوست استفاده بشه

 • Michael Ethan

  درنا

  میکرودرم ابریژن بهتره یا لایه برداری شیمیایی

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  لایه برداری شیمیایی و میکرودرم ابریژن برای افراد با پوست حساس مناسب نیست اما میکرودرم ابریژن در بیشتر پوستها بجز پوست حساس انجام می شود. از طرفی لایه برداری شیمیایی به دلیل استفاده از مواد شیمیایی و اسیدها عوارض بیشتری نسبت به میکرودرم ابریژن دارد. بطور کل برای انجام لایه برداری پوست با این روشها باید با یک پزشک مجرب و کارشناس پوست اموزش دیده مشورت کنید و نباید برای انجام این نوع لایه برداری ها خودتان دست بکار شوید.

 • Michael Ethan

  ثریا

  من پوستم حساسه میتونم میکرودرم ابریژن انجام بدم ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر روشهایی مثل میکرودرم ابریزن یا لایه برداری شیمیایی با اسید مناسب پوستهای حساس نیست