از بین بردن جای جوش صورت

از بین بردن جای جوش ها بر روی صورت مشکلی است که گاها با آن مواجه هستیم چرا که با گذشت مدت زیادی از محو شدن جوش جای آن به شکل یک لکه بر روی صورت باقیست.

رفع سریع آفتاب سوختگی پوست

از آنجایی که آفتاب سوختگی بخصوص در نواحی صورت و دست ها برای بسیاری در فصل بهار و تابستان اتفاق می افتد، بر آن شدیم تا در این مطلب نکات و راهکار هایی برای درمان سریع آن ارائه کنیم.

غذای جوان کننده پوست

بسیاری از ما برای سلامت و شادابی پوست صورت خود انواع روش های درمانی و کرم های دارویی را امتحان کرده ایم و این در حالی است که با رعایت یک رژیم غذایی خوب به هیچ کدام از این موارد نیازی نخواهیم داشت. 

حساسیت های پوستی به رنگ مو

دلایل و راهکار های درمانی عارضه های ناشی از حساسیت به رنگ مو که گاها برای خانم ها پیش آمده و موجب ایجاد مشکلات پوستی مانند تاول و لکه های قرمز بر روی صورت می گردد ، در این مطلب مورد برسی قرار گرفته.

سلامتی و جوانی پوست دور چشم

پوست دور چشم از جمله حساس ترین نقاط در صورت بوده که تاثیر بسیار زیادی در زیبایی و شادابی چهره دارد. در این مطلب به ارائه راهکار هایی جهت سلامتی و حفظ شادابی پوست دور چشم خواهیم پرداخت.

همه چیز در باره چین و چروک پوست صورت

چین و چروک صورت تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی و ظاهر صورت داشته که با توجه به افزایش سن افراد به وجود آمدن آن امری کاملا طبیعی بوده ولی رخ دادن آن در سنین جوانی و میانسالی نتیجه رفتار های نامناسب با پوست صورت می باشد.

تاثیر رطوبت هوای رشت بر روی پوست

از آنجایی که هوای شهر رشت دارای رطوبت بالا و در فصول گرم شرجی است ، نگهداری از پوست صورت و سلامت پوست در چنین شرایطی کمی متفاوت تر می باشد که در این مطلب به تاثیر و نحوه نگهداری از سلامت پوست در آب و هوای مرطوب پرداخته ایم.

دلایل خارش پوست

خارش پوست بدن دلایل متفاوتی دارد و در اکثر مواقع بدون نیاز به راهکار های درمانی از بین می رود. در این مطلب به برسی انواع دلایل خارش پوست بدن و راهکارهای درمانی آنها پرداخته ایم.

درمان شلی پوست

شلی و افتادگی پوست در نواحی مختلف بدن بخصوص صورت برای اکثر افراد در سنین بالا و حتی سنین جوانی ممکن است رخ دهد که در این مطلب به معرفی راهکار های درمانی و پیش گیری از شلی پوست خواهیم پرداخت

انواع پوست صورت

تشخیص نوع پوست صورت در انتخاب روش های مراقبت از زیبایی پوست کمک زیادی می کند که در این مطلب به راه های شناسایی انواع پوست صورت و نحوه مراقبت از هرکدام پرداخته ایم.

logo