خدمات

پاکسازی پوست

اشتراک گذاری :

فرآیند بازسازی و نوسازی پوست بدن انسان که بطور تقریبی در ناحیه صورت هر یک ماه یکبار اتفاق می افتد ، به دلیل صنعتی شدن زندگی های شهری که محاصل آن آلودگی هوا با انواع مواد سمی بوده و در کنار آن زندگی در محیط های مرطوب مانند شهر رشت و شهر های شمالی کشور باعث گردیده پاکسازی پوست در کلان شهر ها نه تنها یک خدمات زیبایی بلکه یک ضرورت پزشکی برای سلامت پوست درآید.پاکسازی پوست به سه روش خانگی، آرایشگاهی و کلینیکی قابل انجام بوده که در ادامه به تشریح هر سه روش و تفاوت های آنها خواهیم پرداخت. پاکسازی پوست در رشت توسط متخصصین پوست و زیبایی کلینیک آلما نیز با روش های مختلفی ارائه می گردد که در ادامه درمورد این روش ها و مزایای آن توضیحات کاملی ارائه شده است. 

پاکسازی پوست چیست؟

جالب است بدانید پوست صورت شما هر 28 روز یک بار توسط مکانیزم بدن تازه سازی شده و سلول های جدید پوستی جایگزین سلول های مرده می شوند.این سلول های مرده بر روی پوست باقی مانده تا در اثر شستشوی صورت و فعالیت های روزانه از صورت افراد جدا شود. اما در اکثر مواقع سلول های مرده بصورت کامل جدا نشده و در برخی قسمت ها باقی می مانند . این امر موجب می شود تا پوست جدید و شفاف شما زیر لایه قبلی پوست باقی مانده و همچنان سطح پوست تیره و ناهموار بنظر می رسد ضمن اینکه سلول های مرده باقی مانده بر روی پوست گاها باعث به وجود آمدن مشکلاتی نظیر تجمع چربی زیاد و جلوگیری از تنفس روزنه های پوستی می گردد که در فرآیند پاکسازی پوست در واقع لایه برداری سطحی و عمیق برای تمیز و شفاف شدن پوست، کنترل میزان چربی، آبرسانی و اکسیژن رسانی با بازکردن روزنه های پوستی  انجام می شود. پس بطور خلاصه می توان پاکسازی پوست یا همان فیشیال صورت را اینگونه تعریف کرد که مجموعه ای از فرآیند هایی که گاها بسیار ساده هستند و روش های خانگی پاکسازی پوست نامیده می شوند( در خانه و سالن های زیبایی قابل انجام بوده) و گاها تخصصی و عمقی تر که به روش های کلینیکی معروف هستند می باشد که وظیفه آن تمیز کردن سطح پوست و حفظ سلامت و شادابی پوست می باشد.
 

پاکسازی پوست در رشت

 

مزایای پاکسازی پوست

منافذ باز پوست های چرب : پوست هایی که خیلی چرب هستند اگر به طور مرتب تمیز نشوند در مجاری ترشحی چربی جمع میشود و مجاری آن گشاد شده ، باعث باز ماندن منافذ پوست می گردد.
خشکی و پوسته شدن : خشک شدن و تجمع لایه های مرده پوست بر روی یکدیگر باعث ضخیم و پوسته شدن سطح پوست می گردد که در عمل پاکسازی پوست به دلیل رفع لایه های مرده این عارضه از بین خواهد رفت.
جلوگیری از پیری و افتادگی پوست : پوستی که به موقع از آن نگهداری شود و تحت مراقبت باشد همواره سالم و پیری و افتادگی در آن به مقدار قابل ملاحضه ای تاخیر یافته و شدت آن نیز بسیار کمتر خواهد بود.
شفاف سازی و رفع کدری پوست : با برداشتن لایه سلول های پوستی مرده ضمن فرآیند پاکسازی ، پوست شخص شفاف و روشن تر می گردد ضمن اینکه ناهمواری ها و روزنه های باز و دانه های سرسیاه که معمولا در قسمت گونه و روی بینی وجود دارند از بین می رود.
ترک خوردگی پوست : زمانی که پوست خیلی خشک شود ترک برمیدارد.پوست خشک را باید درمان کرد.برای این نوع پوست در پاکسازی از مرطوب کننده و نرم کننده قوی استفاده می شود
محو نمودن آثار جوش صورت : در برخی موارد که اثر جوش پس از بهبود بصورت لکه ای تیره روی صورت شما باقی مانده و یا تیره گی هایی از این قبیل بر اثر زخم های سطحی بهبود یافته و یا سوختگی های بسیار سطحی که بر اثر استفاده نا صحیح از لیزر موهای زائد بوجود آمده ، از طریق پاکسازی سطح پوست تا حد بسیار زیادی محو و در بسیار موارد بکلی از بین می روند.


 

پاکسازی پوست در رشت روش های پاکسازی پوست 
بطور کلی دو روش برای پاکسازی پوست از نظر عمق تاثیر وجود داشته که یکی پاکسازی خانگی یا سالن آرایشگاهی بوده که به آن پاکسازی سطحی یا عمومی گفته می شود و دیگری پاکسازی تخصصی و عمقی بوده که به آن پاکسازی پوست به روش کلینیکی گفته می شود.
پاکسازی پوست به روش خانگی: در این روش که گاها در خانه توسط خود شخص و گاها در سالن های زیبایی و آرایشگاهی انجام می شود از طریق ماسک های پاکسازی، لوسیون، اسکراپ،  بخور و ماساژ تخصصی معمولا کار پاکسازی بصورت سطحی و عمومی انجام می شود.
مزایای پاکسازی خانگی: کم هزینه بودن اصلی ترین مزیت این روش می باشد.
معایب روش خانگی : تاثیر سطحی و کم عمق، نداشتن لوازم تخصصی، امکان انتقال بیماری در مراکز آرایشگاهی به دلیل استریل نبودن تجهیزات، استفاده از مواد عمومی و غیر تخصصی، انجام عمل پاکسازی پوست توسط افراد غیر متخصص

پاکسازی پوست به روش کلینیکی: در این روش متد های مختلف و گاها ترکیبی از چند روش برای دستیابی به بهترین نتیجه توسط متخصص انجام می شود و در آن کار پاکسازی پوست بصورت عمقی و تخصصی انجام می شود.
معایب روش کلینیکی : هزینه آن نسبت به روش های خانگی بیشتر است.
مزایای روش کلینیکی: از مواد و تجهیزات تخصصی که گاها بسیار گران قیمت هستند استفاده می شود. پاکسازی توسط  متخصص و دوره دیده دارای مدرک پاکسازی انجام می شود. پاکسازی پوست بصورت عمقی بوده که تاثیر چشمگیر تر و ماندگارتری نسبت به روش های آرایشگاهی و خانگی داشته. تجهیزات استریل و محیط عاری از آلودگی و میکروب می باشد.

پاکسازی پوست در رشت

مراحل پاکسازی پوست در رشت

مراحل فیشیال صورت یا همان پاکسازی پوست چندین مرحله بوده که در کلینیک زیبایی آلما به ترتیب زیر انجام می شود اما این بدین معنا نیست که پوست صورت شما نیازمند تمامی این مراحل بوده بلکه بسته به نظر و تشخیص پزشک، نوع پوست شما(خشک، چرب، حساس یا طبیعی) یک، دو و یا فیشیال صورت بصورت کامل برای شما انجام می شود. این مراحل به این ترتیب می باشند:
مرحله اول : پاکسازی : در این مرحله متخصص فیشیال صورت، با استفاده از مواد پاک کننده صورت شما را از هرگونه چربی، آلودگی و مواد آرایشی و بهداشتی پاک کرده تا برای مرحله بعد آماده شوید.
مرحله دوم: لایه برداری: در این مرحله بسته به نظر پزشک و نوع پوست یا عارضه ای که نیاز به درمان داشته باشد یکی از روش های لایه برداری که ممکن است سطحی و ساده مانند اسکراپ یا بخور صورت بوده و یا لایه برداری های عمیق تر نظیر استفاده از مواد شیمیایی یا مکانیکی مثل میکرونیدلینگ. در این مرحله تمامی سلول های مرده پوستی از سطح آن جدا شده و منافذ پوستی باز می شوند که ضمن اکسیژن رسیدن به پوست باعث درخشندگی و روشنی سطح آن می گردد.
مرحله سوم : تغذیه : در این مرحله متخصص با استفاده از آبرسان، سرم پوست و کرم، پوست شما را تغذیه نموده که این مواد نیز بسته به نوع پوست شما رطوبت و چربی پوست را کنترل نموده و به همراه ماساژ تخصصی باعث شادابی و سلامت پوست شما می گردد.
مرحله پایانی : در این مرحله متخصص پوست توصیه هایی و کارهایی را که شما می بایست برای سلامت پوست خود در برنامه روزانه خود قرار دهید را به شما ارائه می کند.

در مرحله لایه برداری ممکن است از اصطلاحات زیر که هم می تواند یک مرحله از پاکسازی پوست و هم به عنوان یک راهکار درمانی کامل باشند، استفاده شود که در ادامه به تشریح این روش ها خواهیم پرداخت:
فیشیال هیدرودرمی : در این روش مراحل پاکسازی پوست نظیر لایه برداری و آبرسانی توسط دستگاه فیشیال هیدرودرمی انجام می شود که تاثیر عمقی تری نسبت به روش دستی دارد.
فیشیال وایتنینگ : مراحله از پاکسازی پوست که برای رفع تیرگی و روشن کردن سطح پوست انجام می شود.
فیشیال جوانسازی: در این مرحله از پاکسازی پوست تلاش برای تمیز کردن و یا روشن کردن پوست نبوده، بلکه با متد هایی نظیر کربوکسی تراپی(استفاده از گاز کربن)، دراما اکسی (تزریق اکسیژن)، آر اف(اشعه)، میکرونیدلینگ (غلطک)، هایفوتراپی (امواج متمرکز) و آنزیم تراپی تلاش می شود تا سلول های کم کار شده لایه های زیرین پوست که باز پروری پوست را به عهده دارند تحریک به کار کرده که در نتیجه آن چین و چروک های پوست از بین رفته و جوانی خود را مجددا بدست می آورد. در این روش ها چین و چروک های سطحی، خط لبخند، چروک و تیرگی دور چشم و خطوط پیشانی تا حد چشمگیری بهبود یافته و گاها کاملا محو می شوند.

مقالات دیگر : پاکسازی پوست چگونه انجام می شود ؟

پاکسازی پوست در رشتچه افرادی نباید پاکسازی پوست انجام دهند؟
1- افرادی که دارای بیماری های پوستی فعال مانند تبخال و جوش های زخم شده بوده 
2- افرادی که در حال حاظر درحال انجام درمان های پوستی بر روی صورت خود بوده یا به تازگی عمل جراحی زیبایی بر روی صورت خود انجام داده اند.
3- افرادی که دارای بیماری های واگیردار پوستی هستند تا زمان درمان کامل می بایست صبر کنند.

اقدامات لازم قبل از پاکسازی پوست در رشت
از آنجایی که پاکسازی پوست یک درمان ساده و غیر تهاجمی است نیاز به مراحل آماده سازی خاصی از قبل نداشته و فقط شرایط عمومی مطابق انجام هر نوع معاینه پوست دیگری می بایست کاملا آرایش خود را پاک کرده و قبل از پاکسازی پوست صورت خود را با آب و صابون بشوئید تا هیچ گونه آلودگی یا کرم بر روی پوست شما وجود نداشته باشد.

اقدامات پس از پاکسازی پوست در رشت
پس از انجام پاکسازی پوست نیاز به اقدامات خاصی یا گذراندن دوره نقاهت خاصی نبوده و بسته به نوع متدی که برای شما استفاده شده پزشک مربوطه توصیه های تخصصی برای بهتر شدن و جوانسازی پوست به شما خواهد کرد و بهترین رژیم های غذایی ، کرم های آبرسان و ضد آفتاب را متناسب با پوست شما معرفی خواهد کرد.

پاکسازی پوست در رشت

انواع روشهای لایه برداری پوست  

درماپلنینگ

درماپلنینگ روشی برای لایه برداری در پاکسازی پوست است که در آن از چاقو یا تیغ جراحی به نام درماپلنینگ برای تراشیدن لایه سطحی پوست به همراه موهای ریز صورت و گردن استفاده می شود. پس از انجام درماپلنینگ مشاهده خواهید کرد که هر محصول مراقبت از پوستی شامل ماسک ، کرم یا سرم که استفاده می کنید به خوبی جذب پوستتان می شود. حتی لایه برداری با درماپلنینگ منجر به تنظیم تولید چربی در پوست ، درمان مشکلات خشکی پوست ، کمک به آبرسانی پوست ، جلوگیری از خشک و کدر شدن پوست کمک کرده و باعث بهبود خطوط ریز و چین و چروک پوست می گردد.

نکته قابل توجه اینکه درماپلنینگ به دلیل احتمال آسیب و خطر بریدن باید حتما توسط متخصص پوست مجاز انجام شود.

میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژن روشی دیگر برای لایه برداری در پاکسازی پوست است که در آن از دستگاه میکرودرم که دارای کریستالهای ریز به منظور سابیدن لایه سطحی پوست می باشد و باعث بهبود ظاهر پوست ، تجدید رنگ و بافت کلی پوست و بهبود لکه های تیره پوست در اثر نور خورشید ، چین و چروک سطحی ، آکنه و ... می گردد. میکرودرم ابریژن روشی ایمن و بی خطر است که برای بیشتر انواع پوست بجز پوستهای حساس قابل انجام است. از عوارض جانبی روش میکرودرم ابریژن می توان به قرمزی و تورم اشاره کرد که به سرعت رفع می شود و تنها نکته اینکه باید توسط یک متخصص زیبایی ماهر انجام شود تا ایمن و بدون عوارض صورت گیرد.

اطلاعات تکمیلی در صفحه میکرودرم ابریژن

هیدرودرم

هیدرودرم روشی در پاکسازی پوست مراقبت از پوست و به منظور لایه برداری می باشد که در آن از دستگاهی مخصوص استفاده می شود که قطرات آب را با فشار بر روی پوست می پاشد و این امر موجب از بین رفتن سلولهای مرده از روی لایه سطحی پوست می شود و به دلیل اینکه در این روش از قطرات آب استفاده می شود ، ملایم ترین روش در لایه برداری است که حتی برای پوستهای حساس هم مناسب است. بدین ترتیب همزمان آبرسانی به پوست ، تحریک گردش خون و جریان لنفاوی هم صورت می گیرد و در نهایت بافت پوست سالم ، درخشان و شفاف خواهد شد. بعلاوه این روش باعث رفع مشکلات پوست از جمله پوست چرب ، لکه های تیره ، دهیدراته ، ناهمواری بافت پوست ، کدر بودن پوست و ... می گردد.

پیلینگ شیمیایی 

در پاکسازی پوست از روش های مختلف لایه برداری استفاده می شود که یکی از انواع آن پیلینگ peeling  یا لایه برداری شیمیایی می باشد. پیلینگ شیمیایی محلولی برای از بین بردن سلولهای مرده پوست و تحریک رشد سلولهای جدید پوست صورت با هدف بهبود بافت و ظاهر پوست بوده که بر روی پوست صورت بکار می رود. بدین جهت لایه برداری شیمیایی باعث کاهش لکه های ناشی از افزایش سن و کمک به یکنواخت شدن رنگ پوست می گردد.

لازم به توضیح است که سه نوع لایه برداری شیمیایی وجود دارد به نام های سطحی ، متوسط و عمیق که در آن لایه برداری سطحی و متوسط که به ترتیب بر روی لایه های سطحی و میانی پوست کار می شوند ، در صورتی که بدرستی انجام شود ، بی خطر هستند. البته این نوع لایه برداری ها دائمی نبوده و نیاز به تکرار دارند که در این میان می توان از لایه برداری عمیق کمک گرفت اما این نوع لایه برداری خطر بیشتری دارد و ماندگاری بیشتری داشته و نیاز به تکرار نخواهد داشت.

اگرچه لایه برداری شیمیایی عمیق بسیار موثر بوده و به بهبود بافت پوست کمک بسزایی می کند ، اما با توجه به خطرناک بودن آن باید توسط متخصص زیبایی آموزش دیده و دارای مدارک رسمی و زیر نظر پزشک انجام گیرد تا بهترین روش با رعایت استاندارهای لازم در پیلینگ شیمیایی و زمان و نحوه انجام آن صورت گیرد. و با توجه به اینکه این روش برای همه نوع پوست خصوصا پوست حساس مناسب نمی باشد ، لذا از مراجعه به هر مکان یا سالن زیبایی و انجام آن توسط هر شخص ناوارد پرهیز کنید.

پاکسازی پوست با دستگاه

از انواع دستگاه هایی که در پاکسازی پوست استفاده می شود می توان موارد زیر را نام برد :

دستگاه اکوافیشیال : دستگاه آکوافیشیال دارای دستگاه های مختلفی برای پاکسازی پوست است که از آن جمله به میکرودرم ، آر اف جوانساز پوست ، اکسیژن تراپی ، ماسک ال ای دی و هیدرودرم را می توان اشاره کرد که هر کدام از این دستگاه ها نقش مهمی در فیشیال تخصصی دارند. بعنوان مثال لایه برداری با میکرودرم ، آبرسانی و لایه برداری پوست با هیدرودرم ، اکسیژن رسانی به پوست با دستگاه اکسیژن تراپی ، جوانسازی پوست با آر اف و ... انجام می پذیرد.

دستگاه هایفرکوئنسی : دستگاه هایفرکوئنسی در پاکسازی پوست به منظور افزایش گردش خون ، کنترل تولید سبوم و کوچک کردن سایز منافذ بزرگ پوست انجام می گیرد و به دلیل خواص میکروب کشی در مراحل آخر پاکسازی پوست انجام می گیرد تا از هر گونه انتشار آلودگی پیشگیری شود.

دستگاه درما اف : دستگاه درما اف یا اسکن اسکرابر یا اتوی صورت دستگاهی به منظور تخلیه انواع جوش سرسیاه و سرسفید و پاکسازی منافذ باز پوستی است که علاوه بر پاکسازی در جوانسازی پوست هم موثر است. بدین جهت می توان درما اف را یک لایه بردار پوست ملایم بشمار آورد که باعث از بین بردن سلولهای مرده و تحریک گردش سلولی و تولید سلولهای جدید پوستی می شود.

دستگاه اکسیژن تراپی پوست : دستگاه اکسیژن تراپی پوست به منظور لایه برداری پوست ، تحریک تولید کلاژن ، رفع لکه های تیره ، کاهش چین و چروک پوستی و جوانسازی پوست استفاده می شود. برای انجام اکسیژن تراپی در ابتدا آلودگی های پوستی برداشته شده و سپس با سرم های حاوی مواد مغذی به فرایند احیای پوست کمک می شود.

پاکسازی منافذ باز پوست

۱- انتخاب روتین روزانه مناسب برای منافذ باز پوست : از آنجا که عموما پوستهای چرب دچار مشکل منافذ باز و بزرگ پوست می شوند، لذا انتخاب محصولات مراقبت از پوست در روتین روزانه که غیر کومدوژنیک ، بدون الکل و بدون چربی باشد بسیار مهم است تا منافذ پوست مسدود نشود. همچنین تمامی محصولات پوستی حتی کرم ضد آفتاب شما باید بر پایه آب باشد.

۲- استفاده از ماسک طبیعی : ماسک های طبیعی وجود دارند که باعث کوچک کردن منافذ باز و بزرگ پوست شما می شوند نظیر ماسک خاک رس ، ماسک سفیده تخم مرغ ، ماسک انار و ماسک زردچوبه که استفاده از این ماسکها بصورت هفتگی می باشد. علاوه بر کوچک کردن منافذ باز این ماسکها در کنترل چربی ، کاهش التهاب پوست ، افزایش تولید کلاژن و ... موثر می باشند.

۳- لایه بردار شیمیایی : از عمده ترین لایه بردارهای شیمیایی می توان به AHA, BHA اشاره کرد که سلولهای مرده پوست را از بین برده و منافذ باز پوستی را بهبود می بخشند و همچنین باعث تحریک تولید کلاژن در پوست نیز می گردند. از سوی دیگر محصولات مراقبت از پوستی وجود دارند که حاوی اسید سالیسیلیک و اسید گلیکولیک مخصوص پوستهای چرب هستند که عموما در تونرها و سرم ها بکار برده می شوند و در درمان منافذ باز پوست مفیدند.

۴- رتینول : از دیگر محصولاتی که باعث بهبود منافذ باز پوست می شود مشتقات ویتامین A یا رتینول می باشد که باعث تحریک تولید کلاژن در پوست می گردد و با استحکام بافت پوست منجر به کاهش اندازه سایز منافذ باز پوست می شود. لازم به ذکر است که محصولات دارای رتینول باعث آسیب پذیر شدن پوست در برابر نور خورشید می گردد ، بنابراین استفاده از آن در شبها مجاز است.

نکات کلی در پاکسازی منافذ باز پوست

 • برای شستشوی صورت بجای آب داغ از آب ولرم استفاده کنید.
 • هفته ای دوبار لایه برداری پوست انجام دهید تا چربی های اضافی که باعث بزرگ شدن منافذ پوست می شوند از بین بروند.
 • مصرف مرطوب کننده مناسب پوست چرب
 • مصرف ضد آفتاب مناسب پوست چرب
 • از درمانهایی که متخصص پوست تجویز می کند ، درمان دارویی ، درمان با لیزر و درمان با میکرونیدلینگ است.

پاکسازی پوست در رشت

وقتی صحبت از استان گیلان و شهر رشت می شود، ضرورت به انجام پاکسازی پوست بیشتر می شود چرا که اگر چه رطوبت بالای این شهر بخصوص در ایام تابستان در دهه های گذشته باعث شادابی پوست می گردیده اما امروزه ترافیک و انبوده ماشین هایی که در خیابان ها تردد می کنند باعث تولید انبوه آلودگی ها و گاز های سمی می شوند که همین رطوبت هوا که در گذشته یک امتیاز برای مرطوب نگه داشتن پوست محسوب می شد باعث جذب این آلودگی ها و بستن منافذ تنفسی پوست می گردد.از این رو برای پاکسازی پوست در رشت می بایست به مراکز تخصصی که با شرایط آب و هوایی این شهر آشنایی کامل دارند مراجعه نمودچرا که این امر در توصیه پزشک به استفاده از بهترین آبرسان و لوسیون ها تاثیر بسیاری داشته و پزشکان در کلینیک زیبایی در رشت بخوبی این شرایط را چه علمی و چه تجربی درک کرده اند.کلینیک زیبایی آلما خدمات پاکسازی پوست صورت را بصورت تخصصی در شهر رشت ارائه می نماید که این خدمات توسط متخصصین پوست و زیبایی برای تمامی افراد ارائه می گردد. شما می توانید از طریق تماس تلفنی با مرکز زیبایی آلما نوبت دریافت نموده و در زمان تعیین شده برای پاکسازی پوست خود اقدام نمائید.
 

پاکسازی پوست عروس

پاکسازی پوست عروس در رشت

اینکه بگوئیم مهمترین شب برای هر خانمی و برای خوب دیده شدن شب عروسی و میهمانی های مرتبط با آن است بی راه نبوده و بسیاری از عروس ها قبل از آرایش اصلی شب عروسی اقدام به پاکسازی پوست می کنند که این کار باعث به وجود آمدن مشکلات و استرس های زیادی در کنار وقت کم ایشان بوجود می آورد. کلینیک پوست و زیبایی آلما ارائه دهنده خدمات تخصصی پاکسازی پوست عروس در رشت به شما پیشنهاد می کند برای پاکسازی و لایه برداری های عمیق حداقل دو ماه قبل از تاریخ مراسم خود اقدام کرده و اگر نیاز به میکرونیدلینگ یا آر اف دارید در همین زمان انجام داده و برای پاکسازی های سطحی به ترتیب دو هفته و پنج روز قبل از روز عروسی اقدام نموده تا پوست زمان کافی برای باز پروری و نشان دادن تاثیر خود را داشته و استرسی از این بابت به شما وارد نکند.

پاکسازی پوست در رشت برای بینی
پوست بینی افراد از جمله ناحیه هایی است که دچار آسیب پوستی گردیده و نیازمند پاکسازی پوست است. شایع ترین عارضه در این نواحی جوش ها و دانه های سر سیاهی است که بدلیل تجمع چربی و منافظ باز پوستی در ناحیه روی بینی ایجاد می شوند. با کنترل چربی و پاکسازی به موقع پوست روی بینی علاوه بر کنترل چربی و از بین بردن دانه های سرسیاه این نواحی باعث بسته شدن منافظ باز پوست بینی و شفافیت این قسمت می گردد.

پاکسازی پوست در رشت برای کف پا
پوسته شدن ، پینه پا و قارچ از جمله مواردی و مشکلات پوستی است که برای نواحی پای افراد پیش می آید که در پاکسازی پوست به درمان این عارضه ها پرداخته و پوست این نواحی جوانسازی می شود. اگر چه وجود این مشکلات مانند پینه یا پوسته شدن در آینده مشکلی برای فرد ایجاد نخواهد کرد اما از زیبایی پا و انگشتان آن کاسته و در برخی موارد به دلیل ایجاد ترک ممکن است خون ریزی و درد را همراه داشته و باعث ایجاد عفونت ناشی از نفوظ میکروب ها به داخل ترک های پوستی گردد.در هنگام پاکسازی پوست کف پا همچنین توصیه هایی جهت سلامت نگهداشتن این عضو مهم به افراد می گردد


 

پاکسازی پوست کف پاپاکسازی پوست در رشت با روش سنتی و مواد طبیعی
تمیز کردن یا همان پاکسازی پوست و از بین بردن انواع عارضه های پوستی از دیر باز وجود داشته و روش های سنتی مانند بخور و ماسک های گیاهی و روش های تب سنتی تاریخ و قدمتی طولانی در این کار داشته که بسیاری از روش های آنها کاملا صحیح ، بدون عوارض و با نتیجه های خوب همراه است که امروزه نیز در کلینیک های زیبایی با الهام گرفتن از همان روش های سنتی و با استفاده ازشتاب دهنده هایی که گاها کرم ها و مواد و گاها دستگاهایی مانند هایفو است تلاش در ایجاد تاثیر بیشتر و سریع تر پاکسازی پوست داشته و با علمی تر شدن موضوع بین انواع پوست تفکیک ایجاد و روش های موثر برای هر نوع پوست و نوع عارضه برگزیده می گردد.

دیگر نکات پاکسازی پوست

پاکسازی پوست بدن

گرچه مراقبت از پوست صورت بسیار مهم است اما باید به پوست بدن خود نیز اهمیت بدهیم چرا که اولین قدم برای داشتن پوستی سالم ، شاداب و بعنوان سپر دفاعی بدن در برابر بیماریها ، مراقبت از پوست بدن است که برای این کار باید از حمام شروع کنیم. توجه داشته باشید که برای دوش گرفتن از آب خیلی داغ استفاده نکنید و بجای آن از آب ولرم استفاده کنید به دلیل اینکه فوایدی همچون سفت شدن منافذ پوست و جلوگیری از نفوذ آلودگی به منافذ باز پوست ، مقاومت بالای پوست ، حفظ چربی پوست ، حفظ رطوبت پوست و پیشگیری از خشک شدن و ... دارد.

در قدم بعدی با لایه برداری پوست خود را منحصر به فرد کنید که بدین منظور می توانید از اسکراب لایه بردار کمک بگیرید و بصورت دورانی بر روی پوست خود خصوصا در نواحی خشن زانو و مچ پا بمالید. بدین ترتیب سلولهای مرده پوست شما از بین می رود و سلولهای پوستی جدید آماده دریافت محصولات مراقبت از پوست نظیر کرم های مرطوب کننده و لوسیون و ... می باشند. بعلاوه با لایه برداری ، پوست بدنتان به خوبی پاکسازی شده و گردش خون در آن بدرستی جریان می یابد.

مرطوب کردن پوست از مهمترین نکات مراقبتی پوست بدن می باشد به این دلیل که پوست ما هر لحظه در برابر انواع بیماری و عفونت از ما محافظت می کند و خشک شدن و ترک خوردن آن باعث افزایش احتمال ورود آلودگی های محیطی به پوست بدن می گردد ، ازین رو لازمست که بعد از انجام لایه برداری حتما با یک کرم مرطوب کننده ، ژل یا لوسیون بدن خود را پس از دوش گرفتن رطوبت رسانی کنید.

از سوی دیگر برای رفع موهای زائد خود از بهترین روش استفاده کنید که عموما بیشتر افراد امروزه به لیزر موهای زائد روی می آورند که مشکلاتی نظیر موهای زیر پوستی و جوش و بریدگی ، آسیب پوست و ... بهمراه ندارد. البته بدین جهت مراقبتهای قبل لیزر موهای زائد و نیز پس از آن نظیر دوری از نور خوشید و برنزه کردن را بیاموزید تا آسیبی به پوستتان وارد نیاید.

ادامه در صفحه مراحل روتین کامل مراقبت از پوست بدن

آیا می توان پاکسازی پوست و تزریق بوتاکس را در یک روز انجام داد ؟

بله اما باید در ابتدا پاکسازی پوست انجام شود و سپس تزریق بوتاکس ، چرا که به آماده سازی پوست برای تزریق بوتاکس کمک می کند و پوست را شاداب و تمیز می سازد. البته استثنائاتی نیز وجود دارد و در افراد با پوست حساس توصیه نمی شود و بطور کل قبل از تزریق بوتاکس در زمان پاکسازی ، نباید از مواد تحریک کننده پوست شامل انواع لایه بردارهای شیمیایی ، لیزری ، میکرودرم و دیگر روشها استفاده کرد به دلیل این که پس از انجام این روشها پوست نیاز به استراحت و مراقبت دارد. بدین ترتیب می توان بعد از یک پاکسازی پوست خوب ، تزریق بوتاکس را انجام داد و انجام این کار بی خطر است.

پاکسازی پوست

چه مدت پس از تزریق بوتاکس می توانم پاکسازی پوست انجام دهم ؟

متخصصان زیبایی و پوست توصیه کرده اند که 5 تا 7 روز پس از تزریق بوتاکس می توانید پاکسازی پوست خود را انجام دهید. به این علت که تزریق بوتاکس گاها می تواند با عوارض جانبی موقت نظیر حساسیت ، قرمزی و یا کبودی و تورم همراه باشد که بدین منظور باید به مدت ۵ تا ۷ روز صبر کنید تا آسیب پذیری پوستتان کاهش یابد و پوستتان برای انجام پاکسازی پوست آماده گردد.  البته در درمانهای پیشرفته تر شامل فناوری نیمه تهاجمی باید بیشتر از این زمان بگذرد.

میکرودرم بعد از تزریق بوتاکس : یک هفته

لایه برداری شیمیایی بعد از تزریق بوتاکس : یک هفته

میکرونیدلینگ بعد از تزریق بوتاکس : یک هفته

لیزر موهای زائد بعد از تزریق بوتاکس : 2 تا ۳ روز

مراقبت از پوست بعد از تزریق بوتاکس چه فوایدی دارد ؟

بعد از تزریق بوتاکس به منظور افزایش اثرات درمانی بوتاکس و ایجاد پوستی سالم و شاداب نیاز است تا روتین مراقبت از پوست خود را رعایت کنید. اگرچه تزریق بوتاکس باعث کاهش و حذف چین و چروک و خطوط صورت می شود اما نگرانی های دیگر نظیر آفتاب سوختگی و لکه های تیره و خشکی پوست را از بین نمی برد لذا رعایت روتین پوستی مناسب به افزایش اثرات تزریق بوتاکس کمک کرده و ماندگاری نتایج را افزایش می دهد.

از طرفی عواملی نظیر سبک زندگی ، سیگار کشیدن ، در معرض نور آفتاب بودن یا استرس می تواند بر ماندگاری نتایج تزریق بوتاکس اثرگذار باشد. بنابراین مراقبت از پوست به همراه تامین مواد مغذی پوست و محافظت از پوست این عوامل را رفع می کند. بدین جهت مصرف کرم ضد آفتاب و محصولات آنتی اکسیدانی کمک کننده است و باعث رفع پیری زودرس پوست می گردد. بعلاوه محصولات مراقبت از پوست نظیر انواع لایه بردارها با حذف سلولهای مرده پوست باعث تشویق گردش سلولی و تولدی سلولهای جدید پوستی شده تا بافت پوست بهبود یابد و صاف تر و جوان تر شود.

نتیجه آنکه داشتن یک روتین مراقبت از پوست مناسب پس از تزریق بوتاکس برای ماندگارتر شدن نتایج بوتاکس و داشتن پوستی سالم و جوان ضروری است.

پاکسازی پوست جوش سرسیاه

جوش سرسیاه که از تجمع چربی ها ، باکتری ها و آلودگی ها در منافذ باز پوست تشکیل می شود ، به راحتی با انجام پاکسازی پوست از بین می رود که در این میان از روشهایی نظیر لایه برداری پوست با میکرودرم ابریژن ( استفاده از دستگاه میکردرم برای لایه برداری سلولهای مرده و باز کردن منافذ پوست) و یا لایه برداری با مواد شیمیایی ( استفاده از اسید AHA , BHA برای رفع سلولهای مرده پوست ) ، کنترل چربی پوست و رطوبت رسانی به پوست استفاده می شود و در ابتدا ممکنست هر دو ماه یکبار و سپس هر ۴ تا ۶ ماه یکبار نیاز به پاکسازی پوست برای رفع جوش های سرسیاه داشته باشید.

پاکسازی پوست چرب

مرحله اول : پاکسازی

مهمترین مرحله برای پوست چرب ، پاکسازی یا پاک کردن است که به منظور حذف انواع آلودگی ، باکتری ، چربی ، ناخالصی و سلولهای مرده از روی پوست انجام می گیرد. بدین منظور در صورت داشتن پوست چرب در انتخاب محصولات مراقبت از پوست خود دقت کنید و پاک کننده مناسب پوست چرب خود را تهیه نمایید. چنانچه استفاده از پاک کننده های حاوی زغال فعال می تواند انواع آلودگی ها را نه تنها از روی پوست بلکه از اعماق پوست پاک کرده و پوست را درخشان سازد.

حتی پاک کننده های طبیعی که با مواد طبیعی ( شامل مخلوط یک پیمانه جو و ماست ) تهیه می شود هم مناسب می باشد که باید پس از پاک کردن صورت از پارچه نخی نرم به مدت چند دقیقه پوست خود را با حرکات دایره ای کوچک ماساژ دهید و در نهایت صورت خود را با آب ولرم بشوئید.

مرحله دوم : بخور گرم

بخور گرم روشی بسیار آسان است که فواید زیادی برای پوست خصوصا پوست چرب داشته که باعث از بین بردن آلودگی ها و چربی های اضافی از روی پوست و باز کردن منافذ پوست صورت می گردد. حتی بخور گرم در کاهش جوش یا آکنه ، افزایش قدرت جذب محصولات مراقبت از پوست ، نرم شدن پوست و ... نقش موثری دارد که بدین منظور می توانید از دستگاه بخور کمک بگیرید و چند قطره روغن مخصوص پوست چرب نظیر رزماری ، آویشن یا اسطوخودوس در آن بریزید. سپس در هنگام بخور به مدت ۵ تا ۷ دقیقه سر خود را در زیر حوله بپوشانید تا به اعماق پوستتان نفوذ کند.

پاکسازی پوست در رشت

مرحله سوم : ماسک صورت

مرحله بعدی پاکسازی پوست چرب استفاده از ماسک صورت است که بدین جهت ماسک خاک رس مخصوص پوستهای چرب بوده و هم می توانید از محصولات بازاری و هم از نوع طبیعی آن استفاده کنید. برای نوع طبیعی آن باید دو قاشق غذا خوری خاک رس با دو قاشق پوره گوجه فرنگی و یک قاشق چایخوری ماست تازه و چند قطره آب لیمو را با هم مخلوط کنید تا خمیری یکدست و صاف بدست آید و در صورت غلیظ بودن می توانید کمی آب اضافه کنید. سپس این خمیر را بر روی صورت و گردن خود بمالید.

برای پوست پلکتان نیز می توانید دو پد آغشته به گلاب و آب خیار را بر روی پوست پشت چشمتان به مدت یک ربع قرار دهید و پس از خشک شدن آن را با پد نخی مرطوب از روی صورت پاک کنید و در نهایت صورت خود را با آب سرد شستشو دهید.

مقالات دیگر : آشنایی با پاکسازی پوست چرب

مرحله چهارم : تونینگ

استفاده از تونر در روتین مراقبت از پوست چرب بسیار مهم و ضروری است اما بیشتر افراد استفاده از تونر را فراموش می کنند. استفاده از تونر باعث کاهش سایز منافذ باز پوست ، ایجاد طراوت و شادابی پوست ، پاک کردن آلودگی های باقیمانده از روی پوست ، تقویت و آماده کردن پوست برای استفاده از مرطوب کننده ، سفت کردن پوست و در نهایت ایجاد پوستی درخشان کمک بسزایی می کند. بنابراین بهترین زمان برای مصرف تونر ، درست قبل از مرطوب کننده می باشد که البته باید تونر بدون الکل را تهیه نمایید. حتی گلاب هم می تواند یک تونر طبیعی محسوب شود و با پد پنبه ای بر روی پوست صورت خود بمالید تا با تعادل PH پوست باعث آبرسانی پوست نیز گردد.

مرحله پنجم : مرطوب کردن

آيا شما هم فکر می کنید که مرطوب کردن تنها مخصوص پوست های خشک است ؟ در این صورت باید بگوییم که سخت در اشتباهید چرا که حتی پوست های چرب هم نیاز به مرطوب کردن و آبرسانی دارند و پوست چرب هم مانند دیگر پوست ها برای سالم ماندن ، جوان ماندن و حفظ زیبایی و نرمی نیاز به رطوبت کافی دارد. تنها نکته در استفاده از مرطوب کننده مناسب پوست چرب است تا پوستتان بیش از حد چرب نشان داده نشود. بدین ترتیب مرطوب کردن آخرین مرحله از پاکسازی پوست چرب اما حیاتی ترین مرحله آن می باشد.

پاکسازی پوست خشک

اگرچه بسیاری از افرادی که پوست خشک و حساسی دارند از درمان های پوست صرف نظر می کنند چرا که از خشک تر شدن پوست خود هراس دارند اما ذکر این نکته لازمست که حتی افراد با پوست خشک هم می توانند پاکسازی پوست مناسب خود داشته باشند تا با هیدراته کردن پوست از میزان خشکی و حساسیت آن کاسته شود. قابل توجه است که با توجه به اینکه همه درمان های پوستی برای همه افراد خصوصا افراد با پوست حساس و خشک مناسب نمی باشد ، لذا مراجعه به کیلینک زیبایی و بهره گیری از یک متخصص زیبایی با تجربه می تواند در استفاده از بهترین روشهای درمانی مراقبتی پوست و در داشتن پوستی بهتر و سالم تر به شما کمک کند.

در حقیقت بدون مراقبت درست از پوست خشک ، این نوع پوست می تواند سفت ، کدر و سخت تر شود و چین و چروک و خطوط زیادی بر روی آن ایجاد شود ، درست مانند انگوری که کم آب شده و تبدیل به کشمش می گردد. خوشبختانه راهکارهای زیبایی برای پاکسازی پوست چرب وجود دارد تا به آبرسانی و هیدراته کردن پوست خشک کمک کند.

۱- پاکسازی : پاک کردن پوست با مواد پاک کننده مختص پوست خشک که باید به آرامی و با زدن ضربه های آرام بر روی پوست صورت انجام گیرد.

۲- لایه برداری : شاید فکر کنید که لایه برداری می تواند باعث واکنش نشان دادن پوست خشک شود اما باید بدانید که لایه برداری پوست یک اصل مهم در پاکسازی پوست است که برای این منظور می توان از دستگاه هیدرودرم کمک گرفت که بهترین روش لایه برداری برای پوست های خشک حساس محسوب می شود که در آن با استفاده از پاشیدن سریع قطرات آب بر روی صورت ، سلولهای مرده پوست از بین می رود. همچنین از لایه بردارهای شیمیایی مناسب پوست خشک ، اسید گلیکولیک ، اسید AHA ، آنزیم ها یا اسید لاکتیک را می توان نام برد.

بدین ترتیب از فوایدی که لایه برداری پوست خشک بهمراه دارد می توان به جذب بهتر محصولات پوستی شامل انواع ماسک ها ، باز شدن منافذ پوست و هیدراته شدن پوست اشاره کرد.

۳- تخلیه : شامل تخلیه منافذ مسدود شده پوست و جوش سرسیاه

۴- تغذیه رسانی به پوست : در این مرحله با استفاده از ماسکهای آبرسان ، انواع سرم های تخصصی حاوی آنتی اکسیدان ، اسید هیالورونیک و پپتید ، با آبرسانی به پوست ، خشکی ، سفتی و کدر بودن پوست از بین می رود و شاهد پوستی روشنتر ، صاف تر و حجیم تر خواهیم بود.

پاکسازی پوست چند وقت یکبار باید انجام شود ؟

از آنجا که سلولهای مرده سطح پوست هر ۲۸ روز یکبار می ریزد و سلولهای جدید جایگزین می شود ، لذا پاکسازی پوست مراقبتی بصورت ماهی یکبار قابل انجام می باشد. البته پاکسازی پوست تخصصی تر با اهداف درمانی و تخصصی بنا بر تشخیص متخصص زیبایی ، با فاصله بیشتری برنامه ریزی می شود. ازین رو زمان انجام پاکسازی پوست بستگی به موارد مختلف از جمله نوع پوست ، نیازها و اهداف مراقبت از پوست ، نوع پاکسازی پوست و موارد مورد استفاده و ... دارد. بدین جهت در نوعی از فیشیال که در آن از لایه بردار شیمیایی سطحی تا متوسط مورد استفاده قرار می گیرد فاصله بین جلسات چیزی در حدود یک ماه تا چندین ماه بنا به تشخیص کارشناس زیبایی می باشد. در صورتی که لایه برداری عمیق شیمیایی تنها یک بار در زندگی قابل انجام است.

مرکز خدمات پوست در رشت چیست ؟

یک مرکز خدمات پوست که این روزها با نام کلینیک زیبایی نامیده می شود ، در واقع یک مطب پزشکی است که دارای پزشک عمومی یا متخصص در زمینه پوست ، مو و زیبایی بوده و در آن از پیشرفته ترین دستگاه های مربوط به پوست نظیر دستگاه آکوافیشیال ( به منظور پاکسازی پوست ) ، دستگاه لیزر موهای زائد ( برای کاهش دائمی موهای زائد ) ، دستگاه هایفوتراپی و آر اف تراپی ( به جهت جوانسازی پوست و لیفت صورت ) و ... استفاده می شود. همچنین در بخش مراقبت پوست از جدیدترین متدهای روز دنیا در زمینه پاکسازی پوست ، کربوکسی تراپی پوست ، آنزیم تراپی پوست ، اسید تراپی پوست و ... کمک گرفته می شود.

همچنین به منظور جوانسازی پوست از روشهای تزریقی همچون تزریق ژل ، تزریق بوتاکس ، تزریق مزوژل جوانساز و در بخش مو ، مزوتراپی مو و فیلر مو توسط بهترین پزشک بهره می برد کما اینکه در این زمینه از بهترین برندهای معتبر دنیا برای تزریق ایمن و بدون عوارض استفاده می شود. ازین رو یک مرکز خدمات پوست در رشت باید تمامی موارد فوق را داشته باشد تا بتواند خدمات پوست ، مو و زیبایی قابل قبول و خوبی به مشتریان ارائه دهد.

کلینیک زیبایی آلما رشت

آیا پاکسازی پوست عوارض دارد ؟

زمانی که پاکسازی پوست به درستی و حرفه ای توسط کارشناس زیبایی ماهر و آموزش دیده زیر نظر پزشک انجام شود ، آلودگی و میکروب از منافذ پوست پاک می شود و بافت پوست بهبود می یابد. اما در صورتی که پاکسازی پوست درست انجام نشود ، می تواند معایب و عوارض خاص خود را بدنبال داشته باشد ، لذا قبل از انجام هر روشی یک متخصص زیبایی با تجربه و ماهر باید مطمئن شود که برای پوست مشتری مناسب است.

۱- تحریک و قرمزی : از عمومی ترین عوارض جانبی پاکسازی پوست است که می تواند بصورت لکه های قرمز مشخص گردد که به واسطه لایه برداری ، تخلیه جوش و یا استفاده از ماسک خاصی بر روی صورت شکل بگیرد. بدین منظور مشتری باید تا دو روز از آرایش کردن پس از انجام پاکسازی خودداری کرده و از محصول دیگری بر روی پوست استفاده نکند. ازین رو توصیه متخصصان بر اینست که زمان انجام پاکسازی پوست خود را سه روز قبل از قرار ملاقات یا برنامه خاص یا جشن برنامه ریزی کنند تا در صورت ایجاد قرمزی ، در این سه روز رفع شود.

۲- عفونت : انواع دستگاه ها و ابزارهای مورد استفاده در پاکسازی پوست باید بخوبی ضدعفونی شوند تا از ورود باکتری ها و میکروب ها در زمان پاکسازی به داخل پوست صورت و عفونت جلوگیری شود چرا که این دستگاه ها می تواند زیست گاه تکثیر میکروب باشد. بدین منظور به کلینیک زیبایی مراجعه نمایید که تمامی اصول بهداشتی در آن رعایت شده باشد و ابزارها و دستگاه ها قبل و بعد از هر پاکسازی پوست بخوبی تمیز و ضدعفونی گردد.

۳- جای زخم : از آنجا که برای تخلیه جوش و حذف ناخالصی ها از دستگاه ها استفاده می شود و یا متخصص زیبایی با دستان خود این کار را انجام می دهد ، لذا در صورت فشار بیش از حد ، ممکنست لایه بیرونی پوست آسیب دیده و ایجاد زخم و خونریزی کند و بدتر از آن ممکنست این آسیب ها عفونی شوند و جای زخم آن تا مدتها باقی بماند. در نتیجه یک متخصص زیبایی باید دستهای خود را مرتبا تمیز کند و از دستکش استفاده نماید.

۴- خشک شدن پوست : با توجه به اینکه یکی از اهداف اولیه پاکسازی پوست ، لایه برداری سلولهای مرده پوست و جایگزین شدن سلولهای جدید بر روی سطح پوست است ، لذا لایه برداری شدید و کنترل نشده می تواند پوست مشتری را خشک و حساس کند. بنابراین متخصص زیبایی باید پس از لایه برداری از مرطوب کننده ملایم و بدون عطر به منظور پیشگیری از خشک شدن پوست استفاده کرده و به مشتری اعلام کند که از نور خورشید پرهیز کند تا از تشدید خشکی پوست جلوگیری کند.

پاکسازی پوستپاسخ به سوالات متداول درباره پاکسازی پوست در رشت

زمان انجام پاکسازی پوست در رشت چقدر است؟
زمان مورد نیاز برای انجام پاکسازی پوست بسته به روش درمانی متفاوت بوده و ممکن است از 30 دقیقه تا 90 دقیقه متفاوت باشد و نمی توان زمان یکسانی برای انواع عارضه ها و روش های درمانی در نظر گرفت.

تعداد جلسات پاکسازی پوست در رشت چند جلسه است؟
تعداد جلسات مورد نیاز برای پاکسازی پوست نیز مانند سوال قبلی متفاوت بوده و در برخی موارد فرد تمایل دارد هرماه یک بار برای شادابی و پاک کردن لایه مرده سلول های پوستی خود اقدام به انجام آن نموده و برخی فقط برای از بین بردن عارضه های خاصی مانند چربی زیاد یا روزنه های باز پوستی خود اقدام به پاکسازی نموده که در آنها تعداد دفعات مورد نیاز متفاوت است.

قیمت پاکسازی پوست در رشت 
انواع مختلفی از پاکسازی پوست یا فیشیال در کلینیک زیبایی آلما در رشت ، انجام می گیرد که بسته به نوع پوست صورت و عارضه های آن بنا به تشخیص متخصص صورت می پذیرد. قیمت هر جلسه پاکسازی پوست صورت که شامل لایه برداری ، تمیزکردن منافذ ، تخلیه کمدون ، میکرودرم و لایت تراپی می باشد، 700/000 تومان است. قیمت پاکسازی پوست با فیشال هیدرودرمی با مراحل پاکسازی ، آبرسانی ، اکسیژن رسانی ، لایت تراپی ، درما اکسی 700/000 تومان است. همچنین قیمت پاکسازی پوست با فیشال کنترل آکنه شامل پاکسازی، درمان جوش، کنترل چربی، اوزون تراپی، پیلنگ آنزیمی، درما اکسی 700/000 تومان می باشد. قیمت پاکسازی پوست با فیشال وایتنینگ هم 700/000 تومان است و شامل پاکسازی، اسیدتراپی، لایت تراپی، درما اکسی می باشد. آخرین مورد هم پاکسازی پوست با فیشال جوانسازی است و قیمت آن هم 700/000 تومان بوده و مراحل پاکسازی، RF، ماساژ، کاپینگ را دارد. و از موارد دیگر می توان به قیمت کربوکسی تراپی 800/000 تومان ، قیمت فیشیال درمانی 1/000/000 تا 1/900/000 تومان ، قیمت فیشیال VIP  مبلغ  1/100/000 تومان و قیمت آنزیم تراپی پوست 1/000/000 تومان اشاره داشت. 

 قیمت کربوکسی تراپی پوست صورت 800/000

قیمت آنزیم تراپی پوست 1/000/000

قیمت پاکسازی پوست (فیشیال درمانی) 1/000/000-1/900/000

قیمت پاکسازی پوست (فیشیال VIP) 1/100/000

قیمت پاکسازی پوست (فیشیال مراقبتی) 700/000 

 


پاکسازی پوست در آرایشگاه چگونه است؟
امروزه آرایشگاه ها و سالن های زیبایی بسیار مجهز و پیش رفته شده اند و بسیاری از خدمات را انجام می دهند که پاکسازی سطحی پوست از طریق کرم آبرسان، ماساژ و بخور جز اصلی ترین آنها می باشد،اما پاکسازی عمقی پوست و مشکلات پوستی امری تخصصی بوده که نیاز به دانش و علم پزشکی داشته و نمی توان بصورت تجربی این کار را انجام داد چرا که ممکن است روش مورد نظر برای پوست شما مناسب نبوده و علاوه بر کسب نکردن نتیجه مطلوب به پوست خود آسیب رسانیده و نیازمند درمان های طولانی و صرف هزینه های بیشتر شوید. از این رو پیشنهاد می کنیم هیچ درمانی بر روی پوست خود قبل از معاینه پزشک انجام نداده و حتما برای پاکسازی های عمقی و تاثیر گذار به یک کلینیک زیبایی تحت نظر پزشک مراجعه فرمائید.

تفاوت پاکسازی پوست در کلینیک زیبایی با سالن زیبایی

 1. در کلینیک زیبایی پاکسازی پوست زیر نظر پزشک زیبایی انجام می شود و کارشناس زیبایی از بهترین و جدیدترین روشهای روز دنیا استفاده می کند. در مقابل پاکسازی پوست در سالن زیبایی زیر نظر پزشک نمی باشد و با متدهای روز دنیا کار نمی کند.
 2. در کلینیک زیبایی ، کارشناس پوست در ابتدا با بررسی پوست فرد ، یک درمان سفارشی مختص پوست هر فرد ارائه می دهد اما در سالن زیبایی چنین نمی باشد.
 3. در کلینیک زیبایی ماندگاری نتایج پاکسازی پوست طولانی مدت بوده اما در سالن زیبایی تنها چند روز دوام دارد.

ادامه مطلب در پاکسازی پوست در کلینیک زیبایی یا سالن زیبایی

پاکسازی پوست در رشتپاکسازی پوست در دوران حاملگی چگونه است؟
از آنجایی که دوران بارداری و حاملگی یکی از شرایط ویژه و دوران های حساس برای هر مادری است می بایست حساسیت های بیشتری در این دوران داشته تا هیچ گونه خطری نوزاد را تهدید نکند. از طرفی در این دوران بسیاری از زنان دچار عارضه های پوستی مانند لکه های تیره و جوش بر روی صورت خود می شوند که ممکن است برای خلاص شدن از دست آنها اقدام به پاکسازی پوست نمائیند. توصیه ما به دلیل حساسیت های موجود در این دوران استفاده از روش های طبیعی و بدون دارو ، اشعه و امواج بوده و آن هم می بایست با توصیه پزشک و معاینه مستقیم مادر صورت گیرد. پیشنهاد می کنیم حدالمقدور تا پس از زایمان تمامی موارد و راهکارهای درمانی برای زیبایی پوست را متوقف کرده چرا که سلامت کودک در این دوران به هر چیز دیگر ارجعیت دارد.

پاکسازی پوست ضرر دارد؟
پاکسازی پوست علاوه بر نداشتن ضرر موجب سلامت و شادابی پوست می گردد اما این بدان معنا نیست که هرگونه اقدامی برای پاکسازی پوست بدون تخصص ، بخصوص آن گونه که در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها این روزها رواج پیدا کرده باعث شادابی و سلامت پوست شما می گردد چرا که در بسیاری از موارد به دلیل استفاده از کرم ها و پاک کننده هایی که برای نوع پوست شما مناسب نیست پس از مدتی موجب پیری زود رس و ایجاد چروک در پوست شما شده و برعکس نتایج اولیه عمل خواهد کرد. پس پاکسازی پوست به شرط نظارت پزشک متخصص پوست و زیبایی در کلینیک های تخصصی نه تنها ضرر نداشته بلکه باعث جوانسازی ، شادابی و سلامت پوست شما می گردد.

پاکسازی پوست کره ای چیست ؟

پوست شیشه ای در دنیای زیبایی کره ای به پوستی صاف ، شفاف و مرطوب اشاره دارد. در روتین مراقبت از پوست کره ای بجای استفاده از محصولات پر از مواد خشن که سد طبیعی پوست را از بین می برند ، درباره کار با اکوسیستم طبیعی پوست از راه پاکسازی ، آبرسانی ، تغذیه و محافظت به پوست شما اجازه رشد می دهد و به جای رفع آسیب پوستی بر پیشگیری و محافظت از پوست تمرکز می کند. جالب است بدانید که روتین مراقبت از پوست کره ای یک تکامل تدریجی بوده است نه کشف یک شخص یا یک برند.

 1. پاک کننده بر پایه روغن : چرا که پاک کننده بر پایه آب همه آلودگی های روغنی را از پوست پاک نمی کند چرا که آب و روغن یکدیگر را دفع می کنند. اما در مقابل پاک کننده روغنی تمامی آلودگی ها ، آرایش و چربی اضافی را از روی پوست پاک کرده بدون اینکه روغن طبیعی از روی صورت پاک شود.
 2. پاک کننده بر پایه آب : تا مابقی ناخالصی ها از روی پوست پاک شود.
 3. لایه برداری پوست : شامل انواع اسکراب ، پد و لایه بردارها که به از بین بردن سلولهای مرده پوست کمک می کند و حداکثر هفته ای یک تا دوبار کافیست.
 4. تونر : مصرف تونر برای رسیدن PH پوست به حالت عادی یا اسیدی خود و همچنین بازگرداندن تعادل و رطوبت به پوست می باشد.
 5. اسانس : اسانس ها منحصر به روتین مراقبت از پوست کره ای هستند که دارای ترکیبات تخمیری فرموله شده به منظور آبرسانی و محافظت از پوست می باشند و باید در زمان بین تونر و سرم مصرف شوند.
 6. درمان با سرم : در روتین پوست کره ای درمان یک مشکل خاص از پوست به عنوان سرم شناخته شده و دارای ترکیبات غلیظ به منظور رفع مشکلات پوست از جمله آکنه یا چین و چروک می باشند.
 7. ماسک ورقه ای : این ماسکها کاغذ آغشته به سرم بوده که باید در حدود 20 دقیقه بر روی پوست گذاشته شود اما بعنوان مصرف روزانه ضروری نیست.
 8. کرم دور چشم : انواع کرم های دور چشم به شکل ژل ، کرم یا روغن در دسترس است تا به پوست نازک و حساس دور چشم کمک کرده و به رفع تیرگی پوست دور چشم و رفع پف و کاهش خطوط ریز دور چشم بپردازد.
 9. مرطوب کننده
 10. کرم ضد آفتاب

نکات پاکسازی پوست کره ای :

 • نیازی به یکسان بودن روتین مراقبت از پوست صبح و شب نبوده و روتین صبحگاهی معمولا ساده تر بوده و بر مرطوب کردن و مصرف ضد آفتاب تمرکز دارد اما روتین شبانه شامل لایه بردار و کرم دور چشم و ماسک و دیگر موارد است.
 • پوستهای چرب هم می توانند از پاک کننده مبتنی بر روغن استفاده کنند. البته پوست چرب ، نیاز به تونر با فرمول سبک و نرم کننده کمتری دارند.
 • پوستهای خشک تنها از پاک کننده روغنی استفاده کنند و بجای تونر ، مرطوب کننده های دارای اسید هیالورونیک را بکار گیرند.
 • پوستهای مستعد آکنه ، در صورتی که آکنه فعال دارند باید از لایه برداری پرهیز کنند.

فیشیال چیست؟

در واقع واژه فیشیال برگرفته از نام انگلیسی به معنی صورتگری بوده که در اصطلاح و به زبان فارسی عمل پاکسازی پوست صورت که شامل چندین مرحله متشکل از تمیزکردن، لایه برداری، ماساژ تخصصی، ماسک و آبرسانی به پوست صورت جهت سلامت، زیبایی و جوانسازی پوست می باشد بوده و مراحل مختلف آن گاها با نام های مختلفی(بسته به نوع عمل) مانند فیشیال هیدرودرمی یا فیشیال وایتنینگ نامگذاری گردیده. پس درواقع عمل فیشیال همان پاکسازی پوست بوده که با روش ها و متد های مختلف که در این صفحه توضیح داده شد، بسته به نظر پزشک انجام می شود.

پاکسازی پوست در کلینیک زیبایی آلما رشت

در صورتی که در شهر رشت یا استان گیلان زندگی می کنید می توانید برای پاکسازی پوست در رشت به کلینیک زیبایی آلما رشت مراجعه نمایید. در کلینیک زیبایی آلما مجرب ترین کارشناسان زیبایی زیر نظر پزشک ، از بهترین مواد ، ماسکها و دستگاه های پاکسازی پوست و جدیدترین متدها در محیطی کاملا استریل استفاده می کنند. شماره تماس برای مشاوره و گرفتن نوبت 01332662196 – 01333662196 – 01332006295 – 09125396478

کلینیک پوست و زیبایی آلما در رشت

اینستاگرام : https://instagram.com/clinic.zibai.alma

گالری تصاویر پاکسازی پوست در کلینیک زیبایی آلما 


 

 • Michael Ethan

  مهدیه

  برای پاکسازی پوست عروس چند مرحله نیاز هست ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بسته به اینکه چه نوع خدمات پاکسازی نیاز داشته باشید متفاوت هستش اما اگر زمان زیادی تا مراسم ندارید یک مرحله پاکسازی پوست برای عروس خانم ها اونم حداقل دو هفته تا 10 روز قبل از مراسم کفایت میکنه که باعث نرم شدن و روشن تر شدن پوست شما می شود.

 • Michael Ethan

  سلام ببخشید شما با لىزر پوست صورت رو ترمیم میکنید

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  درود بر شما خیر ما لیزر موهای زائد داریم و برای مشکلات پوستی تریتمنت های درمانی در لاین پوستمون انجام میدیم. کلینیک آلما مختص بانوان می باشد.

 • Michael Ethan

  شهره

  سلام . می خواستم سوال کنم آیا بعد از انجام پاکسازی پوست صورت نیاز به استراحت در منزل داریم یا میشه مثل روز های دیگه به فعالیت خارج از منزل پرداخت . منظورم برای افرادی که شاغل در کارخانه یا اداره ای هستند . ممنون

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  این مورد بستگی به این داره که چه نوع پاکسازی پوستی بر روی صورت شما انجام شود. بطور معمول پاکسازی های سطحی نیاز به دوره استراحت نداشته و می توانید به فعالیت روزانه خود بپردازید اما پاکسازی های عمیق تر مانند لایه برداری ها ممکن است چند روز نیاز به رعایت بهداشت با درجه بیشتر از حد معمول و یا مصرف کرم داشته باشد. به هرحال بهتر است پس از هرنوع پاکسازی پوستی تا چند روز در معرض مواد شیمیایی بو دار مانند مواد شوینده و اسید های پاک کننده و همچنین در محیط های با هوای آلوده شهری قرار نگیریم چرا که پوست در مرحله حساسی در این روزها قرار دارد.

 • Michael Ethan

  ساناز

  سلام پاکسازی پوست نقاط دیگه ی بدن هم انجام میدید؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم ، بله پاکسازی هر نقطه از بدن انجام میشه برای تعرفه و توضیحات بیشتر میتونید با مرکز تماس بگیرید و جویا بشید ، فقط باید ببینیم آیا آکنه فعال یا حساسیت خاصی نداشته باشید. ممنون از شما

 • Michael Ethan

  ساناز

  سلام پاکسازی پوست نقاط دیگه ی بدن هم انجام میدید؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام ، بله عزیزم پاکسازی فقط مختص صورت نیست ،هر ناحیه انجام میشه قیمتها متفاوته ممنون از همراهیتون

 • Michael Ethan

  گلناز

  سلام من هفته پیش اومدم پاکسازی ، ولی جای جوشام خوب نشده ، کار خاصی باید انجام بدم برای جوشا یا همین پاکسازی کافیه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام ، نه عزیزم پاکسازی بعضا برخی از کمودونها و جوشها رو تخلیه میکنه ولی اٍر قبلی جای جوش رو از بین نمیبره ، برای این کار باید میکرونیدلینگ انجام بدید که در صورت تمایل میتونی با مرکز تماس بگیرید تا در خدمتتون باشیم

 • Michael Ethan

  هستی

  سلام.ادرس کلینیکتونو لطفاً بدین

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم- منظریه - چهار راه ولیعصر. بالای کلینیک شبانه روزی منظریه - ساختمان کریم. طبقه 5 واحد 11 33662196

 • Michael Ethan

  سلین

  سلام ببخشید جوشای رو صورتم یه زرع بزرگه بنظرتون با لایه. برداری درس میش

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  درود بر شما دوست عزیز جوش‌های صورتتون باید از نزدیک مشاهده بشه تا بتونیم مشاوره صحیح بدیم خدمتتون تا لاین درمانی مورد نیازتون رو اجرا کنید

 • Michael Ethan

  سمیرا

  با سلام . من پوست خشکی دارم . باید چه پکیجی از پاکسازی رو انجام بدم تا خشکی پوستم از بین بره ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  با عرض سلام . شما میتونین از پکیج آبرسانی یا همون فیشال هیدرودرمی ما به صورت ماهیانه استفاده کنین تا پوستتون به خوبی آبرسانی بشه. ممنونم.

 • Michael Ethan

  زهرا

  سلام. من یکم تیرگی دور چشم دارم و کمی هم پوستم چرب هستش. بنظرتون چند جلسه نیاز هست که پاکسازی صورت انجام بدم و کدوم روش برای پوست من بهتر هستش؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام. برای رفع تیرگی و کنترل چربی پوست بطور قطع پاکسازی پوست مناسب هستش. اما اینکه کدام روش و چند جلسه نیاز دارین می بایست توسط پزشک و پس از معاینه تعین بشه. با شماره های کلینیک برای دریافت نوبت و مشاوره تماس بگیرین.ممنون

 • Michael Ethan

  فاطمه

  با سلام من صورت پرجوشی دارم . از چه پکیج پاکسازی باید استفاده کنم لطفاً راهنمایی بفرمایید. باتشکر

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم برای مورد شما فیشال کنترل آکنه استفاده میشه. ولی در ابتدا برای مشاوره توسط بیوتی تراپیست های ما مراجعه بفرمایید. با تشکر

 • Michael Ethan

  شیرین

  با سلام . من پوست خشکی دارم . میخواستم بدونم برای پاکسازی پوست صورتم از چه موادی استفاده میکنین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم. شما در ابتدا باید تشریف بیارین تا متخصصین ما پوست شما رو ارزیابی کنند و بهترین نوع و روش پاکسازی رو بنا به جنس پوستتون در نظر بگیرن. البته برای پوست خشک موادی مانند آلفاهیدروکسی اسید که خواصی نظیر صاف و نرم کنندگی داره و جای جوش و لکه رو از بین میبره انجام می گیره. اما خب برای پوست های تیره مناسب نیست.

 • Michael Ethan

  ملیحه

  سلام خسته نباشید ایا برای لکه های صورتم میتونم با پاکسازی اقدام کنم تا رفع بشن؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام ممنونم عزیزم باید لطف کنید حضوری تشریف بیارین تا پوست صورت و لکه هاتون ارزیابی بشه . بعدش بهتون میگیم چه کارهایی برای پوستتون باید انجام بدین. ممکنه فقط پاکسازی بخواد یا میکرونیدلینگ هم باید اضافه بشه. در هر صورت بهتون حضوری اطلاع میدیم.

 • Michael Ethan

  شیوا

  سلام . خسته نباشید. پاکسازی پوست حدوداً چقدر طول میکشه ؟ من شاغلم و ساعت 2 تعطیل می شوم. میتونم بعد از کار مزاحم بشم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام و درود. پاکسازی پوست حداقل 1/5 ساعت تا 2 ساعت زمان می برد.بله میتونین با هماهنگی و نوبت گرفتن از قبل تشریف بیارین.

 • Michael Ethan

  سمیرا

  سلام. چجوری میتونم نوبت بگیرم؟ ایا همه روزه پاکسازی انجام میدین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام عزیزم نوبت دهی به صورت تماس تلفنی با شماره 01333662196 و واتس اپ 09125396478 و دایرکت اینستاگرام alma.skin.care و همچنین حضوری می باشد. در صورت تمایل می توانید از هر روشی استفاده نمایید.

 • Michael Ethan

  محمد

  سلام ایا پاکسازی پوست برای اقایون دارین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام و درود خیر برای اقایون نداریم

 • Michael Ethan

  سمیرا

  سلام خسته نباشید من برای لکه های صورتم میخوام مراجعه کنم. آیا درمان میشه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام ممنونم ابتدا باید حضوری تشریف بیارین تا کارشناس زیبایی لکه های صورتتون رو بررسی کنه و بهترین درمان رو پیشنهاد کنه

 • Michael Ethan

  نغمه

  سلام وقت بخیر ایا پاکسازی فقط برای بینی انجام میدین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام پاکسازی برای کل صورت انجام میشه. اما اگه مشاوره بخواین می تونین با شماره 01332662196 و 09125396478 تماس بگیرین.

 • Michael Ethan

  مریم

  سلام من چند جلسه پاکسازی جای دیگه رفتم اما هنوز پوستم مشکل داره. ایا بیام کلینیک زیبایی الما درمان میشم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام و درود لطفا حضوری تشریف بیارین تا مشکلات پوستتون رو کارشناس زیبایی بررسی کنه و نظر بده

 • Michael Ethan

  سمیرا

  سلام ایا پاکسازی پوست ضروریه ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام مراقبت از پوست صورت و پاکسازی صورت و روتین های مراقبت از پوست ، استفاده از محصولات مراقبت از پوست در سلامت پوست نقش مهمی دارد و بدین ترتیب با سلامت پوست ، زیبایی و جوانی پوست و چهره هم تضمین می شود. در نتیجه اگر به فکر زیبایی خود می باشید ، می توانید پاکسازی پوست را تجربه کنید.

 • Michael Ethan

  ساسان

  سلام وقت بخیر ایا برای اقایون هم کار پاکسازی انجام میدین ؟ من برای درمان جوش صورت میخواستم مراجعه کنم

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام متاسفانه خیر

 • Michael Ethan

  شیدا

  نقش ماساژ در پاکسازی پوست چیه

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  ماساژ با افزایش گردش خون باعث ایجاد ظاهر درخشان و شفاف در کنار پوستی نرم و انعطاف پذیر می گردد

 • Michael Ethan

  شیرین

  سلام ایا میتونم پاکسازی و اراف تراپی در یک روز انجام بدم ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام بله میتونین

 • Michael Ethan

  سها

  سلام من لکه های تیره روی پوستم دارم که برای آفتاب سوختگیه ایا پاکسازی پوست برای رفع لکه ها کافیه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام باید حضوری تشریف بیارین تا کارشناس زیبایی پوستتونو ببینه شاید علاوه بر پاکسازی پوست به میکرونیدلینگ هم نیاز باشه

 • Michael Ethan

  فاطمه

  ایا پاکسازی پوست رو پزشک انجام میده ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام خیر پاکسازی پوست توس کارشناس زیبایی آموزش دیده و متبحر و با تجربه کافی که دوره های خدمات زیبایی را زیر نظر پزشک دیده باشد و مدارک رسمی از سازمان مربوطه داشته باشد .، قابل انجام است.

 • Michael Ethan

  صحرا

  ایا پاکسازی پوست برای رفع جوش جواب میده ؟؟؟؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله یکی از پکیج های پاکسازی پوست برای رفع جوش هستش

 • Michael Ethan

  شکیلا

  وقتتون بخیر یه وقت برای مشاوره برای پاکسازی پوست میخواستم

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  وقت شما هم بخیر شماره تماس 01332662196 و 09125396478 برای نوبت گرفتن

 • Michael Ethan

  زهرا

  ایا مشاوره پوست رو پزشک انجام میده ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  معمولا مشاوره پوست با کارشناس زیبایی انجام میگیره و مشاوره ژل و بوتاکس و مزوتراپی و مزوژل با پزشک

 • Michael Ethan

  سمیرا

  قیمت پاکسازی پوست vipچند هستش

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  هزینه پاکسازی پوست vip و انزیم تراپی پوست 700 تومن

 • Michael Ethan

  سیده مریم

  یه نوبت برای پاکسازی پوست و رفع جوش می خواستم

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  لطفا با شماره 01332662196 و 09125396478 تماس حاصل فرمایید.

 • Michael Ethan

  خدیجه

  چند جلسه پاکسازی پوست جواب میده

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  پاکسازی پوست می تواند هر 28 روز یکبار انجام می گیرد . اما در صورت وجود مشکلات پوستی نظیر جوش یا خشکی پوست باید با پزشک یا متخصص زیبایی مشاوره کنید تا برای پاکسازی پوست درمانی اقدام شود و تعداد جلسات را مشخص کند.

 • Michael Ethan

  سیمین

  قیمت پاکسازی پوست در سال 1402 چنده ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  قیمت پاکسازی پوست 400 تومن هستش

 • Michael Ethan

  الهام

  پاکسازی پوست با کربوکسی تراپی چه فرقی داره ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  کربوکسی تراپی نوعی پاکسازی پوست هست اما تخصصی تر که با ژل دی اکسید کربن انجام میشه اما در پاکسازی پوست از ماسکها و مواد مخصوص فیشیال استفاده میشه نه از گاز دی اکسید کربن

 • Michael Ethan

  فرشته

  ایا جوش ها با پاکسازی رفع میشن؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  پاکسازی پوست برای کنترل چربی و رفع جوش هم انجام می گیرد. بطور کل پاکسازی پوست یک سلسله فرایند و کارهایی بر روی پوست هستش که مختص نوع پوست انجام میشه به عنوان مثال پاکسازی پوست برای پوستهای چرب با پوستهای خشک متفاوته

 • Michael Ethan

  سمیرا

  خشکی پوست من با پاکسازی برطرف میشه ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله. یکی از پکیج های پاکسازی پوست رفع خشکی پوست و آبرسانی به پوست هستش

 • Michael Ethan

  سمیرا

  ایا در پاکسازی پوست بخور هم انجام میدین ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله در صورتی که برای پوست نیاز باشه

 • Michael Ethan

  معصومه

  ایا در پاکسازی پوست ماساژ هم انجام میشه ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله انجام میشه

 • Michael Ethan

  ثنا

  در پاکسازی پوست از چه برندهایی استفاده می کنین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  آنوبیس ، اسکین بیوتی

 • Michael Ethan

  سیمین

  میتونم برای مشاوره حضوری بیام پوستمو ببینین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  سلام لطفا با شماره 01332662196 - 01332006295 - 09125396478 هماهنگ کنید.

 • Michael Ethan

  سمیرا

  هزینه پاکسازی پوست چقدره؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  هزینه پاکسازی پوست 400000

 • Michael Ethan

  فاطمه

  ایا میتونم همزمان لیزر موهای صورت و پاکسازی پوست انجام بدم ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر بین لیزر موهای صورت و پاکسازی فاصله چند روزه باید باشه

 • Michael Ethan

  سیمین

  ایا میتونم بعد پاکسازی پوست لیزر موهای زائد انجام بدم

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بعد از پاکسازی پوست باید درحدود دو هفته بعد برای لیزر موهای صورت اقدام کنید.

 • Michael Ethan

  سها

  ایا پاکسازی پوست باعث جوانسازی پوست میشه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بطور کل مراقبت روزانه از پوست و انجام پاکسازی پوست بطور مرتب و ماهیانه باعث پیشگیری از پیری زودرس می شود و البته پاکسازی پوتس پکیج جوانسازی پوست دارد که همراه با انجام ار اف جوانسازی صورت هستش

 • Michael Ethan

  فاطمه

  هزینه درمان سیاهی دور چشم چقدر میشه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  شما باید حضوری برای مشاوره تشریف بیارین تا کارشناس زیبایی بهتون بگه چه روش درمانی برای تیرگی دور چشم شما خوبه تا بهتون قیمت بدیم

 • Michael Ethan

  شیرین

  ایا آموزش پاکسازی پوست دارین ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر

 • Michael Ethan

  معصومه

  من چند روزه تبخال زدم. میتونم پاکسازی انجام بدم یا باید بمونم خوب بشه بعد

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر لطفا صبر کنین تا کاملا تبخالتون برطرف بشه بعد نوبت پاکسازی پوست بگیرین

 • Michael Ethan

  الهام

  من جوشهای خیلی بدی زدم میتونم پاکسازی پوست انجام بدم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  لطفا برای مشاوره حضوری تشریف بیارین

 • Michael Ethan

  شکیلا

  ایا میتونم همزمان پاکسازی پوست و هایفوتراپی انجام بدم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  میتونین اول پاکسازی پوست انجام بدین بعد هایفوتراپی

 • Michael Ethan

  صفورا

  من نوبت پاکسازی دارم اما تبخال زدم میتونم انجام بدم؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  باید صبرکنید تا تبخالتون کاملا خوب بشه بعد برای پاکسازی پوست نوبت بگیرین

 • Michael Ethan

  الهه

  ایا میتونم همزمان پاکسازی پوست و تزریق ژل لب انجام بدم ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله اما بهتره اول باید پاکسازی پوست انجام بدین بعد تزریق ژل لب

 • Michael Ethan

  حسین

  چطور میتونم برای پاکسازی پوست نوبت بگیرم ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  اگه برای خودتون می خواین برای آقایون پاکسازی پوست انجام نمیشه

 • Michael Ethan

  شکیلا

  آیا پاکسازی یا کربوکسی تراپی با مواد انجام میدین ؟ کلا برای پوست خشک خوبه ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله کربوکسی تراپی داریم اما برای پوست خشک مناسب نیست و برای پوستهای چرب و دارای آکنه خوبه

 • Michael Ethan

  شکفته

  اسید تراپی صورت هم دارین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله

 • Michael Ethan

  زرین

  کربوکسی تراپی برای چه پوستی خوبه ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  پوست چرب و جوش دار

 • Michael Ethan

  مرضیه

  ایا پاکسازی پوست برای پوست خشک برای آبرسانی هم دارین ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله فیشیال هیدرودرمی

 • Michael Ethan

  شیرین

  ایا کربوکسی تراپی برای پوست خشک هم دارین

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر کربوکسی تراپی فقط در افراد با پوست چرب و پر از جوش انجام میگیره

 • Michael Ethan

  سمیه

  آیا اسید تراپی برای پوست چرب هم انجام میشه

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله

 • Michael Ethan

  الهه

  یه نوبت برای کربوکسی تراپی میخواستم

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  لطفا با شماره 01332006295- 01332662196 - 09125396478 هماهنگ کنین

 • Michael Ethan

  گلستانه

  ایا می تونم بعد پاکسازی هایفوتراپی انجام بدم

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله

 • Michael Ethan

  گلستانه

  ایا می تونم بعد پاکسازی هایفوتراپی انجام بدم

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله

 • Michael Ethan

  ریحانه

  پاکسازی پوست حساس هم دارین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله

 • Michael Ethan

  سمیرا

  پاکسازی چگونه انجام میشه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  پاکسازی یک سلسله فرایند بر روی پوست هستش که با توجه به نوع پوست موارد مختلفی انجام میشه. از پاک کردن و لایه برداری پوست با روشهای مختلف گرفته تا بخور و نور درمانی و استفاده از انواع ماسک آبرسان ، تغذیه رسان و انواع سرم ها و ... مثلا بخور فقط برای پوست چرب استفاده میشه یا لایه برداری با میکرودرم برای پوست حساس انجام نمیشه و ...

 • Michael Ethan

  رویا

  پاکسازی پوست باعث جوانسازی پوست هم میشه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله یک پکیج پاکسازی جوانساز هست که در آن از ماسکها و اراف به منظور جوانسازی پوست استفاده میشه

 • Michael Ethan

  شفیعه

  یه نوبت برای پاکسازی پوست و لیزر موهای زیربغل می خواستم

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  لطفا به شماره های 01332662196 - 01333662196 - 01332006295 - 09125396478 تماس بگیرین

 • Michael Ethan

  ریحانه

  کربوکسی تراپی با دستگاه انجام میدین ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر فقط کربوکسی تراپی با ژل CO2 انجام میشه

 • Michael Ethan

  شبنم

  سلام وقت بخیر ایا پاکسازی پوست با لایه بردار آنزیمی انجام میدین؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله میشه همون آنزیم تراپی پوست

 • Michael Ethan

  سمیه

  ایا کربوکسی تراپی مو دارین ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  خیر

 • Michael Ethan

  سحر

  آنزیم تراپی پوست با کربوکسی تراپی چه فرقی داره

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  در آنزیم تراپی از آنزیم های طبیعی میوه ها استفاده می شوداما در کربوکسی تراپی از گاز دی اکسید کربن

 • Michael Ethan

  سها

  ایا آکنه من با پاکسازی پوست درمان میشه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله به شرطی که پاکسازی پوست پکیج درمان آکنه رو امتحان کنین

 • Michael Ethan

  سها

  پاکسازی پوست باعث روشن تر شدن پوست میشه؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  بله. پاکسازی پوست با از بین بردن سلولهای مرده و آلودگی ها و چربی های اضافی از روی پوست باعث از بین رفتن تیرگی و کدری پوست و به تبع باعث صاف و شفاف شدن پوست می شود. حتی پاکسازی پوست پکیج وایتنینگ هم در کلینیک زیبایی آلما انجام می شود که از مواد و ماسکهای مخصوص برای روشن تر کردن پوست استفاده می شود.