آیا هایفوتراپی واقعاً اثربخش است ؟

اشتراک گذاری :

آیا هایفوتراپی واقعاً اثربخش است ؟ این سوالی است که در ابتدا هر زیباجو درمراجعه به کلینیک زیبایی از پزشک یا متخصص زیبایی می پرسد. اما آیا واقعاً هایفوتراپی موثر است و می توان نتایج آن را مشاهده کرد ؟ قبل از اینکه به این موضوع بپردازیم ، با عملکرد هایفوتراپی که روشی برای زیبایی و جوانسازی پوست است ، آشنا می شویم.

هایفو چگونه کار می کند ؟

در هایفوتراپی از دستگاه هایفو استفاده می شود که هایفو HIFU از کلمه سونوگرافی متمرکز با شدت بالا گرفته شده است و شامل ارسال امواج فراصوت یا اولتراسوند متمرکز بر لایه ها عمقی پوست صورت یا گردن و تاثیر گذاری بر پوست این نواحی می باشد ، بدین صورت که با هدف گرم کردن سریع پوست به سلولهای پوستی هدف آسیب می زند که البته این آسیب موقت است و در واقع این آسیب سلولهای پوستی را به ساخت کلاژن بیشتر تحریک می کند تا پوست با داشتن کلاژن بیشتر ، سفت تر و جوانتر شود. از آنجائیکه این آسیب پوستی بر بافت عمقی پوست اثر می گذارد ، بنابراین آسیب واقعی به لایه سطحی پوست نخواهد رسید و عملاً آسیبی مشاهده نمی شود.

نظر به اینکه هایفوتراپی روش درمانی زیبایی است که به تولید طبیعی کلاژن کمک می کند و با توجه به اینکه در لایه عمقی پوست تاثیر می گذارد ، بنابراین نتایج هایفوتراپی در مدت زمان 2 تا 3 ماه پس از انجام و ساخت کلاژن قابل رویت است که البته ماندگاری یکساله دارد که در برخی این مدت زمان ماندگاری بیشتر است.

هایفوتراپی

آیا هایفوتراپی تاثیر دارد ؟

برای پاسخ به این سوال باید نتایج حاصل از هایفوتراپی را بررسی کرد که این نتایج را می توان از عکس های قبل و بعد از هایفوتراپی مشاهده کرد که از آن جمله پوست سفت تر ، رفع شلی و افتادگی پوست ، لیفت صورت ، چهره ای شاداب تر و جوانتر و کاهش قابل توجه خطوط و چین و چروک می باشد. بعنوان مثال در تصویر زیر می توانید قبل و بعد از هایفوتراپی را مشاهده کنید که چگونه هایفوتراپی پوست اطراف دهان را لیفت داده و خطوط ریز را پس از یکبار درمان ناپدید کرده است.

آیا هایفوتراپی واقعا اثربخش است ؟

پس پاسخ به اینکه آیا هایفوتراپی تاثیر دارد و واقعا اثربخش است ؟ مثبت است. برای اثبات این موضوع می توان عکس های بیشماری از قبل و بعد از مشتریان نشان دهیم تا نتایج واقعی از درمان هایفوتراپی را مشاهده کنید. اما چه چیزی باعث می شود تا یک عکس با عکس بعدی متفاوت باشد ، اینست که هایفوتراپی برای مشکلات مختلف پوستی موثر است که در زیر آمده است.

 • کاهش چین و چروک : درمان هایفوتراپی به کاهش قابل توجه چین و چروک و خطوط ریز پوست کمک می کند که جزو مزایای اصلی این درمان می باشد.
 •  سفت کردن پوست : بعنوان قابل توجه ترین مزیت هایفوتراپی می توان سفت شدن پوست و رفع شلی و افتادگی پوست را معرفی کرد که نه تنها پوست را سفت و محکم می کند ، بلکه آن را صاف هم می کند.
 • لیفت غیرمنتظره صورت : اصلی ترین و مهمترین نتیجه هایفوتراپی ، لیفت کلی ظاهر پوست صورت شامل لیفت گونه ها ، لیفت پلک و ابرو و ... می باشد که در کنار سفت تر شدن پوست و کاهش چین و چروک خود را نمایان می سازد.
 • تقویت خط فک : در صورتی که درمان هایفوتراپی را بطور خاص برای اطراف خط فک و گردن انجام دهید ، منجر به تقویت خط فک طبیعی شما می گردد.
 • کاهش روند پیری : زمانی که در سنین حدود 35 تا 40 سال بسر می برید و با علائم ظریف پیری نظیر خطوط بسیار ریز اطراف چشم و دهان مواجه می شوید ، می توانید از درمان هایفوتراپی برای رفع این علائم و نشانه های پیری و پیشگیری از پیری زودرس مقابله کنید. همچنین می توانید با انجام هرساله این درمان پوست با کیفیت تر و مستحکم تری داشته باشید و پیری را چندین سال دیرتر تجربه کنید ، چرا که دیرتر به سراغتان خواهد آمد.

بعنوان جمع بندی با تمامی مزایای زیبایی شناختی که ذکر شد و در صورت ترکیب آنها با هم ، به راحتی می توانید متوجه شوید که چرا هایفوتراپی اثربخش است ؟ و چرا به سرعت طرفداران زیادی در جهان در صنعت زیبایی پیدا کرده است. در تصویر زیر می توانید مشاهده کنید که چگونه هایفوتراپی پوست اطراف دهان ، خط فک و گردن را لیفت داده و افتادگی پوست را درمان کرده است و افزون بر این خطوط ریز پوستی را از بین برده و صاف کرده است که این نتایج شگفت انگیز برای لیفت صورت بدون جراحی می باشد.

آیا هایفوتراپی واقعاً اثربخش است ؟

برای مشاهده نتایج هایفوتراپی به چند جلسه درمان نیاز است  ؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که تنها یک درمان هایفوتراپی در سال برای مشاهده نتایج آن نیاز است که البته سن مشتریان و مشکلات پوستی آنها در این امر تاثیر گذار است و زیباجویانی که دارای سنین بالاتر با کاهش خاصیت کشسانی پوست ، شلی و افتادگی بیشتر هستند ، نیاز به دو جلسه درمان در سال خواهند داشت. ازین رو بانوان بالای سی سال که شلی پوست خفیف و متوسط دارند ، بیشترین و بهترین نتایج را از انجام یک جلسه هایفوتراپی تجربه خواهند کرد. اما در مقابل برای کسانی که پوست آسیب دیده و یا شلی و افتادگی پوست شدیدتری دارند ، نیاز به جلسات بیشتر و حتی درمانهای تکمیلی با روشهای دیگر از جمله آراف تراپی که درمانی برای لیفت صورت با امواج رادیویی بوده و در لایه های میانی پوست اثر می گذارد ، دارد.

آیا هایفوتراپی تاثیر دارد ؟

اگر به دنبال بهترین مرکز هایفوتراپی در رشت هستید و می خواهید تحولی را تجربه کنید که هایفوتراپی با امواج فراصوت با شدت بالا و متمرکز انجام می دهد ، اجازه دهید تا ما به کمک شما بیاییم. کلینیک زیبایی آلما در رشت با ارائه بهترین خدمات زیبایی و جوانسازی پوست با پزشکان متبحر و کادری مجرب در خدمت شما عزیزان می باشد. خدمات کلینیک زیبایی آلما : هایفوتراپی ، لیزر موهای زائد ، آراف تراپی ، میکرونیدلینگ ، مزوتراپی ، تزریق ژل ، تزریق بوتاکس ، مزوژل جالپرو ، پارافین تراپی ، ماساژ تخصصی صورت ، کربوسی تراپی ، آنزیم تراپی پوست ، مزوتراپی مو ، پاکسازی پوست و ...

شماره تماس مشاوره با بهترین کلینیک زیبایی در رشت : 01332662196 و 09125396478

کلینیک زیبایی آلما در رشت

اینستاگرام : https://instagram.com/clinic.zibai.alma

مقالات مشابه

 • Michael Ethan

  ساناز

  ایا میتونم بجای هایفوتراپی ، اراف تراپی انجام بدم ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  برای جواب این سوال لطفا حضوری تشریف بیارین تا کارشناس زیبایی پوستتون رو ببینه و بررسی کنه که کدوم مورد بهتره اما بطور کل هایفوتراپی در لایه های عمقی کار میکنه و تاثیر بیشتری بر روی پوست داره و ماندگاری بالاتری هم خواهد داشت

 • Michael Ethan

  ساناز

  ایا میتونم بجای هایفوتراپی ، اراف تراپی انجام بدم ؟

 • Michael Ethan

  کلینیک زیبایی آلما

  میتونین حضوری برای مشاوره با کارشناس زیبایی تشریف بیارین تا پوستتون رو ببینه و نظر بده