لیزر موهای زائد صورت

اشتراک گذاری :

زمانی که به چهره خود در آینه نگاه می کنیم و با موهای زائد صورت با آن ظاهر ناخوشایندش رو به رو می شویم ، هر لحظه به فکر از بین بردن موهای صورت با روشهای مختلف هستیم و این سوال به ذهن می رسد که آیا روشی دائمی برای از بین موهای زائد صورت وجود دارد یا خیر ؟ و در جواب به لیزر موهای زائد صورت می رسیم که اگرچه لیزر درمانی موهای زائد روشی دائمی نبوده اما با کاهش دائمی موهای زائد همراه است و با توجه به نتایج طولانی مدت افراد را از شیو کردن و روشهای دیگر رفع موهای زائد بصورت روزانه و هفتگی رهایی می دهد. در ادامه به بررسی لیزر موهای زائد صورت می پردازیم.

لیزر موهای زائد صورت

از آنجائیکه پوست صورت بسیار حساس بوده و در زیبایی چهره تاثیرگذار است ، لذا موهای زائد صورت از جمله موهایی است که برای بانوان و آقایان آزاردهنده می باشد ، چرا که از زیبایی فرد می کاهد و لیزر موهای زائد صورت در کاهش دائمی این موها سهم بسزایی دارد و بانوان می توانند با انجام لیزر درمانی برای قسمتهای مختلف صورت همچون پشت لب و چانه ، خط ریش و گونه از شر موهای زائد برای ماه های طولانی خلاصی یابند و آقایان نیز می توانند برای رفع موهای قسمتهای گونه ، زیر حلق ، گوش و گردن از روش لیزر موهای زائد بهره ببرند.

لیزر موهای صورت

لیزر موهای زائد به گونه ای عمل می کند که با ارسال پرتو نور پرانرژی به زیر پوست در محل قرارگیری فولیکول مو به آن آسیب می زند و شناسایی فولیکول مو توسط لیزر هم به جهت رنگدانه یا ملانین مو می باشد که در فولیکول مو قرار دارد ، لذا نور لیزر ، موهای تیره تر را بهتر مورد هدف قرار می دهد. ازین رو با آسیب فولیکول مو که محل تولید مو می باشد ، تار مویی ساخته نمی شود و مویی رشد نکرده و بدین ترتیب موهای زائد صورت حذف می شوند.

مطالب بیشتر : باورهای اشتباه لیزر موهای زائد

چه انتظاری از لیزر موهای زائد صورت داریم ؟

با توجه به اینکه لیزر موهای زائد صورت می تواند نتایج طولانی مدت داشته باشد ، لذا دردسر اصلاح مکرر موهای زائد را کاهش می دهد. لیزر موهای زائد صورت روشی ایمن ، بدون عوارض و راحت برای از بین بردن موهای ناخواسته صورت و کاهش رشد موهای جدید می باشد که با استفاده از نور لیزر و برخورد با فولیکول مو و با ایجاد گرما در آن فولیکول مو را آسیب می زند ، مو را ضعیف کرده و باعث ریزش آن می شود. بدین ترتیب فولیکول موهای آسیب دیده ، توانایی خود را برای ساخت موهای بیشتر به مدت طولانی از دست داده و باعث کاهش دائمی موها می گردد.

آن چه در جلسه لیزر موهای زائد صورت انتظار داریم ، اینست که تکنسین لیزر ، موهای صورت را از نظر رنگ پوست و مو ، ضخامت و جنس مو به منظور تعیین طول موج و درجه تابش بررسی می کند و به شما عینک برای محافظت از چشم می دهد. سپس ژل را بر روی سطح پوست ریخته و با ارسال پرتور لیزر به زیر سطح پوست ، فولیکول مو را هدف گیری می کند. البته در ابتدا یک پرتو لیزر را برای بررسی توانایی تحمل فرد به پوست ارسال می کند تا خدای نکرده عوارض جانبی نامطلوب رخ ندهد و اگر خوب جواب داد ، از همین درجه برای لیزر درمانی استفاده می کند.

مطالب مرتبط : چه کسانی نباید لیزر موهای زائد انجام دهند ؟

بهترین کلینیک زیبایی رشت

مزایای لیزر موهای زائد صورت

سالهای سال است که بانوان از روشهای مختلفی همچون اپیلاسیون ، بند انداختن ، موچین ، شیو کردن و ... برای رفع موهای زائد صورت استفاده کرده اند که همه این روشها زمان بر بوده و خیلی زود موها مجددا شروع به رشد می کنند و نتایج کوتاه مدتی دارند. اما با توجه به سبک زندگی امروز خصوصا برای افراد شاغل که بسیار سریع است ، روش های قدیمی رفع موهای زائد صورت عملی بنظر نمی رسد و لیزر موهای زائد صورت روشی موثر ، سریع و راحت تری می باشد. از مزایای لیزر موهای زائد صورت می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • کاهش رشد نواحی مختلف موهای صورت به مدت طولانی در بانوان و آقایان
 • صرفه جویی در وقت و هزینه
 • برنامه ریزی جلسات لیزر درمانی بصورت ماهیانه تا 8 ماه و پس از آن جلسات شارژ طولانی مدت با توجه به رویش موی هر فرد
 • بدون درد و ناراحتی یا سوختگی
 • بدون عوارض جانبی و یا با حداقل عوارض همچون قرمزی ، تورم و درد خفیف که بلافاصله پس از لیزر رفع می شود.
 • دستگاه های لیزر موهای زائد جدید دارای سیستم خنک کننده به منظور کاهش احساس گرمای لیزر می باشند.
 • ایمن و مطمئن ، بدون ایجاد آسیب در بافت های کناری ناحیه مورد نظر و پوست
 • بهبودی سریع
 • بدون دوره نقاهت و بازگشت به کارهای روزمره بلافاصله بعد از اتمام لیزر درمانی
 • مناسب برای انواع پوست حتی پوست های تیره
 • لیزر موهای زائد صورت دارای نتایج موثر و ماندگاری طولانی مدت می باشد.

در صورتی که تصمیم به انجام لیزر موهای زائد صورت گرفته ، حتما با متخصصین لیزر و پوست مشورت کنید تا بتوانید بهترین نتایج را از لیزر درمانی داشته باشید. شماره تماس مشاوره رایگان با متخصصین بهترین کلینیک زیبایی در رشت : 01332662196 و 09125396478

خدمات کلینیک زیبایی آلما : لیزر موهای زائد ، هایفوتراپی ، آراف تراپی ، میکرونیدلینگ ، آنزیم تراپی ، کربوکسی تراپی ، پاکسازی پوست ، تزریق ژل ، تزریق بوتاکس ، مزوژل جالپرو ، مزوتراپی ، مزونیدلینگ ، مزوتراپی مو و ...

کلینیک زیبایی آلما در رشت

مقالات مشابه

 • Michael Ethan

  مریم

  من مشکل تیروئید دارم . ایا لیزر موهای زائد صورت بر روی من تاثیر داره؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  در درجه اول باید درمان دارویی داشته باشین و اینکه لیزر موهای زائد صورت شما با بقیه افراد متفاوته. یا اینکه کلا جواب نمی گیرید و یا جواب می گیرید و به دوره شارژ می رسید اما جلسات شارژ بصورت دو تا سه ماهه برنامه ریزی میشه وبه دوره های طولانی و یکساله شارژ نمیرسید


logo