خدمات

پاکسازی پوست

اشتراک گذاری :

فرآیند بازسازی و نوسازی پوست بدن انسان که بطور تقریبی در ناحیه صورت هر یک ماه یکبار اتفاق می افتد ، به دلیل صنعتی شدن زندگی های شهری که محاصل آن آلودگی هوا با انواع مواد سمی بوده و در کنار آن زندگی در محیط های مرطوب مانند شهر رشت و شهر های شمالی کشور باعث گردیده پاکسازی پوست در کلان شهر ها نه تنها یک خدمات زیبایی بلکه یک ضرورت پزشکی برای سلامت پوست درآید.پاکسازی پوست به سه روش خانگی، آرایشگاهی و کلینیکی قابل انجام بوده که در ادامه به تشریح هر سه روش و تفاوت های آنها خواهیم پرداخت. پاکسازی پوست در رشت توسط متخصصین پوست و زیبایی کلینیک آلما نیز با روش های مختلفی ارائه می گردد که در ادامه درمورد این روش ها و مزایای آن توضیحات کاملی ارائه شده است. 

پاکسازی پوست

پاکسازی پوست چیست

جالب است بدانید پوست صورت شما هر 28 روز یک بار توسط مکانیزم بدن تازه سازی شده و سلول های جدید پوستی جایگزین سلول های مرده می شوند.این سلول های مرده بر روی پوست باقی مانده تا در اثر شستشوی صورت و فعالیت های روزانه از صورت افراد جدا شود. اما در اکثر مواقع سلول های مرده بصورت کامل جدا نشده و در برخی قسمت ها باقی می مانند . این امر موجب می شود تا پوست جدید و شفاف شما زیر لایه قبلی پوست باقی مانده و همچنان سطح پوست تیره و ناهموار بنظر می رسد ضمن اینکه سلول های مرده باقی مانده بر روی پوست گاها باعث به وجود آمدن مشکلاتی نظیر تجمع چربی زیاد و جلوگیری از تنفس روزنه های پوستی می گردد که در فرآیند پاکسازی پوست در واقع لایه برداری سطحی و عمیق برای تمیز و شفاف شدن پوست، کنترل میزان چربی، آبرسانی و اکسیژن رسانی با بازکردن روزنه های پوستی  انجام می شود. پس بطور خلاصه می توان پاکسازی پوست یا همان فیشیال صورت را اینگونه تعریف کرد که مجموعه ای از فرآیند هایی که گاها بسیار ساده هستند و روش های خانگی پاکسازی پوست نامیده می شوند( در خانه و سالن های زیبایی قابل انجام بوده) و گاها تخصصی و عمقی تر که به روش های کلینیکی معروف هستند می باشد که وظیفه آن تمیز کردن سطح پوست و حفظ سلامت و شادابی پوست می باشد.
 

 

مزایای پاکسازی پوست

منافذ باز پوست های چرب : :پوست هایی که خیلی چرب هستند اگر به طور مرتب تمیز نشوند در مجاری ترشحی چربی جمع میشود و مجاری آن گشاد شده ، باعث باز ماندن منافذ پوست می گردد.
خشکی و پوسته شدن :خشک شدن و تجمع لایه های مرده پوست بر روی یکدیگر باعث ضخیم و پوسته شدن سطح پوست می گردد که در عمل پاکسازی پوست به دلیل رفع لایه های مرده این عارضه از بین خواهد رفت.
جلوگیری از پیری و افتادگی پوست : پوستی که به موقع از آن نگهداری شود و تحت مراقبت باشد همواره سالم و پیری و افتادگی در آن به مقدار قابل ملاحضه ای تاخیر یافته و شدت آن نیز بسیار کمتر خواهد بود.
شفاف سازی و رفع کدری پوست : با برداشتن لایه سلول های پوستی مرده ضمن فرآیند پاکسازی ، پوست شخص شفاف و روشن تر می گردد ضمن اینکه ناهمواری ها و روزنه های باز و دانه های سرسیاه که معمولا در قسمت گونه و روی بینی وجود دارند از بین می رود.
ترک خوردگی پوست : :زمانی که پوست خیلی خشک شود ترک برمیدارد.پوست خشک را باید درمان کرد.برای این نوع پوست در پاکسازی از مرطوب کننده و نرم کننده قوی استفاده می شود
محو نمودن آثار جوش صورت : در برخی موارد که اثر جوش پس از بهبود بصورت لکه ای تیره روی صورت شما باقی مانده و یا تیره گی هایی از این قبیل بر اثر زخم های سطحی بهبود یافته و یا سوختگی های بسیار سطحی که بر اثر استفاده نا صحیح از لیزر موهای زائد بوجود آمده ، از طریق پاکسازی سطح پوست تا حد بسیار زیادی محو و در بسیار موارد بکلی از بین می روند.

پاکسازی پوست در رشت

 روش های پاکسازی پوست 
بطور کلی دو روش برای پاکسازی پوست از نظر عمق تاثیر وجود داشته که یکی پاکسازی خانگی یا سالن آرایشگاهی بوده که به آن پاکسازی سطحی یا عمومی گفته می شود و دیگری پاکسازی تخصصی و عمقی بوده که به آن پاکسازی پوست به روش کلینیکی گفته می شود.
پاکسازی پوست به روش خانگی: در این روش که گاها در خانه توسط خود شخص و گاها در سالن های زیبایی و آرایشگاهی انجام می شود از طریق ماسک های پاکسازی، لوسیون، اسکراپ،  بخور و ماساژ تخصصی معمولا کار پاکسازی بصورت سطحی و عمومی انجام می شود.
مزایای پاکسازی خانگی: کم هزینه بودن اصلی ترین مزیت این روش می باشد.
معایب روش خانگی : تاثیر سطحی و کم عمق، نداشتن لوازم تخصصی، امکان انتقال بیماری در مراکز آرایشگاهی به دلیل استریل نبودن تجهیزات، استفاده از مواد عمومی و غیر تخصصی، انجام عمل پاکسازی پوست توسط افراد غیر متخصص

پاکسازی پوست به روش کلینیکی: در این روش متد های مختلف و گاها ترکیبی از چند روش برای دستیابی به بهترین نتیجه توسط متخصص انجام می شود و در آن کار پاکسازی پوست بصورت عمقی و تخصصی انجام می شود.
معایب روش کلینیکی : هزینه آن نسبت به روش های خانگی بیشتر است.
مزایای روش کلینیکی: از مواد و تجهیزات تخصصی که گاها بسیار گران قیمت هستند استفاده می شود. پاکسازی توسط  متخصص و دوره دیده دارای مدرک پاکسازی انجام می شود. پاکسازی پوست بصورت عمقی بوده که تاثیر چشمگیر تر و ماندگارتری نسبت به روش های آرایشگاهی و خانگی داشته. تجهیزات استریل و محیط عاری از آلودگی و میکروب می باشد.

مراحل پاکسازی پوست در رشت

مراحل فیشیال صورت یا همان پاکسازی پوست چندین مرحله بوده که در کلینیک زیبایی آلما به ترتیب زیر انجام می شود اما این بدین معنا نیست که پوست صورت شما نیازمند تمامی این مراحل بوده بلکه بسته به نظر و تشخیص پزشک، نوع پوست شما(خشک، چرب، حساس یا طبیعی) یک، دو و یا فیشیال صورت بصورت کامل برای شما انجام می شود. این مراحل به این ترتیب می باشند:
مرحله اول : پاکسازی : در این مرحله متخصص فیشیال صورت، با استفاده از مواد پاک کننده صورت شما را از هرکونه چربی، آلودگی و مواد آرایشی و بهداشتی پاک کرده تا برای مرحله بعد آماده شوید.
مرحله دوم: لایه برداری: در این مرحله بسته به نظر پزشک و نوع پوست یا عارضه ای که نیاز به درمان داشته باشد یکی از روش های لایه برداری که ممکن است سطحی و ساده مانند اسکراپ یا بخور صورت بوده و یا لایه برداری های عمیق تر نظیر استفاده از مواد شیمیایی یا مکانیکی مثل میکرونیدلینگ. در این مرحله تمامی سلول های مرده پوستی از سطح آن جدا شده و منافذ پوستی باز می شوند که ضمن اکسیژن رسیدن به پوست باعث درخشندگی و روشنی سطح آن می گردد.
مرحله سوم : تغذیه : در این مرحله متخصص با استفاده از آبرسان، سرم پوست و کرم، پوست شما را تغذیه نموده که این مواد نیز بسته به نوع پوست شما رطوبت و چربی پوست را کنترل نموده و به همراه ماساژ تخصصی باعث شادابی و سلامت پوست شما می گردد.
مرحله پایانی : در این مرحله متخصص پوست توصیه هایی و کارهایی را که شما می بایست برای سلامت پوست خود در برنامه روزانه خود قرار دهید را به شما ارائه می کند.

در مرحله لایه برداری ممکن است از اصطلاحات زیر که هم می تواند یک مرحله از پاکسازی پوست و هم به عنوان یک راهکار درمانی کامل باشند، استفاده شود که در ادامه به تشریح این روش ها خواهیم پرداخت:
فیشیال هیدرودرمی : در این روش مراحل پاکسازی پوست نظیر لایه برداری و آبرسانی توسط دستگاه فیشیال هیدرودرمی انجام می شود که تاثیر عمقی تری نسبت به روش دستی دارد.
فیشیال وایتنینگ : مراحله از پاکسازی پوست که برای رفع تیرگی و روشن کردن سطح پوست انجام می شود.
فیشیال جوانسازی: در این مرحله از پاکسازی پوست تلاش برای تمیز کردن و یا روشن کردن پوست نبوده، بلکه با متد هایی نظیر کربوکسی تراپی(استفاده از گاز کربن)، دراما اکسی (تزریق اکسیژن)، آر اف(اشعه)، میکرونیدلینگ (غلطک)، هایفوتراپی (امواج متمرکز) و آنزیم تراپی تلاش می شود تا سلول های کم کار شده لایه های زیرین پوست که باز پروری پوست را به عهده دارند تحریک به کار کرده که در نتیجه آن چین و چروک های پوست از بین رفته و جوانی خود را مجددا بدست می آورد. در این روش ها چین و چروک های سطحی، خط لبخند، چروک و تیرگی دور چشم و خطوط پیشانی تا حد چشمگیری بهبود یافته و گاها کاملا محو می شوند.

چه افرادی نباید پاکسازی پوست انجام دهند؟
1- افرادی که دارای بیماری های پوستی فعال مانند تبخال و جوش های زخم شده بوده 
2- افرادی که در حال حاظر درحال انجام درمان های پوستی بر روی صورت خود بوده یا به تازگی عمل جراحی زیبایی بر روی صورت خود انجام داده اند.
3- افرادی که دارای بیماری های واگیردار پوستی هستند تا زمان درمان کامل می بایست صبر کنند.

اقدامات لازم قبل از پاکسازی پوست در رشت
از آنجایی که پاکسازی پوست یک درمان ساده و غیر تهاجمی است نیاز به مراحل آماده سازی خاصی از قبل نداشته و فقط شرایط عمومی مطابق انجام هر نوع معاینه پوست دیگری می بایست کاملا آرایش خود را پاک کرده و قبل از پاکسازی پوست صورت خود را با آب و صابون بشوئید تا هیچ گونه آلودگی یا کرم بر روی پوست شما وجود نداشته باشد.

اقدامات پس از پاکسازی پوست دررشت
پس از انجام پاکسازی پوست نیاز به اقدامات خاصی یا گذراندن دوره نقاهت خاصی نبوده و بسته به نوع متدی که برای شما استفاده شده پزشک مربوطه توصیه های تخصصی برای بهتر شدن و جوانسازی پوست به شما خواهد کرد و بهترین رژیم های غذایی ، کرم های آبرسان و ضد آفتاب را متناسب با پوست شما معرفی خواهد کرد.

پیلینگ شیمیایی چیست ؟

در پاکسازی پوست از روش های مختلف لایه برداری استفاده می شود که یکی از انواع آن پیلینگ peeling  یا لایه برداری شیمیایی می باشد. پیلینگ شیمیایی محلولی برای از بین بردن سلولهای مرده پوست و تحریک رشد سلولهای جدید پوست صورت با هدف بهبود بافت و ظاهر پوست بوده که بر روی پوست صورت بکار می رود. بدین جهت لایه برداری شیمیایی باعث کاهش لکه های ناشی از افزایش سن و کمک به یکنواخت شدن رنگ پوست می گردد.

لازم به توضیح است که سه نوع لایه برداری شیمیایی وجود دارد به نام های سطحی ، متوسط و عمیق که در آن لایه برداری سطحی و متوسط که به ترتیب بر روی لایه های سطحی و میانی پوست کار می شوند ، در صورتی که بدرستی انجام شود ، بی خطر هستند. البته این نوع لایه برداری ها دائمی نبوده و نیاز به تکرار دارند که در این میان می توان از لایه برداری عمیق کمک گرفت اما این نوع لایه برداری خطر بیشتری دارد و ماندگاری بیشتری داشته و نیاز به تکرار نخواهد داشت.

اگرچه لایه برداری شیمیایی عمیق بسیار موثر بوده و به بهبود بافت پوست کمک بسزایی می کند ، اما با توجه به خطرناک بودن آن باید توسط متخصص زیبایی آموزش دیده و دارای مدارک رسمی و زیر نظر پزشک انجام گیرد تا بهترین روش با رعایت استاندارهای لازم در پیلینگ شیمیایی و زمان و نحوه انجام آن صورت گیرد. و با توجه به اینکه این روش برای همه نوع پوست خصوصا پوست حساس مناسب نمی باشد ، لذا از مراجعه به هر مکان یا سالن زیبایی و انجام آن توسط هر شخص ناوارد پرهیز کنید.

پاکسازی پوست در رشت

وقتی صحبت از استان گیلان و شهر رشت می شود، ضرورت به انجام پاکسازی پوست بیشتر می شود چرا که اگر چه رطوبت بالای این شهر بخصوص در ایام تابستان در دهه های گذشته باعث شادابی پوست می گردیده اما امروزه ترافیک و انبوده ماشین هایی که در خیابان ها تردد می کنند باعث تولید انبوه آلودگی ها و گاز های سمی می شوند که همین رطوبت هوا که در گذشته یک امتیاز برای مرطوب نگه داشتن پوست محسوب می شد باعث جذب این آلودگی ها و بستن منافذ تنفسی پوست می گردد.از این رو برای پاکسازی پوست در رشت می بایست به مراکز تخصصی که با شرایط آب و هوایی این شهر آشنایی کامل دارند مراجعه نمودچرا که این امر در توصیه پزشک به استفاده از بهترین آبرسان و لوسیون ها تاثیر بسیاری داشته و پزشکان در کلینیک زیبایی در رشت بخوبی این شرایط را چه علمی و چه تجربی درک کرده اند.کلینیک زیبایی آلما خدمات پاکسازی پوست صورت را بصورت تخصصی در شهر رشت ارائه می نماید که این خدمات توسط متخصصین پوست و زیبایی برای تمامی افراد ارائه می گردد. شما می توانید از طریق تماس تلفنی با مرکز زیبایی آلما نوبت دریافت نموده و در زمان تعیین شده برای پاکسازی پوست خود اقدام نمائید.

پاکسازی پوست عروس

پاکسازی پوست عروس در رشت

اینکه بگوئیم مهمترین شب برای هر خانمی و برای خوب دیده شدن شب عروسی و میهمانی های مرتبط با آن است بی راه نبوده و بسیاری از عروس ها قبل از آرایش اصلی شب عروسی اقدام به پاکسازی پوست می کنند که این کار باعث به وجود آمدن مشکلات و استرس های زیادی در کنار وقت کم ایشان بوجود می آورد. کلینیک پوست و زیبایی آلما ارائه دهنده خدمات تخصصی پاکسازی پوست عروس در رشت به شما پیشنهاد می کند برای پاکسازی و لایه برداری های عمیق حداقل دو ماه قبل از تاریخ مراسم خود اقدام کرده و اگر نیاز به میکرونیدلینگ یا آر اف دارید در همین زمان انجام داده و برای پاکسازی های سطحی به ترتیب دو هفته و پنج روز قبل از روز عروسی اقدام نموده تا پوست زمان کافی برای باز پروری و نشان دادن تاثیر خود را داشته و استرسی از این بابت به شما وارد نکند.

پاکسازی پوست در رشت برای بینی
پوست بینی افراد از جمله ناحیه هایی است که دچار آسیب پوستی گردیده و نیازمند پاکسازی پوست است. شایع ترین عارضه در این نواحی جوش ها و دانه های سر سیاهی است که بدلیل تجمع چربی و منافظ باز پوستی در ناحیه روی بینی ایجاد می شوند. با کنترل چربی و پاکسازی به موقع پوست روی بینی علاوه بر کنترل چربی و از بین بردن دانه های سرسیاه این نواحی باعث بسته شدن منافظ باز پوست بینی و شفافیت این قسمت می گردد.

پاکسازی پوست در رشت برای کف پا
پوسته شدن ، پینه پا و قارچ از جمله مواردی و مشکلات پوستی است که برای نواحی پای افراد پیش می آید که در پاکسازی پوست به درمان این عارضه ها پرداخته و پوست این نواحی جوانسازی می شود. اگر چه وجود این مشکلات مانند پینه یا پوسته شدن در آینده مشکلی برای فرد ایجاد نخواهد کرد اما از زیبایی پا و انگشتان آن کاسته و در برخی موارد به دلیل ایجاد ترک ممکن است خون ریزی و درد را همراه داشته و باعث ایجاد عفونت ناشی از نفوظ میکروب ها به داخل ترک های پوستی گردد.در هنگام پاکسازی پوست کف پا همچنین توصیه هایی جهت سلامت نگهداشتن این عضو مهم به افراد می گردد

پاکسازی پوست کف پا

پاکسازی پوست در رشت با روش سنتی و مواد طبیعی
تمیز کردن یا همان پاکسازی پوست و از بین بردن انواع عارضه های پوستی از دیر باز وجود داشته و روش های سنتی مانند بخور و ماسک های گیاهی و روش های تب سنتی تاریخ و قدمتی طولانی در این کار داشته که بسیاری از روش های آنها کاملا صحیح ، بدون عوارض و با نتیجه های خوب همراه است که امروزه نیز در کلینیک های زیبایی با الهام گرفتن از همان روش های سنتی و با استفاده ازشتاب دهنده هایی که گاها کرم ها و مواد و گاها دستگاهایی مانند هایفو است تلاش در ایجاد تاثیر بیشتر و سریع تر پاکسازی پوست داشته و با علمی تر شدن موضوع بین انواع پوست تفکیک ایجاد و روش های موثر برای هر نوع پوست و نوع عارضه برگزیده می گردد.

پاکسازی پوست

پاسخ به سوالات متداول در باره پاکسازی پوست در رشت

زمان انجام پاکسازی پوست در رشت چقدر است؟
زمان مورد نیاز برای انجام پاکسازی پوست بسته به روش درمانی متفاوت بوده و ممکن است از 30 دقیقه تا 90 دقیقه متفاوت باشد و نمی توان زمان یکسانی برای انواع عارضه ها و روش های درمانی در نظر گرفت.

تعداد جلسات پاکسازی پوست در رشت چند جلسه است؟
تعداد جلسات مورد نیاز برای پاکسازی پوست نیز مانند سوال قبلی متفاوت بوده و در برخی موارد فرد تمایل دارد هرماه یک بار برای شادابی و پاک کردن لایه مرده سلول های پوستی خود اقدام به انجام آن نموده و برخی فقط برای از بین بردن عارضه های خاصی مانند چربی زیاد یا روزنه های باز پوستی خود اقدام به پاکسازی نموده که در آنها تعداد دفعات مورد نیاز متفاوت است.

قیمت پاکسازی پوست در رشت 
انواع مختلفی از پاکسازی پوست یا فیشیال در کلینیک زیبایی آلما در رشت ، انجام می گیرد که بسته به نوع پوست صورت و عارضه های آن بنا به تشخیص متخصص صورت می پذیرد. قیمت هر جلسه پاکسازی پوست صورت که شامل لایه برداری ، تمیزکردن منافذ ، تخلیه کمدون ، میکرودرم و لایت تراپی می باشد، 500/000 تومان است. قیمت پاکسازی پوست با فیشال هیدرودرمی با مراحل پاکسازی ، آبرسانی ، اکسیژن رسانی ، لایت تراپی ، درما اکسی 500/000 تومان است. همچنین قیمت پاکسازی پوست با فیشال کنترل آکنه شامل پاکسازی، درمان جوش، کنترل چربی، اوزون تراپی، پیلنگ آنزیمی، درما اکسی 500/000 تومان می باشد. قیمت پاکسازی پوست با فیشال وایتنینگ هم 500/000 تومان است و شامل پاکسازی، اسیدتراپی، لایت تراپی، درما اکسی می باشد. آخرین مورد هم پاکسازی پوست با فیشال جوانسازی است و قیمت آن هم 500/000 تومان بوده و مراحل پاکسازی، RF، ماساژ، کاپینگ را دارد. و از موارد دیگر می توان به قیمت کربوکسی تراپی 650/000 تومان ، قیمت فیشیال درمانی 800/000 تا 1/500/000 تومان ، قیمت فیشیال VIP و آنزیم تراپی پوست 800/000 تومان اشاره داشت. 

 قیمت کربوکسی تراپی پوست صورت 650/000

قیمت آنزیم تراپی پوست 800/000

قیمت پاکسازی پوست (فیشیال درمانی) 800/000-1/500/000

قیمت پاکسازی پوست (فیشیال VIP) 800/000

قیمت پاکسازی پوست (فیشیال مراقبتی) 500/000 

 


پاکسازی پوست در آرایشگاه چگونه است؟
امروزه آرایشگاه ها و سالن های زیبایی بسیار مجهز و پیش رفته شده اند و بسیاری از خدمات را انجام می دهند که پاکسازی سطحی پوست از طریق کرم آبرسان، ماساژ و بخور جز اصلی ترین آنها می باشد،اما پاکسازی عمقی پوست و مشکلات پوستی امری تخصصی بوده که نیاز به دانش و علم پزشکی داشته و نمی توان بصورت تجربی این کار را انجام داد چرا که ممکن است روش مورد نظر برای پوست شما مناسب نبوده و علاوه بر کسب نکردن نتیجه مطلوب به پوست خود آسیب رسانیده و نیازمند درمان های طولانی و صرف هزینه های بیشتر شوید. از این رو پیشنهاد می کنیم هیچ درمانی بر روی پوست خود قبل از معاینه پزشک انجام نداده و حتما برای پاکسازی های عمقی و تاثیر گذار به یک کلینیک زیبایی تحت نظر پزشک مراجعه فرمائید.

پاکسازی پوست در دوران حاملگی چگونه است؟
از آنجایی که دوران بارداری و حاملگی یکی از شرایط ویژه و دوران های حساس برای هر مادری است می بایست حساسیت های بیشتری در این دوران داشته تا هیچ گونه خطری نوزاد را تهدید نکند. از طرفی در این دوران بسیاری از زنان دچار عارضه های پوستی مانند لکه های تیره و جوش بر روی صورت خود می شوند که ممکن است برای خلاص شدن از دست آنها اقدام به پاکسازی پوست نمائیند. توصیه ما به دلیل حساسیت های موجود در این دوران استفاده از روش های طبیعی و بدون دارو ، اشعه و امواج بوده و آن هم می بایست با توصیه پزشک و معاینه مستقیم مادر صورت گیرد. پیشنهاد می کنیم حدالمقدور تا پس از زایمان تمامی موارد و راهکارهای درمانی برای زیبایی پوست را متوقف کرده چرا که سلامت کودک در این دوران به هر چیز دیگر ارجعیت دارد.

پاکسازی پوست ضرر دارد؟
پاکسازی پوست علاوه بر نداشتن ضرر موجب سلامت و شادابی پوست می گردد اما این بدان معنا نیست که هرگونه اقدامی برای پاکسازی پوست بدون تخصص ، بخصوص آن گونه که در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها این روزها رواج پیدا کرده باعث شادابی و سلامت پوست شما می گردد چرا که در بسیاری از موارد به دلیل استفاده از کرم ها و پاک کننده هایی که برای نوع پوست شما مناسب نیست پس از مدتی موجب پیری زود رس و ایجاد چروک در پوست شما شده و برعکس نتایج اولیه عمل خواهد کرد. پس پاکسازی پوست به شرط نظارت پزشک متخصص پوست و زیبایی در کلینیک های تخصصی نه تنها ضرر نداشته بلکه باعث جوانسازی ، شادابی و سلامت پوست شما می گردد.

فیشیال چیست

درواقع واژه فیشیال برگرفته از نام انگلیسی به معنی صورتگری بوده که در اصطلاح و به زبان فارسی عمل پاکسازی پوست صورت که شامل چندین مرحله متشکل از تمیزکردن، لایه برداری، ماساژ تخصصی، ماسک و آبرسانی به پوست صورت جهت سلامت، زیبایی و جوانسازی پوست می باشد بوده و مراحل مختلف آن گاها با نام های مختلفی(بسته به نوع عمل) مانند فیشیال هیدرودرمی یا فیشیال وایتنینگ نامگذاری گردیده. پس درواقع عمل فیشیال همان پاکسازی پوست بوده که با روش ها و متد های مختلف که در این صفحه توضیح داده شد، بسته به نظر پزشک انجام می شود.

کلینیک پوست و زیبایی آلما در رشت

اینستاگرام : https://instagram.com/clinic.zibai.alma

گالری تصاویر پاکسازی پوست در کلینیک زیبایی آلما :


 

 • Michael Ethan

  مهدیه

  برای پاکسازی پوست عروس چند مرحله نیاز هست ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بسته به اینکه چه نوع خدمات پاکسازی نیاز داشته باشید متفاوت هستش اما اگر زمان زیادی تا مراسم ندارید یک مرحله پاکسازی پوست برای عروس خانم ها اونم حداقل دو هفته تا 10 روز قبل از مراسم کفایت میکنه که باعث نرم شدن و روشن تر شدن پوست شما می شود.

 • Michael Ethan

  سلام ببخشید شما با لىزر پوست صورت رو ترمیم میکنید

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  درود بر شما خیر ما لیزر موهای زائد داریم و برای مشکلات پوستی تریتمنت های درمانی در لاین پوستمون انجام میدیم. کلینیک آلما مختص بانوان می باشد.

 • Michael Ethan

  شهره

  سلام . می خواستم سوال کنم آیا بعد از انجام پاکسازی پوست صورت نیاز به استراحت در منزل داریم یا میشه مثل روز های دیگه به فعالیت خارج از منزل پرداخت . منظورم برای افرادی که شاغل در کارخانه یا اداره ای هستند . ممنون

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  این مورد بستگی به این داره که چه نوع پاکسازی پوستی بر روی صورت شما انجام شود. بطور معمول پاکسازی های سطحی نیاز به دوره استراحت نداشته و می توانید به فعالیت روزانه خود بپردازید اما پاکسازی های عمیق تر مانند لایه برداری ها ممکن است چند روز نیاز به رعایت بهداشت با درجه بیشتر از حد معمول و یا مصرف کرم داشته باشد. به هرحال بهتر است پس از هرنوع پاکسازی پوستی تا چند روز در معرض مواد شیمیایی بو دار مانند مواد شوینده و اسید های پاک کننده و همچنین در محیط های با هوای آلوده شهری قرار نگیریم چرا که پوست در مرحله حساسی در این روزها قرار دارد.

 • Michael Ethan

  ساناز

  سلام پاکسازی پوست نقاط دیگه ی بدن هم انجام میدید؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم ، بله پاکسازی هر نقطه از بدن انجام میشه برای تعرفه و توضیحات بیشتر میتونید با مرکز تماس بگیرید و جویا بشید ، فقط باید ببینیم آیا آکنه فعال یا حساسیت خاصی نداشته باشید. ممنون از شما

 • Michael Ethan

  ساناز

  سلام پاکسازی پوست نقاط دیگه ی بدن هم انجام میدید؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام ، بله عزیزم پاکسازی فقط مختص صورت نیست ،هر ناحیه انجام میشه قیمتها متفاوته ممنون از همراهیتون

 • Michael Ethan

  گلناز

  سلام من هفته پیش اومدم پاکسازی ، ولی جای جوشام خوب نشده ، کار خاصی باید انجام بدم برای جوشا یا همین پاکسازی کافیه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام ، نه عزیزم پاکسازی بعضا برخی از کمودونها و جوشها رو تخلیه میکنه ولی اٍر قبلی جای جوش رو از بین نمیبره ، برای این کار باید میکرونیدلینگ انجام بدید که در صورت تمایل میتونی با مرکز تماس بگیرید تا در خدمتتون باشیم

 • Michael Ethan

  هستی

  سلام.ادرس کلینیکتونو لطفاً بدین

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم- منظریه - چهار راه ولیعصر. بالای کلینیک شبانه روزی منظریه - ساختمان کریم. طبقه 5 واحد 11 33662196

 • Michael Ethan

  سلین

  سلام ببخشید جوشای رو صورتم یه زرع بزرگه بنظرتون با لایه. برداری درس میش

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  درود بر شما دوست عزیز جوش‌های صورتتون باید از نزدیک مشاهده بشه تا بتونیم مشاوره صحیح بدیم خدمتتون تا لاین درمانی مورد نیازتون رو اجرا کنید

 • Michael Ethan

  سمیرا

  با سلام . من پوست خشکی دارم . باید چه پکیجی از پاکسازی رو انجام بدم تا خشکی پوستم از بین بره ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  با عرض سلام . شما میتونین از پکیج آبرسانی یا همون فیشال هیدرودرمی ما به صورت ماهیانه استفاده کنین تا پوستتون به خوبی آبرسانی بشه. ممنونم.

 • Michael Ethan

  زهرا

  سلام. من یکم تیرگی دور چشم دارم و کمی هم پوستم چرب هستش. بنظرتون چند جلسه نیاز هست که پاکسازی صورت انجام بدم و کدوم روش برای پوست من بهتر هستش؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام. برای رفع تیرگی و کنترل چربی پوست بطور قطع پاکسازی پوست مناسب هستش. اما اینکه کدام روش و چند جلسه نیاز دارین می بایست توسط پزشک و پس از معاینه تعین بشه. با شماره های کلینیک برای دریافت نوبت و مشاوره تماس بگیرین.ممنون

 • Michael Ethan

  فاطمه

  با سلام من صورت پرجوشی دارم . از چه پکیج پاکسازی باید استفاده کنم لطفاً راهنمایی بفرمایید. باتشکر

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم برای مورد شما فیشال کنترل آکنه استفاده میشه. ولی در ابتدا برای مشاوره توسط بیوتی تراپیست های ما مراجعه بفرمایید. با تشکر

 • Michael Ethan

  شیرین

  با سلام . من پوست خشکی دارم . میخواستم بدونم برای پاکسازی پوست صورتم از چه موادی استفاده میکنین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم. شما در ابتدا باید تشریف بیارین تا متخصصین ما پوست شما رو ارزیابی کنند و بهترین نوع و روش پاکسازی رو بنا به جنس پوستتون در نظر بگیرن. البته برای پوست خشک موادی مانند آلفاهیدروکسی اسید که خواصی نظیر صاف و نرم کنندگی داره و جای جوش و لکه رو از بین میبره انجام می گیره. اما خب برای پوست های تیره مناسب نیست.

 • Michael Ethan

  ملیحه

  سلام خسته نباشید ایا برای لکه های صورتم میتونم با پاکسازی اقدام کنم تا رفع بشن؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام ممنونم عزیزم باید لطف کنید حضوری تشریف بیارین تا پوست صورت و لکه هاتون ارزیابی بشه . بعدش بهتون میگیم چه کارهایی برای پوستتون باید انجام بدین. ممکنه فقط پاکسازی بخواد یا میکرونیدلینگ هم باید اضافه بشه. در هر صورت بهتون حضوری اطلاع میدیم.

 • Michael Ethan

  شیوا

  سلام . خسته نباشید. پاکسازی پوست حدوداً چقدر طول میکشه ؟ من شاغلم و ساعت 2 تعطیل می شوم. میتونم بعد از کار مزاحم بشم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام و درود. پاکسازی پوست حداقل 1/5 ساعت تا 2 ساعت زمان می برد.بله میتونین با هماهنگی و نوبت گرفتن از قبل تشریف بیارین.

 • Michael Ethan

  سمیرا

  سلام. چجوری میتونم نوبت بگیرم؟ ایا همه روزه پاکسازی انجام میدین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم نوبت دهی به صورت تماس تلفنی با شماره 01333662196 و واتس اپ 09125396478 و دایرکت اینستاگرام alma.skin.care و همچنین حضوری می باشد. در صورت تمایل می توانید از هر روشی استفاده نمایید.

 • Michael Ethan

  محمد

  سلام ایا پاکسازی پوست برای اقایون دارین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام و درود خیر برای اقایون نداریم

 • Michael Ethan

  سمیرا

  سلام خسته نباشید من برای لکه های صورتم میخوام مراجعه کنم. آیا درمان میشه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام ممنونم ابتدا باید حضوری تشریف بیارین تا کارشناس زیبایی لکه های صورتتون رو بررسی کنه و بهترین درمان رو پیشنهاد کنه

 • Michael Ethan

  نغمه

  سلام وقت بخیر ایا پاکسازی فقط برای بینی انجام میدین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام پاکسازی برای کل صورت انجام میشه. اما اگه مشاوره بخواین می تونین با شماره 01332662196 و 09125396478 تماس بگیرین.

 • Michael Ethan

  مریم

  سلام من چند جلسه پاکسازی جای دیگه رفتم اما هنوز پوستم مشکل داره. ایا بیام کلینیک زیبایی الما درمان میشم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام و درود لطفا حضوری تشریف بیارین تا مشکلات پوستتون رو کارشناس زیبایی بررسی کنه و نظر بده

 • Michael Ethan

  سمیرا

  سلام ایا پاکسازی پوست ضروریه ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام مراقبت از پوست صورت و پاکسازی صورت و روتین های مراقبت از پوست ، استفاده از محصولات مراقبت از پوست در سلامت پوست نقش مهمی دارد و بدین ترتیب با سلامت پوست ، زیبایی و جوانی پوست و چهره هم تضمین می شود. در نتیجه اگر به فکر زیبایی خود می باشید ، می توانید پاکسازی پوست را تجربه کنید.

 • Michael Ethan

  ساسان

  سلام وقت بخیر ایا برای اقایون هم کار پاکسازی انجام میدین ؟ من برای درمان جوش صورت میخواستم مراجعه کنم

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام متاسفانه خیر

 • Michael Ethan

  شیدا

  نقش ماساژ در پاکسازی پوست چیه

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  ماساژ با افزایش گردش خون باعث ایجاد ظاهر درخشان و شفاف در کنار پوستی نرم و انعطاف پذیر می گردد

 • Michael Ethan

  شیرین

  سلام ایا میتونم پاکسازی و اراف تراپی در یک روز انجام بدم ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام بله میتونین

 • Michael Ethan

  سها

  سلام من لکه های تیره روی پوستم دارم که برای آفتاب سوختگیه ایا پاکسازی پوست برای رفع لکه ها کافیه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام باید حضوری تشریف بیارین تا کارشناس زیبایی پوستتونو ببینه شاید علاوه بر پاکسازی پوست به میکرونیدلینگ هم نیاز باشه

 • Michael Ethan

  فاطمه

  ایا پاکسازی پوست رو پزشک انجام میده ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام خیر پاکسازی پوست توس کارشناس زیبایی آموزش دیده و متبحر و با تجربه کافی که دوره های خدمات زیبایی را زیر نظر پزشک دیده باشد و مدارک رسمی از سازمان مربوطه داشته باشد .، قابل انجام است.

 • Michael Ethan

  صحرا

  ایا پاکسازی پوست برای رفع جوش جواب میده ؟؟؟؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله یکی از پکیج های پاکسازی پوست برای رفع جوش هستش

 • Michael Ethan

  شکیلا

  وقتتون بخیر یه وقت برای مشاوره برای پاکسازی پوست میخواستم

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  وقت شما هم بخیر شماره تماس 01332662196 و 09125396478 برای نوبت گرفتن

 • Michael Ethan

  زهرا

  ایا مشاوره پوست رو پزشک انجام میده ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  معمولا مشاوره پوست با کارشناس زیبایی انجام میگیره و مشاوره ژل و بوتاکس و مزوتراپی و مزوژل با پزشک

 • Michael Ethan

  سمیرا

  قیمت پاکسازی پوست vipچند هستش

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  هزینه پاکسازی پوست vip و انزیم تراپی پوست 700 تومن

 • Michael Ethan

  سیده مریم

  یه نوبت برای پاکسازی پوست و رفع جوش می خواستم

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  لطفا با شماره 01332662196 و 09125396478 تماس حاصل فرمایید.

 • Michael Ethan

  خدیجه

  چند جلسه پاکسازی پوست جواب میده

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  پاکسازی پوست می تواند هر 28 روز یکبار انجام می گیرد . اما در صورت وجود مشکلات پوستی نظیر جوش یا خشکی پوست باید با پزشک یا متخصص زیبایی مشاوره کنید تا برای پاکسازی پوست درمانی اقدام شود و تعداد جلسات را مشخص کند.

 • Michael Ethan

  سیمین

  قیمت پاکسازی پوست در سال 1402 چنده ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  قیمت پاکسازی پوست 400 تومن هستش

 • Michael Ethan

  الهام

  پاکسازی پوست با کربوکسی تراپی چه فرقی داره ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  کربوکسی تراپی نوعی پاکسازی پوست هست اما تخصصی تر که با ژل دی اکسید کربن انجام میشه اما در پاکسازی پوست از ماسکها و مواد مخصوص فیشیال استفاده میشه نه از گاز دی اکسید کربن

 • Michael Ethan

  فرشته

  ایا جوش ها با پاکسازی رفع میشن؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  پاکسازی پوست برای کنترل چربی و رفع جوش هم انجام می گیرد. بطور کل پاکسازی پوست یک سلسله فرایند و کارهایی بر روی پوست هستش که مختص نوع پوست انجام میشه به عنوان مثال پاکسازی پوست برای پوستهای چرب با پوستهای خشک متفاوته

 • Michael Ethan

  سمیرا

  خشکی پوست من با پاکسازی برطرف میشه ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله. یکی از پکیج های پاکسازی پوست رفع خشکی پوست و آبرسانی به پوست هستش

 • Michael Ethan

  سمیرا

  ایا در پاکسازی پوست بخور هم انجام میدین ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله در صورتی که برای پوست نیاز باشه

 • Michael Ethan

  معصومه

  ایا در پاکسازی پوست ماساژ هم انجام میشه ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله انجام میشه

 • Michael Ethan

  ثنا

  در پاکسازی پوست از چه برندهایی استفاده می کنین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  آنوبیس ، اسکین بیوتی

 • Michael Ethan

  سیمین

  میتونم برای مشاوره حضوری بیام پوستمو ببینین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام لطفا با شماره 01332662196 - 01332006295 - 09125396478 هماهنگ کنید.

 • Michael Ethan

  سمیرا

  هزینه پاکسازی پوست چقدره؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  هزینه پاکسازی پوست 400000

 • Michael Ethan

  فاطمه

  ایا میتونم همزمان لیزر موهای صورت و پاکسازی پوست انجام بدم ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر بین لیزر موهای صورت و پاکسازی فاصله چند روزه باید باشه

 • Michael Ethan

  سیمین

  ایا میتونم بعد پاکسازی پوست لیزر موهای زائد انجام بدم

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بعد از پاکسازی پوست باید درحدود دو هفته بعد برای لیزر موهای صورت اقدام کنید.

 • Michael Ethan

  سها

  ایا پاکسازی پوست باعث جوانسازی پوست میشه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بطور کل مراقبت روزانه از پوست و انجام پاکسازی پوست بطور مرتب و ماهیانه باعث پیشگیری از پیری زودرس می شود و البته پاکسازی پوتس پکیج جوانسازی پوست دارد که همراه با انجام ار اف جوانسازی صورت هستش

 • Michael Ethan

  فاطمه

  هزینه درمان سیاهی دور چشم چقدر میشه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  شما باید حضوری برای مشاوره تشریف بیارین تا کارشناس زیبایی بهتون بگه چه روش درمانی برای تیرگی دور چشم شما خوبه تا بهتون قیمت بدیم

 • Michael Ethan

  شیرین

  ایا آموزش پاکسازی پوست دارین ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر

 • Michael Ethan

  معصومه

  من چند روزه تبخال زدم. میتونم پاکسازی انجام بدم یا باید بمونم خوب بشه بعد

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر لطفا صبر کنین تا کاملا تبخالتون برطرف بشه بعد نوبت پاکسازی پوست بگیرین

 • Michael Ethan

  الهام

  من جوشهای خیلی بدی زدم میتونم پاکسازی پوست انجام بدم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  لطفا برای مشاوره حضوری تشریف بیارین

 • Michael Ethan

  شکیلا

  ایا میتونم همزمان پاکسازی پوست و هایفوتراپی انجام بدم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  میتونین اول پاکسازی پوست انجام بدین بعد هایفوتراپی

 • Michael Ethan

  صفورا

  من نوبت پاکسازی دارم اما تبخال زدم میتونم انجام بدم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  باید صبرکنید تا تبخالتون کاملا خوب بشه بعد برای پاکسازی پوست نوبت بگیرین

 • Michael Ethan

  الهه

  ایا میتونم همزمان پاکسازی پوست و تزریق ژل لب انجام بدم ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله اما بهتره اول باید پاکسازی پوست انجام بدین بعد تزریق ژل لب

 • Michael Ethan

  حسین

  چطور میتونم برای پاکسازی پوست نوبت بگیرم ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  اگه برای خودتون می خواین برای آقایون پاکسازی پوست انجام نمیشه

 • Michael Ethan

  شکیلا

  آیا پاکسازی یا کربوکسی تراپی با مواد انجام میدین ؟ کلا برای پوست خشک خوبه ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله کربوکسی تراپی داریم اما برای پوست خشک مناسب نیست و برای پوستهای چرب و دارای آکنه خوبه

 • Michael Ethan

  شکفته

  اسید تراپی صورت هم دارین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله

 • Michael Ethan

  زرین

  کربوکسی تراپی برای چه پوستی خوبه ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  پوست چرب و جوش دار

 • Michael Ethan

  مرضیه

  ایا پاکسازی پوست برای پوست خشک برای آبرسانی هم دارین ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله فیشیال هیدرودرمی

 • Michael Ethan

  شیرین

  ایا کربوکسی تراپی برای پوست خشک هم دارین

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر کربوکسی تراپی فقط در افراد با پوست چرب و پر از جوش انجام میگیره

 • Michael Ethan

  سمیه

  آیا اسید تراپی برای پوست چرب هم انجام میشه

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله


logo