راهنمای انتخاب بهترین کلینیک زیبایی

اشتراک گذاری :

میل به زیبایی یکی از ویژگی هایی است که همیشه به همراه انسان بوده و امروزه رسیدن به نهایت زیبایی و جوانی به عنوان دغدغه ای مهم برای افراد خصوصا بانوان محسوب می شود و برای رسیدن به کمال مطلوب به مراکز زیبایی برای جوانسازی پوست مراجعه می کنند . در این بین با ازدیاد کلینیک های زیبایی ، انتخاب یک کلینیک زیبایی خوب و مناسب که در زمینه زیبایی و جوانسازی پوست و مو و لیزر موهای زائد فعالیت می کند ، در این امر بسیار مهم و اساسی می باشد. حال چگونه یک کلینیک زیبایی مناسب یا بهترین کلینیک زیبایی را انتخاب کنیم؟ این سوالی است که در ادامه به تشریح در جواب آن می پردازیم.

چگونه بهترین کلینیک زیبایی را انتخاب کنیم ؟

بهترین کلینیک زیبایی علاوه بر ویژگی های ظاهری خوب باید دارای پزشک و کارشناسان زیبایی متبحر در زمینه لیزر موهای زائد و خدمات زیبایی باشد تا بهترین تجربه و نتیجه عالی را از خود در خاطر مراجعین و زیباجویان به جا بگذارد. برای این منظور در ابتدا باید ویژگی های یک کلینیک زیبایی خوب را بدانیم تا بتوانیم بهترین انتخاب را داشته باشیم. در ادامه این ویژگی ها به تفصیل آمده است.

ویژگی های بهترین کلینیک زیبایی :

- در درجه اول یک کلینیک زیبایی خوب باید زیر نظر وزارت بهداشت فعالیت کرده و پروانه تخصصی و مجوزهای لازم را برای فعالیت پوست ، مو و زیبایی داشته باشد. چرا که داشتن این مجوزها به عنوان برچسب اطمینانی در انجام خدمات زیبایی مورد نیاز می باشد تا بتوان اعتماد لازم را نسبت به این مراکز بدست آورد. بدیهی است مراکزی که دارای مجوزهای لازم نبوده و بطور غیرقانونی فعالیت می کنند ، بسیاری از اصول بهداشتی و مراقبت ها ، نوع دستگاه ها و مسائل دیگر را رعایت نمی کنند و احتمال آن می رود از دستگاه های تقلبی و نیروهای ناکارآمد استفاده کنند که نتیجه ای جز کیفیت خدمات پایین و یا عوارض و آسیب پوستی به همراه نخواهد داشت .

- بهترین کلینیک زیبایی در رشت می تواند دارای پزشکان متخصص پوست و در عین حال پزشکان عمومی متبحر با دانش و تخصص کافی و اما با تجربه کافی در زمینه زیبایی باشد. از این رو پزشک در مرکز زیبایی قبل از انجام هر نوع خدمات زیبایی ، در ابتدا به ویزیت و مشاوره با مراجعه کننده می پردازد تا علاوه بر ایجاد اطمینان و آرامش ، بتواند بهترین روش را برای زیباجو انتخاب کند. همچنین پس از انجام خدمات زیبایی برای مراقبت از پوست در منزل به عنوان روتین مراقبتی پوست توصیه های لازم جهت تهیه و مصرف محصولات مورد نیاز پوستی باید صورت پذیرد.

- در گام بعدی پرسنل بهترین کلینیک زیبایی ، متخصصین و مشاورین پوستی و زیبایی نیز باید برخورد درست و مناسب به همراه صبر و حوصله کافی داشته و راهنمایی های لازم را در امور زیبایی بدهند. لازم به ذکر است یک اپراتور لیزر خوب در رشت، تمامی نکات قبل و بعد از لیزر را به مراجعه کننده توضیح می دهد ، چرا که مراقبتهای قبل و بعد از لیزر موهای زائد در کسب نتیجه ایده ال از لیزر درمانی بسیار موثر و اساسی است.

- بهترین کلینیک زیبایی رشت داری تکنولوژی های نوین و به روز دنیا در محیطی آرامش بخش و دلپذیر و در عین حال استریل می باشد. در عین حال که یک کلینیک زیبایی نیاز به دستگاه های جدید برای انجام خدمات دارد ، باید این دستگاه ها تاییدیه سازمان غذا و داروی امریکا هم داشته باشد و از دستگاه های تقلبی استفاده نگردد. همچنین لزوم رعایت بهداشت و استریل کردن وسایل برای جلوگیری از انتقال بیماریها خصوصاً با شیوع بیماری کرونا مهم و از لزوم یک کلینیک زیبایی خوب است.

- در یک کلینیک زیبایی در موارد تزریق اعم از تزریق ژل و بوتاکس ، باید از مواد با کیفیت و برندهای معتبر استفاده گردد تا بهترین نتیجه را داده و خدای ناکرده شاهد عوارض و حساسیت و ... نباشیم. به دلیل اینکه استفاده از برندهای تقلبی می تواند به پوست آسیب زده ، لذا حتماً در این موارد نیز بررسی های لازم را بعمل آورید. البته ناگفته نماند تبحر و تجربه پزشک برای تزریق بسیار مهم می باشد ، لذا این نکات را نادیده نگیرید.

- یک کلینیک زیبایی خوب و معتبر ، شناخته شده و دارای سابقه درخشان می باشد. چنانچه در صورت مشورت با دیگران ، نظر مثبتی روی این مراکز دارند و تایید می کنند. جدا از مشاوره با دوستان و اطرافیان و استفاده از تجربیات آنها ، جستجوی اینترنتی هم بسیار کمک کننده است. در عین حال دسترسی آسان به محل و موقعیت کلینیک زیبایی در رشت بسیار مهم می باشد. همچنین از نظر نزدیک بودن به محل زندگی ، دسترسی آسان به محل ، داشتن جای پارک ، قابل دسترسی با وسایل نقلیه و ... باید مورد بررسی قرار گیرد.

- دنبال کردن فعالیت های کلینیک زیبایی در فضای مجازی اعم از صفحه گوگل و سایت کلینیک و نیز اینستاگرام با امکان مشاهده نمونه کار و آشنا شدن سبک کار ، بررسی از نظر رضایت مراجعین در سایت ، درصد موفقیت انواع خدمات زیبایی و اطلاع از تعرفه ها می تواند در پیدا کردن یک کلینیک زیبایی مناسب کمک کننده باشد.

- در نهایت امر مراجعه حضوری به کلینیک زیبایی در رشت و انجام مشاوره قبل از هر اقدام زیبایی مهم و تاثیر گذار می باشد. بدین منظور اطلاع از جزئیات کار ، عوارض و مراقبت های قبل و بعد از انجام خدمات زیبایی ، مشاوره با متخصصین کلینیک زیبایی ، اطلاع از هزینه و قیمت و ... نیز در تصمیم گیری موثر است.

بهترین کلینیک زیبایی رشت

دلایل مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی

- افزایش سن و ایجاد چین و چروک پوست و از دست دادن شادابی و جوانی با ایجاد پوستی شل و افتاده و خطوط پیری اخم و خنده و ...

- ایجاد جوش و آکنه و لکه های پوستی

- ریزش مو ، کم پشت بودن مو

- تیرگی دور چشم

- موهای زائد در نواحی صورت و بدن

- کم حجم بودن و بی فرم بودن لب ها

- داشتن خال و زگیل

- اضافه وزن با داشتن چربی های اضافی در مناطق خاص مانند ران، شکم ، بازو و ...

و بسیاری دلایل دیگر از مهمترین علل مراجعه به کلینیک زیبایی و انتخاب بهترین کلینیک زیبایی در رشت می باشد.

هدف و مقصد اصلی بهترین کلینیک زیبایی رشت ، هدیه کردن زیبایی و سلامت پوست و مو و ارائه راهکاری برای دیرتر پیر شدن و هرچه زیباتر شدن می باشد. در واقع هدف و مقصد اصلی بهترین کلینیک زیبایی رشت ، هدیه کردن زیبایی و سلامت پوست و مو و ارائه راهکاری برای کند کردن روند و علائم پیری و هرچه زیباتر و جوانتر شدن چهره می باشد.

کلینیک زیبایی در رشت

خدمات کلینیک زیبایی در رشت :

- لیزر موهای زائد :

لیزر موهای زائد که یکی از کاربردی ترین موارد یک کلینیک زیبایی می باشد، بدین ترتیب که درصد بالایی از مراجعین کلینیک زیبایی به قصد از بین بردن موهای زائد مراجعه می کنند. این روزها که مراکز لیزر موهای زائد با انواع دستگاه های مختلف لیزر افزایش یافته ، لذا مراجعین بیش از پیش به دنبال کسب نتیجه مطلوب از لیزر درمانی می باشند و در این زمینه تحقیق می کنند. در این باره باید گفت ، زمانی لیزر موهای زائد به خوبی جواب می دهد که در کلینیک زیبایی مجهز با دستگاه به روز دنیا و دارای تاییدیه FDA امریکا انجام شود و دارای پزشک مجرب با اپراتورهای کارآزموده به صورت کاملاً استریل صورت پذیرد. در غیر اینصورت لیزر موهای زائد امری بی فایده حتی خطرناک خواهد بود.

- پاکسازی پوست :

پاکسازی پوست با پکیج های مختلف جهت لایه برداری ، تمیز کردن منافذ ، تخلیه کمدون یا جوش های سرسیاه ، میکرودرم ، لایت تراپی ، درمان جوش ، پلینیگ آنزیمی، کنترل چربی ، اوزون تراپی ، درما اکسی ، اکسیژن رسانی ، آبرسانی ، اسید تراپی ، ماساژ صورت و ... از جمله موارد مختلف خدمات پاکسازی پوست و فیشیال با استفاده از دستگاه آکوا فیشیال می باشد. در این راستا کارشناس زیبایی در مرکز زیبایی در ابتدا مشاوره و بررسی های لازم را انجام داده و سپس به انتخاب نوع پکیج پاکسازی و انجام آن می پردازد.

- هایفوتراپی :

هایفوتراپی ، از انواع خدمات جوانسازی پوست غیرتهاجمی بوده و طرفداران بسیاری پیدا کرده است. بدین منوال اساس کار دستگاه هایفوتراپی با امواج فراصوت بوده که به داخل پوست در عمقی ترین لایه نفوذ کرده و باعث تحریک کلاژن سازی و جوان شدن پوست می شود و اصلی ترین کارایی آن لیفت صورت و سفت شدن پوست می باشد. همچنین از ویژگی های دیگر آن بدون درد بودن با مدت زمان ماندگاری بالا می باشد. لازم به ذکر است که هایفوتراپی از مواردی است که باید حتماً زیر نظر پزشک و توسط کارشناس آموزش دیده در کلینیک زیبایی معتبر انجام شود.

- آراف تراپی :

آراف تراپی روشی است برای جوانسازی پوست و لیفت صورت که در آن با استفاده از امواج رادیوفرکوئنسی و ارسال آن به بافت میانی پوست و تبدیل شدن به گرما در پوست باعث آسیب به پوست و در نهایت منجر به تحریک و تشویق تولید کلاژن بیشتر می شود. همچنین از دستگاه آراف برای لاغر کردن بدن در نواحی مختلف شکم ، پهلو ، بازو ، ران و غبغب استفاده می گردد و این روزها بسیاری از افراد به دنبال کلینیک زیبایی مجهز به آراف لاغری می باشند.

- میکرونیدلینگ :

میکرونیدلینگ روشی که در آن با استفاده از دستگاه کوچک دستی که دارای سوزنهای بسیار ریز می باشد ، لایه برداری از سطح پوست انجام شده و باعث جوان سازی و شفافیت پوست می گردد. البته این روش در چند جلسه برای تشویق کلاژن سازی انجام شده و نتیجه اصلی بعد از گذشت حداقل سه جلسه روی پوست مشاهده می گردد. همچنین از کاربردهای میکرونیدلینگ می توان به رفع اثرات جوش ، لک و چروک و نیز ترک های پوستی اشاره داشت.

- مزوتراپی مو :

در بهترین کلینیک زیبایی در رشت ، مزوتراپی مو برای درمان ریزش مو بکار برده می شود و در حین انجام عصاره های گیاهی ، انواع ویتامین و داروها به زیر پوست سر تزریق می شود. لذا با انجام این تزریق به صورت منظم و با رعایت فواصل زمانی مشخص اصلاح تعادل هورمونها در فولیکول مو شکل گرفته و با بهبود گردش خون در پوست سر مواد مغذی به ریشه مو می رسد.

- پارافین تراپی پوست :

روش دیگر جوانسازی پوست در کلینیک های زیبایی ، پارافین تراپی می باشد که با انتقال پارافین به سطح پوست ، تحریک کلاژن سازی ، افزایش گردش خون و جوانسازی پوست شکل می گیرد و عموما برای نواحی دست ها و پاها پرکاربرد می باشد.

- آنزیم تراپی پوست :

آنزیم تراپی پوست درمان پوستی جدید برای بازنگری در عملکرد پوست مانند جوان سالم بوده که با گردش خون ، اکسیژن رسانی و تخلیه لنفاوی ، دفع سموم و رادیکالهای آزاد ، تولید کلاژن جدید می کند. در نتیجه آکنه ، چروک ، جای زخم و... را درمان کرده و باعث جوانسازی پوست می گردد. گفتنی است با روش مراقبت از پوست آنزیم تراپی dmk حداقل 10 سال جوانتر از سن خود نشان داده می شوید.

- تزریق ژل :

تزریق ژل یا فیلر به عنوان پر کننده در رفع نواقص پوستی و کاهش حجم لب و دیگر نقاط صورت و نیز در برطرف کردن چروک عمیق مثمر ثمر می باشد که در بهترین کلینیک زیبایی در رشت و توسط پزشک متخصص و با دقت بالا در محیطی کاملا استریل انجام می شود. بدین منظور از کاربردهای تزریق ژل می توان به تزریق ژل گونه ، تزریق ژل لب ، ژل زیر چشم ، ژل خط خنده و ... اشاره داشت.

- تزریق بوتاکس :

تزریق بوتاکس از جمله خدمات ارائه شده در کلینیک زیبایی می باشد که حتماً باید توسط پزشک متخصص و با تجربه و با استفاده از مواد با کیفیت انجام پذیرد. در این راستا درباره تزریق بوتاکس باید گفت که بوتاکس سمی است با نام بوتولونیوم که به صورت کنترل شده و به منظور فلج کردن و از کار انداختن موقت عضلات صورت که باعث چین و چروک پوست می گردند ، به پوست تزریق شده و عموما برای نواحی پیشانی و دور چشم پرطرفدار می باشد.

- میکرودرم ابریژن :

از روشهای دیگر زیبایی و جوانسازی پوست در کلینیک زیبایی ، میکرودرم ابریژن بوده که در آن با استفاده از دستگاه میکرودرم دستی و با ماساژ پوست، سلولهای مرده پوست را از بین برده و باعث شفافیت و جوانی پوست می گردد. معمولا از میکرودرم ابریژن در پکیج های پاکسازی به همراه نوردرمانی ، اکسیژن تراپی و ... صورت می پذیرد.

بهترین کلینیک زیبایی در رشت

بهترین کلینیک زیبایی در رشت:

مشاوره رایگان توسط متخصصین مجرب زیبایی در یک کلینیک زیبایی در رشت از وجه تمایز یک کلینیک زیبایی خوب به شمار می رود. کلینیک زیبایی آلما به عنوان بهترین کلینیک زیبایی در رشت با ارائه مشاوره رایگان توسط کارشناسان مجرب قبل از انجام امور زیبایی و نیز مشاوره پوستی بعد از انجام خدمت و توصیه های مراقبتی برای منزل از ویژگی های بارز بهترین کلینیک زیبایی می باشد . همچنین از خدمات کلینیک زیبایی آلما در رشت نظیر لیزر موهای زائد ، هایفوتراپی ، پاکسازی پوست ، آراف تراپی ، تزریق ژل و تمام موارد اشاره شده در بالا می باشد .

عواقب انتخاب اشتباه کلینیک زیبایی :

بسیاری از مراکز زیبایی غیرتخصصی اعم از سالن های زیبایی ، آرایشگاه ها و کلینیک های زیبایی بدون مجوز وجود دارد که با استفاده از مواد نامرغوب و بی کیفیت عوارض مختلفی نظیر عفونت ، حساسیت ، تورم ، کبودی ، قرمز شدن و ... را به دنبال داشته اند. لذا انتخاب بهترین کلینیک زیبایی در رشت با مولفه هایی که در بالا ذکر شد ، بسیار کمک کننده است. همچنین هزینه بسیار بالا تضمین کننده کیفیت کار نبوده و یا ارزانی غیرمعمول هم قابلیت اعتماد نداشته و باید دقت کافی بعمل آید.

متخصصین ما با شماره های 01333662196 و واتس آپ 09125396478 جهت مشاوره رایگان در خدمت شما عزیزان می باشند.  

اینستاگرام  : alma.skin.care   

کلینیک زیبایی آلما در رشت

مقالات مشابه


logo