راهنمای انتخاب بهترین کلینیک زیبایی

اشتراک گذاری :

راهنمای انتخاب بهترین کلینیک زیبایی

از ویژگی های انسان و از جمله دغدغه های افراد بخصوص بانوان که امروزه رو به افزایش است ، همان میل به زیبایی و رسیدن به نهایت زیبایی و جوانی می باشد. با ازدیاد کلینیک های زیبایی ، انتخاب یک کلینیک زیبایی خوب و مناسب که در زمینه زیبایی و جوانسازی پوست و مو فعالیت می کند در این امر بسیار مهم و اساسی می باشد. حال چگونه یک کلینیک زیبای مناسب یا بهترین کلینیک زیبایی را انتخاب کنیم؟ این سوالی است که در ادامه به تشریح در جواب آن می پردازیم.

دلایل مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی

- افزایش سن و ایجاد چین و چروک پوست و از دست دادن شادابی و جوانی با ایجاد پوستی شل و افتاده و خطوط پیری اخم و خنده و ...

- ایجاد جوش و آکنه و لکه های پوستی

- ریزش مو ، کم پشت بودن مو

- تیرگی دور چشم

- موهای زائد در نواحی صورت و بدن

- کم حجم بودن و بی فرم بودن لب ها

- داشتن خال و زگیل

- اضافه وزن با داشتن چربی های اضافی در مناطق خاص مانند ران، شکم ، بازو و ...

و بسیاری دلایل دیگر از مهمترین علل مراجعه به کلینیک زیبایی و انتخاب بهترین کلینیک زیبایی در رشت می باشد.

هدف و مقصد اصلی هر کلینیک زیبایی ، هدیه کردن زیبایی و سلامت پوست و مو و ارائه راهکاری برای دیرتر پیر شدن و هرچه زیباتر شدن می باشد.

ویژگی های بهترین کلینیک زیبایی:

- در درجه اول کلینیک زیبایی خوب باید زیر نظر وزارت بهداشت فعالیت کرده و پروانه تخصصی داشته باشد.

- بهترین کلینیک زیبایی در رشت می تواند دارای پزشکان متخصص پوست و در عین حال پزشکان عمومی متبحر با دانش و تخصص کافی و اما با تجربه کافی در زمینه زیبایی باشد.

- در گام بعدی پرسنل بهترین کلینیک زیبایی ، متخصصین و مشاورین پوستی و زیبایی نیز باید برخورد درست و مناسب به همراه صبر و حوصله کافی داشته و راهنمایی های لازم را در امور زیبایی بدهند.

- بهترین کلینیک زیبایی داری تکنولوژی های نوین و به روز دنیا در محیطی آرامش بخش و دلپذیر و در عین حال استریل می باشد.

- در یک کلینیک زیبایی در موارد تزریق اعم از تزریق ژل و بوتاکس ، باید از مواد با کیفیت و برندهای معتبر استفاده شود تا بهترین نتیجه را بدهد و شاهد عوارض و حساسیت و ... نباشیم. پس حتماً در این موارد نیز بررسی لازم را بعمل آورید.

- داشتن سابقه درخشان نیز از ویژگی دیگر یک کلینیک زیبایی خوب می باشد.

- در عین حال دسترسی آسان به محل و موقعیت کلینیک زیبایی در رشت بسیار مهم می باشد. از نظر نزدیک بودن به محل زندگی ، در صورت دور بودن دسترسی آسان به محل ، داشتن جای پارک ، قابل دسترسی با وسایل نقلیه و ... باید مورد بررسی قرار گیرد.

- مشاوره با دوستان و اطرافیان و استفاده از تجربیات آنها علاوه بر جستجوی اینترنتی بسیار کمک کننده است.

- دنبال کردن فعالیت های کلینیک زیبایی در فضای مجازی اعم از صفحه گوگل و سایت کلینیک و نیز اینستاگرام با امکان مشاهده نمونه کار و آشنا شدن سبک کار ، بررسی از نظر رضایت مراجعین در سایت ، درصد موفقیت انواع خدمات زیبایی و اطلاع از تعرفه ها

- در نهایت امر مراجعه حضوری به کلینیک زیبایی در رشت و انجام مشاوره قبل از هر اقدام زیبایی مهم و تاثیر گذار می باشد. اطلاع از جزئیات کار ، عوارض و مراقبت های قبل و بعد از انجام خدمات زیبایی ، اطلاع از هزینه و قیمت و ... نیز در تصمیم گیری موثر می باشد.

خدمات کلینیک زیبایی در رشت :

- لیزر موهای زائد :

لیزر موهای زائد که یکی از کاربردی ترین موارد یک کلینیک زیبایی می باشد.

- پاکسازی پوست :

پاکسازی پوست با پکیج های مختلف جهت لایه برداری ، تمیز کردن منافذ ، تخلیه کمدون یا جوش های سرسیاه ، میکرودرم ، لایت تراپی ، درمان جوش ، پلینیگ آنزیمی،کنترل چربی ، اوزون تراپی ، درما اکسی ، اکسیژن رسانی ، آبرسانی ، اسید تراپی ، ماساژ صورت و ... از جمله موارد مختلف خدمات پاکسازی پوست بسته به نوع پوست و نیازی که دارد توسط مشاور متخصص بررسی شده و انجام می پذیرد.

- هایفوتراپی :

از انواع خدمات جوانسازی پوست بوده ، بر اساس امواج فراصورت عمل کرده و باعث تحریک کلاژن سازی و جوان شدن پوست می شود و اصلی ترین کارایی آن باعث لیفت صورت و سفت شدن پوست می باشد.

- آراف تراپی :

آر اف تراپی با امواج رادیوفرکوئنسی و با انتقال انرژی با استفاده از سوزنهای بسیار ریز در لایه های زیرین پوست عمل کرده و بر دو نوع می باشد. آراف برای جوانسازی و لیفت صورت و آراف لاغری در نواحی شکم ، پهلو ، بازو ، ران و غبغب

- میکرونیدلینگ :

میکرونیدلینگ با لایه برداری از سطح پوست باعث جوان سازی و شفافیت پوست شده و برای رفع اثرات جوش ، لک و چروک و نیز ترک های پوستی انجام می گردد.

- مزوتراپی مو :

در کلینیک زیبایی در رشت مزوتراپی مو برای درمان ریزش مو بکار برده می شود و در حین انجام عصاره های گیاهی ، انواع ویتامین و داروها به زیر پوست سر تزریق می شود. با انجام این تزریق به صورت منظم و با رعایت فواصل زمانی مشخص اصلاح تعادل هورمونها در فولیکول مو شکل گرفته و با بهبود گردش خون در پوست سر مواد مغذی به ریشه مو می رسد.

- پارافین تراپی :

روش دیگر جوانسازی پوست، پارافین تراپی می باشد که با انتقال پارافین به سطح پوست ، تحریک کلاژن سازی و جوانسازی پوست شکل می گیرد.

- آنزیم تراپی :

آنزیم تراپی پوست درمان پوستی جدید برای بازنگری در عملکرد پوست مانند جوان سالم بوده که با گردش خون ، اکسیژن رسانی و تخلیه لنفاوی ، دفع سموم و رادیکالهای آزاد ، تولید کلاژن جدید می کند. آکنه ، چروک ، جای زخم و... را درمان کرده و باعث جوانسازی پوست می گردد.

- تزریق ژل :

تزریق ژل نیز در برطرف کردن چروک عمیق صورت می پذیرد که در کلینیک زیبایی در رشت و توسط پزشک متخصص و با دقت بالا صورت پذیرد.

- تزریق بوتاکس :

تزریق بوتاکس از جمله خدمات ارائه شده در کلینیک زیبایی می باشد که حتماً باید توسط پزشک متخصص و با تجربه و با استفاده از مواد با کیفیت انجام پذیرد.

- کربوکسی تراپی :

در این روش با تزریق مقادیر زیاد گاز دی اکسید کربن به زیر پوست ، تحریک خون رسانی شکل گرفته و واکنش ترمیمی پوست فعال می شود.

- ماساژ تخصصی صورت :

ماساژ صورت در محیطی آرامبخش و دلپذیر و دل آرام ، علاوه بر هدیه کردن آرامش و زیبایی چهره بر آرامش اعصاب و کاهش استرس نیز تاثیرگذار است.

- میکرودرم ابریژن :

روش دیگر زیبایی و جوانسازی دیگر با استفاده از دستگاه میکرودرم بوده که با یک دستگاه دستی و با ماساژ پوست ، سلولهای مرده پوست را از بین می برد.

- هیدرودرمی موی سر :

روشی برای درمان ریزش مو و رشد مجدد مو با افزایش خونرسانی و پاکسازی پوست سر و ... می باشد.

بهترین کلینیک زیبایی در رشت:

مشاوره رایگان توسط متخصصین مجرب زیبایی در یک کلینیک زیبایی در رشت از وجه تمایز یک کلینیک زیبایی خوب به شمار می رود.

کلینیک زیبایی آلما به عنوان بهترین کلینیک زیبایی در رشت با ارائه مشاوره رایگان توسط کارشناسان مجرب قبل از انجام امور زیبایی و نیز مشاوره پوستی بعد از انجام خدمت و توصیه های مراقبتی برای منزل از ویژگی های بارز بهترین کلینیک زیبایی می باشد . خدمات کلینیک زیبایی آلما در رشت نظیر لیزر موهای زائد ، هایفوتراپی ، پاکسازی پوست ، آراف تراپی و تمام مواردی که در بالا به آنها اشاره شد.

عواقب انتخاب اشتباه کلینیک زیبایی :

بسیاری از مراکز زیبایی غیرتخصصی وجود دارد که با استفاده از مواد نامرغوب و بی کیفیت عوارض مختلفی نظیر عفونت ، حساسیت ، تورم ، کبودی ، قرمز شدن و ... را به دنبال داشته اند. لذا انتخاب بهترین کلینیک زیبایی در رشت با مولفه هایی که در بالا ذکر شد ، بسیار کمک کننده است. همچنین هزینه بسیار بالا تضمین کننده کیفیت کار نبوده و یا ارزانی غیرمعمول قابلیت اعتماد نداشته و باید دقت کافی بعمل آید.

متخصصین ما با شماره های 01333662196 و واتس آپ 09125396478 جهت مشاوره رایگان در خدمت شما عزیزان می باشند.  

اینستاگرام  : alma.skin.care   

کلینیک زیبایی آلما در رشت

مقالات مشابه


logo