خدمات

پاکسازی پوست

اشتراک گذاری :

فرآیند بازسازی و نوسازی پوست بدن انسان که تقریبا برای صورت هر یک ماه یکبار اتفاق می افتد ، در کنار صنعتی شدن زندگی های شهری که محاصل آن آلودگی هوا با انواع مواد سمی بوده و در کنار آن زندگی در محیط های مرطوب مانند رشت و شهر های شمالی کشور باعث گردیده پاکسازی پوست در کلان شهر ها نه تنها یک خدمات زیبایی بلکه یک ضرورت پزشکی برای سلامت پوست درآید.پاکسازی پوست در رشت توسط متخصصین پوست و زیبایی آلما ارائه می گردد که در ادامه درمورد روش ها و مزایای آن توضیح داده ایم.

پاکسازی پوست

پاکسازی پوست چیست

جالب است بدانید پوست صورت شما هر 28 روز یک بار توسط مکانیزم بدن تازه سازی شده و سلول های جدید پوستی جایگزین سلول های مرده می شوند.این سلول های مرده بر روی پوست باقی مانده تا در اثر شستشوی صورت و فعالیت های روزانه از صورت افراد جدا شود. اما در اکثر مواقع سلول های مرده بصورت کامل جدا نشده و در برخی قسمت ها باقی می مانند . این امر موجب می شود تا پوست جدید و شفاف شما زیر لایه قبلی پوست باقی مانده و همچنان سطح پوست تیره و ناهموار بنظر می رسد ضمن اینکه سلول های مرده باقی مانده بر روی پوست گاها باعث به وجود آمدن مشکلاتی نظیر تجمع چربی زیاد و جلوگیری از تنفس روزنه های پوستی می گردد که در فرآیند پاکسازی پوست در واقع لایه برداری سطحی برای تمیز و شفاف شدن پوست شما انجام می شود و ضمن آن میزان چربی و رطوبت بوست نیز کنترل می گردد.
 

مزایای پاکسازی پوست

منافذ باز پوست های چرب : :پوست هایی که خیلی چرب هستند اگر به طور مرتب تمیز نشوند در مجاری ترشحی چربی جمع میشود و مجاری آن گشاد شده ، باعث باز ماندن منافذ پوست می گردد.
خشکی و پوسته شدن :خشک شدن و تجمع لایه های مرده پوست بر روی یکدیگر باعث ضخیم و پوسته شدن سطح پوست می گردد که در عمل پاکسازی پوست به دلیل رفع لایه های مرده این عارضه از بین خواهد رفت.
جلوگیری از پیری و افتادگی پوست : پوستی که به موقع از آن نگهداری شود و تحت مراقبت باشد همواره سالم و پیری و افتادگی در آن به مقدار قابل ملاحضه ای تاخیر یافته و شدت آن نیز بسیار کمتر خواهد بود.
شفاف سازی و رفع کدری پوست : با برداشتن لایه سلول های پوستی مرده ضمن فرآیند پاکسازی ، پوست شخص شفاف و روشن تر می گردد ضمن اینکه ناهمواری ها و روزنه های باز و دانه های سرسیاه که معمولا در قسمت گونه و روی بینی وجود دارند از بین می رود.
ترک خوردگی پوست : :زمانی که پوست خیلی خشک شود ترک برمیدارد.پوست خشک را باید درمان کرد.برای این نوع پوست در پاکسازی از مرطوب کننده و نرم کننده قوی استفاده می شود
محو نمودن آثار جوش صورت : در برخی موارد که اثر جوش پس از بهبود بصورت لکه ای تیره روی صورت شما باقی مانده و یا تیره گی هایی از این قبیل بر اثر زخم های سطحی بهبود یافته و یا سوختگی های بسیار سطحی که بر اثر استفاده نا صحیح از لیزر موهای زائد بوجود آمده ، از طریق پاکسازی سطح پوست تا حد بسیار زیادی محو و در بسیار موارد بکلی از بین می روند.

پاکسازی پوست در رشت

 روش های پاکسازی پوست در رشت
بسته به نوع جنس پوست و میزان عمق پاکسازی مورد نیاز برای رفع عارضه های مختلف و همچنین تشخیص پزشک مربوطه روش های مختلفی برای پاکسازی پوست وجود داشته که بسیاری از آنها به روش های سنتی و بسیار ساده بدون نیاز به تجهیزات خاص بوده اما برخی از روش ها که در آن به دنبال پاکسازی عمقی پوست یا درواع تاثیر بر روی لایه های داخلی پوست هستیم ممکن است به تشخیص پزشک از هایفو یا آر اف نیز در این مورد استفاده شود. ساده ترین نوع پاکسازی پوست با کرم و لوسیونهای مخصوص و آب انجام می شود که ممکن است حتی یک ماساژ تخصصی صورت نیز پس از آن نیاز بوده تا پوست را تحریک به کالیژن سازی و جوانسازی کند.
 با توجه به نوع پوست بانوان شمالی  نوع انجام پاکسازی پوست در رشت با سایر مناطق متفاوت بوده و خاص اب و هوای این خطه میباشد.
چه افرادی نباید پاکسازی پوست انجام دهند؟
1- افرادی که دارای بیماری های پوستی فعال مانند تبخال و جوش های زخم شده بوده 
2- افرادی که در حال حاظر درحال انجام درمان های پوستی بر روی صورت خود بوده یا به تازگی عمل جراحی زیبایی بر روی صورت خود انجام داده اند.
3- افرادی که دارای بیماری های واگیردار پوستی هستند تا زمان درمان کامل می بایست صبر کنند.

اقدامات لازم قبل از پاکسازی پوست در رشت
از آنجایی که پاکسازی پوست یک درمان ساده و غیر تهاجمی است نیاز به مراحل آماده سازی خاصی از قبل نداشته و فقط شرایط عمومی مطابق انجام هر نوع معاینه پوست دیگری می بایست کاملا آرایش خود را پاک کرده و قبل از پاکسازی پوست صورت خود را با آب و صابون بشوئید تا هیچ گونه آلودگی یا کرم بر روی پوست شما وجود نداشته باشد.

اقدامات پس از پاکسازی پوست دررشت
پس از انجام پاکسازی پوست نیاز به اقدامات خاصی یا گذراندن دوره نقاهت خاصی نبوده و بسته به نوع متدی که برای شما استفاده شده پزشک مربوطه توصیه های تخصصی برای بهتر شدن و جوانسازی پوست به شما خواهد کرد و بهترین رژیم های غذایی ، کرم های آبرسان و ضد آفتاب را متناسب با پوست شما معرفی خواهد کرد.

پاکسازی پوست در رشت

کلینیک زیبایی آلما خدمات پاکسازی پوست صورت را بصورت تخصصی در شهر رشت ارائه می نماید که این خدمات توسط متخصصین پوست و زیبایی برای تمامی افراد ارائه می گردد. شما می توانید از طریق تماس تلفنی با مرکز زیبایی آلما نوبت دریافت نموده و در زمان تعیین شده برای پاکسازی پوست خود اقدام نمائید.

پاکسازی پوست عروس

 

پاکسازی پوست عروس در رشت

اینکه بگوئیم مهمترین شب برای هر خانمی و برای خوب دیده شدن شب عروسی و میهمانی های مرتبط با آن است بی راه نبوده و بسیاری از عروس ها قبل از آرایش اصلی شب عروسی اقدام به پاکسازی پوست می کنند که این کار باعث به وجود آمدن مشکلات و استرس های زیادی در کنار وقت کم ایشان بوجود می آورد. کلینیک پوست و زیبایی آلما ارائه دهنده خدمات تخصصی پاکسازی پوست عروس در رشت به شما پیشنهاد می کند برای پاکسازی و لایه برداری های عمیق حداقل دو ماه قبل از تاریخ مراسم خود اقدام کرده و اگر نیاز به میکرونیدلینگ یا آر اف دارید در همین زمان انجام داده و برای پاکسازی های سطحی به ترتیب دو هفته و پنج روز قبل از روز عروسی اقدام نموده تا پوست زمان کافی برای باز پروری و نشان دادن تاثیر خود را داشته و استرسی از این بابت به شما وارد نکند.

پاکسازی پوست در رشت برای بینی
پوست بینی افراد از جمله ناحیه هایی کست که دچار آسیب پوستی گردیده و نیازمند پاکسازی پوست است. شایع ترین عارضه در این نواحی جوش ها و دانه های سر سیاهی است که بدلیل تجمع چربی و منافظ باز پوستی در ناحیه روی بینی ایجاد می شوند. با کنترل چربی و پاکسازی به موقع پوست روی بینی علاوه بر کنترل چربی و از بین بردن دانه های سرسیاه این نواحی باعث بسته شدن منافظ باز پوست بینی و شفافیت این قسمت می گردد.

پاکسازی پوست در رشت برای کف پا
پوسته شدن ، پینه پا و قارچ از جمله مواردی و مشکلات پوستی است که برای نواحی پای افراد پیش می آید که در پاکسازی پوست به درمان این عارضه ها پرداخته و پوست این نواحی جوانسازی می شود. اگر چه وجود این مشکلات مانند پینه یا پوسته شدن در آینده مشکلی برای فرد ایجاد نخواهد کرد اما از زیبایی پا و انگشتان آن کاسته و در برخی موارد به دلیل ایجاد ترک ممکن است خون ریزی و درد را همراه داشته و باعث ایجاد عفونت ناشی از نفوظ میکروب ها به داخل ترک های پوستی گردد.در هنگام پاکسازی پوست کف پا همچنین توصیه هایی جهت سلامت نگهداشتن این عضو مهم به افراد می گردد

پاکسازی پوست کف پا

پاکسازی پوست در رشت با روش سنتی و مواد طبیعی
تمیز کردن یا همان پاکسازی پوست و از بین بردن انواع عارضه های پوستی از دیر باز وجود داشته و روش های سنتی مانند بخور و ماسک های گیاهی و روش های تب سنتی تاریخ و قدمتی طولانی در این کار داشته که بسیاری از روش های آنها کاملا صحیح ، بدون عوارض و با نتیجه های خوب همراه است که امروزه نیز در کلینیک های زیبایی با الهام گرفتن از همان روش های سنتی و با استفاده ازشتاب دهنده هایی که گاها کرم ها و مواد و گاها دستگاهایی مانند هایفو است تلاش در ایجاد تاثیر بیشتر و سریع تر پاکسازی پوست داشته و با علمی تر شدن موضوع بین انواع پوست تفکیک ایجاد و روش های موثر برای هر نوع پوست و نوع عارضه برگزیده می گردد.

پاکسازی پوست

پاسخ به سوالات متداول در باره پاکسازی پوست در رشت

زمان انجام پاکسازی پوست در رشت چقدر است؟
زمان مورد نیاز برای انجام پاکسازی پوست بسته به روش درمانی متفاوت بوده و ممکن است از 30 دقیقه تا 90 دقیقه متفاوت باشد و نمی توان زمان یکسانی برای انواع عارضه ها و روش های درمانی در نظر گرفت.

تعداد جلسات پاکسازی پوست در رشت چند جلسه است؟
تعداد جلسات مورد نیاز برای پاکسازی پوست نیز مانند سوال قبلی متفاوت بوده و در برخی موارد فرد تمایل دارد هرماه یک بار برای شادابی و پاک کردن لایه مرده سلول های پوستی خود اقدام به انجام آن نموده و برخی فقط برای از بین بردن عارضه های خاصی مانند چربی زیاد یا روزنه های باز پوستی خود اقدام به پاکسازی نموده که در آنها تعداد دفعات مورد نیاز متفاوت است.

قیمت پاکسازی پوست در رشت 
انواع مختلفی از پاکسازی پوست یا فیشال در کلینیک زیبایی آلما در رشت ، انجام می گیرد که بسته به نوع پوست صورت و عارضه های آن بنا به تشخیص متخصص صورت می پذیرد. قیمت هر جلسه پاکسازی پوست صورت که شامل لایه برداری ، تمیزکردن منافذ ، تخلیه کمدون ، میکرودرم و لایت تراپی می باشد، 200/000 تومان است. قیمت پاکسازی پوست با فیشال هیدرودرمی با مراحل پاکسازی ، آبرسانی ، اکسیژن رسانی ، لایت تراپی ، درما اکسی 300/000 تومان است. همچنین قیمت پاکسازی پوست با فیشال کنترل آکنه شامل پاکسازی، درمان جوش، کنترل چربی، اوزون تراپی، پیلنگ آنزیمی، درما اکسی 300/000 تومان می باشد. قیمت پاکسازی پوست با فیشال وایتنینگ هم 300/000 تومان است و شامل پاکسازی، اسیدتراپی، لایت تراپی، درما اکسی می باشد. آخرین مورد هم پاکسازی پوست با فیشال جوانسازی است و قیمت آن هم 300/000 تومان بوده و مراحل پاکسازی، RF، ماساژ، کاپینگ را دارد.


پاکسازی پوست در آرایشگاه چگونه است؟
امروزه آرایشگاه ها و سالن های زیبایی بسیار مجهز و پیش رفته شده اند و بسیاری از خدمات را انجام می دهند اما پاکسازی پوست و مشکلات پوستی امری تخصصی بوده که نیاز به دانش و علم پزشکی داشته و نمی توان بصورت تجربی این کار را انجام داد چرا که ممکن است روش مورد نظر برای پوست شما مناسب نبوده و علاوه بر کسب نکردن نتیجه مطلوب به پوست خود آسیب رسانیده و نیازمند درمان های طولانی و صرف هزینه های بیشتر شوید. از این رو پیش نهاد می کنیم هیچ درمانی بر روی پوست خود قبل از معاینه پزشک انجام ندهید.

پاکسازی پوست در دوران حاملگی چگونه است؟
از آنجایی که دوران بارداری و حاملگی یکی از شرایط ویژه و دوران های حساس برای هر مادری استمی بایست حساسیت های بیشتری در این دوران داشته تا هیچ گونه خطری نوزاد را تهدید نکند . از طرفی در این دوران بسیاری از زنان دچار عارضه های پوستی مانند لکه های تیره و جوش بر روی صورت خود می شوند که ممکن است برای خلاص شدن از دست آنها اقدام به پاکسازی پوست نمائیند. توصیه ما به دلیل حساسیت های موجود در این دوران استفاده از روش های طبیعی و بدون دارو ، اشعه و امواج بوده و آن هم می بایست با توصیه پزشک و معاینه مستقیم مادر صورت گیرد . پیش نهاد می کنیم حدالمقدور تا پس از زایمان تمامی موارد و راهکارهای درمانی برای زیبایی پوست را متوقف کرده چرا که سلامت کودک در این دوران به هر چیز دیگر ارجعیت دارد.

پاکسازی پوست ضرر دارد؟
پاکسازی پوست علاوه بر نداشتن ضرر موجب سلامت و شادابی پوست می گردد اما این بدان معنا نیست که هرگونه اقدامی برای پاکسازی پوست بدون تخصص ، بخصوص آن گونه که در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها این روزها رواج پیدا کرده باعث شادابی و سلامت پوست شما می گردد چرا که در بسیاری از موارد به دلیل استفاده از کرم ها و پاک کننده هایی که برای نوع پوست شما مناسب نیست پس از مدتی موجب پیری زود رس و ایجاد چروک در پوست شما شده و برعکس نتایج اولیه عمل خواهد کرد. پس پاکسازی پوست به شرط نظارت پزشگ متخصص پوست و زیبایی در کلینیک های تخصصی نه تنها ضرر نداشته بلکه باعث جوانسازی ، شادابی و سلامت پوست شما می گردد.

 : فیشیال  به چه معنی است

فشیال به معنای مجموعه کارها و مراقبتهای که روی پوست صورت جهت بهتر شدن ظاهر و همچنین سلامت و رفع آلودگیهای پوست انجام میشود   به همین دلیل  صورت گری یا صورت سازی و به فارسی پاکسازی پوست صورت گفته میشود.
 

کلینیک پوست و زیبایی آلما در رشت


 

 • Michael Ethan

  مهدیه

  برای پاکسازی پوست عروس چند مرحله نیاز هست ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بسته به اینکه چه نوع خدمات پاکسازی نیاز داشته باشید متفاوت هستش اما اگر زمان زیادی تا مراسم ندارید یک مرحله پاکسازی پوست برای عروس خانم ها اونم حداقل دو هفته تا 10 روز قبل از مراسم کفایت میکنه که باعث نرم شدن و روشن تر شدن پوست شما می شود.

 • Michael Ethan

  شهره

  سلام . می خواستم سوال کنم آیا بعد از انجام پاکسازی پوست صورت نیاز به استراحت در منزل داریم یا میشه مثل روز های دیگه به فعالیت خارج از منزل پرداخت . منظورم برای افرادی که شاغل در کارخانه یا اداره ای هستند . ممنون

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  این مورد بستگی به این داره که چه نوع پاکسازی پوستی بر روی صورت شما انجام شود. بطور معمول پاکسازی های سطحی نیاز به دوره استراحت نداشته و می توانید به فعالیت روزانه خود بپردازید اما پاکسازی های عمیق تر مانند لایه برداری ها ممکن است چند روز نیاز به رعایت بهداشت با درجه بیشتر از حد معمول و یا مصرف کرم داشته باشد. به هرحال بهتر است پس از هرنوع پاکسازی پوستی تا چند روز در معرض مواد شیمیایی بو دار مانند مواد شوینده و اسید های پاک کننده و همچنین در محیط های با هوای آلوده شهری قرار نگیریم چرا که پوست در مرحله حساسی در این روزها قرار دارد.

 • Michael Ethan

  ساناز

  سلام پاکسازی پوست نقاط دیگه ی بدن هم انجام میدید؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم ، بله پاکسازی هر نقطه از بدن انجام میشه برای تعرفه و توضیحات بیشتر میتونید با مرکز تماس بگیرید و جویا بشید ، فقط باید ببینیم آیا آکنه فعال یا حساسیت خاصی نداشته باشید. ممنون از شما

 • Michael Ethan

  ساناز

  سلام پاکسازی پوست نقاط دیگه ی بدن هم انجام میدید؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام ، بله عزیزم پاکسازی فقط مختص صورت نیست ،هر ناحیه انجام میشه قیمتها متفاوته ممنون از همراهیتون

 • Michael Ethan

  گلناز

  سلام من هفته پیش اومدم پاکسازی ، ولی جای جوشام خوب نشده ، کار خاصی باید انجام بدم برای جوشا یا همین پاکسازی کافیه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام ، نه عزیزم پاکسازی بعضا برخی از کمودونها و جوشها رو تخلیه میکنه ولی اٍر قبلی جای جوش رو از بین نمیبره ، برای این کار باید میکرونیدلینگ انجام بدید که در صورت تمایل میتونی با مرکز تماس بگیرید تا در خدمتتون باشیم


logo