آنزیم تراپی DMK

اشتراک گذاری :

این روش درمان از مطلوب ترین مراقبتهای پوستی می باشد . ماسکی سفت و محکم برای صورت و بدن می باشد که روی نواحی بالاسینه تا گردن و کل صورت مالیده می شود . این ماسک حاوی آنزیمهای زنده و طبیعی هستند که به طور طبیعی تولید آنزیم ها در پوست را به منظور سرعت بخشیدن به جریانات سلولی تحریک می کند . به محض اینکه روی پوست قرار داده شود ، فشاری رو به پایین و حرکت ضربانی ارتعاشی ایجاد می شود که سیستم گردش خون را تحریک می کند . تا خون اکسیژن دار تازه را در مویرگها پمپاژ کند . مویرگها را منبسط می کند و موجب تأثیری پلاسمایی می شود (پلاسمایی = پلاسما + خون) و تصویری شبیه به جاده ای از مویرگهای قرمز به خصوص در گردن و بالای سینه ایجاد می کند . این حالت حاکی از آن است که مواد مغذی از خون اکسیژن دار تازه  به سلولهای پوست انتقال داده می شود . در اصل این کار یک خانه تکانی برای پوست فراهم می کند . به علاوه مزایایی برای پوست داشته و معایب پوست را برطرف می کند .همچنین از خون مرده در گردش خون و اجزاء سلولهای مرده در میان سیستم لنفاوی سم زدایی می کند .

آنزیم تراپی DMK برخلاف دیگر درمان های موجود در بازار است . درواقع روند اصلاحی کامل پوست می باشد . که دوباره عملکرد سلامت پوست را در سطح سلولی بازسازی و ترمیم می کند . تفاوتی آشکار با دیگر روشهایی دارد که به منظور ارائه پوستی کاملا صاف در حین درمان سطح پوست را خراش می دهند . (کنده شدن پوست) آنزیم تراپی به منظور ترمیم تعادل و ثبات درونی پوست و دریافت نتایج طولانی مدت طراحی شده است . در اولین ملاقات پوست هر فرد مورد تجزیه و تحلیل پیشرفته قرار می گیرد و سپس یک روش درمانی که مختص همان فرد می باشد تنظیم می شود . درمانهای DMD متناسب با نیازهای خاص پوست هر فرد برای وی به طور سفارشی و شخصی طراحی شده است . هر کدام از درمانها متفاوت از یکدیگر بوده و توسط درمانگران انتخاب می شود و به طور خاص برای برنامه پوستی هر مشتری ارائه می شود . در سطح خانگی نیز DMK ، اختصاصی و شخصی شده و به طرزاستادانه ای برای هر مشتری به منظور حفظ همان عملکرد احیاگری که در درمانهای کلینیکی صورت می گیرد ، انتخاب می شود . پیشنهاد می شود که درمانهای دو آنزیم اولیه و اصلی را در دو هفته جدا ، از جریان اکسیژن در پوست و آغاز پروسه جوانسازی داشته باشید .

آنزیم تراپی در این موفقیت جزء لاینفک بوده . ما در فرآیند ترمیم در بیشترین موارد ایجاد پوستی سالم را تجربه کردیم .

آنزیم تراپی

DMK در بیست سال گذشته یک محصول انقلابی در بازار استرالیا بوده که تأکیدش روی اختلال عملکرد واقعی پوست از سطح سلولی بوده تا اینکه فقط به سطح ظاهری پوست فرد توجه کند . این امر به چه معناست ؟ یعنی اینکه به عنوان یک کلینیک پوست DMK ، آنها تمام و کمال پوست را بررسی می کنند . در واقع دلیل بیماری و ناراحتی پوست را پیدا کرده و هر دو را درمان می کنند هم مشکلات بیرونی و هم درونی ، این کار مساوی با داشتن پوستی صاف و تمیز است .  بسیاری از درمان های زیبایی صورت فقط روی سطح پوست اثر می گذارند. اما آنزیم تراپی ، پوست را به اوج خود باز می گرداند. DMK تنها شرکتی در جهان است که از اثرات مفید آنزیم های پیام رسان و انتفال دهنده استفاده کرده و این آنزیم ها خود مواد زنده ای هستند که سلامت پوست را تنظیم می کنند. روند کار آنزیم ها به گونه است که با مواد معدنی خاص در داخل بدن فعالیت خود را انجام داده تا سیستم طبیعی آنتی اکسیدان تشکیل دهند و با این کار به مقابله با رادیکال های آزاد می پردازند. آنزیم درمانی دارای فرمول مناسبی برای رفع پروتئین های مرده ، سموم بدن و سایر ترشحات از لایه اپیدرم پوست حذف می سازد. آنزیم ها یک هدف دارند : تقویت کردن یکپارچگی ساختار پوست و ایجاد محیطی سالم سلولی برای رشد .  ممکن است قبلا درباره DMK و اینکه چطور به طرز شگفت انگیزی پوست را اصلاح می کند شنیده باشید. بنابراین اجازه دهید درباره 5 تا از بهترین مزایای DMK صحبت کنیم :

1 – تقویت پوست :

هدف آنزیم تقویت و استحکام بخشیدن به یکپارچگی ساختاری پوست است تا اینکه محیطی سالم برای زندگی و رشد سلول ایجاد شود . . آنزیم تراپی ماهیچه های صورت را تمرین می دهد تا ورزیده شوند . در درمان آنزیمی لایه برداری به صورت عمقی انجام شده و نتیجه آن تقویت و سفت شدن بافت پوست می باشد. این درمانها به گونه ای است که پوست را به عملکرد بهتر با افزایش گردش خون و تخلیه لنفاوی تشویق می کند.

2 – سم زدایی :

 همه نوع پوستی برطبق اساسی منظم نیاز به سم زدایی دارند و درمان آنزیمی این کار را از طریق اُسمُزی معکوس با استفاده از گره های لنفی انجام می دهد زمانی که ماسک در حال انجام عملکرد رویای خود به مدت 45 دقیقه است ، درواقع شما احساس حالتی ضعیف ضربه ای دارید . آنزیم تراپی پوست روشی است درمانی برای تجدید نظر و تازه کردن ، در جهت رفع و درمان سلولیت ، احتباس مایعات ، پوست های خشک ، گردش خون ضعیف و نیز درمان رنگدانه ها و آکنه بسیار موثر می باشد.

3 – اصلاح و برطرف کردن ناراحتیهای پوستی :   

درمان آنزیمی به این گونه عمل می کند تا پوست را با توجه به فلسفه DMK یعنی (پاکسازی پوست ، بازسازی ، مراقبت و نگهداری) دوباره تنظیم کند . با استفاده از لایه بردارهای حرفه ای و ماسک آنزیم روی پوست کار می کنند تا پوستی محکم ، سم زدایی شده و تنظیم شده ایجاد کنند و پوست را به حال جوانی آن برگردانند . بازسازی پوست سالم مبتنی بر حفظ پوست سالم بوده و آنزیم تراپی با بررسی دلیل اصلی مشکلات پوستی ، پیری زودرس پوست را  درمان می کند. همچنین به رفع آسیب های ناشی از نور خورشید، افتادگی و شل شدن و چروک پوست  کمک می کند. تمامی این موارد در افزایش اعتماد به نفس و شادابی متمرکز است.

4 – جوانسازی و روشن کردن پوست :

درمانهای منظم آنزیمی همراه با درمانهای حرفه ای صورت باعث طراوت و شادابی و آبرسانی به پوست می شود .افزایش سن ، استرس و آلودگی ها روی بافت پوست تاثیر نامساعدی داشته و بافتی ناهموار به همراه ظهور رنگدانه ها و عیوب ظاهری ایجاد می کند. در آنزیم تراپی پوست ، استفاده از لایه بردارهای حرفه ای و ماسک آنزیم با پمپاژ خون تازه اکسیژن دار و مواد غذایی به پوست ، آن را روشن و شفاف می سازند . و در رفع مشکلات پوست نظیر رنگدانه و لکه های پوستی موثر می باشد.

5 – سفت و روشن کردن پوست :

درمان آنزیمی DMK قوی ترین ، موثرترین روش برای هیدرولیز کردن مواد سلول مرده از بافت پوست ، سم زدایی پوست از همه ناخالصیها ، سفت و محکم کردن پوست برای داشتن ظاهری جوان و منسجم تر می باشد .

آنچه DMK را از دیگر روشها موثرتر ساخته این است که با کل ظرفیت خود پوست را تحریک می کند تا درست مثل زمان جوانی کار کند . برخلاف بسیاری از محصولات بدون نسخه داروخانه ای ، درمانهای اصلاحی  را از دیگر روشها موثرتر ساخته این است که با کل ظرفیت خود پوست را تحریک می کند تا درست مثل زمان جوانی کار کند . برخلاف بسیاری از محصولات بدون نسخه داروخانه ای ، درمانهای اصلاحی DMK  و درمانهای تجویزی خانگی DMK با هم دیگر به منظور تأمین عنلکردهای طبیعی پوست همکاری می کند . آنزیم تراپی برای همه نوع پوست و ناراحتی پوستی مناسب است .

با افتخار کلینیک زیبایی آلما در رشت ، اولین کلینیک در رشت و پیشرو در درمان آنزیم تراپی پوست صورت در سطح استان جهت مشاوره رایگان توسط متخصصین در خدمت شما عزیزان می باشد. خدمات جوانسازی و زیبایی نظیر هایفوتراپی ، آراف تراپی ، پاکسازی پوست ، لیزر موهای زائد ، میکرونیدلینگ ، مزوتراپی ، تزریق ژل ، تزریق بوتاکس و  .... در این کلینیک زیبایی مجهز ارائه می شود. 

درمانهای خاص و برنامه های درمانی برای مشکلات پوستی زبر قابل دسترس می باشد .

 • تجمع رنگدانه در بافت ها
 • آکنه و پرخونی یا اخلاط
 • پسوزیاریس و اگزما
 • آسیب حاصل از نور خورشید
 • پوست رنگ رفته و کدر
 • مدیریت سن
 • آکنه رزاسه و قرمزی پراکنده پوستی
 • مانع ضعیف و پوستهای حساس
 • خطوط ریز و چین و چروکها
 • پف و دایره تیره دور چشم
 • مویرگهای ضعیف و شکننده

کلینیک زیبایی در رشت

هیچ سیستم مراقبی پوست دیگری در جهان وجود ندارد که بتواند نتایجی را که DMK حاصل می کند داشته باشد . چگونگی عملکرد آنزیم در زیر به شکل خلاصه بیان شده است .

1 – پاکسازی : زدودن سلول پوست مرده که باعث ایجاد علائم ظاهری مثل خشکی پوست ، خطوط ریز ، پوست پرخون یا پوست بی رنگ و کدر می شود . DMK  با استفاده از هیدرولیز کردن آنزیمی ، درمانی که مواد سلول مرده را به اسید ضعیف شکل می دهد و آن را شسته و از بین می برد و در سطح پوست سلولهای پوست جدید ایجاد می کند که عالی ترین فایده آن رفع خشکی پوست است. با ایجاد سلولهای تازه ، علائم پیری زودرس نظیر افتادگی و شلی پوست یا چین و چروک کاهش چشمگیری دارد. بعلاوه منافذ و روزنه های پوستی یا نبض تنفس پوست ، که عموماً در پوست های چرب به دلیل ترشح سبوم و چربی بیش از حد بسته می شوند ، با انجام این پاکسازی ، باز شده و به تنفس خود ادامه می دهند. همچنین پاکسازی پوست بوسیله آنزیم تراپی با رفع کدری و تیرگی پوست و در نهایت شفاف شدن و درخشندگی پوست خصوصاً در نواحی ناهموار و دارای مشکلات پوستی می گردد. تفاوتی که پاکسازی پوست یا فیشال با آنزیم تراپی دارد ، استفاده از آنزیم های طبیعی بوده که در عمق پوست کار کرده و تاثیر بسیار شگرفی روی نتایج نهایی دارد و به نوعی درمان آنزیمی محسوب می شود. 

2 – بازسازی : بازسازی پوست با تشویق و تحریک روندهای داخلی و حیاتی پوست برای کارکردن به بهترین شکل ، و اینکه سلولها را قادر سازند تا به مدت طولانی تری زنده بمانند و با بیشترین ظرفیت خود کار کنند و پوستی سالم تر را ایجاد کنند . پوستی که به نظر جوانتر برسد . روغن ها ، سرم ها ، افشانه ها و  کرم های DMK مستقیم روی سلولهای پوست عمل می کنند . این محصولات طراحی شده اند تا پوستی طبیعی و مرطوب ارائه دهند .

3 – مراقبت : مراقبت و حمایت از پوست در برابر اشعه خورشید ، رادیکالهای آزاد ، گلیکاسیون و دیگر فاکتورهای محیطی که باعث پیری زودرس می شوند با استفاده از آنتی اکسیدانهای طبیعی و قوی و موثر

4 – نگهداری : حفظ و نگهداری پوست با نسخه های خانگی DMK  که عملکردشان برای طولانی کردن نتایجی است که توسط درمانهای حرفه ای DMK به دست آمده است . DMK  برای مشتریان خود برنامه های مادام العمری در زمینه مدیریت پوست ارائه می دهد تا برگیرنده زندگی روزانه شان باشد .

آنزیمهای DMK دارای انواع کالیزورهای بیولوژیکی هستند که به موارد زیر کمک می کنند .

1 – تجزیه سلولهای مرده که باعث ایجاد سطحی صاف و نرم می شود . سلولهای مرده پوست ، سلولهایی هستند که هر 30 روز بدن ما بطور خودکار سلولهای جدید و تازه را جایگزین آنها می کند. گاهی اوقات این سلولها به صورت طبیعی از بین نرفته و با تجمع روی پوست ، آنرا کدر ، مات ، خشک و حتی پوسته پوسته می کند. با استفاده از آنزیم سلولهای مرده که باعث ایجاد خارش و خشکی و ضخیم شدن پوست می گردند ، بکلی از بین رفته و شاهد پوستی شفاف و لطیف خواهید بود.

2 – افزایش اکسیژن رسانی در جریان خون : با توجه به اینکه بدن برای رسیدن مواد مغذی و سلامت پوست وابسته به اکسیژن رسانی مناسب است ، آنزیم تراپی پوست باعث اکسیژن رسانی مناسب به پوست شده و به دنبال آن جوانسازی پوست خواهد شد.

3 – افزایش فعالیت سلولی : رساندن اکسیژن به خون و در نتیجه سلولهای پوست ، باعث می شود که سلولها فعالیت بیشتری پیدا کرده و در ادامه پوست تازه ساخته می شود و سلولهای پوست قبلی از بین می روند.

4 – افزایش تشکیل الاستین و کلاژن جدید و کاهش خطوط ریز چین و چروکها : کلاژن و الاستین ، پروتئینی در بدن بوده که به بافت های بدن استحکام و مقاومت می بخشد. این پروتئین ها در پوست وظیفه حفظ مقاومت و انعطاف پذیری و قابلیت کشسانی پوست را دارند. آنزیم تراپی با افزایش تولید و ساخت کلاژن و الاستین ، روند پیری را کاهش داده و خطوط و چروک ریز پوستی را از بین می برد.

5 – سم زدایی پوست : آنزیم تراپی پوست باعث خارج شدن سموم بدن و پوست از طریق غدد لنفاوی می شود. با خارج شدن سموم ، شادابی و سلامت به پوست بازگردانده می شود.

6 – حمایت از تخلیه لنفاوی ، ترمیم ظاهر پوست با بهبود عملکرد داخلی

7 – ترمیم تورم پوست ، ایجاد پوستی آرام که سالمتر می باشد

جلوگیری از بیماریهای پوستی خیلی راحتتر از درمان آنهاست ، اما شروع مراقبت از پوست هرگز دیر نیست

بیشتر برندهای محصولات مراقبتی پوست فقط روی سطح پوست تمرکز دارند . و به طور موقت چین و چروکها و خط و خطوط صورت را از بین می برند ولی نمی توانند دلیل ایجاد آنها را در مرحله اول تغییر دهند . بنابراین این چین و چروکها دوباره برمی گردند . آنزیم تراپی DMK نتایج طولانی مدتی را با در نظر گرفتن مرکز مشکل و اصلاح و کاهش دلایل پیری پوست ارائه می دهد . در واقع آنزیم تراپی برای افرادی است که خواهان اصلاح کامل پوست خود هستند . خواه پوستتان علائمی از افزایش سن داشته باشد ، یا از ناراحتی و بیماری خاص پوستی رنج می برید . آنزیم تراپی DMK  اینگونه می پندارد که پوست سالم پوستی است که زیبا باشد . 

شماره تماس  : 01333662196

واتس اپ : 09125396478

اینستا : alma.skin.care

کلینیک زیبایی آلما در رشت

 

مقالات مشابه


logo